NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 329 — Wrath of Khan
Esélyes az OL pick 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wr-en is gondolkodtam.. Elhiszem, hogy nem kell DE, de attól még éppen azt is húzhatnál 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudom, hogy még nem volt, de most volt kedvem mockot írni 😀
Stanzit amúgy már csak poénból is be akartam írni, csak így 4kor már baromira nem volt a fejemben :/😀
Claybornról hol? Én a mock draft game elemzésednél épp azt olvastam, hogy Clayborn jó 😊fetomy
tegnapi mock.

itt van nálam KVB sok pénzért, plusz Everette Brown, Michael Johnson és végszükség esetén Derrick Harvey 😀 projektnek meg Griffen. Nem köll DE.

Torrey Smith kell, meg Stanzi

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tudom, hogy még nem volt, de most volt kedvem mockot írni 😀
Stanzit amúgy már csak poénból is be akartam írni, csak így 4kor már baromira nem volt a fejemben :/😀
Claybornról hol? Én a mock draft game elemzésednél épp azt olvastam, hogy Clayborn jó 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy-kám, tegnap leírtam a véleményem Claybornról 😛

OL backup valóban nincs, mivel még nem volt free agency 😛 de van 3 kezdő OT meg 3 kezdő OG. Annyira nem gázos a helyzet, hogy 2. körös ember kelljen.

Colts + 2. kör = Stanzi.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most már szinte mindegy, de majd lehet egyszer megy erről PM 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol
arrington<<< Bodden meg n1 cb-nk lesz, szal ha nem a sérülésére ment akkor nagyon mellé 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
én eddig hoztam amit kellett. Tarell Brown vetminért tökéletes nickel, főleg az Arringtonok árát nézve
Cassius Vaughn meg gunner és még kick return TD-je is volt tavaly, bár csak Chargers ellen ami leviszi az értékét 😊haromt
Csak nehogy bennmaradjon Arrington a kezdőbe 😀eaglesmcnabb
ehhez csak az kéne, hogy bodden vagy mccourty ir-re kerüljön, azt meg csak nem kéne..
nagyon max 3. számú, de butler még lehet, hogy beelőzi, aztán ha drafton megint jön egy, akkor már 4-5. 😛Wyatt
Arrington>>>Butler. Bodden meg kitudja 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én eddig hoztam amit kellett. Tarell Brown vetminért tökéletes nickel, főleg az Arringtonok árát nézve
Cassius Vaughn meg gunner és még kick return TD-je is volt tavaly, bár csak Chargers ellen ami leviszi az értékét 😊haromt
Csak nehogy bennmaradjon Arrington a kezdőbe 😀eaglesmcnabb
ehhez csak az kéne, hogy bodden vagy mccourty ir-re kerüljön, azt meg csak nem kéne..
nagyon max 3. számú, de butler még lehet, hogy beelőzi, aztán ha drafton megint jön egy, akkor már 4-5. 😛

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
én eddig hoztam amit kellett. Tarell Brown vetminért tökéletes nickel, főleg az Arringtonok árát nézve
Cassius Vaughn meg gunner és még kick return TD-je is volt tavaly, bár csak Chargers ellen ami leviszi az értékét 😊haromt
Csak nehogy bennmaradjon Arrington a kezdőbe 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én eddig hoztam amit kellett. Tarell Brown vetminért tökéletes nickel, főleg az Arringtonok árát nézve
Cassius Vaughn meg gunner és még kick return TD-je is volt tavaly, bár csak Chargers ellen ami leviszi az értékét 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aaron Francisco... ő az a játékos, akinek a felvételéért inkább pénzt kéne kapniharomt
kurva rossz játékos, de a cserepadra kevés klasszis fér fel.

neki meg azért 10+ végigjátszott meccse volt tavalyHöri
Pontosan. Meg pont kettőtöktől tudom, hogy szar a safety class, nekem meg 2 safetym volt, cap is kicsi, így trade se nagyon játszik, így jönnek a legalább játszó fosok padraDeny
Nate Jones 6. körért a tied. Minden meccsen játszik, sőt meg legalább 3x kezdő is volt idén. Veterán minimummal 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én mondtam, hogy van két eladó, nem drága, klasszisokkal jobb, és sokat játszó s-em, akinek az a needje, de nem nem érdeklődtél 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aaron Francisco... ő az a játékos, akinek a felvételéért inkább pénzt kéne kapniharomt
kurva rossz játékos, de a cserepadra kevés klasszis fér fel.

neki meg azért 10+ végigjátszott meccse volt tavalyHöri
ez az adat a Coltsot minősíti 😛haromt
Bobzilla IR, Bullitt IR, jött depthnek Ken Hamlin és Al Afalava.

Év közben marha könnyű minőségi, kezdő safety-t igazolni, nem is tudom kit kellett volna 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aaron Francisco... ő az a játékos, akinek a felvételéért inkább pénzt kéne kapniharomt
kurva rossz játékos, de a cserepadra kevés klasszis fér fel.

neki meg azért 10+ végigjátszott meccse volt tavalyHöri
Pontosan. Meg pont kettőtöktől tudom, hogy szar a safety class, nekem meg 2 safetym volt, cap is kicsi, így trade se nagyon játszik, így jönnek a legalább játszó fosok padra
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aaron Francisco... ő az a játékos, akinek a felvételéért inkább pénzt kéne kapniharomt
kurva rossz játékos, de a cserepadra kevés klasszis fér fel.

neki meg azért 10+ végigjátszott meccse volt tavalyHöri
ez az adat a Coltsot minősíti 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aaron Francisco... ő az a játékos, akinek a felvételéért inkább pénzt kéne kapniharomt
kurva rossz játékos, de a cserepadra kevés klasszis fér fel.

neki meg azért 10+ végigjátszott meccse volt tavaly

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aaron Francisco... ő az a játékos, akinek a felvételéért inkább pénzt kéne kapni
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 329 — Wrath of Khan
5. CB-nek jóHöri
Ha már itt tartunk - a jelenlegi 5. CBm-ből, a 2009-ben 3. körös Keenan Lewisból szerinted lesz még valami? Pittsburghben nem nagyon foglalkoztatják...Rataxes
Nem valószínű, szar és hisztis. Az arabot meg akkor vigye jewi 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
5. CB-nek jóHöri
Ha már itt tartunk - a jelenlegi 5. CB-ből, a 2009-ben 3. körös Keenan Lewisból szerinted lesz még valami? Pittsburghben nem nagyon foglalkoztatják...Rataxes
azt majd megmondja tenorx. én steelers-t csak akkor nézek ha semmi más opció nincs

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
5. CB-nek jóHöri
Ha már itt tartunk - a jelenlegi 5. CBm-ből, a 2009-ben 3. körös Keenan Lewisból szerinted lesz még valami? Pittsburghben nem nagyon foglalkoztatják...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊Rataxes
becsülendő a szorgalmad. lehetne azt is csinálni, hogy megkérdezed pl tőlem, hogy ki szar és ki nem az elérhetők közül 😀 rövidebbHöri
Az úgy nem jó, olyan mintha nem is én lennék a GM 😊 De így utólag megköszönöm ha részletezed a Vasherrel kapcsolatos véleményed... Akkora szar hogy a vet. min.-t sem érdemli meg?Rataxes
nem nagyon bíznék benne, hogy egészséges marad.
5. CB-nek jó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Aki ugyanúgy végig nyálazta, ki a rejtett tehetség 😀Deny
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊Rataxes
becsülendő a szorgalmad. lehetne azt is csinálni, hogy megkérdezed pl tőlem, hogy ki szar és ki nem az elérhetők közül 😀 rövidebbHöri
Az úgy nem jó, olyan mintha nem is én lennék a GM 😊 De így utólag megköszönöm ha részletezed a Vasherrel kapcsolatos véleményed... Akkora szar hogy a vet. min.-t sem érdemli meg?

Nyugi, nem veszem komolyan, meg Hanson sajnos annyira nem rejtett tehetség, vagy nagyon el van rejtve benne. Nickelbe azért jó lesz 😊Deny
Mivel tényleg nem gondoltam komolyan (és nem Hanson miatt írtam, márcsak azért se mert Te előbb írtad be mint én) tényleg nem kell hogy komolyan vedd 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki ugyanúgy végig nyálazta, ki a rejtett tehetség 😀Deny
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊Rataxes
Nyugi, nem veszem komolyan, meg Hanson sajnos annyira nem rejtett tehetség, vagy nagyon el van rejtve benne. Nickelbe azért jó lesz 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki ugyanúgy végig nyálazta, ki a rejtett tehetség 😀Deny
Ja, ne értsd félre, nem a Hansonos cuccra gondoltam, nem Neked szólt, és nem is volt komoly 😊Rataxes
becsülendő a szorgalmad. lehetne azt is csinálni, hogy megkérdezed pl tőlem, hogy ki szar és ki nem az elérhetők közül 😀 rövidebb