GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy a kis cseles. De a Big Brother figyel.tenorx
haha 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy a kis cseles. De a Big Brother figyel.tenorx
én basztam el, már látom.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
fetomy a kis cseles. De a Big Brother figyel.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Bejelentem, hogy frissült a Keki mert ilyet még nem tettem soha, hátha ettől megindulnak a király ajánlatok felém.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt hittem egyébként, hogy valami késői 2. körrel Averyt is bepróbálja valaki, tekintve, hogy nem egy ember keresett meg érte még szezon közben 2. körös ajánlatokkal.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amint lemegy az RFA szerződésadás, kiszámolom mindenki cap-jét és berakom a közleményekbe.
Remélhetőleg 2 nap elég lesz mindenkinek erre és még Free Agency előtt sorra kerül ez.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nincsenek már pozíciós szorzók az első körben? Vagy csak én nem találom?Rajna
eltöröltem mert ha egy kickert visznek 1/6-ra akkor mindenképp több pénzt fog kérni, mint az 1/7-es hiába kicker.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tudtommal nincsen már ilyen.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nincsenek már pozíciós szorzók az első körben? Vagy csak én nem találom?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Egyáltalán nem éri meg a TOP5 fizetést. Sőt, teljesen jogos, hogy senki nem jelentkezett érte, mert 1+3-at sem ér...Soldados
Pedig mekkora rívás volt, mikor 1+2+4-ért elhoztam Chicagoból, ahol akkoriban Benson-Rice-MoJo trió volt... de én nem bánom, nekem megér egy fiatals ztárfutó ennyit, kell mellé egy kiegészítő emberke, az McGahee oszt jóvan.

Az adminban úgy olvastam mintha Deloso túladott volna a Chargersen amit a Jaxtől kapott 😂 na nem mintha akkora érték lenne 😛

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ebben igazad van de rookie védelmem lesz, sokat nem érek az ő tehetségével jelenleg.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Del úgy van vele hog yezt az ajánlatot elfogadtam, mivel nem idén érek a csúcsra, amikor meg számít sokat fog keresni Mojo, az ajánlat korrekt volt.
Én pedig lassan újraépítem teljesen a csapatom, ezért kezdtem el játszani.Delonso_
De Mojonak te adtál ilyen szerződést tavaly. Már akkor is tudtad, hogy mikorra tervezed a playoffot, adhattál volna neki kevesebb pénzt a lényeges időszakban.
Most megint hozol helyette egy újoncot, aki évek múlva ér csak el MJD szintjére.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del úgy van vele hogy ezt az ajánlatot elfogadtam, mivel nem idén érek a csúcsra, amikor meg számít sokat fog keresni Mojo, az ajánlat korrekt volt.
Én pedig lassan újraépítem teljesen a csapatom, ezért kezdtem el játszani.

Lehet azon vitatkozni, hogy így sosem érek a csúcsra, ez is lehetséges.
De szeretem a csapatom. Pláne a nem IR es részét 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akit matcheltem, annak az új szerződését hova írjam?Döme
szerződések topik.

Larsen meg akkor most FB vagy LB?Höri
FB. nem edzett az LB-kkel shanny óta
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
az viszont érdekelne hogy döme hogyan gondolkozik arról aki érinthetetlen 😊haromt
Anyámat is eladom. 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akit matcheltem, annak az új szerződését hova írjam?Döme
szerződések topik.

Larsen meg akkor most FB vagy LB?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem feltétlen a maddenre gondoltam, hanem mondjuk egy konszenzus power rankingban sem lenne olyan csapat elől, amely minden évben 1. és 2. évesek gyülekezete.
Amint valaki 3. évébe lép, beváltják pickre 😛Höri
ez okés, de spec én -nemtom Del hogy van vele- jobban szeretem azt, hogy pl. királykodhatok az IRL kezdő udfa pickjeimmel mondjuk 😀

haromt: ahh, akkor emelnem sem kellett volna 😊 (1.6-ot akartam először)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Akit matcheltem, annak az új szerződését hova írjam?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az viszont érdekelne hogy döme hogyan gondolkozik arról aki érinthetetlen 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
fetomy kecseg schaeferingre többet ajánlott mint én...haromt
hát ég is a pofám 😛
mennyit ajánlottál egyébként?fetomy
1,5.
de nem életbevágóharomt
4 évre
igor próbálkozott még

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy kecseg schaeferingre többet ajánlott mint én...haromt
hát ég is a pofám 😛
mennyit ajánlottál egyébként?fetomy
1,5.
de nem életbevágó
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
delonso idén a full csapatát lecseréli.

Aztán jövőre megint 😀tenorx
számomra nyilvánvaló, hogy ha első körben elviszi mondjuk Petersont és Dareust, akkor jövőre elcseréli őket pickért és sose jön ki a liga hátsó 10 csapata közül ezzel a módszerrelHöri
lehet nem annyira érdekli, hogy a madden őt randomizálja-e ki a végén 😛
Én eleinte még néztem is, hogy jó legyen, de egyszer se lett valami jó eredménye. Inkább "kinevelek" én is jó kis játékosokat, és igyekszem kiélvezni az offseason legjobb részét, a draftot 😛fetomy
nem feltétlen a maddenre gondoltam, hanem mondjuk egy konszenzus power rankingban sem lenne olyan csapat elől, amely minden évben 1. és 2. évesek gyülekezete.
Amint valaki 3. évébe lép, beváltják pickre 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy kecseg schaeferingre többet ajánlott mint én...haromt
hát ég is a pofám 😛
mennyit ajánlottál egyébként?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy kecseg schaeferingre többet ajánlott mint én...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én megteszem, inkább minthogy ne adj isten húzzak egy Gholston-szerű bustot...Soldados
Igen, én pl. húztam egy bust Gholston-t. Ellenben pl. a folytatólagos game első draftjának 2. köréből elhoztam Kellert, Felix Jones-t, Casont és R.Smith-t, de pl. később 3 első körömből 2 Lau és Jenkins voltak, akik szintén nem tűnnek éppen bustnak per pill. Magamat ismerve miután ezt leírtam többé az életbe nem húzok értelmes embert 😀 de mindegy, igazából a lényeg az, hogy szerintem a draft sokkal kevésbé lutri, ha az ember foglalkozik vele, mint amennyire sokan hiszik. De mégegyszer mondom, nyilván mindenki úgy, ahogy akarja, én csak elmondtam a véleményemet 😊fetomy
Nekem a kezdőbe kellett egy ember. Orakpo jó, a rookie meg fasz se tudja milyen lesz, hova kerül és milyen rendszerbe. Tehát 1/20-ra, 6/10-re, de még 1/1-gyel se húzok azonnal kezdőbe, főleg nem olyan posztra, ami azért erősen függ a védelmi sémától. FA-n ennyiért nem kaptam volna normális 3-4-es OLB-t. Nekem olyan playa kell a kezdőbe, aki keveset keres, de BIZTOSAN tudom, hogy jó, ez pedig nem Von Miller.

Ráadásul esélyem így is van jókat húzni (ahogy húztam is korábban), hisz maradt 9 pickem, ebből három a 2-3. körben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!