GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is értem a vitát. mindenki annyit ér amennyit adnak érte. ha valaki keveset kínált akkor neki nem ért ennyit vszleg. az FA piacon majd kiderül, hogy ő gondolja e jól. ha tényleg ő adná neki a legtöbbet, akkor vssza fogja szerezni a játékost, akár a rózsi ár alatt is, ha nem akkor nem gondolja jól és többet ér a playa, akár annál is amit a rózsik mondtak. mert valakinek, egy embernek, többet fog érni.

én nem adnék pl fitznek 6.5 millánál többet jelenleg évente, de lehet hogy lesz aki igen, lelke rajta. ettől lehet h én gondolom rosszul.gabtsi
Aha, mert ha valami capmilliomos fogja és behúzza a playád, csak mert több zséje van, és IRL pénze dupláját odabassza, akkor kurva jól járszWyatt
és ? annyit nem ér, azaz ő rosszul jár, annak én csak örülök. btw, IRL hány ilyen van ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem is értem a vitát. mindenki annyit ér amennyit adnak érte. ha valaki keveset kínált akkor neki nem ért ennyit vszleg. az FA piacon majd kiderül, hogy ő gondolja e jól. ha tényleg ő adná neki a legtöbbet, akkor vssza fogja szerezni a játékost, akár a rózsi ár alatt is, ha nem akkor nem gondolja jól és többet ér a playa, akár annál is amit a rózsik mondtak. mert valakinek, egy embernek, többet fog érni.

én nem adnék pl fitznek 6.5 millánál többet jelenleg évente, de lehet hogy lesz aki igen, lelke rajta. ettől lehet h én gondolom rosszul.gabtsi
Aha, mert ha valami capmilliomos fogja és behúzza a playád, csak mert több zséje van, és IRL pénze dupláját odabassza, akkor kurva jól jársz

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor fogadd meg tőlem jó tanácsként, hogy az IRL szerződés igenis fontos - ha nem a legfontosabb - támpont, amennyiben az időben közel van (azaz ha 2 évesnél nem régebbi).Soldados
Erre viszont azt mondom, amít az előző hsz-em tartalmazott, illetve írta Fetomy is.
Hogy az itteni árviszonyokat is figyelembe kell vennem. És így egyszerre a két dolog nem egyszerű. Mert most ha az IRL-t veszem jobban figyelembe, azért lesz kibaszott nagy sírás, hogy mi az, hogy itt van, aki a posztján dupla annyit keres, ha meg az IRL-hez képest túl sokat írok, ám de az itteni árviszonyokhoz "jobban illőt", akkor meg azon lesz a rinyálás, hogy IRL milyen keveset kapott.
Patt. Akármelyik is érvényesül, a fél banda lázadni fog. 😊Stez
A Rosi-nak - sztem - realitásra kell törekednier, a realitás pedig nyilvánvalóan közelebb van az IRL-hez. 😉 Az sokkal védhetőbb, minthogy beírsz egy jobbféle DE-re 6-7 millát 😉 De ez csak jó tanács, vagy vélemény az én tapasztalataim és gondolkodásom alapján.Soldados
Ez mind szép és jó, de én ezt megfogadhatom és akkor büszke is leszek magamra, hogy korrekt rózi voltam. Ettől függetlenül viszont vélhetően a többi 100 eset nem fog megváltozni, legalábbis szerintem.
Mint például tavaly, amikor Charles egy all pro szezonjában kapott egy kifejezetten baráti szerződést IRL, majd itt a rózi pár hónapra rá a legjobban fizetett futóvá akarta rakni kb. És sajnos az ilyenek azért nem fognak nagyon megváltozni, így nagyon csekély számú játékossal lehet megcsinálni ezt, hogy elérjük az IRL-hez hasonló fizetést. Most itt vagy mindenki IRL-re, vagy senki, de nagy változás nem állhat be utóbbi esetben.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is értem a vitát. mindenki annyit ér amennyit adnak érte. ha valaki keveset kínált akkor neki nem ért ennyit vszleg. az FA piacon majd kiderül, hogy ő gondolja e jól. ha tényleg ő adná neki a legtöbbet, akkor vssza fogja szerezni a játékost, akár a rózsi ár alatt is, ha nem akkor nem gondolja jól és többet ér a playa, akár annál is amit a rózsik mondtak. mert valakinek, egy embernek, többet fog érni.

én nem adnék pl fitznek 6.5 millánál többet jelenleg évente, de lehet hogy lesz aki igen, lelke rajta. ettől lehet h én gondolom rosszul.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jövőre is rozi lennék valamilyen oknál fogva, természetesen már figyelembe venném a mostani gikszereket, nehogy azt hidd, hogy nem. 😊 Nem úgy értettem, hogy letojok itt mindenkit és jövőre is jól feltolom mindenkinek az árát. Némileg rosszul fogalmaztam.Stez
Akkor fogadd meg tőlem jó tanácsként, hogy az IRL szerződés igenis fontos - ha nem a legfontosabb - támpont, amennyiben az időben közel van (azaz ha 2 évesnél nem régebbi).Soldados
Erre viszont azt mondom, amít az előző hsz-em tartalmazott, illetve írta Fetomy is.
Hogy az itteni árviszonyokat is figyelembe kell vennem. És így egyszerre a két dolog nem egyszerű. Mert most ha az IRL-t veszem jobban figyelembe, azért lesz kibaszott nagy sírás, hogy mi az, hogy itt van, aki a posztján dupla annyit keres, ha meg az IRL-hez képest túl sokat írok, ám de az itteni árviszonyokhoz "jobban illőt", akkor meg azon lesz a rinyálás, hogy IRL milyen keveset kapott.
Patt. Akármelyik is érvényesül, a fél banda lázadni fog. 😊Stez
A Rosi-nak - sztem - realitásra kell törekednier, a realitás pedig nyilvánvalóan közelebb van az IRL-hez. 😉 Az sokkal védhetőbb, minthogy beírsz egy jobbféle DE-re 6-7 millát 😉 De ez csak jó tanács, vagy vélemény az én tapasztalataim és gondolkodásom alapján.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az szomorú ha nem támpont az IRL kapott pénz. :/

Az én meglátásom szerint tavaly kezdtek irreálisan elszabadulni az árak a hosszabbításoknál. Ebben akkor nekem is nagy szerepem volt. Én ezt akkor el is ismertem. Ettől függetlenül nem kell szabadkoznia a Rosiknak, mert - én tapasztalatból tudom - nem könnyű feladat ez. De önkritikát igenis gyakorolni kell. Én is megtettem, tavaly le is írtam, hogy milyen típusú playákat lőttem felül.

Mindenesetre az nem helyes hozzáállás, hogy szarok a sirámokra. Szabadkozni nem kell, de a megfelelő önkritikával igenis le kell vonni a tanulságokat, hogy jövőre reálisabb árakat szabjon meg az ember. 😉Soldados
Ha jövőre is rozi lennék valamilyen oknál fogva, természetesen már figyelembe venném a mostani gikszereket, nehogy azt hidd, hogy nem. 😊 Nem úgy értettem, hogy letojok itt mindenkit és jövőre is jól feltolom mindenkinek az árát. Némileg rosszul fogalmaztam.Stez
Akkor fogadd meg tőlem jó tanácsként, hogy az IRL szerződés igenis fontos - ha nem a legfontosabb - támpont, amennyiben az időben közel van (azaz ha 2 évesnél nem régebbi).Soldados
Erre viszont azt mondom, amít az előző hsz-em tartalmazott, illetve írta Fetomy is.
Hogy az itteni árviszonyokat is figyelembe kell vennem. És így egyszerre a két dolog nem egyszerű. Mert most ha az IRL-t veszem jobban figyelembe, azért lesz kibaszott nagy sírás, hogy mi az, hogy itt van, aki a posztján dupla annyit keres, ha meg az IRL-hez képest túl sokat írok, ám de az itteni árviszonyokhoz "jobban illőt", akkor meg azon lesz a rinyálás, hogy IRL milyen keveset kapott.
Patt. Akármelyik is érvényesül, a fél banda lázadni fog. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért az szomorú ha nem támpont az IRL kapott pénz. :/

Az én meglátásom szerint tavaly kezdtek irreálisan elszabadulni az árak a hosszabbításoknál. Ebben akkor nekem is nagy szerepem volt. Én ezt akkor el is ismertem. Ettől függetlenül nem kell szabadkoznia a Rosiknak, mert - én tapasztalatból tudom - nem könnyű feladat ez. De önkritikát igenis gyakorolni kell. Én is megtettem, tavaly le is írtam, hogy milyen típusú playákat lőttem felül.

Mindenesetre az nem helyes hozzáállás, hogy szarok a sirámokra. Szabadkozni nem kell, de a megfelelő önkritikával igenis le kell vonni a tanulságokat, hogy jövőre reálisabb árakat szabjon meg az ember. 😉Soldados
Ha jövőre is rozi lennék valamilyen oknál fogva, természetesen már figyelembe venném a mostani gikszereket, nehogy azt hidd, hogy nem. 😊 Nem úgy értettem, hogy letojok itt mindenkit és jövőre is jól feltolom mindenkinek az árát. Némileg rosszul fogalmaztam.Stez
Akkor fogadd meg tőlem jó tanácsként, hogy az IRL szerződés igenis fontos - ha nem a legfontosabb - támpont, amennyiben az időben közel van (azaz ha 2 évesnél nem régebbi).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért az szomorú ha nem támpont az IRL kapott pénz. :/

Az én meglátásom szerint tavaly kezdtek irreálisan elszabadulni az árak a hosszabbításoknál. Ebben akkor nekem is nagy szerepem volt. Én ezt akkor el is ismertem. Ettől függetlenül nem kell szabadkoznia a Rosiknak, mert - én tapasztalatból tudom - nem könnyű feladat ez. De önkritikát igenis gyakorolni kell. Én is megtettem, tavaly le is írtam, hogy milyen típusú playákat lőttem felül.

Mindenesetre az nem helyes hozzáállás, hogy szarok a sirámokra. Szabadkozni nem kell, de a megfelelő önkritikával igenis le kell vonni a tanulságokat, hogy jövőre reálisabb árakat szabjon meg az ember. 😉Soldados
Ha jövőre is rozi lennék valamilyen oknál fogva, természetesen már figyelembe venném a mostani gikszereket, nehogy azt hidd, hogy nem. 😊 Nem úgy értettem, hogy letojok itt mindenkit és jövőre is jól feltolom mindenkinek az árát. Némileg rosszul fogalmaztam.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Somos, James Andersont azt hiszem valamelyik szemle-béli összefoglalódbabn úgy jellemezted, hogy fű alatt, csöndben elit közeli szintre nőtte ki magát. 😊 Jó is.Stez
Ja pl. én azt is végigolvastam, Andersonnál ez volt:

LB: 9 - Ruud egy kicsit visszaesett IRL futás ellen, de a két oldalán Briggs és Anderson is posztja legjobbjai közé tartozott az elmúlt szezonban. A cseresorban is akadnak harcedzett veteránok, de 1-2 jó csere még elférne.

Óh Szaba igaz, úgy végképp gagyi lóvét kért 😀


Somos: A táblázatnak én is örülnék, kíváncsi vagyok a többiekhez képest hova lőttem a pénzeket így első alkalommal 😊fetomy
Ezt adom is, hogy posztja legjobbjai között volt, de ez a poszt a SLB!

IRL szerződését gabo berakta, 5 évre 22 milla, vagyis 4,4 évente, nálunk kb. 70% a cap aránya a valódihoz képest, vagyis ez itt egy 3 millás szerződés lenne. Itt kért 6-ot.


A táblázatot holnap megosztom, kicsit még rendezni akarom, hogy átlátható legyen, de most nincs hozzá humorom.somoskovig
Ezt mondjuk adom, az IRL szerződéseket figyelembe kéne venni, mert jönni az olyan szöveggel, hogy IRL ennyiért nem ír alá, mikor sokkal kevesebbért aláír, több mint vicces 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
IRL is van olyan playa aki a dupláját kéri mint amennyit kapnia kéne (pl. Desean), hát itt is van 1-2 😀
Mondjuk azon csodálkoztam hogy urlacher a szaros 7 misit elsőre elfogadta 😊eaglesmcnabb
Azon én is 😀

Andersont meg túlmértem akkor, ez van, sajna előfordul. De biztos vagyok benne, hogy mértem alul és felül is mást is, GM-től függetlenül.

Egyébként az IRL pénz szép és jó, figyelembe is vettem, de közben figyelembe kell venni az itteni árviszonyokat is, ami nem feltétlen egyezik az IRL-el.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na de ha most nálunk GM-ben kimegy Mario Williams 10 milláért a piacról, akkor én azok után egy mondjuk jó DE-t nem fogok róziként hosszabbítani engedni 3-4 milláért azért, mert IRL ilyen szerződést kapott. Ha nem is Mario szintű DE, de azért egy 6-7 milliót oda fogok neki írni, mert nekem Mario a viszonyítási alap. De éehet ezzel én vagyok így egyedül, akkor sorry és én basztam el a dolgokat.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért az szomorú ha nem támpont az IRL kapott pénz. :/

Az én meglátásom szerint tavaly kezdtek irreálisan elszabadulni az árak a hosszabbításoknál. Ebben akkor nekem is nagy szerepem volt. Én ezt akkor el is ismertem. Ettől függetlenül nem kell szabadkoznia a Rosiknak, mert - én tapasztalatból tudom - nem könnyű feladat ez. De önkritikát igenis gyakorolni kell. Én is megtettem, tavaly le is írtam, hogy milyen típusú playákat lőttem felül.

Mindenesetre az nem helyes hozzáállás, hogy szarok a sirámokra. Szabadkozni nem kell, de a megfelelő önkritikával igenis le kell vonni a tanulságokat, hogy jövőre reálisabb árakat szabjon meg az ember. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Nem akarok beleszólni, de mi máshoz kéne viszonyítani, mint az IRL szerződéhez, pláne ha van olyan szerencsés eset, hogy pár hónapja hosszabbított az ember.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
IRL is van olyan playa aki a dupláját kéri mint amennyit kapnia kéne (pl. Desean), hát itt is van 1-2 😀
Mondjuk azon csodálkoztam hogy urlacher a szaros 7 misit elsőre elfogadta 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Somos, James Andersont azt hiszem valamelyik szemle-béli összefoglalódbabn úgy jellemezted, hogy fű alatt, csöndben elit közeli szintre nőtte ki magát. 😊 Jó is.Stez
Ja pl. én azt is végigolvastam, Andersonnál ez volt:

LB: 9 - Ruud egy kicsit visszaesett IRL futás ellen, de a két oldalán Briggs és Anderson is posztja legjobbjai közé tartozott az elmúlt szezonban. A cseresorban is akadnak harcedzett veteránok, de 1-2 jó csere még elférne.

Óh Szaba igaz, úgy végképp gagyi lóvét kért 😀


Somos: A táblázatnak én is örülnék, kíváncsi vagyok a többiekhez képest hova lőttem a pénzeket így első alkalommal 😊fetomy
Ezt adom is, hogy posztja legjobbjai között volt, de ez a poszt a SLB!

IRL szerződését gabo berakta, 5 évre 22 milla, vagyis 4,4 évente, nálunk kb. 70% a cap aránya a valódihoz képest, vagyis ez itt egy 3 millás szerződés lenne. Itt kért 6-ot.


A táblázatot holnap megosztom, kicsit még rendezni akarom, hogy átlátható legyen, de most nincs hozzá humorom.somoskovig
Jó, nekem Wyatt is ezekkel az IRL pénzekkel jött, de amíg a többi 200 játékosnál azt telibe se szarja akár a rózi, akár más, addig engem annyira nem fog izgatni. Akkor mindenkit a szerint bíráljunk el és ne legyen irdatlan mennyiségű, kirívó eset, mint ahogy az nálunk egyébként van.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Somos, James Andersont azt hiszem valamelyik szemle-béli összefoglalódbabn úgy jellemezted, hogy fű alatt, csöndben elit közeli szintre nőtte ki magát. 😊 Jó is.Stez
Ja pl. én azt is végigolvastam, Andersonnál ez volt:

LB: 9 - Ruud egy kicsit visszaesett IRL futás ellen, de a két oldalán Briggs és Anderson is posztja legjobbjai közé tartozott az elmúlt szezonban. A cseresorban is akadnak harcedzett veteránok, de 1-2 jó csere még elférne.

Óh Szaba igaz, úgy végképp gagyi lóvét kért 😀


Somos: A táblázatnak én is örülnék, kíváncsi vagyok a többiekhez képest hova lőttem a pénzeket így első alkalommal 😊fetomy
Ezt adom is, hogy posztja legjobbjai között volt, de ez a poszt a SLB!

IRL szerződését gabo berakta, 5 évre 22 milla, vagyis 4,4 évente, nálunk kb. 70% a cap aránya a valódihoz képest, vagyis ez itt egy 3 millás szerződés lenne. Itt kért 6-ot.


A táblázatot holnap megosztom, kicsit még rendezni akarom, hogy átlátható legyen, de most nincs hozzá humorom.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Somos, James Andersont azt hiszem valamelyik szemle-béli összefoglalódbabn úgy jellemezted, hogy fű alatt, csöndben elit közeli szintre nőtte ki magát. 😊 Jó is.Stez
Ja pl. én azt is végigolvastam, Andersonnál ez volt:

LB: 9 - Ruud egy kicsit visszaesett IRL futás ellen, de a két oldalán Briggs és Anderson is posztja legjobbjai közé tartozott az elmúlt szezonban. A cseresorban is akadnak harcedzett veteránok, de 1-2 jó csere még elférne.

Óh Szaba igaz, úgy végképp gagyi lóvét kért 😀


Somos: A táblázatnak én is örülnék, kíváncsi vagyok a többiekhez képest hova lőttem a pénzeket így első alkalommal 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Somos küld már el légyszíves e-mailben a táblázatot, kíváncsi lennék pár dologra 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Azért vicc, hogy Herremans rohadtul nincs azon a szinten, mint ahová te képzeled. 😀szaba
Nem top playa( amúgy kurvára alulértékelt, és kurvára az), de erős kezdő. 3 poszton. 😊eaglesmcnabb
Ó bakker elkúrtam, posztonként 10 millát kellett volna kérjen :/fetomy
Bizony ám 😀 De így: QB, RB, WR 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azért vicc hogy Herremans 5 misára egyből rábólintott, míg Staley minimum 5ésfelet kért.
igaz, pofátlanul alacsony összeget ajánlottam neki, szóval kurvanagyrészben az én hibám, csak úgy érdekességként említettem meg.eaglesmcnabb
Azért vicc, hogy Herremans rohadtul nincs azon a szinten, mint ahová te képzeled. 😀szaba
Nem top playa( amúgy kurvára alulértékelt, és kurvára az), de erős kezdő. 3 poszton. 😊eaglesmcnabb
Ó bakker elkúrtam, posztonként 4 millát kellett volna kérjen :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, engem lehet baszogatni a rózival, ne haragudjatok, de pont leszarom majd a sirámokat.
És ami a lényeg, hogy én nem is néztem, kivel meolyik csapat akart hosszabbítani, csak a neveket néztem.
Nekem egy volt a lényeg, hogy a rózinak alapvetően, szerintem legalábbis az a célja, hogy nagy pénzt, jó szerződést harcoljon ki egy játékosnak. Eszerint is áraztam. Én már el is mondtam, ezerszer legalább, hogy a WR-eket például nagyon túllőttem, szólt is Somos. De Megatronhoz áraztam. Én Őt 13, de minimum 12 millióra taksáltam, hozzá képest meg nyilván, hogy Bowera nem fogok 7,5 milliót írni, hiába éri meg sokkal jobban a franchise tag Bowenál. IRL nem írná alá. És oké, hogy Joci egy hülye, de Braylonra rábaszott 7 millát tavaly talán, akkor mondjuk a tróger Garcon is, aki IRL is egy pénzéhesz nigger, Ő rá is odaírtam 7 millát. Hiába röhögjük ki Jocit, de azt a szerződést ezek után sok WR akar majd, vagy ez lesz a kiindulása. Deseant belőttem emlékeim szerint kb. tag körülre, azt sem gondolom kirívónak, pedig Rata meg is vádolt azzal, hogy vele akartam kibaszni. Akinél nagyon elállatkodtam, az Jordy volt, de hát ilyen év után gondoltam talán ok. 😀
Na mindegy, igyekeztem egyébként a legtöbb helyen korrekt maradni, de biztos vagyok benne, hogy nagyon sok helyen ment ki az én áram legmagasabbként. Ez van, a jó játékost meg kell fizetni. Én is megtettem, magam ellen is beszélek.
Somos, James Andersont azt hiszem valamelyik szemle-béli összefoglalódbabn úgy jellemezted, hogy fű alatt, csöndben elit közeli szintre nőtte ki magát. 😊 Jó is. De mondjuk nálam Lofton is egy jó MLB, nem is elit, de egy 6,6 milla körül Ő is elkért.
Na mindegy, én biztos nem fogok azért harakirizni, lehet utálni, de nem személyre vagy GM-re mentek a licitjeim, kurva sok a játékos, így biztos sokat el is basztam, de ez volt az első helyettesítésem, bár gondolom utolsó is. 😀
Ettől függetlenül én személy szerint úgy látom, hogy kifejezetten jó a játéknak egy ilyen erős FA piac. Bár ezt más meg nyilván nem így fogja gondolni, ha neki épp én basztam fel jó drágára a playáját és miattam vesztette el. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért vicc hogy Herremans 5 misára egyből rábólintott, míg Staley minimum 5ésfelet kért.
igaz, pofátlanul alacsony összeget ajánlottam neki, szóval kurvanagyrészben az én hibám, csak úgy érdekességként említettem meg.eaglesmcnabb
Azért vicc, hogy Herremans rohadtul nincs azon a szinten, mint ahová te képzeled. 😀szaba
Nem top playa( amúgy kurvára alulértékelt, és kurvára az), de erős kezdő. 3 poszton. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mikor nyílik a piac? mert ugye SB-ig nem lehet cutolni,visszavonultatni
viszont akkor el kéne passzolnom a sokat kereső szarjaimat hogy ki tudjam osztani Dzsónak a taget.eaglesmcnabb
Jó hát miután szerződést/taget már kell adni, de cutolni és tradelni még nem lehet, felteszem nyugodtan odaadhatod a pézt a csávónak, nem lesz senki megkúrva a cap helyzet miatt.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezek szerint Austin rájött, hogy BigBennek mégsincs akkora pajszere, mint azt gondolta. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
IRL Anderson 5 évre írt alá 22 millióért most nyáron.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.