GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Este 8-kor nyit a piac, addig max. érvénytelen licitet tudsz tenni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Megtehetem az első licitet OL ügyben?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Őőő 😊 Hát a Rózi táblázat amiről Te is beszélsz, csak már félrebeszélek 😀 Azért írom hogy meg kéne várni FA végét, mert így megtudnánk belőle hogy ki mennyit ajánlott a játékosának a hosszabbításban, ergo azt kis hogy kb. meddig megy el a licit során. Vagy ez nem mérvadó infó?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Milyen RFA táblázat?

Egyébként most már csak 4 fr.tag hosszabbítás van vissza, és utána átküldöm valakinek a teljes Rózi-táblát, aki képes feltölteni valahova, mert én hülye vagyok hozzá.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
RFA (szerk.: helyett Rózi) táblázat mikor kerül nyilvánosságra? Lehet hogy most már célszerű lenne megvárni az FA végét, mert "kényes" infókat lehetne kinyerni belőle a licithez.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Höri, nevezz ki szaba helyett egy másik Rózi-tagot, vagy küldj Te egy árat William Moore-ra, mert 3 napja erre várunk.somoskovig
Bocsánat, de kis képszakadás volt. Sajnos egy hónapja nincs netem otthon, így eléggé körülményes tud lenni az események követése.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát ezt nem gondoltam volna, hogy bemákolom Schaubot 5 millióért 😊Habi
meddig mentél volna el?Höri
over 9000 millionbriareos
8-9 az reális lett volna érte, addig el is mentem volna


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megtiszteltetés hogy a Vikes az egyetlen csapat amely külön "megjegyzés" rovattal bír a címvédőn kívül. Ráadásul ha még Genot is bent hagyod 3 színű lenne a QB sorom 😊 (vagyis négy ha a bőrszínt is belevesszük 😀 )Rataxes
mindenki előtt nyitott a lehetőség, hogy bekerüljön az elit klubba, csupán draftolni kell Renfreet.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Megtiszteltetés hogy a Vikes az egyetlen csapat amely külön "megjegyzés" rovattal bír a címvédőn kívül. Ráadásul ha még Genot is bent hagyod 3 színű lenne a QB sorom 😊 (vagyis négy ha a bőrszínt is belevesszük 😀 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
beírtam a szerződéseket, csak McClain és Bradshaw hiányzik

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
hát ezt nem gondoltam volna, hogy bemákolom Schaubot 5 millióért 😊Habi
meddig mentél volna el?Höri
over 9000 million

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, nevezz ki szaba helyett egy másik Rózi-tagot, vagy küldj Te egy árat William Moore-ra, mert 3 napja erre várunk.somoskovig
és akkor csidálkozik, hogy ki a falu hülyéje.
pillanat és küldöm

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Höri, nevezz ki szaba helyett egy másik Rózi-tagot, vagy küldj Te egy árat William Moore-ra, mert 3 napja erre várunk.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ezt nem gondoltam volna, hogy bemákolom Schaubot 5 millióért 😊Habi
meddig mentél volna el?

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát ezt nem gondoltam volna, hogy bemákolom Schaubot 5 millióért 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A rózik csak megállapítanak egy árat, amennyit szerintük ér a muksó.gabokocka
nem, ők azt állapítják meg hogy az alany mennyire értékeli saját magátHöri
Jah, pont ezért mondtam. Egy jövőre FA QB gondolkodhat nyilván úgy hogy megnézi a top fizukat aztán az alapján belő egy picit kevesebbet magának, de akár gondolkodhat úgy is, hogy "basszus, tavaly a kezdő Freeman meg Schaub is csak 5 milka környékén kapott FA-n, akkor lehet érdemes lenne kicsit olcsóbban, de még mindig az Ő fizujuk fölött aláírni a hosszabbítást a jelenlegi csapatommal".Rataxes
ilyen nincsen, mindenki úgy gondolja, hogy ő a legjobb a világon. | nem pedig CM Punk |

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Korábban talán Rajna vagy Somos írta hogy meg kell nézni a nem hosszabbítóknál az FA árakat, aztán aki a legtöbbet tévedett lefelé azt leváltjuk, mert szar ügynök volt és kevesebbet akart kérni mint a valós ár. Én viszont amondó vagyok hogy azt is nézni kéne hogy ki az aki túl sokat kért, mert Ő is rosszat tett a kliensével: ahelyett hogy aláíratta volna vele a magasabb szerződést inkább kiküldte piacozni ahol csak kevesebb lóvét kapott végül.
Szóval végülis egyszerű: amelyik rózi úgy átlagban többet tévedett akár lefelé, akár felfelé az egyes kontraktokat vizsgálva, majd azokat összesítve, az menjen a levesbe 😊
És ezt még nem is melós kimatekozni, biztos van valami abszolútérték függvény excelben 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Egyébként sztem minden rózinak saját felelőssége, hogy miként lövi be az árakat. A rózik értékelését kellene kidolgozni, a legjobbnak egy tálca sör a jutalma 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha úgy érzed sokat kér a rózi kiengeded a piacra és olcsóbban visszahozod. Mindenki annyit ér amennyit fizetnek érte. A rózik csak megállapítanak egy árat, amennyit szerintük ér a muksó. Az már a Te döntésed, hogy ezt megadod, vagy nem.gabokocka
Én nem érzem úgy, abszolút meg vagyok elégedve a jelenlegi rendszer, csak emlékeztem hogy volt erről vita és eszembe jutott ez a megoldás a mostani QB árakat nézve 😀 De közben rájöttem hogy a sztrájkolók nagy része már nincs a ligában, szóval tárgytalan 😊

A rózik csak megállapítanak egy árat, amennyit szerintük ér a muksó.gabokocka
nem, ők azt állapítják meg hogy az alany mennyire értékeli saját magátHöri
Jah, pont ezért mondtam. Egy jövőre FA QB gondolkodhat nyilván úgy hogy megnézi a top fizukat aztán az alapján belő egy picit kevesebbet magának, de akár gondolkodhat úgy is, hogy "basszus, tavaly a kezdő Freeman meg Schaub is csak 5 milka környékén kapott FA-n, akkor lehet érdemes lenne kicsit olcsóbban, de még mindig az Ő fizujuk fölött aláírni a hosszabbítást a jelenlegi csapatommal".

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem, én nem folytatom, csak volt egy meglátásom és gondoltam megosztom Veletek 😀

1.5 milla lesz akkor a 10 százalékos bünti határa?Wyatt
Höri azt írta új szavazás lesz a sok rookie miatt... Szóval semmi se biztos 😊Rataxes
Mindegy, akkor majd annak függvényében lesz maxon az utolsó éve McClainnek 😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A rózik csak megállapítanak egy árat, amennyit szerintük ér a muksó.gabokocka
nem, ők azt állapítják meg hogy az alany mennyire értékeli saját magát

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Korábban volt itt a vita abból hogy a Rózi túllövi az árakat, mert a franchise tag árakhoz, meg az összes többi szerződéshez viszonyítva állapítják meg a szerződésigényeket. Nos, szerintem megoldás lehetne ha ezek mellett/helyett az előző évek FA-árait (is) venné figyelembe a bizottság. Most pl. szerintem egy Schaub sima hosszabbítással biztos hogy elkért volna minimum 8 milliót, FA-n meg kapott ötöt.Rataxes
Ha úgy érzed sokat kér a rózi kiengeded a piacra és olcsóbban visszahozod. Mindenki annyit ér amennyit fizetnek érte. A rózik csak megállapítanak egy árat, amennyit szerintük ér a muksó. Az már a Te döntésed, hogy ezt megadod, vagy nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem, én nem folytatom, csak volt egy meglátásom és gondoltam megosztom Veletek 😀

1.5 milla lesz akkor a 10 százalékos bünti határa?Wyatt
Höri azt írta új szavazás lesz a sok rookie miatt... Szóval semmi se biztos 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1.5 milla lesz akkor a 10 százalékos bünti határa?

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Korábban volt itt a vita abból hogy a Rózi túllövi az árakat, mert a franchise tag árakhoz, meg az összes többi szerződéshez viszonyítva állapítják meg a szerződésigényeket. Nos, szerintem megoldás lehetne ha ezek mellett/helyett az előző évek FA-árait (is) venné figyelembe a bizottság. Most pl. szerintem egy Schaub sima hosszabbítással biztos hogy elkért volna minimum 8 milliót, FA-n meg kapott ötöt.Rataxes
Delonso, is that you?


The response must be equal to the threat.