GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Abban maradtunk, ha nem két első kör hanem más értékért vált gazdát, akkor az új tulaj a jövő évi hosszabbítás terhére megpróbálhat új szerződést adni neki. Mint IRL volt Cassel Pats -> Chiefs.

De akkor nem kéne még feltöletni a táblázatot amíg ez le nem zajlik.gabokocka
Ja, értem. És akkor jövőre csak 5 hosszabbítása lesz?

Miért nem jó jövőre hosszabbítani vele?somoskovig
Elvileg ez a haton felül számít.
Jövőre meg gondolom azért nem jó, mert lehet drágább lenne. Ha meg hosszútávút írat vele alá, akkor nem kell idei spacebe egy tagnyi összeget belezsúfolni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Abban maradtunk, ha nem két első kör hanem más értékért vált gazdát, akkor az új tulaj a jövő évi hosszabbítás terhére megpróbálhat új szerződést adni neki. Mint IRL volt Cassel Pats -> Chiefs.

De akkor nem kéne még feltöletni a táblázatot amíg ez le nem zajlik.gabokocka
Egyetértek, mert így próbálom elsózni Turnert. Bár két illetőnek, aki így vinné, üzenem, kompenzációs pickként várhatólag legalább 4., de valószínűleg 3. kör jön érte, ha simán FA-ként megy, így ilyen 5. kör vége, 6. kör közepével ne bombázzatok.
Megbarátkoztam a gondolattal, hogy FA lesz, tag&trade akkor játszik, ha olyan 4. kört beajánl érte valaki, az kb. megfelel jövő évi komp pick értékének.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Abban maradtunk, ha nem két első kör hanem más értékért vált gazdát, akkor az új tulaj a jövő évi hosszabbítás terhére megpróbálhat új szerződést adni neki. Mint IRL volt Cassel Pats -> Chiefs.

De akkor nem kéne még feltöletni a táblázatot amíg ez le nem zajlik.gabokocka
Ja, értem. És akkor jövőre csak 5 hosszabbítása lesz?

Miért nem jó jövőre hosszabbítani vele?

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 257 — Keep pounding
Abban maradtunk, ha nem két első kör hanem más értékért vált gazdát, akkor az új tulaj a jövő évi hosszabbítás terhére megpróbálhat új szerződést adni neki. Mint IRL volt Cassel Pats -> Chiefs.

De akkor nem kéne még feltöletni a táblázatot amíg ez le nem zajlik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
A franchise taggel ellátott játékosok cseréje után újból lehet majd benyújtani hosszabbítási kérelmeket és új Rosenhaus kör lesz? Vagy a mostani árak élnek majd akkor is? Ha utóbbi akkor még várni kéne a táblázat nyilvánosságra hozásával. Kicsit mondjuk fura lenne ha új rózi-kör lenne és változnának a játékosok igényei a cserét követően - meg egyébként is az már támpontot adna az új tulajoknak a hosszabbításnál ha most kiderülnének az árak...Rataxes
A franchise tag rendszer így megy:
1. A csapat tag-et tesz a játékosra
2. Ha egy másik csapat el akarja vinni, akkor tesz egy hosszú távú szerződési ajánlatot.
3. Az eredeti csapat eldönti, hogy matcheli-e (ekkor megadja a másik csapat által kínált szerződést), vagy elengedi (ekkor 2 db 1. körös pick az ellenérték). Itt nincs szerepe a Roziknak.
4. Azt nem gondolom, hogy ha valaki eltrade-el egy franchise tag alatt lévő játékost, akkor az új csapata hosszabbíthat vele.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A franchise taggel ellátott játékosok cseréje után újból lehet majd benyújtani hosszabbítási kérelmeket és új Rosenhaus kör lesz? Vagy a mostani árak élnek majd akkor is? Ha utóbbi akkor még várni kéne a táblázat nyilvánosságra hozásával. Kicsit mondjuk fura lenne ha új rózi-kör lenne és változnának a játékosok igényei a cserét követően - meg egyébként is az már támpontot adna az új tulajoknak a hosszabbításnál ha most kiderülnének az árak...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Frissült a KEKI, Bowe és Briggs került bele.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Valaki dobjon egy mail-címet, amire átküldöm a táblázatot, mert én hülye vagyok a feltöltéséhez és megosztásához.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Bocs, de kibaszottul nem értem, minek nem lehetett megvárni a hétfőt. Ez volt a kitűzött határidő, azért, mert vaárnap estig még nem küldtem abajgatást, hétfőn simán megtehettem volna. Főleg, mert arra rájöttem az eddigiek alapján, hogy ami be volt állítva, az a Seahawks ellen szart se ér.

De mindenesetre ezentúl majd non-stop online leszek, éjszaka is felkelek majd 15 percenként, és ránézek az oldalra, nehogy lemaradjak arról, hogy az itt lévő 6 ember hirtelen megszavaz valami változást 32 perces határidővel.

Ettől függetlenül grat, braxa.somoskovig
sajnálom h így kellet eldőlnie :/
jövőre visszavághatsz 😉
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
a vakbél nem tud várni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Seahawks kemény dió lesz NFC döntőért, de jó lenne megcsípni. Igazából idei célkitűzés a csoport megnyerése és ezzel a playoff volt, ez teljesítve, de persze a 8-0-as kezdés után voltak merészebb álmaim. Jobb csapat ez a Seahawks, jobban együtt is van most, nálunk több kulcsjátékos is maródi, ráadásul elégé szétestünk szezon második felére.
Reméljük jó meccs lesz, és tisztességesen helyt állunk!


Az komoly, hogy WC pihi hét alatt ment el Stuckey a vakbelét megműtetni? Mert 17. hét után még nem volt sérült listán, most ott van. 😀 Végül is igaza van, 1 hónap out, még ha SB runba kezdünk, arról is lemarad.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Steznek adjon már valaki egy Fürdőskurva rangot, ennyi sírást már rég láttam, mint amit ő prezentált ebben a szezonban. 😀tenorx
bagoly mondja verébnek? 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Bocs, de kibaszottul nem értem, minek nem lehetett megvárni a hétfőt. Ez volt a kitűzött határidő, azért, mert vaárnap estig még nem küldtem abajgatást, hétfőn simán megtehettem volna. Főleg, mert arra rájöttem az eddigiek alapján, hogy ami be volt állítva, az a Seahawks ellen szart se ér.

De mindenesetre ezentúl majd non-stop online leszek, éjszaka is felkelek majd 15 percenként, és ránézek az oldalra, nehogy lemaradjak arról, hogy az itt lévő 6 ember hirtelen megszavaz valami változást 32 perces határidővel.

Ettől függetlenül grat, braxa.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steznek adjon már valaki egy Fürdőskurva rangot, ennyi sírást már rég láttam, mint amit ő prezentált ebben a szezonban. 😀tenorx
Ennél több lájkot kevés hsz fog kapni 😀Wyatt
Én ha kéthetente lájkolok vmit akkor sokat mondok, de ezt most igen. 😊

Szóval jöhet a JAX. Hát keménynek kell lenni, jó kis csapat az, de jó lenne ha Steelers-Raiders AFC-döntő lenne. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
akkor Jewmannek egy éve maradt, hogy SB-t nyerjen, különben lemond 😛
lehet gyűjteni fejpénzt a packers verőknek 😀Stez
Ezt ki mondta? Mert én biztos nem. 😀
Grat JJ! 😊Newman
megszavazták a GM-ek 😛Stez
Azt pont leszarom. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor Jewmannek egy éve maradt, hogy SB-t nyerjen, különben lemond 😛
lehet gyűjteni fejpénzt a packers verőknek 😀Stez
Ezt ki mondta? Mert én biztos nem. 😀
Grat JJ! 😊Newman
megszavazták a GM-ek 😛

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
akkor Jewmannek egy éve maradt, hogy SB-t nyerjen, különben lemond 😛
lehet gyűjteni fejpénzt a packers verőknek 😀Stez
Ezt ki mondta? Mert én biztos nem. 😀
Grat JJ! 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor Jewmannek egy éve maradt, hogy SB-t nyerjen, különben lemond 😛
lehet gyűjteni fejpénzt a packers verőknek 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
GB-NO 13-24
JAX-TEN 10-7
KC-NYJ 45-27
SF-SEA - 10-34Döme
Akkor asszondja búcsúzott a 9–6–1-es GB, a 10–6-os TEN, a 9–7-es NYJ és a 8–8-as SF
Így a 21–24 sorrend:
21. SF
22. NYJ
23. GB
24. TEN

1/20, 1/21 még plusz pick sincs, nice 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
az alapszakaszban a Seattle-Dallas-Minnesota trió mindegyikétől kikaptam, szóval tényleg közeleg az út vége 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
jól van, holnap én is beírom, hogy Benson tutira kezdő lesz még legalább 4 évig a Bengalsban
azért komolyan na, még a legbutább is tudja, hogy Newmant kb. az első nap úgy vágja ki a Dallas, mint macskát szarni
ráadásul akkora fos volt idén, mint kevés más corner a ligábanStez
Jó, persze, hogy nem lesz, de Newman mellé mit írjak oda. Vidd el, 3 millát keres, megéri. Egyébként amilyen buta a Boys, idén még megtartja.Deny
semmit se
én se tolom a rizsát, főleg mivel az idén már kibaszás jár azért, ha caphitet tradelsz, szóval gondolom Newmanre is járna

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
fasza
jobban örülnék, ha a Steelers ellen tolnám
semmi sem lenne faszipántosabb, mint kimákolni Soldit az utolsó szezonjában 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Steznek adjon már valaki egy Fürdőskurva rangot, ennyi sírást már rég láttam, mint amit ő prezentált ebben a szezonban. 😀tenorx
Ennél több lájkot kevés hsz fog kapni 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
jól van, holnap én is beírom, hogy Benson tutira kezdő lesz még legalább 4 évig a Bengalsban
azért komolyan na, még a legbutább is tudja, hogy Newmant kb. az első nap úgy vágja ki a Dallas, mint macskát szarni
ráadásul akkora fos volt idén, mint kevés más corner a ligábanStez
Jó, persze, hogy nem lesz, de Newman mellé mit írjak oda. Vidd el, 3 millát keres, megéri. Egyébként amilyen buta a Boys, idén még megtartja.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Steznek adjon már valaki egy Fürdőskurva rangot, ennyi sírást már rég láttam, mint amit ő prezentált ebben a szezonban. 😀tenorx
Bezzeg mikor el kellett volna picsázni nem bírt 😀
Nem jártál Lions topicba idén ? 😀