GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
winslow
O_o


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
tradenél sem lehet, pont azért, hogy ne legyen kiosztva 15 tag, és ne kapjanak taget és költözzenek új otthonba olyan játékosok, akik a fele annyit sem érnek


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Srácok, mint pótrózi, kicsit nyálaztam a szabálykönyvet, és arra jutottam, hogy braxa és mmms szerződése így nem működhet a szabálykönyv szerint.

Franchise tag esetén a játékos a saját pozícióban játszó, 5 legjobban fizetett játékos átlagbérét, vagy az előző fizetésének 120 százalékát (attól függően, hogy melyik a nagyobb) kapja a következő szezonban. (Igaz, később ezt a fizetést a csapatok gyakran alakítják át több éves szerződéssé, vagyis a franchise tag használatának célja legfőképp az adott kulcsjátékos megtartása.) A többi csapat ajánlhat szerződést a játékosnak a franchise tag használata után, ekkor a játékos eredeti csapatának az alábbi lehetőségei van:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost – az új csapat nem ajánlhat a tagnél kisebb éves fizetést!

Nem tudom, így mennyire életképes ez a szabály, de ha más nem, arra jó az eset, hogy ezen tudjunk változtatni!szaba
Ez nem a meccselesre vonatkozik? Amin az rfa-knal problemaztunk.

Itt sima trade volt, nem offer sheet, ami nem lehet alacsonyabb mint a tag.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, mint pótrózi, kicsit nyálaztam a szabálykönyvet, és arra jutottam, hogy braxa és mmms szerződése így nem működhet a szabálykönyv szerint.

Franchise tag esetén a játékos a saját pozícióban játszó, 5 legjobban fizetett játékos átlagbérét, vagy az előző fizetésének 120 százalékát (attól függően, hogy melyik a nagyobb) kapja a következő szezonban. (Igaz, később ezt a fizetést a csapatok gyakran alakítják át több éves szerződéssé, vagyis a franchise tag használatának célja legfőképp az adott kulcsjátékos megtartása.) A többi csapat ajánlhat szerződést a játékosnak a franchise tag használata után, ekkor a játékos eredeti csapatának az alábbi lehetőségei van:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost – az új csapat nem ajánlhat a tagnél kisebb éves fizetést!

Nem tudom, így mennyire életképes ez a szabály, de ha más nem, arra jó az eset, hogy ezen tudjunk változtatni!szaba
Mondjuk tavaly óta át lehetne írni ezt a részt, mert már tavaly is lehetett taggel cserélt (tehát nem két első körért elhozott) emberrel szerződést hosszabbítani, és természetesen nem kell tag feletti átlag ekkor

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ki a piacra velük!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Srácok, mint pótrózi, kicsit nyálaztam a szabálykönyvet, és arra jutottam, hogy braxa és mmms szerződése így nem működhet a szabálykönyv szerint.

Franchise tag esetén a játékos a saját pozícióban játszó, 5 legjobban fizetett játékos átlagbérét, vagy az előző fizetésének 120 százalékát (attól függően, hogy melyik a nagyobb) kapja a következő szezonban. (Igaz, később ezt a fizetést a csapatok gyakran alakítják át több éves szerződéssé, vagyis a franchise tag használatának célja legfőképp az adott kulcsjátékos megtartása.) A többi csapat ajánlhat szerződést a játékosnak a franchise tag használata után, ekkor a játékos eredeti csapatának az alábbi lehetőségei van:
• megfizetni ezt az összeget és ekkora a játékos a régi csapatánál marad
• két első körös draft pickért elengedi a játékost – az új csapat nem ajánlhat a tagnél kisebb éves fizetést!

Nem tudom, így mennyire életképes ez a szabály, de ha más nem, arra jó az eset, hogy ezen tudjunk változtatni!
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
madcat-re visszatérve van arra esély, hogy valamilyen új tárhelyre feltoljuk megint? ha már újra maddennel toljukbriareos
ha csak a tárhely a gond, abban tudok segíteni.Farky
bölcs előrelátással minden logot elmentettem. Ha adtok tárhelyet felrakom oda azokat is meg a 2 fof-os szezont is.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
madcat-re visszatérve van arra esély, hogy valamilyen új tárhelyre feltoljuk megint? ha már újra maddennel toljukbriareos
ha csak a tárhely a gond, abban tudok segíteni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
madcat-re visszatérve van arra esély, hogy valamilyen új tárhelyre feltoljuk megint? ha már újra maddennel toljuk

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez a hard cap/soft cap dolog mindig keveredik bennem, most már megpróbálom megjegyezni 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Valaki vállalja a szerződésellenőrködést 😊 De egyébként erre vonatkozó passzus nincs a szabálykönyvben, felfogható sima adminisztrációs hibaként. Olyan viszont van benne hogy nem lehet FA-zni amíg cap fölött van valaki 😊Rataxes
Soft cap fölött ugyebár.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki vállalja a szerződésellenőrködést 😊 De egyébként erre vonatkozó passzus nincs a szabálykönyvben, felfogható sima adminisztrációs hibaként. Olyan viszont van benne hogy nem lehet FA-zni amíg cap fölött van valaki 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Igazán nem akarok rohadt spicli lenni, de néhány csapat megint cap fölé került 😛Rataxes
Engem az jobban zavar, hogy sorra kerülnek be az illegális szerződések a rosterbe. Szerintem simán lehetne egy olyan büntetés annak, aki rossz szerződést ír be, hogy a játékos megsértődik, ezért 10%-kal többet kell adni neki.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
will moore tunderbogar ugynokenek uzennem h a gdiggerkedest a torveny centizgetessel bunteti ugyh leszivhat.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igazán nem akarok rohadt spicli lenni, de néhány csapat megint cap fölé került 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Nem bírom Jefferyt, ha nem sikerül tradelnem valszeg cutoltam volna 2 héten belül. Capemnek is jól jött ez, meg a Franklin-Gaither move.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Wow, ahhoz képest hogy tavaly 1/7 volt elég hamar megszűnt a bizalom Alshon iránt 😊 Látom Bria mihamarabb saját képére formázná a franchise-t, Delonso örökségét végleg eltörölve 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
pedig már pont pötyögtem be a Jeffery ajánlatomat 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hat ezalapjan a jeffery trade alapjan plane mekkora otlet volt tavaly a denarius trade-em ... nincs eleg picked bria ? 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
szarhazi goldson, rohatt dzsecc.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ok 😊 Nekem küldheted majd ha gondolod aztán megosztom a közönséggel, úgyis megvannak az eddigiek is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Őőő 😊 Hát a Rózi táblázat amiről Te is beszélsz, csak már félrebeszélek 😀 Azért írom hogy meg kéne várni FA végét, mert így megtudnánk belőle hogy ki mennyit ajánlott a játékosának a hosszabbításban, ergo azt kis hogy kb. meddig megy el a licit során. Vagy ez nem mérvadó infó?Rataxes
Nem hiszem, hogy ez nagyon befolyásolná az FA-t.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Este 8-kor nyit a piac, addig max. érvénytelen licitet tudsz tenni.Rataxes
OK, rendben! Valamiért délelőttre emlékeztem 😕
A fontosabb dátumokat és időpontokat nem lehetne összesíteni a hivatalos közleményekbe?Egon
Én kiraktam magamnak könyvjelzőbe ezt a hsz-t:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GM játék csevegő - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Este 8-kor nyit a piac, addig max. érvénytelen licitet tudsz tenni.Rataxes
OK, rendben! Valamiért délelőttre emlékeztem 😕
A fontosabb dátumokat és időpontokat nem lehetne összesíteni a hivatalos közleményekbe?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Este 8-kor nyit a piac, addig max. érvénytelen licitet tudsz tenni.Rataxes
de azt nyugodtan 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...