NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vedd kárpótlásnak Rolandóért

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Erről most lemaradtunk... 😊 De egyébként tele van a piac olyan pályát látott emberekkel akik nálunk rosteren sincsenek, igaz értük meg is kell majd harcolni FA-n. (+ Sims esetében azért meg kell említeni az előtte lévő Philly S-ek "zsenialitását", más csapatban nem biztos hogy meglátta volna a zöld gyepet 😀 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Frissítettem a Kekit.

Meglepődtem, hogy Sims senkinek sem kellett, vetminért olyan rostertöltelék, aki már látott pályát is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szaba, asszem a Meacham signet magyarázni kellbraxa88
Azon mit lehet?szaba
a szurkolók magyarázatot várnak 😛braxa88
minek, már megszokták 😛
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
szaba, asszem a Meacham signet magyarázni kellbraxa88
Azon mit lehet?szaba
a szurkolók magyarázatot várnak 😛
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
szaba, asszem a Meacham signet magyarázni kellbraxa88
Azon mit lehet?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kösz fetomy a negatív reklámot :dWyatt
nagyon szívesen 😀 Bár az ayodele-maybin dealeknek nincs is szüksége külön reklámra 😀
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
rabble rabble rabble rabble rabble rabble rabble rabble rabble rabble rabble rabble


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igor, a rookie atbaszos verziot ott dolt meg, hogy nyugodtan megnezheted, hogy az elmult 3 evben hany rookieval tradeltem, es kikkel volt lehuzos tradem. Elarulom, pont nem a rookiek fognak kijonni. A caprol meg annyit, hogy most van az elso evem, amikor magas cappel indultam, es mar a szezon elott a megengedett folott vagyok. Ezt is visszanezheted. Szoval max az idei evre mondhatod, hogy elszamoltam magam, es ez igy is van. De mondjuk azert egy MoJo nem olyan szar gyerek, es nyilvan szamoltam is vele, hogy 1-2 ilyen jatekost el fogok tudni adni. Most mazlim votl, mert meg jo erteket is kaptam ertuk, de altalaban ezeket en is late roundokert tudom jobbik esetben eladni. De sokszor ugy sem. A Holmes traderol meg elmondtam mar, hogy az Landry+Finley volt+4.korrel, ami egyaltalan nem gaz, de Beki elszurta. Mar reges reg ledealeltuk a dolgot, arrol nem tehetek, hogy o hibazott, es Flaccot is megszerezte taggel. En aztan nem konyorogtem, hogy ugyan mar, rakjuk be Holmest helyette... De bazdmeg, most ha azt mondja legyen igy, akkor majd konyorogni fogok, hogy ne tegye? Bekit nem foglalkoztatja annyira a mas velemenye, ha o jonak veli, csinalni fogja, es ezt mar eszrevehetted volna, amikor o neki a legtobb tradejet tobben is mondtak, hogy nem jo neki, majd megis a vegen belement. Hogy miert, az az o dolga, o tudja, mindenki ugy jatszik, ahogy akar. Nem fogok mentegetozni, ha nem tetszik, szolj Horinek, aztan kibasz, vagy tiltasd meg a tradet a szamomra. 😀 de azert nehogy mar kitalaljuk, hogy en vagyok a felelos a GM jatek hanyatlasaert, mert ezt kicsit erosnek erzem. :-P es en innentol nem is fogok az egesz temaval foglalkozni, majd ha hivatalos lesz, Hori basszon ram egy PM-et, hogy mit szavaztok meg, milyen tiltast kapok, azt csokolom. 😀 minden masra ott a sohivatal.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
szaba, asszem a Meacham signet magyarázni kell
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kösz fetomy a negatív reklámot :d

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
módosítottam
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kérdeztem már pár napja, de akkor nem érkezett válasz (link).
Ez ügyben remélhetünk hivatalos állásfoglalást a commishtól? 😊
(llletve Brackett retire-eligible? 😊 csak mert nem tudom hogy hivatalosan bejelentette-e, de ugye nincs már csapata egy ideje)
szerk.: Kösz! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mert úgy emlékeztem, hogy megszüntettük, de höri ezek szerint nem hirdette ki. szerintem továbbra is hülyeség, de akkor legyen, nekem8.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Egy kérdés.. ami most felmerültek benne idei szezon alapján eddig:

1. akkor van évi 1 ingyenes nyugdíjazás? (Driver)Igor
ha nincs akkor azt a hivatalos közleményekbe legyen feltüntetve, amig ott nincs addig én ugy veszem h a szabály él
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja, ez engem is érdekelne, mert ugye itt azt írta Fetomy hogy már tavaly se volt, de tavaly is egy csomóan vonultattak vissza... Illetve a közlemények topicban sem utal semmi a változásra.
Csak mert ha van nyilván én se nyelném be Brackett után a büntit 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egy kérdés.. ami most felmerültek benne idei szezon alapján eddig:

1. akkor van évi 1 ingyenes nyugdíjazás? (Driver)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Höri Goodell, ha jó a timing, amit beírtam a javaslatokba, akkor hirdesd ki hivatalosan, mert pl. ma lenne a cutok kezdete. 😊somoskovig
tudom, hogy írtad és nagyon szép meg minden de el vagyok maradva az adminisztrálással.

szóval felőlem megnyithatom a cutolást, de a rendszerbe nem lesznek bevezetve egy darabig azt garantálhatom.Höri
Szerintem akkor nyisd meg, aztán majd utoléred magad.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Egyelőre a tavalyi cut szabályok érvényesek, az új szabályok idén csak az idén megkötött szerződésekre lesznek érvényesek (pl. valaki kicsit túltárazza magát FA-n), jövő évtől meg mindenre már az új szabályok érvényesek.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Höri Goodell, ha jó a timing, amit beírtam a javaslatokba, akkor hirdesd ki hivatalosan, mert pl. ma lenne a cutok kezdete. 😊somoskovig
tudom, hogy írtad és nagyon szép meg minden de el vagyok maradva az adminisztrálással.

szóval felőlem megnyithatom a cutolást, de a rendszerbe nem lesznek bevezetve egy darabig azt garantálhatom.Höri
sztem mehet, csak akkor milyen rendszerben? meddig 10% ,meddig ingyenes meg ilyesmi
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri Goodell, ha jó a timing, amit beírtam a javaslatokba, akkor hirdesd ki hivatalosan, mert pl. ma lenne a cutok kezdete. 😊somoskovig
tudom, hogy írtad és nagyon szép meg minden de el vagyok maradva az adminisztrálással.

szóval felőlem megnyithatom a cutolást, de a rendszerbe nem lesznek bevezetve egy darabig azt garantálhatom.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Braxa: Nyilván Vödörről. Szerintem a 3. kör nagyon kevés érte, minimum két első kellett volna!

mcnabb: Félreértés ne essék, felőlem nyugodtan megveheted. Szvsz egyébként egy kérdéses jövőjű RB-ért 12 milliót fizetni jövőre iszonyatosan nevetséges akkor is ha a QB-d 1 millát keres. Persze megteheted, a Bowe-Staley-Atkins-Tillman négyes úgysem kér majd olyan sokat, hogy ne férjen bele. 😊 De tényleg én arról beszélek csak, hogy sima cut emberekért (leszámítva houstont) kapott eszméletlen pickeket. Te egyébként ha 1 első kört adsz, még azt mondom oké, mert houston nem túlfizetett és jó is, Mojo meg talán még jó marad, és akkor kevésbé tragédia, ha háromszor annyit kap mint kéne. Nekem az igazán poén az agyonfizetett dropkirály Finley és a sehol nem lévő, szintén agyonfizetett Holmes for potenciálisan erős első kör trade. De sebaj, majd Beki is meglátja jövőre/2 év múlva, hogy milyen vidám dolog 2 (le)húzóemberért 14-15 millákat kicsengetni 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tény hogy első kört adtam egy 10 millás játékosért, de úgy gondoltam, hogy amíg a QB-m csak 1 millát keres, bőven megengedhetem ezt magamnak. Egyébként én sosem sírtam az alacsony cap miatt, sőt én a lehető legalacsonyabbra szavaztam
A MoJo traderől meg annyit, hogy az 1/16-ot már sokkal előtte megígértem Steznek, segget meg nyilvánvalóan nem csinálok a pofámból, valami kellett még Houston mellé, mást nem tudott/akart adni, így hát jött MoJo, leszarom hogy sok a fizuja, megoldom benson is majdnem ennyit keresett, úgy kaptam a csapatot, Fred Jackson is 3 milla fölött volt, annyi a különbség hogy ők lófazst sem értek vele, MoJo meg ha nem sérült top5 szvsz. majd adok emelkedő fizut a játékosaimnak, bőven beférek a cap alá így is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Aki szerint a liga legjobb safety-je 3. körös picket ér, az nézze meg a 2011-es és 2012-es szezonban az összes meccsét az említett játékosnak.szaba
kiről beszélsz?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Qrva egyszerű lenne, lejjebb kéne vinni a sapkát, nem emelni ész nélkül, kíváncsi lennék akkor is lenne-e olyan GM, aki 1. körös picket ad 10 millás játékosokért. De nem, mi emeljük fölfele és csodálkozunk, hogy sok barom trade van és micsoda túlfizetések, illetve a köcsög rózik milyen sokat kérnek a hosszabbításkor. De a többség sajna csak egy évben gondolkozik, így pedig nehéz bármit is kordában tartani, mert örül hogy milyen jó neveket szerzett, miközben jövőre 20 millával lesz a salary cap fölött. És akkor meg jön a szokásos sírás, hogy nincs hely emeljük jobban a sapit. Ez egy végtelen történet, és amíg nem szigorítunk drasztikusan vagy a cut penaltyn, vagy a capen, nem lesz előrelépés.gabokocka
Hát igen, már mióta azért kardoskodok itt, hogy drasztikus penalty ésvagy capszigorítás. Kapunk évi 4-5 millát pluszban és a penalty sem olyan vészes, mégis mi a fenét várunk... De nem, mert a rózsik köcsög, ezért IRL fizetések de nem IRL cap, kell a cap! Sőt legyen a rózsi is még olcsóbb! Nevetséges, de nekem8.
Egyébként ez az új penalty sem lesz amúgy szerintem elrettentő hatású, inkább majd utólag szopja meg jópár ember, mikor szembesül vele, hogy egy nagy pénzes embert mibe kerül kibaszni.

Egyébként tudom, hogy én vagyok a geci Orakpoval, de stez szerintem sokkal keményebb. Három darab első körért (az idei 1/10, 1/11 és 1/16-os csapatok jövő évije) megszabadult ezektől:

1500 yard, 5TD, 4 fumble a hármójuk idei statja összesen.