GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
urlachert, egyértelmű ngata még nincs leszálló ágban

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
...eaglesmcnabb
Vidd el Ngata mellé Kevin Williamst... Három légy egy csapásra: DT poszt megoldva, Te erősödsz a Vikings meg gyengül 😊Rataxes
kit cutoljak hogy beférjen a capbe Ngatát vagy Urlachert? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én meg overrated vagyok, innen fogok nagyot koppanni a top5ös pickkel, jelenleg így érzem.tenorx
sztem meg tökjó csaptod van, csak Kolb szarbraxa88
Hát nem tudom. Ott van a csoportomban a Packers Rodgersszel meg Fosterrel, meg a powerhouse Vikings.tenorx
attól még van jó QB, RB és WR nem biztos h a csapat top10es.
a GBnél az említett 2 poszton kívül a csapat átlagos. de majd holnap (vagy holnapután) kiderül 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
...eaglesmcnabb
Vidd el Ngata mellé Kevin Williamst... Három légy egy csapásra: DT poszt megoldva, Te erősödsz a Vikings meg gyengül 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
kösz Braxa hogy beraktál a sokkal jobb KC elé, 1-2 hellyel érzem hátrébb magamat.
QB jön a dfrafton, a WR sorom szerintem sokkal szarabb mint szerinted, RB sor szerintem jó közepes, csak mélyíteni kell a depthet, OL-ban szvsz csak G poszton van nagy baj, a DL reális, LB: #54 tényleg nagyon jó, a 2 széle sajnos annyira azért nem 😀. S depth nincs, de örülök hogy szereztem egy normális kezdő SS-t, a CB sor szar, ja és Arrington csak 3. számú, rajta vagyok a kezdő CB projekten.
az összegzéshez annyit hogy remélem hogy a Lionst egyszer legalább elkapom 😛, a másik kettő csapat szerintem esélytelen vagyok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én meg overrated vagyok, innen fogok nagyot koppanni a top5ös pickkel, jelenleg így érzem.tenorx
sztem meg tökjó csaptod van, csak Kolb szarbraxa88
Hát nem tudom. Ott van a csoportomban a Packers Rodgersszel meg Fosterrel, meg a powerhouse Vikings.tenorx
A csapat jósága/rosszasága nem attól függ, milyen csopiban van.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én meg overrated vagyok, innen fogok nagyot koppanni a top5ös pickkel, jelenleg így érzem.tenorx
sztem meg tökjó csaptod van, csak Kolb szarbraxa88
Hát nem tudom. Ott van a csoportomban a Packers Rodgersszel meg Fosterrel, meg a powerhouse Vikings.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én meg overrated vagyok, innen fogok nagyot koppanni a top5ös pickkel, jelenleg így érzem.tenorx
sztem meg tökjó csaptod van, csak Kolb szar
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én meg overrated vagyok, innen fogok nagyot koppanni a top5ös pickkel, jelenleg így érzem.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyoldalas lenne, csak Long elvileg megy át másik oldalra, mivel Vick bal kezes 😀
Bár ezen még nem nagyon gondolkodtam, ennek ellenére azért nem érzem annyira szarnak a falat.Stez
Long RT-ként. Megnézném IRL. 😂szaba
ugyanúgy PB szinten tolná mint bal oldalonbriareos
Attól még igencsak hülyén festene ott. 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ejj de alul vagyok értékelve, pedig nem vagyunk rosszabbak mint tavaly amikor simán playoffoltunk mint eddig mindig 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
chiefshez csak annyit, h top3 védelme van háturól sztem.braxa88
én nem érzem ennyire gyengének, de hát ez van, elfogadom 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nálam is előrébb lennél amúgy, de ettől függetlenül nem alaptalan az, hogy eléggé egyoldalas az OL-ed, én csak ennyit akartam írni.szaba
Egyoldalas lenne, csak Long elvileg megy át másik oldalra, mivel Vick bal kezes 😀
Bár ezen még nem nagyon gondolkodtam, ennek ellenére azért nem érzem annyira szarnak a falat.Stez
Long RT-ként. Megnézném IRL. 😂szaba
ugyanúgy PB szinten tolná mint bal oldalon

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nem zavar, hogy ennyire hátul vagyok, legalább ha leég a csapat, nem lesz meglepetés 😀Stez
Nálam is előrébb lennél amúgy, de ettől függetlenül nem alaptalan az, hogy eléggé egyoldalas az OL-ed, én csak ennyit akartam írni.szaba
Egyoldalas lenne, csak Long elvileg megy át másik oldalra, mivel Vick bal kezes 😀
Bár ezen még nem nagyon gondolkodtam, ennek ellenére azért nem érzem annyira szarnak a falat.Stez
Long RT-ként. Megnézném IRL. 😂
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
chiefshez csak annyit, h top3 védelme van háturól sztem.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem zavar, hogy ennyire hátul vagyok, legalább ha leég a csapat, nem lesz meglepetés 😀Stez
Nálam is előrébb lennél amúgy, de ettől függetlenül nem alaptalan az, hogy eléggé egyoldalas az OL-ed, én csak ennyit akartam írni.szaba
Egyoldalas lenne, csak Long elvileg megy át másik oldalra, mivel Vick bal kezes 😀
Bár ezen még nem nagyon gondolkodtam, ennek ellenére azért nem érzem annyira szarnak a falat.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na akkor én is ezt mondom majd.
De ennyire én sem érezlek gyengének, sőt.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nem zavar, hogy ennyire hátul vagyok, legalább ha leég a csapat, nem lesz meglepetés 😀Stez
Nálam is előrébb lennél amúgy, de ettől függetlenül nem alaptalan az, hogy eléggé egyoldalas az OL-ed, én csak ennyit akartam írni.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem zavar, hogy ennyire hátul vagyok, legalább ha leég a csapat, nem lesz meglepetés 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
braxa, a fal jobb oldala Stinchcomb RT, Herrera RG
Stinchet vagy alulértékeled, vagy kifelejtetted, Herrera habár nem egy nagy durranás, de azért csak kezdő OG évek óta
Én ezt a falat nem érzem annyira szarnak..
TE sor az vicc, az tutiStez
Stinch 7 sacket nyelt be, 59.5 yardért, emellé csinált 7 büntit 55 yardért. Viszonyítás képpen, a mindenki által liga leggyengébbjei közé sorolt Clary, aki az összes offense playnél pályán volt nálunk tavaly: 7.5 sack, 52 yard; 6 bünti, 36 yard. Herrera meg ACL szakadással került IR, és előtt is a viking fal talán legbénábbja volt tavaly.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem is kell idei szimuláció nekem megfelel braxa erősorrendje is végeredmények minden számottevő ember előtt végzek 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tavalyhoz képest nem gyengült és akkor po-s lett, ezért nem értettem igazán, de én bármit elfogadok 😊
olb-ért engem is lehet keresni, jó áron talán engedek egy elitet 😀Wyatt
attól még h vki POs a maddenben, ettől még a csapat nem biztos h jó
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tavalyhoz képest nem gyengült és akkor po-s lett, ezért nem értettem igazán, de én bármit elfogadok 😊
olb-ért engem is lehet keresni, jó áron talán engedek egy elitet 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
braxa, a fal jobb oldala Stinchcomb RT, Herrera RG
Stinchet vagy alulértékeled, vagy kifelejtetted, Herrera habár nem egy nagy durranás, de azért csak kezdő OG évek óta
Én ezt a falat nem érzem annyira szarnak..
TE sor az vicc, az tutiStez
jogos
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
braxa, a fal jobb oldala Stinchcomb RT, Herrera RG
Stinchet vagy alulértékeled, vagy kifelejtetted, Herrera habár nem egy nagy durranás, de azért csak kezdő OG évek óta
Én ezt a falat nem érzem annyira szarnak..
TE sor az vicc, az tuti