NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM Javaslatok

8 feliratkozó

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Még egy felvetés, a hosszabbításoknál az első ajánlat minimumát lejjebb venném a 80%-ról 70-75% környékére. Egyrészt egy kicsit nagyobb mozgásteret ad, másrészt tavaly nagyon sok olyan eset volt, amikor már az első offer elbukott, ami kicsit irreális szerintem.somoskovig
Mindenképpen támogatom, sztem 70 is bőven elég, és akkor még tényleges tárgyalás íze is lehetne 😊fetomy
Illetve nem egy, hanem két javítási lehetőség legyen, tehát ne kelljen, egyből 25%-ot emelni.gabokocka
Tehát első kör 70%, második kör 85%, 3. kör 95% minimum, ha bármelyik nincs meg, akkor bukó, ha megvan, akkor 1-2. kör esetén lehet emelni, 3. kör esetén deal? Illetve persze ha korábban megvan a 95%, akkor is deal.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Még egy felvetés, a hosszabbításoknál az első ajánlat minimumát lejjebb venném a 80%-ról 70-75% környékére. Egyrészt egy kicsit nagyobb mozgásteret ad, másrészt tavaly nagyon sok olyan eset volt, amikor már az első offer elbukott, ami kicsit irreális szerintem.somoskovig
Mindenképpen támogatom, sztem 70 is bőven elég, és akkor még tényleges tárgyalás íze is lehetne 😊fetomy
Illetve nem egy, hanem két javítási lehetőség legyen, tehát ne kelljen, egyből 25%-ot emelni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Még egy felvetés, a hosszabbításoknál az első ajánlat minimumát lejjebb venném a 80%-ról 70-75% környékére. Egyrészt egy kicsit nagyobb mozgásteret ad, másrészt tavaly nagyon sok olyan eset volt, amikor már az első offer elbukott, ami kicsit irreális szerintem.somoskovig
Mindenképpen támogatom, sztem 70 is bőven elég, és akkor még tényleges tárgyalás íze is lehetne 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Még egy felvetés, a hosszabbításoknál az első ajánlat minimumát lejjebb venném a 80%-ról 70-75% környékére. Egyrészt egy kicsit nagyobb mozgásteret ad, másrészt tavaly nagyon sok olyan eset volt, amikor már az első offer elbukott, ami kicsit irreális szerintem.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
holdout ne legyen, ezt már többször átrágtuk, szubjektív, nem túl könnyen megoldható.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Úgy jobb lenne, hogy 96 fő helyett annyi kerülne listára, aki mondjuk 5 rózsiból 4-nél szerepel a top 3-ban.Deny
Szerintem nem... Ha mindenhonnan 3 ember kerül be, akkor minden GM egyenlő esélyekkel indul, és nem lennének abból viták hogy "debezzeg nekem több emberem került fel". Viszont így a holdoutos cucc egy kis plusz izgalmat vinne a játékba 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor éppen bevezethetnénk a holdoutot is olyan módszerrel, hogy mondjuk a rózsiháziak végigfutják a rostereket, és ha valaki sokkal kevesebbet keres, mint illene, azt kiírja, a nemtom 5-6 tagnak így lesz 1-1 listája, és azokat összevetve akikben megegyeznek, azokat lehetne holdoutra jelölni (persze évente max 1-2-t, mivel sztem IRL sincs több)

Teljesen felesleges itt erre képleteket kitalálni, a szerződések a rózsiháziak feladata, a hosszabbítások is szubjektív vélemények, ez pedig lényegében ugyanaz lenne. A rózsiháziak pedig figyelembe tudják venni, hogy neve egybeforrt a csapattal, meg stb...fetomy
A holdoutnál én is gondoltam erre a megoldásra. Úgy lehetne megoldani, hogy a rózsiház tagjai minden csapat rosteréből kiválasztják a szerintük 3 legalulfizetettebb játékost, így lenne egy összesen 96 fős lista. És ebből random ki lenne választva mondjuk 5 játékos, akik holdoutolnának 😊Rataxes
Úgy jobb lenne, hogy 96 fő helyett annyi kerülne listára, aki mondjuk 5 rózsiból 4-nél szerepel a top 3-ban.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akkor éppen bevezethetnénk a holdoutot is olyan módszerrel, hogy mondjuk a rózsiháziak végigfutják a rostereket, és ha valaki sokkal kevesebbet keres, mint illene, azt kiírja, a nemtom 5-6 tagnak így lesz 1-1 listája, és azokat összevetve akikben megegyeznek, azokat lehetne holdoutra jelölni (persze évente max 1-2-t, mivel sztem IRL sincs több)

Teljesen felesleges itt erre képleteket kitalálni, a szerződések a rózsiháziak feladata, a hosszabbítások is szubjektív vélemények, ez pedig lényegében ugyanaz lenne. A rózsiháziak pedig figyelembe tudják venni, hogy neve egybeforrt a csapattal, meg stb...fetomy
A holdoutnál én is gondoltam erre a megoldásra. Úgy lehetne megoldani, hogy a rózsiház tagjai minden csapat rosteréből kiválasztják a szerintük 3 legalulfizetettebb játékost, így lenne egy összesen 96 fős lista. És ebből random ki lenne választva mondjuk 5 játékos, akik holdoutolnának 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, ez lemaradt: 94 részemről is jó, bár mivel szűkösen vagyok, felőlem mehet feljebb 😊Deny
Látom még nem érted teljesen a diktatúra lényegét, ezt már Höri eldöntötte, innentől alkalmazkodsz hozzá 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja, ez lemaradt: 94 részemről is jó, bár mivel szűkösen vagyok, felőlem mehet feljebb 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Höri nem voksolt 😀

Ezért mondom, hogy IRL sincs sok, itt sem lepné el a ligát minden király újonc, hogy új szerződést akar, max évi 1, és csak nagyon indokolt esetben. Nyilván vitát szülne, de nem szülhet nagyobbat, minthogy a rózsik XY-nak milyen szerződést gondolnak, illetve IRL sem örülnek neki, mégis van. Igazságtalan pedig úgysem lenne, mert csak olyan holdoutolna, akiben az összes rózsi egyöntetűen megegyezik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De inkább cap legyen téma, vasárnapig már listát is kéne küldeni, és csak Höri voksolt eddig 94-re.Deny
o nem voksol hanem mivel o a kommis megmondja es kesz.
amugy sztem a 94 misi teljesen jo.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Holdout pedig nem feltétlenül lenne minden évben, hiszen előfordulhat, hogy nem találnánk olyan embert, aki pl. 500k-t keres még 3 évig, aztán közben Tom Bradynek hívják 😊 Hisz a holdout nem 1-2 milláról szól, hanem olyanról, amikor egy franchise játékos keres nagyon keveset. Évi 1-nél több pedig semmiképp nem kell, azért mondtam, hogy IRL sincs olyan sok, de amikor valakiből 2 év után kurvanagy sztár lesz, az nem fog megmaradni a pl. veteránminimumnál.fetomy
Pedig elég sokan megmaradnak. Itt van DeSean helyzete, 4 éve sztár elkapó (mert az), mégis eddig max 2 milliót kapott Eaglestől. Idei év előtt kihagyta TC felét, de többet nem lógott. Mi szabályaink szerint meg már 1 év után lógna. De rakat ilyen nem első körös rookie van, aki kitölti rookie szerződést.
Szerintem holdout nagyon véleményes dolog lenne, ami ezer vitát szűlne, sokkal többet, mint, hogy kevés a passzolt yard és hasonló esetek.

De inkább cap legyen téma, vasárnapig már listát is kéne küldeni, és csak Höri voksolt eddig 94-re.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na a vége érdekelt főleg, így már stimm

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És akkor mittomén x játékos keres 5 milliót, én sokallom, akkor a rózsik mondják meg, hogy oké, négyért hajlandó maradni és annyi lesz, vagy én ajánlok 3.5-et, ők meg, hogy marad akkor az öt milla? 😀Wyatt
Nem kell túlbonyolítani.

Van 5 embered akivel kell hosszabbítanod, jelölöd azt az 5-öt. Plusz úgy gondolod, hogy a 38 éves Hufnágel Pista, akinek még 2 évre van 5 millája, az már csak cserének jó, ezért beveszed a hosszabítások közé 6-nak. A rozsiháziak megállapítják az összegeket, Hufnágel Pistának pl. megállapítják, hogy hiába van 5 millája vissza, tényleg csak 2-t ér max, akkor őt 2-ért már magadnál tudod tartani. De te nem tudod, hogy ez 2, ugyanannyit tudsz az ő elvárásáról, amennyit a másik 5-éről, tehát semmit. Ha meg nem találod el, marad annyiért, amennyiért előtte, mint bárki más.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Delonso: Szerintem a holdoutot akár tekinthetjük a 6-on kívülinek is, thát nem vonódik le egyik éviből sem a lehetőség.fetomy
Igen, így ésszerű
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor mittomén x játékos keres 5 milliót, én sokallom, akkor a rózsik mondják meg, hogy oké, négyért hajlandó maradni és annyi lesz, vagy én ajánlok 3.5-et, ők meg, hogy marad akkor az öt milla? 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, a rózsik kapják a hosszabbítós listát, és megállapítják az összeget. Ha ez kevesebb, mint amennyije van, akkor belemegy. Esetleg azt lehet belevenni, hogy mondjuk akit FA-n hoztunk azt legkevesebb 2 év után lehet csökkentés alá venni, vagy akkor sem, hogy ne legyen az, hogy idén van capem jövőre meg majd hosszabbítok vele olcsóért.

Holdout pedig nem feltétlenül lenne minden évben, hiszen előfordulhat, hogy nem találnánk olyan embert, aki pl. 500k-t keres még 3 évig, aztán közben Tom Bradynek hívják 😊 Hisz a holdout nem 1-2 milláról szól, hanem olyanról, amikor egy franchise játékos keres nagyon keveset. Évi 1-nél több pedig semmiképp nem kell, azért mondtam, hogy IRL sincs olyan sok, de amikor valakiből 2 év után kurvanagy sztár lesz, az nem fog megmaradni a pl. veteránminimumnál.

Delonso: Szerintem a holdoutot akár tekinthetjük a 6-on kívülinek is, thát nem vonódik le egyik éviből sem a lehetőség.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nameg.. a holdoutot új szerződéssel lehet megszüntetni ugyebár. Akkor ezzel kitolódik a 6-os szerződéses keret?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
94 millió a cap

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És azt is a rózsiék döntik el, hogy más belemegy-e a csökkentésbe? Mert van egy olyan érzésem, hogy ebből az lenne, hogy csökkentésbe nem igen lehet belemenni, vagy csak kevéssel, jöhet a paycut, ami során ki kell vágni, és még el is vihetik előled, cserébe tuti lesz egy olyan rookie-kontraktos csóka, akinek 4-5 millióval megugrik a fizetése hirtelen. Mondjuk ésszerű keretek között nem ellenzem feltétlenül, de évi egy a nagyon maximum nálam

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor éppen bevezethetnénk a holdoutot is olyan módszerrel, hogy mondjuk a rózsiháziak végigfutják a rostereket, és ha valaki sokkal kevesebbet keres, mint illene, azt kiírja, a nemtom 5-6 tagnak így lesz 1-1 listája, és azokat összevetve akikben megegyeznek, azokat lehetne holdoutra jelölni (persze évente max 1-2-t, mivel sztem IRL sincs több)

Teljesen felesleges itt erre képleteket kitalálni, a szerződések a rózsiháziak feladata, a hosszabbítások is szubjektív vélemények, ez pedig lényegében ugyanaz lenne. A rózsiháziak pedig figyelembe tudják venni, hogy neve egybeforrt a csapattal, meg stb...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"Élő szerződés hosszabbítása esetén az új szerződés nem lehet alacsonyabb az eredeti kontraktusnál!"

Itt az eredeti kontraktus alatt mit értünk? A korábbi szerződés átlagát, az utolsó éves fizuját, vagy a mostanit?

+ ezt biztos hogy érdemes így kikötni? Hiszem IRL is belemennek a játékosok fizu-csökkentésbe, nem? Szvsz. itt is a Rosenhaus-bizottság által elvárt fizetésnek kéne lenni a mérvadónak, ha Ők úgy látják hogy a játékos alacsonyabb összegért is aláírna mint a meglévő szerződése szerinti összeg akkor tényleg aláírhatna annyiért 😊Rataxes
De itt nincs hold out sem, szóval az ellenkezőjére szerintem bőven elég a paycut
És az átlagfizetést kell persze nézni

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kell egy idei cap szám.

Másik kérdés, hogy az új CBA szerint ugye minden rookie 4 éves szerződést kap. Ennek lejárta után UFA vagy RFA lesz emberünk? Ha UFA, akkor ki lesz egyáltalán RFA?somoskovig
Gsn azt írta, hogy aki UDFA-ként kerül a ligába, az kap hároméves szerződést, ergo azok lehetnének RFA-k, az eddigi ERFA tender megszűnik, a draftolt játékosok pedig UFA-k lesznek a kontraktus lejártával. Úgyhogy én úgy vélem, nálunk is ilyennek kéne lennie

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rata ötletét támogatom, hiszen sok olyan játékos van, aki 1-1 nagy szezont hoz, aztán szarabb lesz, és reálisabb lenne,ha így megtarthatná a csapat kisebb fizetésért is, minthogy mindenképp ki kelljen dobni.
Úgy gondolom, hogy a rózsiházban úgysem leszünk túl puhakezűek, tehát úgyis csak akkor tudnak majd kevesebb pénzért hosszabbítani, ha tényleg indokolt.