GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de ebben a játékban a gm a HC és egyben a DC isjjncaa
miota ? van amirol nem tudok ?Fake
én igazoltam le Vilmát, jelöltem ki a kezdőcsapatot, és a trendekkel szembeállva ragaszkodtam a 4-3-as védelemhezjjncaa
te kis al davis 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
miota ? van amirol nem tudok ?Fake
én igazoltam le Vilmát, jelöltem ki a kezdőcsapatot, és a trendekkel szembeállva ragaszkodtam a 4-3-as védelemhezjjncaa
Viszont mivel OC is vagy, így ebben a formában kibújhatsz az eltiltás alól. 😊somoskovig
sajnos nem, mert igazából Brees köpött a ligának, aki viszont már nincs nálam, és így kiderül, hogy mi vérdíjat tűztünk ki az ellenfél védőjátékosaira


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
de ebben a játékban a gm a HC és egyben a DC isjjncaa
miota ? van amirol nem tudok ?Fake
én igazoltam le Vilmát, jelöltem ki a kezdőcsapatot, és a trendekkel szembeállva ragaszkodtam a 4-3-as védelemhezjjncaa
Viszont mivel OC is vagy, így ebben a formában kibújhatsz az eltiltás alól. 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
ugyan. teged csak 8 meccsre tiltottak el nem ?Fake
de ebben a játékban a gm a HC és egyben a DC isjjncaa
miota ? van amirol nem tudok ?Fake
én igazoltam le Vilmát, jelöltem ki a kezdőcsapatot, és a trendekkel szembeállva ragaszkodtam a 4-3-as védelemhez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még azon gondolkoztam, hogy elköltöztetem a csapatot New Orleans-ból, de gyorsan kell cselekednem, mert eltiltásom mindjárt életbe lépjjncaa
ugyan. teged csak 8 meccsre tiltottak el nem ?Fake
de ebben a játékban a gm a HC és egyben a DC isjjncaa
miota ? van amirol nem tudok ?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
most h mar total szetbarmoltad a rencert hova akarod meginkabb megkeseriteni az eletet ? 😀Fake
még azon gondolkoztam, hogy elköltöztetem a csapatot New Orleans-ból, de gyorsan kell cselekednem, mert eltiltásom mindjárt életbe lépjjncaa
ugyan. teged csak 8 meccsre tiltottak el nem ?Fake
de ebben a játékban a gm a HC és egyben a DC is, szóval határozatlan idejű 1 év + 8 + 6 meccses eltiltást kaptam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sok-sok 2012-es draft pickért mindenki vihető, az új gm-nek majd úgyis újra kell építenie az egész csapatotjjncaa
most h mar total szetbarmoltad a rencert hova akarod meginkabb megkeseriteni az eletet ? 😀Fake
még azon gondolkoztam, hogy elköltöztetem a csapatot New Orleans-ból, de gyorsan kell cselekednem, mert eltiltásom mindjárt életbe lépjjncaa
ugyan. teged csak 8 meccsre tiltottak el nem ?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
Evans és Julio érdekelne, bár utóbbi kurva sokat eszikWyatt
sok-sok 2012-es draft pickért mindenki vihető, az új gm-nek majd úgyis újra kell építenie az egész csapatotjjncaa
most h mar total szetbarmoltad a rencert hova akarod meginkabb megkeseriteni az eletet ? 😀Fake
még azon gondolkoztam, hogy elköltöztetem a csapatot New Orleans-ból, de gyorsan kell cselekednem, mert eltiltásom mindjárt életbe lép


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jóvanmár....
Höri, a végső keretszűkítésig még maradok, de kezdj el a Saints élére keresni embertjjncaa
Evans és Julio érdekelne, bár utóbbi kurva sokat eszikWyatt
sok-sok 2012-es draft pickért mindenki vihető, az új gm-nek majd úgyis újra kell építenie az egész csapatotjjncaa
most h mar total szetbarmoltad a rencert hova akarod meginkabb megkeseriteni az eletet ? 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
helyes
a csoportriválisokban mindig bíztam
csak nehogy véletlenül te szívd meg 😂Stez
Keptelenseg 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nagyon helyes, reméljük sikerül olcsón elhoznom néhány startert, jók lesznek depthbe 😀Stez
Nyilván így lesz, én is tervezek behúzni 4-5 startert veterán minimumért :cool:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
helyes
a csoportriválisokban mindig bíztam
csak nehogy véletlenül te szívd meg 😂

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
elég erős felhozatal lesz ezen a secondaryn, ahogy nézemStez
Szerintem sokan fogunk ügyelni rá hogy veletlenul se kovetkezzen ez be 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nagyon helyes, reméljük sikerül olcsón elhoznom néhány startert, jók lesznek depthbe 😀Stez
Mindig lenyűgöz Stez naivitása 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
nagyon helyes, reméljük sikerül olcsón elhoznom néhány startert, jók lesznek depthbe 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, van pár kezdő piacon
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
elég erős felhozatal lesz ezen a secondaryn, ahogy nézem

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért fetomy csak rámegy a liga rekord cap hitre. 😀Newman
Naná, hát csak nem hagyhatom, hogy ilyen béna barna barmok beelőzzenek 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azért fetomy csak rámegy a liga rekord cap hitre. 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Van egy hiba a rosterben, Choice-t már cutoltam.
szerk: büntit még nem kaptam érte, visszanéztem egy korábbi verziót.. szóval akkor okés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
de szaba mindenkinél fontosabb

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
meg lett cserélve a OL és a DB kör? fasza
OL körben meg én nem érek rá...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is kikérem 3-4 ember fix véleményét kb minden trademről, de delonsoval pl sztem kb az összes tradeünket átbeszéljük.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tök okos ugyes rookienak erzem magam hogy minden trademnel legalabb 5 embert megkerdeztem 😀 Bár valszeg akiknek visszamondtam a tradejeit nem orülnek ennyire 😊Toca
Hidd el, hogy jól teszed 😊 Én a mai napig 1-1 esetben kikérem mások véleményét, hisz kívülállóként lehet, hogy lát valamit amit én nem.

Meg egyébként azt szoktam javasolni, hogy adott játékos esetében az IRL csapatának fanjától kérdezzen. K.vahasznos tud lenni. Nem is arról, hogy mit ér, csak hogy egyáltalán képet kapunk egy játékosról olyantól, aki vélhetően évi 16 alkalommal látja.

Jah, és a legjobb példa arra, hogy saját hibájából tanul az ember, az Delonso. Eleinte lehúzták, franchise QB lófaszér és hasonlók, most meg olyan trade-jei és egyáltalán elvárásai vannak, hogy szegecs sírva könyörögne tanácsért nála 😂
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Tök okos ugyes rookienak erzem magam hogy minden trademnel legalabb 5 embert megkerdeztem 😀 Bár valszeg akiknek visszamondtam a tradejeit nem orülnek ennyire 😊