GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
No már most az é ajánlataim miért nem jók? 300K-val kell emelni, mindkét esetben megvan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Szaba, ha már pót-Rózi lettél, akkor küldj egy árat PM-ben William Moore safety-re.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én nem akartam kib@szni senkivel, csak szimpatikus a srác és nincs FB-em, de most már látom, hogy inkább valamelyik UDFA lesz 😕Egon
Szerintem kör végén bőven találsz még FB-t aki IRL játszik is és vet.minért behúzhatod 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Reecenek még drágább szerződése volt mielőtt trédeltem, kedvenc playernél belefér ennyi, 5 évre meg pláne 😊
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
előre szólok h tracker valszeg dél körül fog frissülni.

Vicces h majdnem minden évben kialakul valami embertelen bidwar valamelyik Phins FB-re 😀

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Én nem akartam kib@szni senkivel, csak szimpatikus a srác és nincs FB-em, de most már látom, hogy inkább valamelyik UDFA lesz 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
MMMS, nálam TOP3 célpont 😊)kristof
1.5 milla egy fbre ? tobb, mint az aktualis evi all-prora ? 😀
ez a kesz atveres-show ? hol vannak a kamerak ? en mit nem ertek ebbol az egeszbol ?MMMS
Szerintem mindenki Veled akar kibaszni 😀 Most hogy a Rontez-fanságodat felfedted úgy fog tűnni majd mintha nekem is ez lenne a célom, mikor berántom majd előtted mint tavaly LMJ-t 😊 Viszont így félő hogy egy 6. kört rá kell majd szánnom 😀Rataxes
kinek ne lenne szimpatikus rontez, miutan robi oly meghato esszet irt belole 😉
de ot speciel elegge leszarom, van eleg normalis safety a classban h jusson. lmjert pedig bekaphassa kend, en elore megmondtam h tok rajos nfl-futo lesz, csak azok huzgaltak a szajukat, akik betegesen nezik a mereckedesi adatokat.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
biztos úgy gondolják a fiatalurak, hogy Petersonnal azonos backfielden nem nehéz király fullbacknek látszani, lehet még Pondernek is sikerülneHöri
ez eddig szep es jo, magam is hasonloan gondolom, de 1.5 millat ki a tokom fizet egy 1 eves (de ez igazabol tokmindegy) tapasztalatu fbnek ? mivel tud ez tobbet, mint 5 masik ? kitakarit minden szinten mindenkit a futo elol, h annak mar csak annyi dolga legyen h az utso safetyt elkuldje egy testcsellel gyufaert ? naiv elgondolas volt, h lane majd under-the-radar lesz, oszt elhozom olcsoert 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
MMMS, nálam TOP3 célpont 😊)kristof
1.5 milla egy fbre ? tobb, mint az aktualis evi all-prora ? 😀
ez a kesz atveres-show ? hol vannak a kamerak ? en mit nem ertek ebbol az egeszbol ?MMMS
Szerintem mindenki Veled akar kibaszni 😀 Most hogy a Rontez-fanságodat felfedted úgy fog tűnni majd mintha nekem is ez lenne a célom, mikor berántom majd előtted mint tavaly LMJ-t 😊 Viszont így félő hogy egy 6. kört rá kell majd szánnom 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
biztos úgy gondolják a fiatalurak, hogy Petersonnal azonos backfielden nem nehéz király fullbacknek látszani, lehet még Pondernek is sikerülne

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
MMMS, nálam TOP3 célpont 😊)kristof
1.5 milla egy fbre ? tobb, mint az aktualis evi all-prora ? 😀
ez a kesz atveres-show ? hol vannak a kamerak ? en mit nem ertek ebbol az egeszbol ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
en megertelek egon, de most erosen elgondolkodom azon h ...MMMS
azt hittem, hogy kilépsz mert elviszik előledHöri
ki mondta h elviszik ? 😛
gondolkodtam rajta amugy meglehetosen, de ez a paraszt beszolasod csak feltette a koronat erre a szar jatekra !!111!!!!!!!11

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
en megertelek egon, de most erosen elgondolkodom azon h ...MMMS
azt hittem, hogy kilépsz mert elviszik előled

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
MMMS, nálam TOP3 célpont 😊)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a budos kurva hetszentseget h igy kezdodjon az ember szajonkurt hetfoje ...
5 evvel ezelott, mikor megemeltem csatlakozasom fenyevel a jatekot elso idenyemben leszartam az udfazast, sot meg lazadoztam is, h mi a fasznak ps, de kotelezo volt. igy kurvara semmit nem neztem a dolognak utana, csak szimpatikus arcokra utaztam vagy olyanokra, akikre itt v masutt veletlen bukkantam es erdekes figuranak tuntek (mint vmi 2008as rontez miles-ra kene gondolni). igy bukkantam ra az aggiesbol epp kijovo 280-290 fontos bohomallat lane-re, akiben az volt a durva h a felvetelek szerint tok jo elkapo es meg agilis is meglehetosen, nem csak vmi agyatlan jacobs-klon. na nekem egybol megtetszett a forma, be is huztam udfa 1. korben ugy h sztem akkor tcben sem jart 😀 ki is raktam a francba 1 ev utan, mire iden szeptemberben latom h lane nevu csavo a fb a dolfingoknal. egybol wiki es latom h o az ... na azota erosen top10es targetem fan. en megertelek egon, de most erosen elgondolkodom azon h ez mennyire legyen becsuletbeli ugy szamomra 😀 (btw te dolgod, de ennyi loveert felton nem lett vna szimpatikusabb ? 😊)

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
le is telt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor a 4 éves (1 milla helyett 900k+300k-s emelés) ajánlatom nyilván kukás, és egy óráig skippelek

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tehát ugye az 1,3k-s 3 éves szerződésnél az 1.040-es 5 éves jobbnak számít... Emelni is lehet ilyet, vagy ettől még áll a 300-as szabály a szerződés hosszától függetlenül?Rataxes
ez így elvileg jogos emelés lenne, de nem látom értelmét hogy sok 3év1m - 5év1.04m ajánlat váltsa egymást, szóval beírom a közleményekbe, hogy 1m3év után 1.2m5évnek kell jönni

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem miattad kérdeztem, BaltimoreDefense-szel értelmezzük épp a szabályokat 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, szerintem a +1 év miatt kevesebbhez ha hozzáadod a 300k-t, az elég, ha nem jó az ajánlatom, akkor majd pihenek egy órát 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elméleti jellegű kérdés: 1.000.000 pénzes 3 éves szerződésre lehet emelni 1,2 M 5 évest? Vagy hosszabb szerződés esetén is 3k emelés kell?
Elméletileg ugye 3k emelés van milla fölött, de erre befolyással van az alábbi szabály ha hosszabb szerződést adok?
szerződések összehasonlítása továbbra is a megszokott módon zajlik. A jobb ajánlat megítélése a %-os rendszerrel megy, vagyis:
• egyenlő éveknél az évenkénti átlag számít
• egyenlő évenkénti átlagnál az évek száma számít (hosszabb szerződés előnyben)
• egy évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 10%-al kevesebb
• két évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 20%-al kevesebb
Tehát ugye az 1,3k-s 3 éves szerződésnél az 1.040-es 5 éves jobbnak számít... Emelni is lehet ilyet, vagy ettől még áll a 300-as szabály a szerződés hosszától függetlenül?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1 millánál eddig 100k emelés volt, nem? Most 1 és 5 között 300 k van írvaWyatt
1 milláig volt 100 k emelés, 1 fölött volt 300. Bár lehet, hogy ott is 1,2 volt a határ, nemtom.Rajna
Tavaly még biztos vagyok benne, hogy 1 millára volt 1.1 milla is emelésként, de megoldjuk

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
1 millánál eddig 100k emelés volt, nem? Most 1 és 5 között 300 k van írvaWyatt
1 milláig volt 100 k emelés, 1 fölött volt 300. Bár lehet, hogy ott is 1,2 volt a határ, nemtom.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1 millánál eddig 100k emelés volt, nem? Most 1 és 5 között 300 k van írva

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
adam8 ezt felesleges volt beraknod, már benn vannak ezek az offerek a trackerben