GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
amadeus FA licit topikban nem lehet szerkeszteni, érvénytelen ajánlat

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Frissült a KEKI:

 bowl.hu/forum/manager_jatek/keres-kinal/731802

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
köv tracker frissítés valamikor éjjel lesz, még az is elképzelhető h sorba lesznek rakva akik még játszanak.briareos
nah kicsit megcsúsztam de elvileg friss. majd irodából megbuherálom a sorrendet isbriareos
Most a DuJuan Harris miért lett a Bearsé mégis? Szerintem még 21:26 előtt beírtam az ajánlatot...Döme
21:45:15. Ha ráviszed az egeret a hsz. jobb felső sarkában az "X perce/órája" feliratra, akkor kiírja pontosan.
Rataxes
És baszki tényleg. Nem baj, iktriad haverságból ezt a még 20 percnyit sem elérő kis késést elnézi nekem, azt mondta. 😉Döme
Ezt mikor álmodtad? 😊
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
köv tracker frissítés valamikor éjjel lesz, még az is elképzelhető h sorba lesznek rakva akik még játszanak.briareos
nah kicsit megcsúsztam de elvileg friss. majd irodából megbuherálom a sorrendet isbriareos
Most a DuJuan Harris miért lett a Bearsé mégis? Szerintem még 21:26 előtt beírtam az ajánlatot...Döme
21:45:15. Ha ráviszed az egeret a hsz. jobb felső sarkában az "X perce/órája" feliratra, akkor kiírja pontosan.
Rataxes
És baszki tényleg. Nem baj, iktriad haverságból ezt a még 20 percnyit sem elérő kis késést elnézi nekem, azt mondta. 😉
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
köv tracker frissítés valamikor éjjel lesz, még az is elképzelhető h sorba lesznek rakva akik még játszanak.briareos
nah kicsit megcsúsztam de elvileg friss. majd irodából megbuherálom a sorrendet isbriareos
Most a DuJuan Harris miért lett a Bearsé mégis? Szerintem még 21:26 előtt beírtam az ajánlatot...Döme
21:45:15. Ha ráviszed az egeret a hsz. jobb felső sarkában az "X perce/órája" feliratra, akkor kiírja pontosan.

Megyek önként 1 órás pihenőre Dwyer miatt!!! 😕
A Lorig licitem ér, vagy próbáljam meg egy óra múlva?Egon
Szerintem ér, nekem is el lett fogadva a többi licitem amikor Tarvarisra keveset ajánlottam.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Megyek önként 1 órás pihenőre Dwyer miatt!!! 😕
A Lorig licitem ér, vagy próbáljam meg egy óra múlva?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
köv tracker frissítés valamikor éjjel lesz, még az is elképzelhető h sorba lesznek rakva akik még játszanak.briareos
nah kicsit megcsúsztam de elvileg friss. majd irodából megbuherálom a sorrendet isbriareos
Most a DuJuan Harris miért lett a Bearsé mégis? Szerintem még 21:26 előtt beírtam az ajánlatot...
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
köv tracker frissítés valamikor éjjel lesz, még az is elképzelhető h sorba lesznek rakva akik még játszanak.briareos
nah kicsit megcsúsztam de elvileg friss. majd irodából megbuherálom a sorrendet is

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
beszerkesztettem a nagy FA közleménybe

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
File/download as... 😀
De adtam hozzá szerkesztési jogot is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
link 1:  klaci.uw.hu/
link 2:  docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdEQxMlFUbjVGZ0FudTBnYWNSWU9qaVE#gid=0
Könyvjelzőhasználatra fel 😀 (persze csak ha nincs életed, ha van akkor szard le 😊 )Rataxes
a spreasheet sokat ér mert view only 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
link 1:  klaci.uw.hu/
link 2:  docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdEQxMlFUbjVGZ0FudTBnYWNSWU9qaVE#gid=0
Könyvjelzőhasználatra fel 😀 (persze csak ha nincs életed, ha van akkor szard le 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Minek csináltam én azt a béna szerződés validátort, ha így repkednek az invalid szerződések mostanában?
Ráadásul pont a commish úrtól van az egyik, a másik pedig az excel bűvész Ratától. 😀Schleck
mert el van rejtve a site

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként az excel bűvészettől igen távol állok, ha látnád milyen túlbonyolított sufni módon vannak a képletek meglepődnél 😊 Szerintem egy hozzáértő egy cellában megoldaná azt ami nálam 53 sorból számolódik 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mit rontottam el? 😊 szerk.: látom Tarvarisra hibát jelez a progid, de nem tudom mi a gond 😊 szerk. 2: megvan... "- 3-évesnél évi max: az éves átlag 125 %-a". Mentségemre szóljon hogy az exceles kalkulátor nem jelzett problémát...
szerk 3: Na, most látom hogy az excel cucc szerint is szar, valószínű a saját adminisztrációs felületemben lévőnél töröltem a képleteket... javítom.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Minek csináltam én azt a béna szerződés validátort, ha így repkednek az invalid szerződések mostanában?
Ráadásul pont a commish úrtól van az egyik, a másik pedig az excel bűvész Ratától. 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát ahogy elnézem nem lesz itt szükség komoly szigorításokra, a csapatok caphelyzete is lenyomja eléggé az FA árakat. Vagy a front 7 környékén megint elszabadul majd a pokol? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Döme, miért emeltél ennyit Harrisre? Ki akarsz velem cseszni?iktriad
Nem, miért akarnék kicseszni? Meg akarom szerezni ennyi. 😀 De alapból ennyire taksáltam kb mint te de mondom ennyi még belefér. Most nem fogok 100 knkénti "bidding warral" szarakodni... Ha kemény vagy most te emelsz egy 5 kilót rá. 😛Döme
Annyit egy 3. RB nem ér. Nem vagyok én IRL Carolina Panthers. 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igaz, nem is értem miért megy itt a szarakodás 😛 Ha valaki kelleni fog igazán akkor odabaszok majd én is rendesen már az első licitnél... Mondjuk ez lehet nem idén lesz 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme, miért emeltél ennyit Harrisre? Ki akarsz velem cseszni?iktriad
Nem, miért akarnék kicseszni? Meg akarom szerezni ennyi. 😀 De alapból ennyire taksáltam kb mint te de mondom ennyi még belefér. Most nem fogok 100 knkénti "bidding warral" szarakodni... Ha kemény vagy most te emelsz egy 5 kilót rá. 😛
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most látom csak, hogy Greene mennyire olcsó lett, ha ezt látom, nem Hillisre mozdulok 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Döme, miért emeltél ennyit Harrisre? Ki akarsz velem cseszni?
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
turnert csak behúzta bagóért 😀briareos
Nem mintha lenen csapata 😀Toca
majd lesz

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
24 óra a határidő, nincs változás.

STANZI IN DA HOUSEHöri
Vajon miért nem lepődünk meg 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
24 óra a határidő, nincs változás.

STANZI IN DA HOUSE