GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne legyen irc2.hu, mockon elég szar volt. Mibbiten lehet még kb 200 féle irc hostot választani, abból letesztelünk párat kb 5 emberrel, fél óra alatt és találunk egy jobbat.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Most nem azért de nehogy már az legyen a probléma, hogy van egy formátum amivel segítünk a trackert vezetőnek.
Kétlem,hogy túl bonyolult dolog lenne ezt megcsinálni. Akinek ez gondot okoz menjen vissza ált suliba vagy ne igyon annyit 😀Toca
pedig de, mindenki ezzel éli ki lázadó hajlamait


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Most nem azért de nehogy már az legyen a probléma, hogy van egy formátum amivel segítünk a trackert vezetőnek.
Kétlem,hogy túl bonyolult dolog lenne ezt megcsinálni. Akinek ez gondot okoz menjen vissza ált suliba vagy ne igyon annyit 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
nem megharagszok, hanem - az 1. kör kivételével - az első hibánál a pick egy hellyel való hátrébb sorolása a retorzió, majd kettővel, harmadikra meg forfeit pick

akinek nem tetszik a rendszer, az fenyegetőzhet kilépéssel vagy akár át is veheti a tracker vezetésétjjncaa
de ez túl semmilyen penalty.
- Ha a vessző rossz helyen van, akkor az a pick bukó
- Ha a zárójel, akkor a következő is
- Ha a sorrend akkor az összes
- Ha valami kimarad akkor a jövő éviek is
- Ha ezekből több is, akkor egy személyes találkozó Pierre Woodmannel.fetomy
nem rendmániás perverzióm követelem ezt meg, hanem mert így ezerszer könnyebb lesz majd később, pár évre visszamenőleg feldolgozni a draftokat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem megharagszok, hanem - az 1. kör kivételével - az első hibánál a pick egy hellyel való hátrébb sorolása a retorzió, majd kettővel, harmadikra meg forfeit pick

akinek nem tetszik a rendszer, az fenyegetőzhet kilépéssel vagy akár át is veheti a tracker vezetésétjjncaa
de ez túl semmilyen penalty.
- Ha a vessző rossz helyen van, akkor az a pick bukó
- Ha a zárójel, akkor a következő is
- Ha a sorrend akkor az összes
- Ha valami kimarad akkor a jövő éviek is
- Ha ezekből több is, akkor egy személyes találkozó Pierre Woodmannel.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
nem megharagszok, hanem - az 1. kör kivételével - az első hibánál a pick egy hellyel való hátrébb sorolása a retorzió, majd kettővel, harmadikra meg forfeit pick

akinek nem tetszik a rendszer, az fenyegetőzhet kilépéssel vagy akár át is veheti a tracker vezetését


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
- Weboldal: irc2.hu
- Itt regisztrálni kell, de az pár másodperc, ha jól emlékszem megerősítő e-mailt sem küld.
- Az illetékes csinál majd egy szobát (#bowlhugmdraft), amibe be kell majd lépni. Ezt a csatornalistában találjátok majd meg.
- A neveket itt illendő átírni olyan formában, hogy az usernév és a csapatnév is szerepeljen benne.
- A trackert JJ fogja vezetni, mindig az ő jelzésekor ("+") lehet az aktuális picket beírni, méghozzá szigorúan az alábbi formátumban:

Buccaneers: Robert Griffin III, QB (Baylor)

Aki nem jól adja meg, arra JJ haragudni fog.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem irc2.hu-nfetomy
fetomy, írnál egy eligazítást a birkáknak a csetelésről hogy ne nekem kelljen?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem irc2.hu-n
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
akkor a draft az hol fog pontosan zajlani?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
aláz is...
...téged
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brown lesz a kezdő RT. és nem csak nálam hanem a Saintsben is.
persze Grantről is azt hittem, hogy majd alázni fog 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kell Grant elé takarítani

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
az eggyel korábbi csere okán telt be a pohár, barátom Charlie Brown itt is visszaköszön

Browns adja:
1/5
Jaguars adja:
2/26
3/26
2013/2
Charles Brown
jjncaa
Jó, de egy Brown mindenáron kellett a Brownsba, mégiscsak hülyén nézne ki, ha nem lenne egy sem, hiszen az egész franchise kútba dőlne a névérvénytelenség miatt.szaba
Szaba kurva vicces vagy 😀
Hazudtam.tenorx
Nem viccnek szántam, de ennél bensőségesebb logikát nem találtam a csere minőségére krisztof részéről.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
az eggyel korábbi csere okán telt be a pohár, barátom Charlie Brown itt is visszaköszön

Browns adja:
1/5
Jaguars adja:
2/26
3/26
2013/2
Charles Brown
jjncaa
Jó, de egy Brown mindenáron kellett a Brownsba, mégiscsak hülyén nézne ki, ha nem lenne egy sem, hiszen az egész franchise kútba dőlne a névérvénytelenség miatt.szaba
Szaba kurva vicces vagy 😀




Hazudtam.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
az eggyel korábbi csere okán telt be a pohár, barátom Charlie Brown itt is visszaköszön

Browns adja:
1/5
Jaguars adja:
2/26
3/26
2013/2
Charles Brown
jjncaa
Jó, de egy Brown mindenáron kellett a Brownsba, mégiscsak hülyén nézne ki, ha nem lenne egy sem, hiszen az egész franchise kútba dőlne a névérvénytelenség miatt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
rendben akkor bocsanat a gyanusitasert, azt a hszed felreertettem.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
en pontosan megertem h neked ez miert eri meg, csak az a kerdes h te miert nem vagy ennyire belato massal, ha hasonlo helyzetbe kerul mint te most.Fake
Strief miért is érne sokkal többet?jjncaa
kezdo rt a liga legjobb falaban 1 evig nevetseges fizetessel. csak h a sajat peldamat hozzam fel amin kurvara felbirtal haborodni: hutchinson miert is erne a 2013/5nel tobbet ?Fake
direkt visszakerestem, egy szót nem írtam arra a cserére
amúgy Loadholtért 2. kört kértem, csúnyán le lettem szólva miatta, na Strief az ő lájtos verziója, ráadásul kezdő státusza se annyira biztos Charles Brown miatt

az eggyel korábbi csere okán telt be a pohár, barátom Charlie Brown itt is visszaköszön

Browns adja:
1/5
Jaguars adja:
2/26
3/26
2013/2
Charles Brown


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
en pontosan megertem h neked ez miert eri meg, csak az a kerdes h te miert nem vagy ennyire belato massal, ha hasonlo helyzetbe kerul mint te most.Fake
Strief miért is érne sokkal többet?jjncaa
kezdo rt a liga legjobb falaban 1 evig nevetseges fizetessel. csak h a sajat peldamat hozzam fel amin kurvara felbirtal haborodni: hutchinson miert is erne a 2013/5nel tobbet ?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
en pontosan megertem h neked ez miert eri meg, csak az a kerdes h te miert nem vagy ennyire belato massal, ha hasonlo helyzetbe kerul mint te most.Fake
Strief miért is érne sokkal többet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
en pontosan megertem h neked ez miert eri meg, csak az a kerdes h te miert nem vagy ennyire belato massal, ha hasonlo helyzetbe kerul mint te most.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Strief ennyire fos lenne, hogy egy kickert és két 5. kört ér?
lemaradtam valamiről, esetleg buzi? 😀Stez
nem tudna vele hosszabbitani jvore es mivel meg draft elott senki nem tamadta be jjt se erte se loadholtert, ezert kenyszerpalyan mozgott. mondjuk jj kivancsi lennek mit szolna ahhoz, ha most beirna 5 gm h ez a trade skandallum, kilepek stb, mint ahogy o megtette ezt az idei offseasonben n alkalommal hasonlo jellegu tredeknel.Fake
csak röhögnék rajta, mert mint írtam, érdekes módon minden játékosom azután vagy azelőtt értékes, hogy elment/hozzám jött... hónapok óta reklámoztam a két OT-t, senkinek nem kellett

annál, hogy egy évet "padozzon" majd ingyen elmenjen, többet ér az a kettő, esetleg három plusz pick (a 6-7. körössel egy kickert akartam draftolni), amivel egy esetleg hasznos playa-t behúzhatok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Strief ennyire fos lenne, hogy egy kickert és két 5. kört ér?
lemaradtam valamiről, esetleg buzi? 😀Stez
nem tudna vele hosszabbitani jvore es mivel meg draft elott senki nem tamadta be jjt se erte se loadholtert, ezert kenyszerpalyan mozgott. mondjuk jj kivancsi lennek mit szolna ahhoz, ha most beirna 5 gm h ez a trade skandallum, kilepek stb, mint ahogy o megtette ezt az idei offseasonben n alkalommal hasonlo jellegu tredeknel.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Strief ennyire fos lenne, hogy egy kickert és két 5. kört ér?
lemaradtam valamiről, esetleg buzi? 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
+ futott mellé 700 yardot +14 TD-t gondolom az sem elhanyagolható 😊eaglesmcnabb
Tebow mellett elbújhat.