GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Persze, aztán a sophomore slump miatt majd lehet hurrogni 😛

A yardok hidegen hagynak.. harmadik legmagasabb rookie QB rating, egy TC-nélküli offseason után.
Nekem ez elég egy 1/22-es picktől egyelőre. 😊
http://thebiglead.com/index.php/2011/12/30/cam-newton-vs-the-other-top-rookie-quarterbacks/

Sancho és Freeman rookie éveit meg ne hasonlítsuk a 21/17-es TD/INT arányhoz, pls.Igor
+ futott mellé 700 yardot +14 TD-t gondolom az sem elhanyagolható 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
nem hasonlítok senkit senkihez, csak mindig zavar, ha egy szezon miatt istenítünk/húzunk le embereket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Persze, aztán a sophomore slump miatt majd lehet hurrogni 😛

A yardok hidegen hagynak.. harmadik legmagasabb rookie QB rating, egy TC-nélküli offseason után.
Nekem ez elég egy 1/22-es picktől egyelőre. 😊
http://thebiglead.com/index.php/2011/12/30/cam-newton-vs-the-other-top-rookie-quarterbacks/

Sancho és Freeman rookie éveit meg ne hasonlítsuk a 21/17-es TD/INT arányhoz, pls.

szerk: bocsánat asszem ötödik/hatodik csak a rating.. ami listát néztem, kihagyta a part-timereket. Igazából tökmindegy, a 84.5 teljesen oké, akárhanyadik is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
én alapból úgy gondolom, hogy Cam nem hozza a tavalyi számait, de ez csak szubjektív

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Freeman és Sanchez is volt már franchise QB-nak kikiáltva, csak szólokjjncaa
egy kis adalék Camhez, aztán le lehet hurrogni, hogy mennyire szubjektív vagyok (felőlem fel is lehet nyugodtan ülni a bandwagonra, de talán nem árt még egy szezont várni vele):

- az utolsó fordulós Saints elleni szereplése mellett statisztikailag két leggyengébb meccsét a Houston és a Jacksonville ellen hozta; csupán két top10-es passzvédelemmel találkozott a szezonban, pont ezzel a kettővel
- kétszer passzolt 400 és további egyszer 300 yard felett, legjobb produkciójának a Green Bay látta kárát, a Packers-nél senki nem szívott be több yardot 2011-ben
- érdemes még összehasonlítani a bye week előtti és utáni számait, minden, csak nem javuló a tendencia

just sayin'


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
5.körért fetomy, 5. körért? 😀Newman
nekem még 3. körért kínálta 😀 ezek szerint minél nagyobb a kínálat annál olcsóbb 😀eaglesmcnabb
Kínálhatom 1. körért is, ha senkinek nem kell baszod 😀 És pl. te sem azt mondtad a harmadik körre, hogy so-so, kicsit sok stb... hanem kategórikusan nem. 😊 Csak nyilván elsőre nem fogom a legkevesebbet mondani amiért odaadom, csak ugye sokan egyáltalán nem tárgyalnak, csak egy szimpla nem azt kész. 😊 Nekem nem kellett, így meg még roster spotom is lesz cserébe.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
5.körért fetomy, 5. körért? 😀Newman
nekem még 3. körért kínálta 😀 ezek szerint minél nagyobb a kínálat annál olcsóbb 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Freeman és Sanchez is volt már franchise QB-nak kikiáltva, csak szólok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sokáig én is hittem Nyútonban, őt is húztam volna ha nem írsz rám, csak aztán elhittem amit kb. mindenki mondott 😕fetomy
Higgy a beleidnek 😉

Stez, ok - így már értem a Tannehill comparisont... nem egy rossz terv amúgy, van benne logika, csak nála sztem nem lesz akkora upside, hogy megérje.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sokáig én is hittem Nyútonban, őt is húztam volna ha nem írsz rám, csak aztán elhittem amit kb. mindenki mondott 😕
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
nem Luckra gondoltam
hanem arra, hogy valaki például simán elviszi Tannehillt top15-20-ban, csak azért, mert IRL mondjuk top5-8-10-es lesz, mert az akkor nagyon fasza steal és hátha bejön
Luck nyilván nem jut túl a top2-n is, egy percig sem tagadta sem Delonso, sem én, hogy QB-ért mentünk fel, szóval max Ő elviszi, ha én RG-t viszem

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mert a korán kiválasztott szar játékos felettébb nagy érték 😀Höri
nem, de innentől kezdve majd mindenki a tavalyi Igor-Cam féle koppintást erőlteti majd, hogy így hátha kibaszott nagyot fog majd draftolni és bejön 😊Stez
Miről beszélünk? Luck szerinted lecúszik 1/22-ig? :o

Az hogy 8-10-15 GM hülye volt tavaly az nem az én saram... már csak azért megérte ott behúzni, mert sanszos IRL 1/1 volt, aki kb. háromszor annyi esélyt kap, mint bármely más játékos.
Plusz ezen kívül, én azon kevesek közé tartoztam, akik valóban hittek abban, hogy Cam-ből nagy QB lesz.. (asszem voltunk ketten, Warren Moon, meg én 😛)
Kb. emiatt az egy húzás miatt TOP 3-ban kellett volna lenni amúgy a GM-szavazáson 😛 :rolleyes:

Ha Luck az idén 1/22-ig csúszik, egy csilliárd forintot adok neked.. (bár akkor már inkább betradelek 1/21.re, és elviszem 😊)
Tannehill meg.. lol.

De az 1/késői körökkel valóban szinte csak nyerni lehet.. 5 évre olcsón beszedsz valakit, win-win.Igor
4 évre

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Üdvözlöm az újabb mockot! Ha Tannehill tényleg lecsúsz... vagyis ha tényleg ennyivel később kel el a drafton mint amire számítani lehet akkor simán lehet hogy be is húzom 😊Rataxes
mert a korán kiválasztott szar játékos felettébb nagy érték 😀Höri
nem, de innentől kezdve majd mindenki a tavalyi Igor-Cam féle koppintást erőlteti majd, hogy így hátha kibaszott nagyot fog majd draftolni és bejön 😊Stez
Miről beszélünk? Luck szerinted lecúszik 1/22-ig? :o

Az hogy 8-10-15 GM hülye volt tavaly az nem az én saram... már csak azért megérte ott behúzni, mert sanszos IRL 1/1 volt, aki kb. háromszor annyi esélyt kap, mint bármely más játékos.
Plusz ezen kívül, én azon kevesek közé tartoztam, akik valóban hittek abban, hogy Cam-ből nagy QB lesz.. (asszem voltunk ketten, Warren Moon, meg én 😛)
Kb. emiatt az egy húzás miatt TOP 3-ban kellett volna lenni amúgy a GM-szavazáson 😛 :rolleyes:

Ha Luck az idén 1/22-ig csúszik, egy csilliárd forintot adok neked.. (bár akkor már inkább betradelek 1/21.re, és elviszem 😊)
Tannehill meg.. lol.

De az 1/késői körökkel valóban szinte csak nyerni lehet.. 5 évre olcsón beszedsz valakit, win-win.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Üdvözlöm az újabb mockot! Ha Tannehill tényleg lecsúsz... vagyis ha tényleg ennyivel később kel el a drafton mint amire számítani lehet akkor simán lehet hogy be is húzom 😊Rataxes
mert a korán kiválasztott szar játékos felettébb nagy érték 😀Höri
nem, de innentől kezdve majd mindenki a tavalyi Igor-Cam féle koppintást erőlteti majd, hogy így hátha kibaszott nagyot fog majd draftolni és bejön 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdvözlöm az újabb mockot! Ha Tannehill tényleg lecsúsz... vagyis ha tényleg ennyivel később kel el a drafton mint amire számítani lehet akkor simán lehet hogy be is húzom 😊Rataxes
mert a korán kiválasztott szar játékos felettébb nagy érték 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
remélem mindenki készül a holnapi meglepetésekre 😊
Bőrfikt lesz az 1/1, Luck csak az 1/10
fincsi draft lesz, lesz pár anyázás, azt hiszem 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
16% testzsír értékkel rendelkező törpe WR-t? 😕
Amúgy jó volt a mock, köszi 😊
Szaba: remélem is, hogy nem lesz annyi eszed, hogy Coplest vidd 😊
Mondjuk Kiwanuka cefet olcsó volt, lehet, hogy többet kéne néznem a kekíket 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
5.körért fetomy, 5. körért? 😀Newman
Két első kört kértem, de zsidóbb volt mint te :/

amúgy 5. körös mehet PS-re, ami nem hátrány teli rosterrel 😛
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
5.körért fetomy, 5. körért? 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Pierre Thomas-tól megválnék egy 4-5. körös pickért cserébe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kekí módosult
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ugye, leszophacc fék 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Üdvözlöm az újabb mockot! Ha Tannehill tényleg lecsúsz... vagyis ha tényleg ennyivel később kel el a drafton mint amire számítani lehet akkor simán lehet hogy be is húzom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Coples. Valsz. 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ez tényleg jó mock. 😉