GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Beki jelentkezett, hogy vinné a Saints-t. Részemről oké, de kinevezése csak a draft után lép életbe, ha a commish is áldását adja rájjncaa
😀 Én respectvv4laci-t vagy Sobrit szeretném a szentek élén látni, mert újra kell indítani a szakmai bounty-zást.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
az a mi közös accunk fetomyval
akkorr a draft után megy Steinbach és Benzin

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Beki jelentkezett, hogy vinné a Saints-t. Részemről oké, de kinevezése csak a draft után lép életbe, ha a commish is áldását adja rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy nagy köcsög
aztán pár hét múlva még BőRFIKT nélküli köcsög is lesz 😕Stez
És miért kell mindenhol bőrfiktelni minden fetomy hsz-re?szaba
belsős pojén, akit utálunk nyilván nem tudja.

Nem tudok mit tenni mestez, 1/1-nél előbb nem lehet behúzni :/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
fetomy nagy köcsög
aztán pár hét múlva még BőRFIKT nélküli köcsög is lesz 😕Stez
És miért kell mindenhol bőrfiktelni minden fetomy hsz-re?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
fetomy nagy köcsög
aztán pár hét múlva még BőRFIKT nélküli köcsög is lesz 😕

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
És egyébként is, ha ilyen nincs, hogy tudatjuk szabával és 10vagyikszel, hogy utáljuk, stezzel meg hogy egy köcsög? 😛fetomy
Velem nem kell tudatni, tudom anélkül is.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem meg ne nagyon lépjenek ki a szerkesztők. Most nem azért, de ilyen Fucu-Höri-Döme-Rajna-Igor meg nemtom még kik adminok szvsz baromira kellenek ide.... Semmi bajom az újakkal, de ha minden régi nagy arc kilép akkor inkább én is itt hagyom, mert bár tök király, de annyira mégsem szuper játék, hogy a király társaság nélkül is csináljam...

A minden évben új csapat mondjuk rám is illene, de amúgy nem. Tavaly rebilding volt, idén meg csak a szarokat adtam el, illetve akikből nagy hasznot tudtam húzni. Ez van, összeraktam tavaly egy csapatot, azt kiderült hogy a fele szar. Hát nem fogok idén is ugyanazokkal lenni 😛

De majd ha Stezzel co-gmkedünk nyúl orlinszban... Csak akokr lesz trade-ünk, ha minden bőr(fikte)t le tudunk húzni az illetőről 😀

Mondjuk azzal már nekem is kezd hócipőm tele lenni, hogy olyan indokokkal lépnek ki emberek, hogy "nem szeretem hallgatni ezt a fajta tresst meg nem szeretem hallgatni azt a fajta tresst" stb... hát ne olvasd basszus, most ha nem tresselünk szarságokról, akkor minek vagyunk itt, most nem azért? Az a lényege, hogy anyázzuk a másikat idézőjelesen, vitatkozunk, nagy a pofánk és mindent jobban tudunk. Enélkül szvsz baromi unalmas lenne, havi 1 kérdés jellegű hsz-el a topicban.

És egyébként is, ha ilyen nincs, hogy tudatjuk szabával és 10vagyikszel, hogy utáljuk, stezzel meg hogy egy köcsög? 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Még kristóftól kérdezném, hogy nekem miért nem árulta olcsóbban anno az 5. picket? 😀szaba
nem tudom mit csodálkozol, téged mindenki brutálul le akar húzniStez
Főleg te. 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Még kristóftól kérdezném, hogy nekem miért nem árulta olcsóbban anno az 5. picket? 😀szaba
nem tudom mit csodálkozol, téged mindenki brutálul le akar húzni

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Még kristóftól kérdezném, hogy nekem miért nem árulta olcsóbban anno az 5. picket? 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Szegecs ez megalol volt, de a célt elérte, látom. 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ez az "eszetlenül tradelgetés, meg minden évben új kerettel állok neki" gondolom nekem szól
mert mindig nekem szól 😊
mondjuk sajnálom, hogy nem tetszik sokaknak, ahogy én játszom, de hát sosem lehet mindig minden jó, főleg mivel 32-en vagyunk.. én nekem meg ha nem tetszik valami, igyekszem kicserélni hamar, mint ahogy a szar játékosaimat is

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Amúgy azért az ilyen kilépegetős drámázás szintet nem éri el ez a trade szerintem, de hát kinek mi 😊fetomy
nem, csak nincs kedvem minden nap az "x ennyit nem ér, y-ért ez meg túl kevés volt" típusú cserékről olvasni, meg asszisztálni a pofátlan lehúzásokhoz

szerintem a vétózás jól működött, addig szerettem a ligát, most meg már mindenki eszetlenül tradelget, hatvanezer draft pick vált gazdát, egyes gm-ek minden évnek teljesen új kerettel állnak neki, mások meg semmit nem csinálnak

pár cápa és a sok kezdő miatt mintha nem is NFL szimuláció lenne, a paritás már a múlté, én meg amúgyis mondogatom, hogy minél kevesebb szerkesztőnek kellene gm-kedni, hadd legyen ez a userek játszótere, szóval legalább egy adminnal kevesebb

a draft trackert csinálom, Soldados-szal még egyszer már amúgy se tudok összeveszni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat ajnlgattad nekem is az 1/5 t de abban minimum ketto db első kör volt nem ilyen 2/ akarmi 3/ akarmi no mindegy hat ha neked ez jo 😊

Stez megkonyorulok rajtad ideadod az 1/1 ed elviszem a 2 nyomoroncod meg kapsz mondjuk 2 elso kort nekem is jo neked is jo , fetomy mint leendo co gm veled tuti rabolint aztan vidamsag van es meg szegecs elott behuzhatod burkimurkificutToca
*nem ért a lovakhoz*

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Maradjon inkább JJ.tenorx
akkor gyorsan adj el neki valakit geciolcsón!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Hat ajnlgattad nekem is az 1/5 t de abban minimum ketto db első kör volt nem ilyen 2/ akarmi 3/ akarmi no mindegy hat ha neked ez jo 😊

Stez megkonyorulok rajtad ideadod az 1/1 ed elviszem a 2 nyomoroncod meg kapsz mondjuk 2 elso kort nekem is jo neked is jo , fetomy mint leendo co gm veled tuti rabolint aztan vidamsag van es meg szegecs elott behuzhatod burkimurkificut
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Maradjon inkább JJ.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szegecs elérte, hogy ő vezesse a draft trackertWyatt
merthogy? valamit elbasztam? 😊eaglesmcnabb
eddig JJ írta minden drafton a pickeket, de ha kilép, akkor ennek vége
Szegecsre száll a meló 😀
de ha ezt megtudja, Ő is kilép 😕

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szegecs elérte, hogy ő vezesse a draft trackertWyatt
merthogy? valamit elbasztam? 😊eaglesmcnabb
Ja nem, a draft alatt 😀Wyatt
ja leesett 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegecs elérte, hogy ő vezesse a draft trackertWyatt
merthogy? valamit elbasztam? 😊eaglesmcnabb
Ja nem, a draft alatt 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szegecs elérte, hogy ő vezesse a draft trackertWyatt
merthogy? valamit elbasztam? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szegecs elérte, hogy ő vezesse a draft trackertWyatt
már rég át akarta venni, végre sikerült neki 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegecs elérte, hogy ő vezesse a draft trackert

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy azért az ilyen kilépegetős drámázás szintet nem éri el ez a trade szerintem, de hát kinek mi 😊fetomy
de ha már valaki kilép, előtte elvihetné tőlem Bensont és Steinbachot 😀