NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalabb mindenkirol van 50 sor szoveg, ugyhogy a sorrend mar kevesse lenyeges

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na, végre egy téma amiben mindenki egyet fog érteni, a football történelem 125 legjobb játékosa:
 www.footballperspective.com/best-players-in-pro-football-history-1-10-by-brad-oremland/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
 twitter.com/thecheckdown/status/1160378282505715712


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, végre a C-sorunk is rommá alázza az ellenfelet, egyből szüntessük be az egész előszezont. Látom én, mi folyik itt Gyöngyösön!

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
 deadspin.com/c/why-your-team-sucks

Kicsit sok benne a politika, de továbbra is vicces

Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
 twitter.com/AdamStites_/status/1159661700376870912

Rookie QB watch:
 twitter.com/SBNation/status/1159817100229316608

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaja, igazából az a 12 óra full pad hiányzik csak, amit a meccsek hozzáadnak. Talán edzésből még jobb is lenne, mert ott egyszerre mind a 90 játékossal foglalkoznak.

Amúgy szerintem az egymással edzünk rendszer tette ilyenné az első meccseket. Csak 4-5 éve lett belőle divat, de amióta divat, azóta határozottan esik az első meccsek színvonala. Én sem tudom élvezni. Nem is azért, mert ne érdekelne, hogy ki mit csinál a roster vége felé, hanem azért, mert ezek a playbook nélküli meccsek kb. olyanok, mint bekötött szemmel és hátrakötött kézzel karatézni. Csapat, játék, stb. szempontból értékelhetetlenek. Az egyéni játékos értékeléshez meg nagyon kevés a TV. Legalábbis nekem. Látom kb. a falat meg a dline-t és ennyi, azt, hogy mit csinál a secondaryban vagy az elkapó sorban valaki, lehetetlen követni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
2 max 3 meccs elég lenne ebből az előszlezony bohóckodásból....
dande
Ne haragudj de nem értem...ez miért bohóckodás? Iszonyat sok játékos kell kipróbálni megnézni ilyenkor kicsit belerázódni a dolgokba stb..nyilvan benne van a sérülés de edzéseken sőt akárhol érhetik sérülések a játékosokat!az még hogy 3 meccs mondjuk ok lenne na de a 4 már micsoda hülyeség az még megint fura picit!
yooker
Ehh, hányszor van, hogy valaki a 4-5. csapattal villog az ellenfél 4-5. csapata ellen és mit ér? Semmit. Az számít, hogy a TC-n ki bizonyított a 100 óra edzésidő alatt, nem az a 25-30 perc amennyit egy ilyen meccsen fent van egy játékos.
TC alatt kipróbálják azt a sok játékost, 2 meccs bőven elég a főpróbához meg a "belerázódni a dolgokba stb..."-hez.
Ha 18 meccses alapszakasz lesz (remélem nem lesz), akkor egyébként el is hagynak 2-t ebből a bohóckodásból, mert nem csak a szurkolók nem tartják fontosnak.

Az persze igaz, hogy lesérülni le tudnak meccs nélkül is, szóval felőlem aztán maradhat a négy. Nem kötelező végignézni, aki meg élvezi, az hadd nézze. Nem teljesen érdektelen számomra se, találgatni a PS meccsekből, hogy milyen lesz a csapat. (kivéve amikor az a válasz, hogy szar lesz)
Black_Adder
a bibi ott van, hogy limitálták a teljes felszereléses edzézeket, így a kócsoknak maradt négy meccs, hogy kiderüljön ki a lepény, takli nélkül én is nagy sztár vagyok. és még ez is kevés, mer a mostani négy meccs idejének a nagyrésze az 53as leszűrésére megy el. Aztán jön a folyamatos picsogás az első hat héten, hogy hányan mennek ropira, s ez azé van mer lelimitálták a fullcontact edzéseket, a klotgatyás campsztároknak joó ez csak, mer a többieknek week6on derül ki hogy mi a stájsz az aktív kerettel. De nyilván élvezetesebb flaget vagy lingeriet nézni.

Az idegesítő, hogy regional csatornákon megy, így fullinfós vagyok a billszes ká sorokból, de a kóc játékosokat be se mondták, így ha nem látom meg TikvanLuiz csinos popóját, asse tom, hogy pályán van UTbe.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 max 3 meccs elég lenne ebből az előszlezony bohóckodásból....
dande
Ne haragudj de nem értem...ez miért bohóckodás? Iszonyat sok játékos kell kipróbálni megnézni ilyenkor kicsit belerázódni a dolgokba stb..nyilvan benne van a sérülés de edzéseken sőt akárhol érhetik sérülések a játékosokat!az még hogy 3 meccs mondjuk ok lenne na de a 4 már micsoda hülyeség az még megint fura picit!
yooker
Végül is, nekünk fél meccs alatt sérült meg a csereQBnk 😊

Nem tudom mióta van ez a 4 meccses előszezon rendszer, de ilyen formában soknak tartom a 4 meccset.

2 elég lenne. Akár egy-egy közös edzésen akár a többi sajáton, fel kell tudni mérni, ki mire képes, illetve legtöbb esetben nem képes 😛 A bohóckodás szót azért használom, mert az edzők részéről, nyilvánvalóan senki nem játsza ki a kártyáit, ergo már itt csorbul "a valós körülmény szimuláció", ezért érzem felesleges sérülés kockáztatásnak. Akár hogyan is, egy kvázi meccsen mindenki jobban odateszi magât, mint edzésen, főleg a bizonyítani akarók, s ebből jönnek az olyan szerencsétlen late hitek, amibe pl Sudfeld is megsérült.

Ez egy nehezen eldönthető vita, az elmúlt 15 év alapján így látom.

Esetleg a kereteket lehet növelni 53ról, de az sem biztos, hogy a minőséget erősítené.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
2 max 3 meccs elég lenne ebből az előszlezony bohóckodásból....
dande
Ne haragudj de nem értem...ez miért bohóckodás? Iszonyat sok játékos kell kipróbálni megnézni ilyenkor kicsit belerázódni a dolgokba stb..nyilvan benne van a sérülés de edzéseken sőt akárhol érhetik sérülések a játékosokat!az még hogy 3 meccs mondjuk ok lenne na de a 4 már micsoda hülyeség az még megint fura picit!
yooker
Ehh, hányszor van, hogy valaki a 4-5. csapattal villog az ellenfél 4-5. csapata ellen és mit ér? Semmit. Az számít, hogy a TC-n ki bizonyított a 100 óra edzésidő alatt, nem az a 25-30 perc amennyit egy ilyen meccsen fent van egy játékos.
TC alatt kipróbálják azt a sok játékost, 2 meccs bőven elég a főpróbához meg a "belerázódni a dolgokba stb..."-hez.
Ha 18 meccses alapszakasz lesz (remélem nem lesz), akkor egyébként el is hagynak 2-t ebből a bohóckodásból, mert nem csak a szurkolók nem tartják fontosnak.

Az persze igaz, hogy lesérülni le tudnak meccs nélkül is, szóval felőlem aztán maradhat a négy. Nem kötelező végignézni, aki meg élvezi, az hadd nézze. Nem teljesen érdektelen számomra se, találgatni a PS meccsekből, hogy milyen lesz a csapat. (kivéve amikor az a válasz, hogy szar lesz)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
2 max 3 meccs elég lenne ebből az előszlezony bohóckodásból....
dande
Ne haragudj de nem értem...ez miért bohóckodás? Iszonyat sok játékos kell kipróbálni megnézni ilyenkor kicsit belerázódni a dolgokba stb..nyilvan benne van a sérülés de edzéseken sőt akárhol érhetik sérülések a játékosokat!az még hogy 3 meccs mondjuk ok lenne na de a 4 már micsoda hülyeség az még megint fura picit!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 max 3 meccs elég lenne ebből az előszlezony bohóckodásból....
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Ismét itt a szezonszimulátor

 playoffpredictors.com/Football/NFL
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Ez utóbbi témához kapcsolódva
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001037342/article/aaron-rodgers-is-overrated-why-hes-not-a-topfive-quarterback
Wyatt
Egy az all time rangsorban is már magasra kapaszkodott játékosnál elég viccesen hangzik ez az overrated jelző. És mégis, szerintem igaza van a cikk szerzőnek abban, amit leír. Az utóbbi években tényleg nem az a Rodgers játszott aki korábban, és nem az előnyére változott. A sérülések is belejátszottak nyilván, amiről nem nagyon tehet. De nem csak a sérülések miatt. Szerintem is túlságosan elment ebbe az "add fel a snapet, aztán tartom a labdát a végtelenségig, végül vagy dobok valami hűde-t vagy kidobom az oldalvonalon kívül, nehogy a ratingem sz*r legyen stílusba". És nem úgy, mint Watson, hogy fijatal, tapasztalatlan, nem tud védelmet olvasni, és van hozzá egy botrány sz*r fala, ezért snap után nézelődnie kell hogy képben legyen, aztán meg zergét kell játszani mert az OL hamar beborul. Watsonnál érthető ez a hero ball stílus. De Rodgers sokkal tapasztaltabb, nagyon tud védelmet olvasni, és a fali is általában jó előtte. És általában jó futói és elkapói is vannak. Neki nem lenne muszáj hero ball-t játszani, ami ugyan látványos, de összességében kevésbé hatékony.
peterk2005
Jó futójátékunk szerintem úgy 2014 környékén volt utoljára még Lacyvel. Kb. azóta az elkapósor is jelentősen legyengült, tavaly már olyan alakoknak dobált, akikről még most is nehezen hiszem el, hogy nem valamelyik Key & Peele videóban találták ki a nevüket.

A kritika többi részében sok igazság van. Rodgers rendkívül kockázatkerülő és valószínűleg a többi QB-nál is hiúbb a statisztikáira. Favre tökéletes ellentéte ebben is.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg a szájba tekert kurva anyád dugattyús picsáját, azt! 😊 😊 😊
 twitter.com/SpencerES_/status/1156621526407376896
Fuck this shit!

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Es meccsenkent hany drive-ot vag ezzel haza?

Btw egy dolog az ossze-vissza kidobott labda, de a legnagyobb kritika vele szemben az elmult idoszakban az volt, hogy akkor is 50 yardos TD-t akar passzolni (es ezert dobja el a banatba), amikor ajto-ablak helyzetben levo embere van 5-10 yardon. Mintha derogalna neki kis jatekokkal haladni ilyen esetben

En mondjuk nem itelem el ezert, a regi kosaras jatekokban en is mindig triplakat akartam dobalni, csak kozben duplakkal kinyirtak

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez utóbbi témához kapcsolódva
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001037342/article/aaron-rodgers-is-overrated-why-hes-not-a-topfive-quarterback
Wyatt
Egy az all time rangsorban is már magasra kapaszkodott játékosnál elég viccesen hangzik ez az overrated jelző. És mégis, szerintem igaza van a cikk szerzőnek abban, amit leír. Az utóbbi években tényleg nem az a Rodgers játszott aki korábban, és nem az előnyére változott. A sérülések is belejátszottak nyilván, amiről nem nagyon tehet. De nem csak a sérülések miatt. Szerintem is túlságosan elment ebbe az "add fel a snapet, aztán tartom a labdát a végtelenségig, végül vagy dobok valami hűde-t vagy kidobom az oldalvonalon kívül, nehogy a ratingem sz*r legyen stílusba". És nem úgy, mint Watson, hogy fijatal, tapasztalatlan, nem tud védelmet olvasni, és van hozzá egy botrány sz*r fala, ezért snap után nézelődnie kell hogy képben legyen, aztán meg zergét kell játszani mert az OL hamar beborul. Watsonnál érthető ez a hero ball stílus. De Rodgers sokkal tapasztaltabb, nagyon tud védelmet olvasni, és a fali is általában jó előtte. És általában jó futói és elkapói is vannak. Neki nem lenne muszáj hero ball-t játszani, ami ugyan látványos, de összességében kevésbé hatékony.
peterk2005
AR visszább esett mint amit pl az MVP szezonban tolt, de az az időszaka űrjáték volt.
Ez a várok aztán vagy nagy vagy kidobom dolghoz pedig csak annyit, hogy lehet, hogy így "felad" 5-7 playt egy meccsen, de mit is kerül el ezzel? A turnovert. Mi is a w/l mutatoja azon csapatoknak akik nyerik a TO csatát?
Ezekkel a kidobott labdákkal inteket és sack utáni fumbleket kerül el. (Utóbbiból azért így is akad néha de intet szökőévente dob).
A meccs hevében én se szerettem amikor egy tamadosorozaton át már 3. jára dobta ki, de az a helyzet, hogy a pali kb jobban vigyáz a labdára mint bárki más és jobban mint ha egy középső futasra küldened be a futódat.

35 éves, 3-4 szezonja még bőven lehet főleg, hogy bár voltak sérülései de alapvetően az átlaghoz képest jobb OL van előtte.
Most kapott új stábot ha 2 even belül most se jön vissza újra a SB esélyesek közé a csapat akkor lehet mondani hogy talán már nem is fog. De nyilván szurkolókent én bizakodó vagyok.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 642 — balazs.t85@gmail.com
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igaz előszezon, de már csak 3 nap 😊
dande
Vagyis 3 nap, es parosaval jonnek az ujabb serulesek. Szanaszet tornek a szurkoloi almok. 8D

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igaz előszezon, de már csak 3 nap 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez utóbbi témához kapcsolódva
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001037342/article/aaron-rodgers-is-overrated-why-hes-not-a-topfive-quarterback
Wyatt
Egy az all time rangsorban is már magasra kapaszkodott játékosnál elég viccesen hangzik ez az overrated jelző. És mégis, szerintem igaza van a cikk szerzőnek abban, amit leír. Az utóbbi években tényleg nem az a Rodgers játszott aki korábban, és nem az előnyére változott. A sérülések is belejátszottak nyilván, amiről nem nagyon tehet. De nem csak a sérülések miatt. Szerintem is túlságosan elment ebbe az "add fel a snapet, aztán tartom a labdát a végtelenségig, végül vagy dobok valami hűde-t vagy kidobom az oldalvonalon kívül, nehogy a ratingem sz*r legyen stílusba". És nem úgy, mint Watson, hogy fijatal, tapasztalatlan, nem tud védelmet olvasni, és van hozzá egy botrány sz*r fala, ezért snap után nézelődnie kell hogy képben legyen, aztán meg zergét kell játszani mert az OL hamar beborul. Watsonnál érthető ez a hero ball stílus. De Rodgers sokkal tapasztaltabb, nagyon tud védelmet olvasni, és a fali is általában jó előtte. És általában jó futói és elkapói is vannak. Neki nem lenne muszáj hero ball-t játszani, ami ugyan látványos, de összességében kevésbé hatékony.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez utóbbi témához kapcsolódva
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bewksaudolfsba3qkdka
Aaron Rodgers is overrated: Why he's not a top-five quarterback
Bucky Brooks explains why -- gasp! -- Aaron Rodgers is overrated. Plus, thoughts on Mike Tomlin's extension and some love for one of the NFL's most underappreciated stars.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Ügyes. 😀
 twitter.com/RMAC_SPORTS/status/1154050911599091713
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem az eredményt akartam elemezni és nem is azt, hogy csökkent a profit, csak a közelgő CBA tárgyalásokhoz vettem alapul, hogy nagyságrendileg mennyi marad a tortából most, merthogy várhatóan mindenki nagyobb szeletet kér majd.
Amúgy nem értek a könyveléshez.

Abban a 2018-as 34-38 millióban (ami nagyságrendileg 2019-ben is ennyi lett volna) nem látok akkora tartalékot, amit az új CBA-ban ki tudnának maguknak alkudni a játékosok.Black_Adder
A CBA tárgyalások a liga és a játékos-szervezet között zajlanak, nem a csapatok és a NLFPA között. Azaz a liga (teljes) bevételei vannak elsősorban a kártyalapokra írva, nem egyes kluboké külön-külön. A liga csak a bevétel egy részét osztja szét - ha jól emlékszem tavaly olyan 14 milliárd körüli volt a bevétel és ebből 8-9 milliárdot osztottak vissza -, szóval ha esetleg a csapatoknál picit meg is szorulna a gatya, a ligának még bőven lenne honnan megdobni a visszaosztást.

Nem mintha olyan nagyon rászorulnának a csapatok:  www.statista.com/statistics/193556/operating-income-of-national-football-league-teams-in-2010/

A link félrevezető, ez 2017-es adatokat mutat. A 32 csapat közül 2017-ben egyetlen egy csapat sem végzett negatív eredménnyel, pedig valószínűsíthetően folyamatosan akad néhány, amelyik éppen "lekönyvelésben van" (nagyobb fejlesztést, beruházást, készpénz-kiáramlást ír le éppen), Az, hogy így is mindenki nyereséges maradt, igencsak beszédes.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)