GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igor +1 de sztem neked eppen orulnod kene h soldi igy epiti (le) a csapatat 😉
mit meg nem adnek egy ilyen diviziorivalisert 😀
wyattel peldaul kifejezetten nem szimpatizalok a hszei alapjan de azt elismerem
h gmkent messze nem akkora taplo mint amit felteteleztem rola.
visi szamomra sotet lo jol csinalja a dolgait javareszt de azert vannak erdekes huzasai
sajnos nem eleg foleg ezzel a bradford temaval jo idore szepen kihuzta magat a mely szarbol.
briat meg nemtom egyszeruen hovatenni gm szempontbol megmondom oszinten
az nagyon szimpatikus h nem kapkod es akiket akar mindenaron megszerez de pl a falait nagyon leszarja es h ebbol mikor lesz eredmeny azt csak a joisten tudhassa. es ezt ugy mondom h azert nala is akarmikor nagy javulast okozhat egy eletkepes qb.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nyilván ajánlott más OLB-kre is, legalábbis gondolombriareos
Ja, Woodleyra, csak az visszadobta a pézt. Orakpo occsó. A szükség nagy úr, állítólag.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nyilván ajánlott más OLB-kre is, legalábbis gondolombriareos
Ez most teljesen lenyegtelen sztem.. 1 db jatekosert (es nem Peyton Manning, vagy Jim Brown 500k-ert, 18 evre) 5 db elso+masodik koros picket adni, majd azzal ervelni, hogy jobban nem lehetett volna felhasznalni.. ez az allitas abszurdum.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nyilván ajánlott más OLB-kre is, legalábbis gondolom

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
igor,neked nem mindegy? így is úgy is elver majd a szezonban 2x és lazán megnyeri a csoportot soldi 😛Joci
Igazabol orulnom kene neki.. de azzal van bajom, hogy ilyenek utan nem igazan latom, hogy milyen jogon kritizaljuk az ujoncok tradejeit, es krealunk kulon kasztokat senior, nagytekintelyu GM-eknek, meg kulon a rookie, balfacan ujoncoknak. Ennyi.

Az erintett GM ur okfejtesevel szinten nem tudok egyerteni.. mert tegyuk fel, meg ha igaz is, hogy csak ez az egyetlen kezdo poszt hianyzott... akkor is siman lehet 1. kor vegi, vagy 2-3. koros pickeket behuzni backupnak is. Egyreszt a depth sosem art, minden evben vannak serulesek.. masreszt a 4-5 eves olcso szerzodesuk okan ezek az ujonc arcok boven elfernek a csapatban, es a jovore eloretekintve is jobb az ertekuk - relative is sokkal tobbet ernek, mint a veteran tulfizetett jatekosok.
Legrosszabb esetben max eltradeled oket.. nezd meg Orakpo mennyiert ment el 😛

Az megint propaganda, hogy a Steelerst nem lehet erositeni.. en Soldi helyeben, inkabb a brillians hatso koros pickeket csomagoltam volna (ahol mondjuk ha 3-4 pickbol lesz 1 kezdo, mar az jo talalati arany) - es mondjuk feljovok valamelyik harmadik koros pickkel a masodikba, vagy masodik koron belul mozogni.

Vagy ha nem akarja.. meg akkor is siman el lehetett volna tradelni jovo evi 1/2/3. koros pickekre... plane ha kicsit pokerezik, es nem arulja el elore, hanem a draft alatt ugyesen megszedi magat.

Ez oriasi hulyeseg, hogy 5 db TOP 64-es picket elszorunk egy jo jatekosra.. plane egy olyanra, akinek teljes kaosz a csapata, es annak ellenere hogy korrekt (mondjuk TOP 10) jatekos a posztjan, elegge kerdojeles a jovoje.

Szvsz - ezt minden mondat ele, kozepere es vegere tessek odatenni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Most látom, 4. körben back to back húzásom lesz. Nice 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
igor,neked nem mindegy? így is úgy is elver majd a szezonban 2x és lazán megnyeri a csoportot soldi 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most az egyszer nem soldi kapott kurva sokat a semmiért. szóval engem nem zavar.

jó persze döme egy köcsög harácsoló de akkor sem 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huuuuu, bazmeg.. ertem en, hogy nem akarunk belerugni Soldiba, nehogy kilepjen... de ezt az Orakpo-trade-t most vettem eszrem... szoval megteszem en.
Az a velemenyem, ha egy rookie ilyet kotne, azonnal gyamfelugyelet ala/szaba-kategoriaba helyezik, vagy megkerdojeleznenk ertelmi kepessegeit..

Ugye jol latom, hogy Orakpo, indirekt modon, de vegulis ennyibe kerult?
1/30 + 2/16 + 5/32 + 2/28 + 2012/1. +2012/2.

Aszittem egy rutinosabb rokanak ez ismeros az NFL tortenelembol..
http://en.wikipedia.org/wiki/Herschel_Walker_trade

Ezek utan nem igazan latom ertelmet annak, hogy a "rookiek" a seniorokkal konzultaljanak... mindenki tradel ugy ahogy akar (es mindenki kerhet tanacsot persze, es lehet erdemes), de ezek utan sztem nem hiszem hogy van ertelme kulonbseget tenni GM es GM kozott.

Dome-nek pedig a Minden Lehuzok Atyja cimet.. mar bocsanat - es ezt elismeroen/felig igyiren 😊 sot, teljesen irigyen!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hét oldal basszátok meg, kibaszott élet nélküliek 😛

Orakpo bazdmeg mennyiért ment el, tyííííí



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bazmeg braxa - 1 ev szerzodessel egy 3/16al dragabban adta tovabb fredet
szep bolt
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Faneca szerintem marad, hátha visszavonul és akkor ő lesz az egyik ingyenes... Rajta kívül még 2-3 emberen gondolkodom (egyik sem szerepel Stez felsorolásában 😊 ), de valószínű 2 lesz belőle.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az FA előrehozása nem biztos hogy jó ötlet lenne (a korábban tárgyalt szabály miatt, mi szerint azt követően már kedvezőtlenebb cutolási lehetőségek vannak - én legalábbis nem örülnék ha arra ébrednék holnap hogy megy az FA piac én meg csak dupla büntivel vághatok ki játékosokat, mondjuk lehet ma este megteszem a lépéseket 😊 )Rataccess
2 "ingyen" cut nem elég?hány 1,5+ millás embert akarsz cuttolni? 😛Newman
AP, Faneca, McKinnie, Harvin, Edwards, Brackett biztosStez
😂

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az FA előrehozása nem biztos hogy jó ötlet lenne (a korábban tárgyalt szabály miatt, mi szerint azt követően már kedvezőtlenebb cutolási lehetőségek vannak - én legalábbis nem örülnék ha arra ébrednék holnap hogy megy az FA piac én meg csak dupla büntivel vághatok ki játékosokat, mondjuk lehet ma este megteszem a lépéseket 😊 )Rataccess
2 "ingyen" cut nem elég?hány 1,5+ millás embert akarsz cuttolni? 😛Newman
AP, Faneca, McKinnie, Harvin, Edwards, Brackett biztos

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az FA előrehozása nem biztos hogy jó ötlet lenne (a korábban tárgyalt szabály miatt, mi szerint azt követően már kedvezőtlenebb cutolási lehetőségek vannak - én legalábbis nem örülnék ha arra ébrednék holnap hogy megy az FA piac én meg csak dupla büntivel vághatok ki játékosokat, mondjuk lehet ma este megteszem a lépéseket 😊 )Rataccess
2 "ingyen" cut nem elég?hány 1,5+ millás embert akarsz cuttolni? 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
rendben, kösz
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Az FA előrehozása nem biztos hogy jó ötlet lenne (a korábban tárgyalt szabály miatt, mi szerint azt követően már kedvezőtlenebb cutolási lehetőségek vannak - én legalábbis nem örülnék ha arra ébrednék holnap hogy megy az FA piac én meg csak dupla büntivel vághatok ki játékosokat, mondjuk lehet ma este megteszem a lépéseket 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
így is megvárjuk a két napot DL FA-val, hogy minden RFA-s válaszolt?fetomy
a szerződés a lényeg, nem a válasz

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
így is megvárjuk a két napot DL FA-val, hogy minden RFA-s válaszolt?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers Keki frissült. Willie Colon RT és Jeff Reed K is jövő évi pickekért vihető. (Idei nem kell, abból tele a padlás.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Velem nem cseszel ki akkor sem, ha marad, nem fontos annyira a megszerzése. Annyit ajánlottam érte, amennyiért még fáj Neked cap management szempontjából a dolog! 😛somoskovig
Blablabla.. ha megszerezted volna, fenyezned mint ketpozicios fiatal kezdo OG/OC-,t evi 1.5 millaert 😛
Ne aggodj, kigazdalkodom valahogy, mint mindig... ez a specialitasom 😉Igor
Nyilván azért ajánlottam rá, mert jól jött volna, ha nem kéne, nem ajánlok. De itt igazából lutri a dolog, szóval nem éltem bele magam. 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Velem nem cseszel ki akkor sem, ha marad, nem fontos annyira a megszerzése. Annyit ajánlottam érte, amennyiért még fáj Neked cap management szempontjából a dolog! 😛somoskovig
Blablabla.. ha megszerezted volna, fenyezned mint ketpozicios fiatal kezdo OG/OC-,t evi 1.5 millaert 😛
Ne aggodj, kigazdalkodom valahogy, mint mindig... ez a specialitasom 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tyr, ha elolvasol egy pm-et, reagálj is rá légyszíves. 😉

Másokra is vonatkozik. Annyit is vissza lehet böffenteni, hogy leszarlak mert köcsög vagy, a semminél ez is jobb.Döme
Tyrnek mondjuk ez nem szokása, már megszoktam tőle 😊
de azért akadnak még páran, akik nem a nagy válaszadás hívei 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tyr, ha elolvasol egy pm-et, reagálj is rá légyszíves. 😉

Másokra is vonatkozik. Annyit is vissza lehet böffenteni, hogy leszarlak mert köcsög vagy, a semminél ez is jobb.Döme
Nagyon nagy plusz..
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Tyr, ha elolvasol egy pm-et, reagálj is rá légyszíves. 😉

Másokra is vonatkozik. Annyit is vissza lehet böffenteni, hogy leszarlak mert köcsög vagy, a semminél ez is jobb.