NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
És csak hogy még szebb legyen ez a stat, a top 8 védelem P/G alapján most is POba jutott, és talpon van még a #1, #2, #4 és a #6.tenorx
Így van. Tavaly a top 8 P/G védelmű csapatból 7 ott volt a rájátszásban, de ha úgy veszem, a top 10-ből 8.

Sebii: egyetértek.

Emlékszem, csodálkoztunk anno jó páran a Pack topikban, hogy mi a fenének draftolunk két DL-t, egyiket (Mike Neal) már jóval korábban, mint kellett volna /más kérdés hogy korán lesérült, de voltak nagyon jó pillanatai, meccsei is)... Kell a D, mint a falat kenyér, pláne ha dőlnek ki mint a legyek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
...Gergőbácsi
Valószínűleg innen a mondás, hogy meccset az O# nyer, bajnokságot a D#. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem akarlak megbántani sanci21, de alapvetően nem az ingyenreklám miatt tartjuk fenn az oldalt.
ha továbbra is reklámozni szeretnéd, akkor írj egy mailt az impresszumban található bowl.hu-s email-re egy esetleges együttműködésről, de ezt nem érzem túl korrektnek amit most csinálsz
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És csak hogy még szebb legyen ez a stat, a top 8 védelem P/G alapján most is POba jutott, és talpon van még a #1, #2, #4 és a #6.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Pedig ha megnézed a super bowlokat,vagy mondjuk "csak" a konferencia döntőket,mondjuk az elmult 10 évben érdekes módon mind olyan csapat amelyiknek minimum jó de inkább kiemelkedő vagy elit védelme volt/van.Cowboykarcsi
Nem nagyon van időm most összeszedni, meg pontos statisztikám sincs róla, de szerintem az utóbbi időkben a konferenciadöntősök/super bowl résztvevők között több volt a jobb offense-zel rendelkező csapat, mint a top védelmekkel rendelkező. De érdekelne egy ezt megcáfoló statisztika is.
F.Schleck
Nem akartam a Pats topicban tovább offolni de ezt még mindenképpen hozzá akartam fűzni az ott felmerült témához,főleg Schleck felvetésére válaszolva.Arra én is lusta voltam hogy statisztikai hegyeket halmozzak fel de nézzük meg az utolsó öt év konf döntőit
Steelers-Jets,Packers-Bears - nem hiszem hogy magyarázni kéne
Colts-Jets,Saints-Vikings - A Jets ligaelső D volt,az indy is Top10,a Saints engedett pontokban és yardokban hátrébb volt de igazi TO gyáros védelem,Vikes szerintem kb top10 védelem,kiváló futás ellen és a jó passrushal egy megbízható passz elleni védelem
Steelers-Ravens,Eagles-Cardinals - az AFC-t megint nem kell magyarázni,az Eagles D talán a 5dik legjobb volt,a Cards D lehet nem volt top10 ezt adom
Patriots-Chargres,Giants-Packers - AFC solid védelem a patstől a Chargers a legjobbak közt volt emlékeim szerint,a Packers is jó védelemmel játszott a Giantsről nem is beszélve
Colts-Patriots,Bears-Saints - az utóbbi 5 évben kb ekkor volt a legjobb Dje a Coltsnak szvsz,Pats szintén jó volt,ez még a igazi Pats féle playmaker D,Bears no comment,a Saintsnél szintén adom amit feljebb a Cardsnál írtam
Panthers-Seahawks,Broncos-Steelers - mind a Panthers mind a Seahawks a jó futójátékról és a kemény védelemről szólt,a Steelerst megint nem kell magyarázni a paciknak is igazán jó védelme volt akkoriban

Na nyilván ez nem egy megtámadhatatlan száraz statisztikai tények által alátámasztott érvrendszer de szerintem érzékelteti a mondani valómat.Cowboykarcsi
Olvastam a Pats fórumot, aztán találtam egy Pack-fórumon egy stat gyűjtést (nem ellenőriztem le), amelya leglényegibb kategóriában, az engedett pontokban ligaelit, top 5 védelmeket gyűjtötte ki, SB-győzelem kategóriájában.

Ezek szerint:

#1 Ds:
66 Packers
69 Chiefs
72 Dolphins
73 Dolphins
78 Steelers
82 'Skins
84 Niners
85 Bears
90 Giants
96 Packers
00 Ravens
02 Bucs
03 Pats
08 Steelers

#2 Ds:
74 Steelers
75 Steelers
81 Niners
86 Giants
91 'Skins
93 Cows
95 Cows
04 Pats

#3 Ds:
67 Packers
89 Niners
05 Steelers

#4 Ds:
68 Jets
99 Rams

#5 Ds:
70 Colts
79 Steelers
92 Cows

Eszerint a 44-ből 30-ban a kapott/engedett pontokban legjobb D-vel (vagyis inkább csapattal, mert ne feledkezzünk meg a ST-ről sem) rendelkező aspiránsok nyerték a SB-t, több, mint az esetek kétharmadában.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Pedig ha megnézed a super bowlokat,vagy mondjuk "csak" a konferencia döntőket,mondjuk az elmult 10 évben érdekes módon mind olyan csapat amelyiknek minimum jó de inkább kiemelkedő vagy elit védelme volt/van.Cowboykarcsi
Nem nagyon van időm most összeszedni, meg pontos statisztikám sincs róla, de szerintem az utóbbi időkben a konferenciadöntősök/super bowl résztvevők között több volt a jobb offense-zel rendelkező csapat, mint a top védelmekkel rendelkező. De érdekelne egy ezt megcáfoló statisztika is.
F.Schleck
Nem akartam a Pats topicban tovább offolni de ezt még mindenképpen hozzá akartam fűzni az ott felmerült témához,főleg Schleck felvetésére válaszolva.Arra én is lusta voltam hogy statisztikai hegyeket halmozzak fel de nézzük meg az utolsó öt év konf döntőit
Steelers-Jets,Packers-Bears - nem hiszem hogy magyarázni kéne
Colts-Jets,Saints-Vikings - A Jets ligaelső D volt,az indy is Top10,a Saints engedett pontokban és yardokban hátrébb volt de igazi TO gyáros védelem,Vikes szerintem kb top10 védelem,kiváló futás ellen és a jó passrushal egy megbízható passz elleni védelem
Steelers-Ravens,Eagles-Cardinals - az AFC-t megint nem kell magyarázni,az Eagles D talán a 5dik legjobb volt,a Cards D lehet nem volt top10 ezt adom
Patriots-Chargres,Giants-Packers - AFC solid védelem a patstől a Chargers a legjobbak közt volt emlékeim szerint,a Packers is jó védelemmel játszott a Giantsről nem is beszélve
Colts-Patriots,Bears-Saints - az utóbbi 5 évben kb ekkor volt a legjobb Dje a Coltsnak szvsz,Pats szintén jó volt,ez még a igazi Pats féle playmaker D,Bears no comment,a Saintsnél szintén adom amit feljebb a Cardsnál írtam
Panthers-Seahawks,Broncos-Steelers - mind a Panthers mind a Seahawks a jó futójátékról és a kemény védelemről szólt,a Steelerst megint nem kell magyarázni a paciknak is igazán jó védelme volt akkoriban

Na nyilván ez nem egy megtámadhatatlan száraz statisztikai tények által alátámasztott érvrendszer de szerintem érzékelteti a mondani valómat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Sok vizet nem zavart azért...szaba
Emlékeim szerint sehol amiben elindult vagy részt vett 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sok vizet nem zavart azért...
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem is tudtam,Bob Sapp játszott az NFL-ben? Érdekes lehetett 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/20534/pfwa-awards-all-nfl-all-rookie-teams

A PFWA díjazottjai.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dbde98/article/favre-files-retirement-papers-with-nfl-after-20-seasons?module=breaking_news

Ezt ki hiszi még el? 😀tenorx
Bullshit. Direkt rosszul tölti kiDelete
Megy a Bearsbe, Cutler (tegnap óta) úgyis szar. 😛
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dbde98/article/favre-files-retirement-papers-with-nfl-after-20-seasons?module=breaking_news

Ezt ki hiszi még el? 😀tenorx
Bullshit. Direkt rosszul tölti ki


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dbde98/article/favre-files-retirement-papers-with-nfl-after-20-seasons?module=breaking_news

Ezt ki hiszi még el? 😀tenorx
Apa kezdődik!!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dbde98/article/favre-files-retirement-papers-with-nfl-after-20-seasons?module=breaking_news

Ezt ki hiszi még el? 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
na akkor még egyszer 😊
http://hu.wikipedia.org/wiki/Les_Horvath

végre sikerült engedélyeztetni, ha csak Gogolákék mellett néha megemlítik Horvathot is, már megérte 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 583 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezek a gyökér amcsik még verekedni se tudnak 😂
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagy buli hogy hárman legépelnek egyet...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
chargers - raiders parkolói szurkolóverekedés http://www.youtube.com/watch?v=tFWDbh4H3HA&feature=player_embeddedHöri
Mennyire jó a cím 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
chargers - raiders parkolói szurkolóverekedés http://www.youtube.com/watch?v=tFWDbh4H3HA&feature=player_embeddedHöri
Rivers megmentette Asot. Jammer viszont nagyon megb-szta DMC-t 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
chargers - raiders parkolói szurkolóverekedés http://www.youtube.com/watch?v=tFWDbh4H3HA&feature=player_embedded

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
még reklám is készült belőle
2 éve az avatarom is ez volt

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Felmerült nálunk Jim Mora neve DC-ként és csomó helyen olvastam, hogy ez a "playoffs Mora".
Nem értettem, szal rákerestem...nagyon jó 😀
http://www.youtube.com/watch?v=Qwq7BYOnDrM
41-50 a lényeg
(Gondolom vkinek ez már ősrégi, de nekem még új volt)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
http://hu.wikipedia.org/wiki/Les_HorvathJJ Tiller
hm, megsértettem a saját szerzői jogaimat... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
http://hu.wikipedia.org/wiki/Les_Horvath


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
minden évben előjön, hogy mit dumálunk, az NFL-hez közel állók úgyis jobban értenek hozzá, ám ami ma történt...
pár órán belül a liga egyik legrosszabb OC-ját és egy 2-14-el záró coacht neveznek ki két franchise főedzőjének... lehet ellenérveket felhozni pl., hogy Fox azért Super Bowlt játszott a Carolinával, de mikor Brian Billick, Bill Cowher és Jon Gruden is szabad préda, ez egyszerűen nevetségesJJ Tiller
A hírhedt wildcat mánia idején volt a smartfootball oldalon egy cikk az NFL támadójátékról, hogy mennyire nem mer újítani senki sem ilyen "gimmick" elemekkel, mert jobb a megszokott, biztonsági játék, mert 1-2 verség után úgy zavarják el, és kerül körön kívülre, mint trükkös college edző, aki kevés a profik világához.

Az edzőkkel ugyanez a helyzet. A GM-ek, tulajok biztonságra törekednek. A komolyabb, jelenleg állástalan edzők meg messziről elkerülik a zűrös tulajokat.

Erre is igaz az alábbi részlet egy Belichick interjúból, amikor Jimmy Johnsont idézi:

“You’re really only competing with about 10 teams a year. If you just say out of the way, the other 20 teams will screw it up themselves. Whether it’s ownership or personnel or coaching or some combination of factors.” [...] That leaves you with about 10 teams that you’re going to have to really battle with. Those teams have it together. They’re going to make good decisions and if you play bad football, they’re going to take advantage of it. They’re going to find some undrafted guy or some middle-round pick or some veteran free agent who is going to spark their team. Pittsburgh is always going to be there. Indianapolis is always going to be there. They may not win it, but they’ll be there. You’re going to have to beat them. Philadelphia is going to be there.
DoM
igen, ez az idézet pont egybevág a Soldados által minden alapszakasz végén beszúrt statisztikákkal... nem semmi, ahogy egyes csapatok évről-évre képesek ugyanazokat a hibákat elkövetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal