GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aaron Francisco... ő az a játékos, akinek a felvételéért inkább pénzt kéne kapni
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
5. CB-nek jóHöri
Ha már itt tartunk - a jelenlegi 5. CBm-ből, a 2009-ben 3. körös Keenan Lewisból szerinted lesz még valami? Pittsburghben nem nagyon foglalkoztatják...Rataxes
Nem valószínű, szar és hisztis. Az arabot meg akkor vigye jewi 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
5. CB-nek jóHöri
Ha már itt tartunk - a jelenlegi 5. CB-ből, a 2009-ben 3. körös Keenan Lewisból szerinted lesz még valami? Pittsburghben nem nagyon foglalkoztatják...Rataxes
azt majd megmondja tenorx. én steelers-t csak akkor nézek ha semmi más opció nincs

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
5. CB-nek jóHöri
Ha már itt tartunk - a jelenlegi 5. CBm-ből, a 2009-ben 3. körös Keenan Lewisból szerinted lesz még valami? Pittsburghben nem nagyon foglalkoztatják...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊Rataxes
becsülendő a szorgalmad. lehetne azt is csinálni, hogy megkérdezed pl tőlem, hogy ki szar és ki nem az elérhetők közül 😀 rövidebbHöri
Az úgy nem jó, olyan mintha nem is én lennék a GM 😊 De így utólag megköszönöm ha részletezed a Vasherrel kapcsolatos véleményed... Akkora szar hogy a vet. min.-t sem érdemli meg?Rataxes
nem nagyon bíznék benne, hogy egészséges marad.
5. CB-nek jó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Aki ugyanúgy végig nyálazta, ki a rejtett tehetség 😀Deny
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊Rataxes
becsülendő a szorgalmad. lehetne azt is csinálni, hogy megkérdezed pl tőlem, hogy ki szar és ki nem az elérhetők közül 😀 rövidebbHöri
Az úgy nem jó, olyan mintha nem is én lennék a GM 😊 De így utólag megköszönöm ha részletezed a Vasherrel kapcsolatos véleményed... Akkora szar hogy a vet. min.-t sem érdemli meg?

Nyugi, nem veszem komolyan, meg Hanson sajnos annyira nem rejtett tehetség, vagy nagyon el van rejtve benne. Nickelbe azért jó lesz 😊Deny
Mivel tényleg nem gondoltam komolyan (és nem Hanson miatt írtam, márcsak azért se mert Te előbb írtad be mint én) tényleg nem kell hogy komolyan vedd 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki ugyanúgy végig nyálazta, ki a rejtett tehetség 😀Deny
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊Rataxes
Nyugi, nem veszem komolyan, meg Hanson sajnos annyira nem rejtett tehetség, vagy nagyon el van rejtve benne. Nickelbe azért jó lesz 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki ugyanúgy végig nyálazta, ki a rejtett tehetség 😀Deny
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊Rataxes
becsülendő a szorgalmad. lehetne azt is csinálni, hogy megkérdezed pl tőlem, hogy ki szar és ki nem az elérhetők közül 😀 rövidebb

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Aki ugyanúgy végig nyálazta, ki a rejtett tehetség 😀Deny
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elsősorban pl. tenorxra gondoltam. 😀eaglesmcnabb
Gondoltam hogy nem nekem szólt, nem dobálom a milliókat 😊 De egyébként itt szvsz. nem is arról a párszázezer dolcsiról, hanem a belefektetett energiáról van szó... Az ember fáradtságos munkával végigböngészi az FA/waiver topicot hogy felfedezze a rejtett tehetségeket, utána meg más aratja le a munka gyümölcsét 😛Rataxes
Aki ugyanúgy végig nyálazta, ki a rejtett tehetség 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Elsősorban pl. tenorxra gondoltam. 😀eaglesmcnabb
Gondoltam hogy nem nekem szólt, nem dobálom a milliókat 😊 De egyébként itt szvsz. nem is arról a párszázezer dolcsiról, hanem a belefektetett energiáról van szó... Az ember fáradtságos munkával végigböngészi az FA/waiver topicot hogy felfedezze a rejtett tehetségeket, utána meg más aratja le a munka gyümölcsét 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nyilván. Egyébként nem értek egyeseket, várnak itt utolsó másodpercekig, hogy spóroljanak párszázezret, mindezt úgy hogy máskor meg dobálják a milliókat 😀eaglesmcnabb
Nálam minden dollár számít 😊Rataxes
Elsősorban pl. tenorxra gondoltam. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nyilván. Egyébként nem értek egyeseket, várnak itt utolsó másodpercekig, hogy spóroljanak párszázezret, mindezt úgy hogy máskor meg dobálják a milliókat 😀eaglesmcnabb
Nálam minden dollár számít 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
ha te már érvényesen licitáltál rá akkor utána min 1 napig te még adhatsz újat arra az emberreOrk
mondjuk tényleg szar, hogy látod a licitet, ráemelsz, és mire megírod a hsz-t addig már kaptál egy nagyobbat. Na az télleg szopi 😀eaglesmcnabb
akkor ne 59:59-kor írj hanem korábban vagy vállald a kockázatotOrk
Nyilván. Egyébként nem értek egyeseket, várnak itt utolsó másodpercekig, hogy spóroljanak párszázezret, mindezt úgy hogy máskor meg dobálják a milliókat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
mondjuk tényleg szar, hogy látod a licitet, ráemelsz, és mire megírod a hsz-t addig már kaptál egy nagyobbat. Na az télleg szopi 😀eaglesmcnabb
Jah, vagy nem is látod mert pont abban a 10 másodpercben érkezett, amíg Te írtad a hsz.-t 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Ez csak akkor szívás ha közben ráfrissítessz 20 mp múlva és rádlicitáltak, de Te már nem tudsz...Rataxes
ha te már érvényesen licitáltál rá akkor utána min 1 napig te még adhatsz újat arra az emberreOrk
mondjuk tényleg szar, hogy látod a licitet, ráemelsz, és mire megírod a hsz-t addig már kaptál egy nagyobbat. Na az télleg szopi 😀eaglesmcnabb
akkor ne 59:59-kor írj hanem korábban vagy vállald a kockázatot
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
waiveléssel nincs bünti, ha azzal mész a hard cap alá, akkor azzal mész, nincs bünti

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
előtte 1 percig kéne kibírni, hogy ne írjanak 😛eaglesmcnabb
Ez csak akkor szívás ha közben ráfrissítessz 20 mp múlva és rádlicitáltak, de Te már nem tudsz...Rataxes
ha te már érvényesen licitáltál rá akkor utána min 1 napig te még adhatsz újat arra az emberreOrk
mondjuk tényleg szar, hogy látod a licitet, ráemelsz, és mire megírod a hsz-t addig már kaptál egy nagyobbat. Na az télleg szopi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
előtte 1 percig kéne kibírni, hogy ne írjanak 😛eaglesmcnabb
Ez csak akkor szívás ha közben ráfrissítessz 20 mp múlva és rádlicitáltak, de Te már nem tudsz...Rataxes
ha te már érvényesen licitáltál rá akkor utána min 1 napig te még adhatsz újat arra az emberreOrk
Ez igaz, de itt pl. pont olyan volt hogy nem lett érvényes a licit mert másodpercekkel előtted már bejött rá egy ugyanolyan, utána meg ha már akarsz se tudsz változtatni...


Hülye kérdés, de a dupla cap bünti csak addig él amíg 89,4 fölött vagyok ugye? 😊 És ha egy vet.min-t kereső személy waivelésével kerülök alá, akkor 0 a bünti, mert 2*0=0?Rataxes
Erre kérhetnék reakciót, mégha evidens is? Vagy az ilyenek kérdéseket inkább a javaslatok topicba tegyem fel hogy ne vesszenek el? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk azt nem értem, hogy elvileg, ha két napig bárkire lehet, utána csak arra, akire már ajánlottál, és az én ajánlatom még érvényes volt, szemben kettővel, akkor én miért nem ajánlhatok újat 😊Wyatt
jogos, akkor ezt frissítem

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondjuk azt nem értem, hogy elvileg, ha két napig bárkire lehet, utána csak arra, akire már ajánlottál, és az én ajánlatom még érvényes volt, szemben kettővel, akkor én miért nem ajánlhatok újat 😊Wyatt
ezt én se értettem, de valszeg azért mert úgy írtál mintha te lemondtál volna róla 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk azt nem értem, hogy elvileg, ha két napig bárkire lehet, utána csak arra, akire már ajánlottál, és az én ajánlatom még érvényes volt, szemben kettővel, akkor én miért nem ajánlhatok újat 😊

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
előtte 1 percig kéne kibírni, hogy ne írjanak 😛eaglesmcnabb
Ez csak akkor szívás ha közben ráfrissítessz 20 mp múlva és rádlicitáltak, de Te már nem tudsz...Rataxes
ha te már érvényesen licitáltál rá akkor utána min 1 napig te még adhatsz újat arra az emberre
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
elég az 😛
na akkor jewmané, pazar 😛

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
előtte 1 percig kéne kibírni, hogy ne írjanak 😛eaglesmcnabb
Ez csak akkor szívás ha közben ráfrissítessz 20 mp múlva és rádlicitáltak, de Te már nem tudsz...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes