GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
köszi a simet!

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Gratulálok! Nem semmi azért két évvel egy teljes rebuild után!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Volt-e már olyan, hogy az aktuális évi drafton az itt második körben kiválasztott játékos nem érte meg az 53-at? (Polite-on kívül 😀)
dankodavid
3. körös volt már, azt én produkáltam (Trenton Thompson), 2.-ról nincs infóm.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Volt-e már olyan, hogy az aktuális évi drafton az itt második körben kiválasztott játékos nem érte meg az 53-at? (Polite-on kívül 😀)

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Gratulálok a győztesnek, túl kicsi volt a hátrány, 28-3-ról meglett volna a fordítás 😜
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Grat Habi!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Super Bowl 2019

New England Patriots @ Atlanta Falcons 35-28
Sokba került az Atlanta gyenge kezdése, a félidőben 28-7-es hátrányban voltak és az előny megtartására egy TD is elég volt a Patriotsnak. Matt Ryan 268 yard mellett Edelmant és Jujut is megtalálta az endzone-ban, mígy Russel Wilson 342 yarddal zárt, ám ő egyszer eladta a labdát, amivel pont eggyel többször hibázott, mint lehetett. A két kulcselkapó sem vallott szégyent, Edelman 11 elkapásból 133 yardot pakolt fel, míg a másik oldalon Adam Thielen tíz elkapást 165 yardra váltott, mindezt megkoronázva egy TD elkapással, ám sajnos ez sem volt elég. Fontos különbség volt még a futójátékokból szerzett yardok és pontok száma, a visszatérő Kareem Hunt 13 futásból mindössze 27 yardig jutott, míg Joe Mixon 18 futásból 67 yardig és két TD-ig, valamint Wayne Gallman is bejutott az endzone-ba, ezzel bebiztosítva a Patriots győzelmét.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hat de sajnálom, a következő évek nehezebbek lesznek a csapatnak ezért bíztam a Superbowlban idén, de úgy latom a két legerősebb csapat jutott be most, kivancsi leszek rá. Köszi a befektetett munkát és a szezont David. 😊

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Divisional round

Oakland Raiders @ New England Patriots 6-35
Ryan 246 yard mellett négy TD-t, Goff 246 yard mellett egy interceptiont dobott. Szép éve volt a Raidersnek, de a Patriots teljesen más kávéház idén, borzalmasan kiegyensúlyoztott csapat, Ryan mellé pedig a futójáték is felnőtt ~130 yarddal, míg a támadófal sackmentes meccsen van túl, megint. A Raiders két red zone field goalra volt jó, ha ezek mindegyike TD, nincsenek sokkal beljebb.

Los Angeles Rams @ Atlanta Falcons 23-28
Brees egyszer sem adta el a labdát két TD mellett, míg Wilson háromszor is, ám emellé négyszer is megtalálta a célpontját az endzone-ban, így végül a mennyiség überelte a minőséget. Rudolph ebbpl kettőt vállalt, mellette még Landry-nek és Boydnak jutott ebből a mennyiségből, míg a védelem négyszer is odaért Breeshez (Beachum és Elflein kettő-kettő sackért volt felelős), ez az extra pedig elég a Super Bowlhoz. Más kérdés, hogy ez nem biztos, hogy elég lesz..

Sérültek egyik oldalon sincsenek.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Beszarás, back to back AFC döntő. Imád engem a Madden. 😀
Döme
Karma a sok madcat miatt.
több mint 4 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Beszarás, back to back AFC döntő. Imád engem a Madden. 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
1/1-ről divisional round. Nem jó, de nem is tragikus.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Nincs a maddennek semmi baja a realitashoz közeliséggel, a Cowboys akkor is kikap a divisionalben legkésőbb, ha egyébként jó. Ez olyan, mint hogy a fű zöld, az ég kék.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szezon előtt is az Atlantat tartottam az NFC talán legnagyobb esélyesének kivancsi vagyok, ki tudunk-e majd valamit találni az NFC döntőn 😊

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Divisional Round

Baltimore Ravens @ New Engalnd Patriots 28-35
Matt Ryan megállíthatatlan, ezúttal 321 yarddal és négy TD-vel zárta a meccset, és ez az, amivel még egy remekül játszó Lamar Jackson sem veheti fel a versenyt. Robert Woods öt elkapásból 98 yarddal és két TD-vel segítette a Patriotsot, mégis a meccs legfontosabb eleme a Patriots Oline volt, akik nem engedtek sacket Ryanen.

New York Giants @ Atlanta Falcons 21-24
A különbséget Tyreek Hill limitálása jelentette, miközben mindkét irányító kicsivel százas rating fölött végzett, egy-egy interceptionnel. Deebo Samuel ellenben Hill mellett remeklt, 115 yarddal és eghy TD-vel vette ki a részét a Giants utolsó pillanatig tartó küzdelméből, azonban Wilson kapott egy esélyt a negyedik negyed végén, amivlel élt is, és végül Gano 33 yardról rúghatott meccsnyerő field goalt. Ha nincs az a Big Ben interception, máslként alakulhatott volna.

Oakland Raiders @ Houston Texans 17-14
A Houstonnak felszedte a madden Brock Osweilert -lévén, nem volt két aktív qb rosteren-, aki Griffin helyét átvette és nem is vallott szégyen, ám a 296 yard mellé csak egy TD került fel, és egyszer el is adta a labdát, ami Goffék ellen nem fért bele, ő ugyanis két TD passzt is kiosztott interception nélkül. Saquon Barkley ma csak passzjátékoknál kapott labdát és három elkapásból lett is 71 yardja, ám ezzel sem tudott sokat segíteni, de nem ez a legfurcsább, hanem, hogy... Hogy TAVEN BRYAN sackelt!

Los Angeles Rams @ Dallas Cowboys 26-21
Riversnek ezúttal sem lesz meg a gyűrű... Pedig nem rajta múlott, 244 yard és három TD mellett nem adta el a labdát, Wagner pedig két sacket is felrakott, de ezellen a Rams ellen kevvés volt, soklat elárul, hogy levédekezett passz nélkül zárt a Cowboys. A z egyik fénysugár a jövőre nézve Josh Doctson remeklése, 105 yarddal és egy TD-vel, más kérdés, hogy lejár a szerződése és nem biztos, hogy ér annyit, amennyit kérne.

Sérültek:
Falcons: Kareem Hunt, 1 hét
Patriots: Shaq Lawson és William Jackson, 1 hét
Rams: Jonathan Joseph, 1 hét

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
szóval az alapszakaszban sikerült 30.5 pontot átlagolnia a támadóknak (a Ravens elleni 2W alatt 38-at), majd a wild card körben jött 6, azaz hat pont, szintén a Ravens ellen 😀

grat, Igor!
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Draftsorrend frissítve.
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Maddenben semmi nem számít, volt olyan keretem, hogy ihaj, hoztam a 7-9-et, majd fele olyan jóval SB-ba mentem. Szóval logikát felesleges keresni benne.
gabokocka
Jó mondjuk annyiból nem bánom, hogy benne van ez a random faktor, mert az NFL-ben is benne van.
Egyébként visszamehetnénk a PR-hez 😊
tenorx
Azért még egy ilyen lépés előtt megnézném, hogy az elmúlt 10 évben milyen százalékban fedte az idény eleji PR a playoff csapatok körét. Szerintem jó a Madden, van benne random faktor.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Wild card

Baltimore Ravens @ Cleveland Browns 21-6
Alex Smith kiemelkedően gyenge meccset játszott, míg Lamar Jackson 170 yarddal és két TD-vel tudott a múlthetihez képest előrelépni. Alex Smith 207 yardos, egy interceptionös meccse még akkor is megpecsételte volna a Browns sorsát, ha csak Jackson hozza a vártakat, de mindezt még David Johnson 53, Gurley 107 futott yarddal és egy TD-vel fejelte meg, így nincs tovább a Clevelandnek.

San Francisco 49ers @ Los Angeles Rams 10-31
Kétszer nem lép sem a Rams, sem pedig Drew Brees ugyanabba a folyóba, aki egy tökéleteshez közeli, 304 yardos és négy TD-s meccsen van túl, amivel nem lehet közepes irányítókkal versenyezni, pláne nem Eli Manninggel... Ezekiel Elliott is átmentette az alapszakaszban látott formát, 18 kísérletből 106 yardot futott és Brees két passzát is Ryan Griffin szedte le. A Rams menetellhet tovább, San Franciscóban pedig jöhet az új QB(?), esetleg Brissett. Szép kilátások.

Cincinatti Bengals @ Oakland Raiders 20-28
Mit érdemel az a csapat, amelyik nem képes a rájátszás első körében egy 14-14-es első félidőt követően TD-t felrakni? Kiesést, amit Mayfield meg is kapott. Első rájátszásmeccsén egy TD-vel és egy interceptionnel zárt, míg Jared Goff 295 yarddal és négy TD-vel fejezte be a napot, így kétség sem férhetett hozzá, hogy ki megy tovább. Jöhet Cincinattibe az erősítés és lehet jövőre újrapróbálni, ebben jó eséllyel segíteni fog a top5-ös draftpick.

New York Giants @ Detroit Lions 35-14
Az átalam agyonekézett Giants a gyenge szezonkezdés után érthetetlenül jó csapattá érett és Roethlisberger interceptiontől mentes, ellenben TD-kben bőségess meccsével,m valamint a D# fantasztikus játékával megakadályozták, hogy Brady begyűjtsön egy újabb gyűrűt. Ha már defense, Suh másfél, Jerry Hughes három és fél sack-kel járult hozzá Brady bizonytalan/gyenge napjához, aki 225 yarddal és egy interceptionnel még a remény szikrájával sem kecsegtetett. Ehhez jelentősen hozzájárult Richburg és Ronnie Stanley, előbbi két, utóbbi négy sackért volt felelős.

Bentmaradók sérültjei:
Cowboys: TY Montgomery, 4 hét
Falcons: Kareem Hunt, 2 hét
Patriots: William Jackson, 2 hét
Rams: Jonathan Joseph, 2 hét
Ravens: Marcus Peters, 7 hét
Texans: Andrew Luck, 18 hét



Divisional round:
 imgur.com/a/dimqpwN


Egyéni def statok:


 imgur.com/a/viK1VSj

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Úgy látom ez nagy játék volt... 😀
3. Pats adja: 2020/1+2020/4
Rams adja: 1/31

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Én érzem benne a realitást, ha a védelmem tényleg olyan korrekt volt. 😊
több mint 4 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Ehh, bár elértem a célt majdnem, hogy konstans PO csapatból 1/5-ön belül legyek 2-3 ember eladásával, de a védelem turbózásával, az 1/8 sem rossz. Bár 1/3 lett volna, ha nincs az utolsó győzelem...
Na nem panaszkodom, van 2 db top10 pick, és 3 db 2.körös top10 pick 😊
Chargers LT
ehh béna vagy, én úgy értem el az 1/1t hogy építettem egy topközeli defenset 😀
braxa88
Jó, de nálam Fitzmagic a QB...őt nem lehet visszafogni 😀
És az is beigazolódott, hogy a maddenben nem igazán számít a top3 D#-ünk, ha nincs mellette QB és WR.
Chargers LT
Aaron Rodgers és Julio Jones is egy csoport utolsó helyre volt elég 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Maddenben semmi nem számít, volt olyan keretem, hogy ihaj, hoztam a 7-9-et, majd fele olyan jóval SB-ba mentem. Szóval logikát felesleges keresni benne.
gabokocka
Jó mondjuk annyiból nem bánom, hogy benne van ez a random faktor, mert az NFL-ben is benne van.
Egyébként visszamehetnénk a PR-hez 😊
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Maddenben semmi nem számít, volt olyan keretem, hogy ihaj, hoztam a 7-9-et, majd fele olyan jóval SB-ba mentem. Szóval logikát felesleges keresni benne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ehh, bár elértem a célt majdnem, hogy konstans PO csapatból 1/5-ön belül legyek 2-3 ember eladásával, de a védelem turbózásával, az 1/8 sem rossz. Bár 1/3 lett volna, ha nincs az utolsó győzelem...
Na nem panaszkodom, van 2 db top10 pick, és 3 db 2.körös top10 pick 😊
Chargers LT
ehh béna vagy, én úgy értem el az 1/1t hogy építettem egy topközeli defenset 😀
braxa88
Jó, de nálam Fitzmagic a QB...őt nem lehet visszafogni 😀
És az is beigazolódott, hogy a maddenben nem igazán számít a top3 D#-ünk, ha nincs mellette QB és WR.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀