GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
azért vicc hogy Herremans 5 misára egyből rábólintott, míg Staley minimum 5ésfelet kért.
igaz, pofátlanul alacsony összeget ajánlottam neki, szóval kurvanagyrészben az én hibám, csak úgy érdekességként említettem meg.eaglesmcnabb
Azért vicc, hogy Herremans rohadtul nincs azon a szinten, mint ahová te képzeled. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mikor nyílik a piac? mert ugye SB-ig nem lehet cutolni,visszavonultatni
viszont akkor el kéne passzolnom a sokat kereső szarjaimat hogy ki tudjam osztani Dzsónak a taget.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
ebbol szvsz csak goldson aranyos mert o azert mitagadas nem egy nagy spiler mig bowe szvsz top5 anderson pedig azert eleg fasza slb ligaszinten is. santonio es nicks mennyiert hosszabbitott vna elmondanad ?Fake
Nem tudom, nálam azért Bowe elég messze van Fitz meg CJ szintjétől... Stabil 1100-1200 yard, tavaly volt egy kiugró TD száma, amikor 12 ember védekezett futás ellen a KC ellen, mellette 10+ drop stabilan, ez egy jó 1. WR, de azért a top 5-től kurva messze van...

Anderson meg egy tackle machine, miután olyan DL és LB-k voltak mellette, akik UFL-ben sem nagyon lennének kezdők, cserébe az elmúlt 3 szezonban volt 6 sack, 3 pick és 2 FF, amit nehéz lenne rengeteg big play kategóriaként értelmezni... Meg eleve a SLB poszt ne legyen már a LB-sor legjobban fizetett posztja...somoskovig
bowenak sosem volt egy rendes qbja sem es gonzo elvonulasa ota kb annyi volt a kc ellen a passzvedekezes h triplazzuk boweot. ennek fenyeben ezek a szamok tobb mint jo teljesitmenyt sejtetnek szvsz.

andersonban jobban egyetertek veled de az azert szvsz eleg rossz erv h ne az slb legyen a lbsorod legjobban fizetett posztja. egyreszt ez a te dolgod masreszt nyilvan nemfog fillerkekert alairni. azert sztem azt is latnod kellene szvsz h sokszor te arazod alul a jatekosokat akkor is amikor rozsahaziskodsz. lehet h ez utott most vissza. de hozzateszem h sztem is irrealis a 6 milla neki. max 4.2ert mehetne es azis kicsit rozsis ar.Fake
Anderson esetében 3.600.000$ volt az 1. ajánlat, vagyis 4.800.000-ra taksáltam. Ezzel labdába sem rúgtam természetesen.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na Fake nem akarsz hosszabbítást pótolni? még most itt a lehetőség, hogy nem nyilvános minden.

Joci barátodnak is szólhatnál, hogy akar-e egyáltalán játszani.Höri
volt szo errol amugy. es o mar hetfon mondta vagy multheten h akarna hosszabbitani csak nem lesz ra ideje h utananezzen
a tavalyi hosszabbitasaraknak pl. amugy mar tudom h mik voltak az araim tehat nyilvan nem hosszabbitok. inkabb adok neked meg egy kis tapot h pampoghassal mr. dekurvajofejvagyok amagaslovon ur.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért vicc hogy Herremans 5 misára egyből rábólintott, míg Staley minimum 5ésfelet kért.
igaz, pofátlanul alacsony összeget ajánlottam neki, szóval kurvanagyrészben az én hibám, csak úgy érdekességként említettem meg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Connor Barwin és Mendenhall mennyit kért?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Befrissítettem FA listás linket, Austint már nem vettem ki belőle, majd következőnél, mert csúszik egész szép keretezés.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Fake nem akarsz hosszabbítást pótolni? még most itt a lehetőség, hogy nem nyilvános minden.

Joci barátodnak is szólhatnál, hogy akar-e egyáltalán játszani.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ebbol szvsz csak goldson aranyos mert o azert mitagadas nem egy nagy spiler mig bowe szvsz top5 anderson pedig azert eleg fasza slb ligaszinten is. santonio es nicks mennyiert hosszabbitott vna elmondanad ?Fake
Santonio: 7.033.000$
Nicks: 6.233.000$somoskovig
meg a vegen kiderul h jol jartam azzal h nem tudtam hosszabbitani 😀
santoniot tullottem vna eleg sokkal nicks pedig elhajtott vna a kurva anyamba 😀
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
igen, mert Nicks még nálam van és nem FA

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ebbol szvsz csak goldson aranyos mert o azert mitagadas nem egy nagy spiler mig bowe szvsz top5 anderson pedig azert eleg fasza slb ligaszinten is. santonio es nicks mennyiert hosszabbitott vna elmondanad ?Fake
Nem tudom, nálam azért Bowe elég messze van Fitz meg CJ szintjétől... Stabil 1100-1200 yard, tavaly volt egy kiugró TD száma, amikor 12 ember védekezett futás ellen a KC ellen, mellette 10+ drop stabilan, ez egy jó 1. WR, de azért a top 5-től kurva messze van...

Anderson meg egy tackle machine, miután olyan DL és LB-k voltak mellette, akik UFL-ben sem nagyon lennének kezdők, cserébe az elmúlt 3 szezonban volt 6 sack, 3 pick és 2 FF, amit nehéz lenne rengeteg big play kategóriaként értelmezni... Meg eleve a SLB poszt ne legyen már a LB-sor legjobban fizetett posztja...somoskovig
bowenak sosem volt egy rendes qbja sem es gonzo elvonulasa ota kb annyi volt a kc ellen a passzvedekezes h triplazzuk boweot. ennek fenyeben ezek a szamok tobb mint jo teljesitmenyt sejtetnek szvsz.

andersonban jobban egyetertek veled de az azert szvsz eleg rossz erv h ne az slb legyen a lbsorod legjobban fizetett posztja. egyreszt ez a te dolgod masreszt nyilvan nemfog fillerkekert alairni. azert sztem azt is latnod kellene szvsz h sokszor te arazod alul a jatekosokat akkor is amikor rozsahaziskodsz. lehet h ez utott most vissza. de hozzateszem h sztem is irrealis a 6 milla neki. max 4.2ert mehetne es azis kicsit rozsis ar.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Santonio: 7.033.000$
Nicks: 6.233.000$somoskovig
Mondjuk ez is mosolyogtató, mert Nicks > Holmes.szaba
Ez a guard Nicks, nem a WR.somoskovig
My bad.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
ebbol szvsz csak goldson aranyos mert o azert mitagadas nem egy nagy spiler mig bowe szvsz top5 anderson pedig azert eleg fasza slb ligaszinten is. santonio es nicks mennyiert hosszabbitott vna elmondanad ?Fake
Santonio: 7.033.000$
Nicks: 6.233.000$somoskovig
Mondjuk ez is mosolyogtató, mert Nicks > Holmes.szaba
Ez a guard Nicks, nem a WR.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként a WR franchise tag az jó dolog, 2012-ben ha jól emlékszem 5-en keresnek legalább annyit.

btw részemről senki irányába nem volt szándékos kibaszás, FA-vá sem akartam tenni senkit önző céllal, mivel úgysem tudok hozni kb. cserék cseréit sem. Emellett én alapból nem kizárólag az én értékrendemre hagyatkoztam az összegek megadásánál, hanem az összes játékosnak alaposan utánanéztem. Annyi valóban kimaradt, hogy az aktuális GM-et megkérdezzem, hogy szerinte milyen, gondoltam a többi vélemény és a saját tapasztalatom elég lesz. Ezeket vetettem össze elsősorban a 2012-ben aktuális fizetésekkel, illetve ahol úgy éreztem kicsit alulfizetettek a játékosok, ott kicsit megeredt a kezem (ez történt a safetyknél pl.).

Mindemellett folyamatosan rinyál 32 GM, hogy mennyire üres az FA piac, szarok a játékosok, alig van nagy név, vagy használható playa, de közben azért is rinyál, hogy sokat kérnek hosszabbításokkor a játékosai. Sajnos nem igazán megoldható dolog, hogy mindenki relatíve alacsony áron írjon alá, közben pedig legyen fasza FA piac.

És továbbra is érvényes, hogy ha XY valaki szerint nem ér meg annyit, akkor ott lesz free agentként, ezek alapján olcsóbban be fogja tudni hozni 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igor, azért nem engedélyeztem még a cutolást, mert az együtt jár a waiveléssel, ahhoz meg kell teljes draftsorrend.

nem kell kitörölni, csak mondom, hogy a többiek még ne álljanak neki.

a rostereket meg hiába raktam újra, nem műkszik a letöltés

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
ebbol szvsz csak goldson aranyos mert o azert mitagadas nem egy nagy spiler mig bowe szvsz top5 anderson pedig azert eleg fasza slb ligaszinten is. santonio es nicks mennyiert hosszabbitott vna elmondanad ?Fake
Santonio: 7.033.000$
Nicks: 6.233.000$somoskovig
Mondjuk ez is mosolyogtató, mert Nicks > Holmes.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
ebbol szvsz csak goldson aranyos mert o azert mitagadas nem egy nagy spiler mig bowe szvsz top5 anderson pedig azert eleg fasza slb ligaszinten is. santonio es nicks mennyiert hosszabbitott vna elmondanad ?Fake
Santonio: 7.033.000$
Nicks: 6.233.000$

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Miles Austin - 5.600.000$
somoskovig
Habi nem ezt küldte el másodikra: Austinra 5 évre 5,5 milla????

Mert akkor qrvára megvan a 95%. 😉Soldados
Jogos, tiszta hülye vagyok, mindjárt javítom.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
ebbol szvsz csak goldson aranyos mert o azert mitagadas nem egy nagy spiler mig bowe szvsz top5 anderson pedig azert eleg fasza slb ligaszinten is. santonio es nicks mennyiert hosszabbitott vna elmondanad ?Fake
Nem tudom, nálam azért Bowe elég messze van Fitz meg CJ szintjétől... Stabil 1100-1200 yard, tavaly volt egy kiugró TD száma, amikor 12 ember védekezett futás ellen a KC ellen, mellette 10+ drop stabilan, ez egy jó 1. WR, de azért a top 5-től kurva messze van...

Anderson meg egy tackle machine, miután olyan DL és LB-k voltak mellette, akik UFL-ben sem nagyon lennének kezdők, cserébe az elmúlt 3 szezonban volt 6 sack, 3 pick és 2 FF, amit nehéz lenne rengeteg big play kategóriaként értelmezni... Meg eleve a SLB poszt ne legyen már a LB-sor legjobban fizetett posztja...

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miles Austin - 5.600.000$
somoskovig
Habi nem ezt küldte el másodikra: Austinra 5 évre 5,5 milla????

Mert akkor qrvára megvan a 95%. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó, azért a 29 éves Turner sem írt alá 5.7 millióért.
Bár utólag megtudtam, 6-ért aláírt volna. Majdnem reális...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ebbol szvsz csak goldson aranyos mert o azert mitagadas nem egy nagy spiler mig bowe szvsz top5 anderson pedig azert eleg fasza slb ligaszinten is. santonio es nicks mennyiert hosszabbitott vna elmondanad ?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Maradjunk annyiban, hogy minden lépéséről tudtam és támogattam. Engem is sokan ekéztek egyes húzások után, de a végén mindig jó csapat lett Pittsburgh-ben. 😉Soldados
Oké, az a lényeg, h legyen support! Csak ennyit szerettem volna. Köszi.szaba
ki a te mentorod?jjncaa
haromt.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Azt mondjuk lolnak tartom, hogy Wellsnek pont ugyanannyit adtam, mint amit Sullivan kapott, amikor mindketten top5 C-ek, Wells hosszabb ideje jó center, mint Sullivan ez tény, cserébe 5 évvel öregebb. Érdekesnek találom, most gondolkozhatok a tagen....Newman
NA, most már nyilatkozhatok, hogy én mit tartok lolnak, illetve konkrétan irreális kibaszásnak.

WR összegek (100%, amit a Rózi-bizi megállapított):
CJ - 10.500.000$
Mike Wallace - 7.000.000$
DeSean Jackson - 7.333.000$
Miles Austin - 5.600.000$
Stevie Johnson - 5.333.000$

Ehhez képest a franchise tag 7.400.000$, Bowe összege 9.416.000$ lett...

S összegek:
Michael Griffin - 4.400.000$
Reggie Nelson - 3.983.000$
Pat Chung - 3.800.000$
Polamalu - 7.000.000$
DeCoud - 3.600.000$
A franchise tag 5.800.000$, Goldson összege 5.433.000$-ra sikerült...

LB összegek:
Lofton - 6.800.000$
Timmons - 7.200.000$
Beason - 7.100.000$
Mayo - 7.400.000$
Hawthorne - 5.000.000$
James Anderson-t SLB-ként sikerült 6.000.000$-ra árazni, ami az abszolút elit környéke.

Terrell Thomas ára is megérne egy misét a 2. ACL szakadása után, de az még talán elfogadható.

Elég nehéz nem kurva dühösnek lenni és nem direkt kibaszásra gondolni, hogy ugyanazok az bizottsági tagok valamiért az én embereimet stabilan 1-2 millával felüllőtték ahhoz képest, amit a posztjukon játszó, hasonló képességű játékosoknak sikerült adniuk.somoskovig
griffin és goldson közti különbség elég vicces 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Maradjunk annyiban, hogy minden lépéséről tudtam és támogattam. Engem is sokan ekéztek egyes húzások után, de a végén mindig jó csapat lett Pittsburgh-ben. 😉Soldados
Oké, az a lényeg, h legyen support! Csak ennyit szerettem volna. Köszi.szaba
ki a te mentorod?jjncaa
Keresztes Ildikó.