GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
köv. körben ?
KC @ OAK
JAX @ PIT
NO @ DAL
MIN @ SEA

szerk. ezt kérdezem, nem mondom
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
MoJo csak 6 TD?
Hiba volt megvenni Delonsotol, kevés. 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
GB-NO 13-24
Brees csak 127 yardot passzolt, bocs JJ. Igyekszem korrigálni, hogy ne nyerj sok futással, inkább szopj sok passzal 😀Döme
😊

mint hangoztattam párszor, örülök, hogy eddig eljutottam, mert így tényleg megérte a tavalyi Julio Jones trade, viszont nem éppen érzem ezt az eredményt reálisnak, pláne így


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
braxa-somos: 3-0 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steznek adjon már valaki egy Fürdőskurva rangot, ennyi sírást már rég láttam, mint amit ő prezentált ebben a szezonban. 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mocskos Szegecs, mondjon le.

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
muhaha


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezért be kellett jutnia a jestnek és a 49ersnek 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
jól van, holnap én is beírom, hogy Benson tutira kezdő lesz még legalább 4 évig a Bengalsban
azért komolyan na, még a legbutább is tudja, hogy Newmant kb. az első nap úgy vágja ki a Dallas, mint macskát szarni
ráadásul akkora fos volt idén, mint kevés más corner a ligában

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
menjen most, úgy is kiesekStez
Nem, biztos, mert visi annyira foglalkozik vele, hogy a kezdő RCB Asher Allen sérülése sem aggasztja.Döme
tök mindegy
én vagyok az esélyes, ergó nem nyerhetekStez
Kussolsz mostmár.

Mivel újra kell tölteni egy új helyre a régi cuccokat is, kb. 3/4 óra mire fent lesz minden. A bennem élő geci azt mondaná hogy várassalak titeket, de beírom inkább az eredményeket addig ide:

GB-NO 13-24
Brees csak 127 yardot passzolt, bocs JJ. Igyekszem korrigálni, hogy ne nyerj sok futással, inkább szopj sok passzal 😀

JAX-TEN 10-7

KC-NYJ 45-27
Mojo 6, azaz hat darab TD-t futott. Biztos vagyok benne, hogy le fogok tőletek szopni Stez, úgyhogy mostmár gecire utállak. (😛)

SF-SEA - 10-34
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Írtam friss KeKit elég sok jó féle emberrel. Vannak drágák, olcsók, lehet mazsolázgatni, de mindenkire meghallgatok ajánlatot.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor, azért nem engedélyeztem még a cutolást, mert az együtt jár a waiveléssel, ahhoz meg kell teljes draftsorrend.

nem kell kitörölni, csak mondom, hogy a többiek még ne álljanak neki.

a rostereket meg hiába raktam újra, nem műkszik a letöltésHöri
Oks, köszi a választ.. én is csak azért írtam be egyszeri kivételként, nehogy kimenjenek az embereim a piacra 😛 volt már ilyen, hogy lekéstem pont egy ilyen határidőt

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jets bejutása a legnagyobb vicc 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
menjen most, úgy is kiesekStez
Nem, biztos, mert visi annyira foglalkozik vele, hogy a kezdő RCB Asher Allen sérülése sem aggasztja.Döme
tök mindegy
én vagyok az esélyes, ergó nem nyerhetek

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
menjen most, úgy is kiesekStez
Nem, biztos, mert visi annyira foglalkozik vele, hogy a kezdő RCB Asher Allen sérülése sem aggasztja.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
menjen most, úgy is kiesek

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tényleg nem akar egy WC csapat sem variálni semmit? Mert akkor végülis most is lemehetne a forduló, aszittem komoly stratégiai lépések lesznek, de séhun sémmi.Döme
Én küldtem dolgokat...Rajna
Ok, azokat nyilván megcsináltam.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tényleg nem akar egy WC csapat sem variálni semmit? Mert akkor végülis most is lemehetne a forduló, aszittem komoly stratégiai lépések lesznek, de séhun sémmi.Döme
Én küldtem dolgokat...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az eredmények hova fognak felkerülni? a régi nfl.hu-s szerver halott (ezért nem lehet a rostereket se letölteni, de a régi fórum se jön be) és eddig oda voltak feltöltve a cuccok
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Told le most, tudjuk meg, ki jön Tehenész földre!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hadmenjen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én ugyan nem vagyok konkrétan érintett de jöjjön 😊
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Tényleg nem akar egy WC csapat sem variálni semmit? Mert akkor végülis most is lemehetne a forduló, aszittem komoly stratégiai lépések lesznek, de séhun sémmi.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Plusz azt sem szabad elfelejteni,hogy a franchise tagbe erősen beleszámítanak a változó szerződések. Nem egy olyan van, ahol folyamatosan nő a szerződés, akár évi több millióval. Legjobb példa Fitz,aki az idei taghez 8 millával járult hozzá, a jövő évihez már 11.5-el fog,valószínű nőni is fog emiatt az értéke, és egy top WR nem az IRL pénzét fogja alapul venni, hanem az itteni top fizetéseket, aminél senkit nem érdekel, hogy Fitz mittudomén 9-ért írt alá, csak az, hogy most 11.5-öt keres.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az árak elszállása sosem lehet a rózik hibája. A pénzt mindig a GM adja meg, akár FA-n, akár hosszabbításnál. Egy játékos áron alul való hosszabbítása szerintem sokkal nagyobb és nehezebben orvosolható probléma.