NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
fetomy:
adta: Raji
kapta: Mebane, 4/11, Leon Washington

szépmunka!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
finomítottam a KekI-n, hogy idei pick köll



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
az aztan ultimate erv h a sim szerint mindig jobb vagy 😀
gondolom a veres puskaval innentol cel a perfekt szezon.
atbasztak mint szart a palankon, de ha neked megerte nincs mirol vitazni.MMMS
ja, mikor idejöttem se QB se RB se WR semminem volt a csapatomban, most meg van minden, biztos a sim az oka ennek.

Érdekes hogy Fred Jackson olyan nagy érték hogy senkinek se kellett FA-n, akit amúgy teljesen ingyen hoztam, csakhát már akkor is öreg volt, ráadásul lesérült a rákba és Spiller se úgy néz ki hogy szar lesz 😊 Jacksont csak azért raktam bele a trade-be, hogy ne kelljen cutolni, de tök fölösleges, ezek szerint ha évről-évre javul a csapatom az csak a sim hibája, egyértelmű.
eaglesmcnabb
figyi azert bears gmkent vicces h engem okitasz h micsoda valtozasokat hoztal a csapatod kornyekere. nezzel ra szepen a 2007-8as bills rosterre, meg az enyemre es lathatod h kicsit nagyobb a kulonbseg, mint amit te alakitottal a bearsen. felreertes ne essek, en egyaltalan nem kritizalni akartam a gm tevekenysegedet. de attol hadd ne essen senki hasra, mert a simben evrol-evre javulsz. atvettel egy mar akkor is elit vedelmet, amit sikerult felturboznod a veres puskaval qb poszton. futod szintugy nincs, mint volt. wr poszton annyira nem allsz csehul, de jol se.
most direkt atfutottam a rosteredet es meg kevesbe ertem h mire vered magad.
te poszton jol allsz, ezeket a szerzodeseket te adtad, ez egyertelmu plusz. oline mar felemas megitelesu szamomra es akkor nagyon enyhen fogalmaztam. staley legyen top10. nem top5, top10, de egyeb tackle-od nincs is es ahogy elnezem az interior line sem tulzottan nyuzsog a kezdo kaliberu emberektol. dt poszton atkins es ngata impressziv valoban. mogottuk depth 0, 4 de-edbol morgan az egyetlen aranylag vallalhato arc. curry inaktiv folyton, crick rotacios ember es 43ban dt, eric fosterre nemtom mit kene irjak. lb sor rendben, woodyard es david remek pickupok voltak (melyikert tradeltel ? 😀), lach utanpotlasa nem feltetlen surgos igy. dbk szolidak, de itt sem latom azt h micsoda erositest hajtottal vna vegre. caped van erositeni meg ezen, nem rossz csapat ez, de ugyanugy ahogy az enyem is, eleg messze van attol h janizzal vele csak azert, mert a sim a faszom se tudja milyen eredmenyt mutatott ki. gabo csapata is tavaly mekkora szartartaly volt, azt a rajatszas kozelebe nem jutott el. pedig az a csapat aztan tenyleg konszenzus top1 volt jatekerot tekintve ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
friss
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az aztan ultimate erv h a sim szerint mindig jobb vagy 😀
gondolom a veres puskaval innentol cel a perfekt szezon.
atbasztak mint szart a palankon, de ha neked megerte nincs mirol vitazni.MMMS
ja, mikor idejöttem se QB se RB se WR semminem volt a csapatomban, most meg van minden, biztos a sim az oka ennek.

Érdekes hogy Fred Jackson olyan nagy érték hogy senkinek se kellett FA-n, akit amúgy teljesen ingyen hoztam, csakhát már akkor is öreg volt, ráadásul lesérült a rákba és Spiller se úgy néz ki hogy szar lesz 😊 Jacksont csak azért raktam bele a trade-be, hogy ne kelljen cutolni, de tök fölösleges, ezek szerint ha évről-évre javul a csapatom az csak a sim hibája, egyértelmű.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rossz voltam ...

(Wyatt megszerezte tolem a tavalyi evben, majd ebbol szerezte meg Gordont a suppon.)

Trade felhaborito dolgok vannak igen. Am ki hagy ott egy olyan lehetoseget ami nagyon kedvezo? Kevesen. Ebben az evben az Orakpo trade ami nagyon-nagyon billenos, am Habi nem kezdo mar, sot kerdezni is tud ha akar itt jopar embertol. Ha nekem ajanlana ilyen uzletet valaki, szemetseg ide vagy oda, vigyorognek mint a vadalma.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
6/10 forfeit (orig.: Tampa)
ez micsoda amúgy? 😀fetomy
6/10 forfeit (orig.: Tampa)
ez micsoda amúgy? 😀fetomy
gyanitom wyattnel volt es ezt adta gordonert meg ugye az 5. kort

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
6/10 forfeit (orig.: Tampa)
ez micsoda amúgy? 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Te pont egy szót nem szólhatsz 😀
Új KeKít kéne írnom, fiatal All Pro-játékosért adnék egy marék szartWyatt
Hát ha te szólhatsz akkor én is bazeg 😀 Te pont azok között vagy, akik simán meg akarják magyarázni a másiknak a hülyeséget és lehúzni mint a szart, más kérdés, hogy nem annyira sikerül 😀 Múltkor pl. már nem emlékszem ki, de valaki pont nekem a tavalyi 4. köröm után akart nekem azzal érvelni, hogy jobban járok, ha 4. körért megveszem a leszerepelt, drága szar, agyonsérült emberét, mintha 4. kör elején húzok bárkit. Mindenki ezt csinálja, csak nem mindenkinek sikerül 😉

Különben is annyit mondtam, hogy vidám látni a meglepődést, mikor minden év erről szól és az a vége, hogy ha neki megéri akkor ez van. 😊 fetomy
Jó, hát nekem is volt már pár trade-em na, de ez :d

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Te pont egy szót nem szólhatsz 😀
Új KeKít kéne írnom, fiatal All Pro-játékosért adnék egy marék szartWyatt
Hát ha te szólhatsz akkor én is bazeg 😀 Te pont azok között vagy, akik simán meg akarják magyarázni a másiknak a hülyeséget és lehúzni mint a szart, más kérdés, hogy nem annyira sikerül 😀 Múltkor pl. már nem emlékszem ki, de valaki pont nekem a tavalyi 4. köröm után akart nekem azzal érvelni, hogy jobban járok, ha 4. körért megveszem a leszerepelt, drága szar, agyonsérült emberét, mintha 4. kör elején húzok bárkit. Mindenki ezt csinálja, csak nem mindenkinek sikerül 😉

Különben is annyit mondtam, hogy vidám látni a meglepődést, mikor minden év erről szól és az a vége, hogy ha neki megéri akkor ez van. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Te pont egy szót nem szólhatsz 😀
Új KeKít kéne írnom, fiatal All Pro-játékosért adnék egy marék szartWyatt
Millert viheted, de csak két marék szarért.Stez
Kapsz egy abszintot, aztán egy szavad nem lesz ellene

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Te pont egy szót nem szólhatsz 😀
Új KeKít kéne írnom, fiatal All Pro-játékosért adnék egy marék szartWyatt
Millert viheted, de csak két marék szarért.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Te pont egy szót nem szólhatsz 😀
Új KeKít kéne írnom, fiatal All Pro-játékosért adnék egy marék szart

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Flacco tag+trade-el utazik, szóval gondolom azért nincs még beírva, mert majd a tagelés után 😊 Nekem is van még ilyen trade-em 😊
Egyébként vidám látni, hogy még mindig mennyien képesek meglepődni 😊 Évek óta orbitális lehúzások vannak, pedig igazából ha valakinek megéri akkor megéri kész. Röhögni egyet jó, én röhögtem azon is, hogy Marshallt 3+3-ért adta el a Phins pl. mégse kiabált senki, hogy a Phins GM miért nem kérdezett utána 😀

És igor most röhög a markában, lassan eljutunk oda, hogy már mindenki lehúzós geci lesz, és megszabadul ennek a tehernek az egyedüli cipelésétől 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor bocs gabotól. Mondjuk nagy titkot fecsegtem ki, amikor csak nekem vagy 10 GM mondta. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, ez komolytalan...

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ahogy elnézem a Flacco-s dolog még nem lett beírva, úgyhogy most kulisszatitkokat fecsegtél ki 😛 (Gabo tavaly tőlem is kérte hogy csak draft után hozzuk nyilvánosságra a Charles Johnson trédet, gondolom a draft-stratégiája miatt 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk imádom, hogy mindig én baszok át mindenkit, mint szart a palánkon, amikor a tradejeim nagy részében a másik fél jelentkezik be a játékosért, és sokszor még csak nem is én mondom a konkrét árat, hanem leginkább csak belövöm. 😊
A Holmes tradeért meg le lehet oltani, de azt Beki baszta el, de kurvára.
Tőlem hónapokkal ezelőtt a tag+ trade Landry+Finley+komp 4. kört dealelte le az első köréért, ami abszolút elfogadható volt azért így, hogy Landry PB szezont hozott, majd kb. 4 napja közölte, hogy közben Flaccot is megszerezte gabotol, és rájött, egy tagessel tud hosszútávút kötni, és az Flacco lesz.. Ő mondta, hogy rakjunk be valakit, és ő mondta, hogy Holmes jó lesz.
Én jobban jártam, de most mi a faszt csináljak? Sírjak? 😊
Ez van.. Azért volt már offseason, amikor kivétel nélkül semmi sem sikerült, és nehéz helyzetben voltam, de minden évben megoldom azért, ha nem is könnyen.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
amúgy érdekes mód, minden trade-m le van sajnálva, még is 3. éve minden évben egyre jobb mutatóval végzek szezon végén. de hát nem is ti miattatok csinálom ezt az egészet, persze véleményezni lehet, és engem nem zavar ha rajtam kívül senkinek sem teszik. 😊eaglesmcnabb
az aztan ultimate erv h a sim szerint mindig jobb vagy 😀
gondolom a veres puskaval innentol cel a perfekt szezon.
atbasztak mint szart a palankon, de ha neked megerte nincs mirol vitazni.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Koszonjuk Somos, nagyon pofas.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Írtam egy KeKí-t, hátha valakinek kell valaki tőlem, nincs sok tabu idén... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
egy nagyon piciket nem komolytalan ez a jatek mar eleg regota h ne lepodjetek meg semmin ? faszt kell itt huledezni, a liga javareszenek joesetben annyi terve van a szezonra h tradelni muszaj meg h kell pick mert ugyan elozo evben eladta, de epp beleszerelmesedett vkibe ...
ez megy mar 2 eve legalabb.
stez te meg zseni vagy komolyan. virit a rostereden h csak hagyni kene szepen osszeomlani a capedet a picsaba es nem kisegiteni semmilyen trade-del (az egyetlen lehetoseg h technikailag ingyen cutolj) es nemhogy zsak szarert vagy kenytelen cserelni h menekitsd magad, hanem szetbaszod a bulit 😀 finley+holmes+houston+mojo = 3 db 1. kor + fred jax, arrol nem beszelve h ennyivel kb 20-25 millat huztal ki a sapkad alol, amit nyilvan nem hosszabbitasra fogsz kolteni. mi a fasz ertelme van jatszani ezt a jatekot ha ennyire meg en sem tudnek gatlastalan lenni ? 😊 btw farrior elado, fiatal vedelmekbe kell a rutin es ugyan 6 millas fizuja van, de nyilvan nem fogom cutolni 😀 fetomy tradeje is egy ultimate vicc, de ott legalabb minimalis tokesulynak austin sokat keres. 5 db osszecsencselt fa arcert mondjuk orakpot kapni igy is kurvabeteg 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hú de lehúztak Stez.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
friss:  bowl.hu/forum/manager_jatek/keres-kinal/109802
keressetek bátran
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nesztek, én legalább adakozom is néha. 😀