NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 893 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
 index.hu/sport/amerikaifutball/2019/08/27/amerikaifutball_nfl_furcsa_edzesmodszeres_fiziolabda_alvin_kamara_antonio_brown/


jo valogatas..amugy a haromagu csillag gyakorlat alapbol nem semmi de h be is mondja h melyik szint kapja el az a nem semmi.

a cikk ironak felsem tunt
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Amfoci drukker februárban: hogy fogom kibírni augusztusig foci nélkül?

Az Amfoci drukker augusztustól-februárig: hogy fogom kibírni 3 napig foci nélkül? 😀 😛

| Én a 2017s idény néhány meccsének újranézésével 😊 |
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minden normális csapatnál a fehér posterboyhoz a fiatal csajszi, a feka lenyalthajúhoz a fegyver, a latin keménycsávóhoz a kokó, a nyugdíj előtt álló unokás nagypapához a kamera járna. A már nyugdíjon is rég túl járó aggastyánnak meg már nem jutna több, mint a leeresztett ball .. izé .. labda. De ezek ezt is megkutyulják, hogy összezavarjanak bennünket.

 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48
steelwolf


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ez jutott az eszembe a mai kie a cikk dologrol.
amugy en is az vallom, forrast meg lehet jelolni
ZoliMP
Na ja, csak ugye:
1. A remix nevében mindig feltüntetik az eredeti dal címét.
2. Benne van a "re" és a "mix" szócska is. Ha lefordítod magyarra Beyonce dalát, és félhamisan előadod, az se "re", se pedig "mix". 😊
peterk2005
ertem
nem csak a zenerol szol, ha vegignezted volna.... a lenyege h mindig van vmi olyan dolog ami egy masik uj dolog alapjaul szolgal de megis masabb lesz.A remix , remastered dolgot ne szo szerint ertsd, attol fuggetlenul h szerintem jo jelzo.
viszont ha elolvasol barmilyen pl tudomanyos konyvet a fuggelekben mindig van egy tucat konyv megemlitve ami forraskent fel van tuntetve.
no mind1😀
ZoliMP
Pontosan megértettem. 😊 És pontosan arra utaltam, hogy a remix az "egy masik uj dolog alapjaul szolgal de megis masabb". Azaz saját munka, ha más munkájára is épül. A lefordítás nem saját munka. És igen, ha elolvasok egy tudományos munkát, akkor mindig fel van tüntetve, hogy mely források alapján készült. (Kivéve ha nem, de akkor lemond a közt. elnök miatta. 😀 )

Szóval azt hiszem egyetértünk, ugye? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 454
A csapatok harmadánál ez évekre visszanyúló taktika, nekünk szurkereknek meg már fel se tűnik lassan, amíg valaki erre az ‘újdonságra’ Fel nem hívja a figyelmet. 😊
Volt egy zsákoló táblázat anno úgy 10 évre visszamenőleg. Vicces volt azzal a kiegészítéssel, amiben az is benne volt mikor a földhöz csapkodta stb a qb, hogy ne törjék agyon.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Tampánál mindent megtesznek, hogy Winston Luck sorsára jusson illetve méretes bust legyen belőle. Pedig tehetsége alapján ő nem volt érdemtelen az 1/1re.. Előszezonban! hagyták,b hogy 5x! sackeljék. Értem én, hogy esetleg, talán Arians nem kedveli, de csinálhatná kevésbé feltűnően 😊.
dande
Szó sincs arról hogy nem kedveli. A QB összetöretése alapelem az Arians O-ban.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48
steelwolf
Na örülök, hogy már van NFL-es mémoldal is ami lefordítja a külföldi mémeket 😊 Ha már épp a forrásmegjelölésről beszélgettünk.
tenorx
A kép jobbfölső sarokában az a @NFL_MENES az nem forrásmegjelölés?
Black_Adder
Jogos, azt nem láttam - legalább nincs levágva 😊
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48
steelwolf
Na örülök, hogy már van NFL-es mémoldal is ami lefordítja a külföldi mémeket 😊 Ha már épp a forrásmegjelölésről beszélgettünk.
tenorx
A kép jobbfölső sarokában az a @NFL_MENES az nem forrásmegjelölés?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48
steelwolf
Na örülök, hogy már van NFL-es mémoldal is ami lefordítja a külföldi mémeket 😊 Ha már épp a forrásmegjelölésről beszélgettünk.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 378 — #NoStress
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48
steelwolf
Minden jó válasz pont egy gyűrűt ér.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 893 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tampánál mindent megtesznek, hogy Winston Luck sorsára jusson illetve méretes bust legyen belőle. Pedig tehetsége alapján ő nem volt érdemtelen az 1/1re.. Előszezonban! hagyták,b hogy 5x! sackeljék. Értem én, hogy esetleg, talán Arians nem kedveli, de csinálhatná kevésbé feltűnően 😊.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
ez jutott az eszembe a mai kie a cikk dologrol.
amugy en is az vallom, forrast meg lehet jelolni
ZoliMP
Na ja, csak ugye:
1. A remix nevében mindig feltüntetik az eredeti dal címét.
2. Benne van a "re" és a "mix" szócska is. Ha lefordítod magyarra Beyonce dalát, és félhamisan előadod, az se "re", se pedig "mix". 😊
peterk2005
ertem
nem csak a zenerol szol, ha vegignezted volna.... a lenyege h mindig van vmi olyan dolog ami egy masik uj dolog alapjaul szolgal de megis masabb lesz.A remix , remastered dolgot ne szo szerint ertsd, attol fuggetlenul h szerintem jo jelzo.
viszont ha elolvasol barmilyen pl tudomanyos konyvet a fuggelekben mindig van egy tucat konyv megemlitve ami forraskent fel van tuntetve.
no mind1😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ez jutott az eszembe a mai kie a cikk dologrol.
amugy en is az vallom, forrast meg lehet jelolni
ZoliMP
Na ja, csak ugye:
1. A remix nevében mindig feltüntetik az eredeti dal címét.
2. Benne van a "re" és a "mix" szócska is. Ha lefordítod magyarra Beyonce dalát, és félhamisan előadod, az se "re", se pedig "mix". 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
ez jutott az eszembe a mai kie a cikk dologrol.
amugy en is az vallom, forrast meg lehet jelolni


több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Baszki az álmomba is befészkelte magát Luck visszavonulása, ott se volt különb a reakcióm mint ébren "a nagy faszt, ne szívassál"...

Azt hittem az utóbbi egy hét tömény fantasyja/NFL-e tett be, aztán visszanéztem a hajnali NCAA közvetítést, ami közben bealudtam és minden értelmet nyert. Hülye ez az emberi test 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 142 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez aztán a durva stat.
 twitter.com/BenjaminSolak/status/1165441941200343040
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csorikam
 twitter.com/kpatra/status/1165446601994919937?s=20

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 142 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azert az komoly, hogy nehany nap alatt a fel AFC South mehet a lecsoba :o
Wyatt
Újra mi leszünk az AFC Sucks.
Mondjuk szerintem elnézve a Colts O-falát és az edzői stábot annyira nem is hülyeség ez a hot take.
 twitter.com/Andy_Benoit/status/1165459564751253509

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert az komoly, hogy nehany nap alatt a fel AFC South mehet a lecsoba :o

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hat engem annyira nem izgat, hogy “dicsoitenek-e a kommentekben” vagy sem, de ez én vagyok, megértem, ha valakinek rosszul esik.
Egyébként tényleg jó otlet tobbet kene írnunk a topicba, lehet meg is teszem. 😊

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én értem, viszont ez nekem személy szerinti kérdésem volt. Ha teszem azt sportújságíro lennék egy portálon főállásban és lemásolnák a szövegem, az tiszta sor, hogy nekem rontaná a bizniszt, így akkor fel lennék háborodva, ha viszont jelen helyzetemben rászánnám az időt és írnék egy forumtopikba egy átfogo elemzést arrol pl. hogy Bill O'Brien miért ekkora fasz és miért kellett volna évekkel ezelőtt kirúgni, teleillusztrálnám megfutni kívánt 3rd&12-ekkel és egyéb kudarcos teljesítményekkel, kivesézvén a teljes problémát 7 wordös oldalban. Akkor mivel tök ingyen kb. a saját (és a forumtársak) szorakoztatására írtam, engem épp nem zavarna, hogy több helyre eljut, úgyse az elismerésért vagy a bevételért írtam. Nyilván megértem, hogy sokan máshogy gondolják, nyilván a bölcs dolog feltuntetni a forrásokat szerintem is. De én, amikor magyar nyelven olvasok egy cikket azt gondolom alaphelyzetben, hogy ez 1 vagy néhány helyről történő fordítás. Hiszen Buday Zolin kívul kb. senki nem jut olyan közel az NFL-hez Magyarországrol, hogy ne kelljen ezen forrásokra támaszkodnia. Na én ezért írtam ezt.adam8
Miért nem próbálod ki? Írj egy hosszabb, tartalmas, jó postot ide a Texans topicba. Ráférne úgyis. 😊

Aztán kíváncsi leszek, hogy mit fogsz szólni, ha - tételezzük fel - a FK átveszi, valaki onnan aláírja, mint a saját cikkét, aztán a commentekben mindenki őt dicsőíti (nem téged), hogy milyen fasza cikket dobott össze, de jó, hogy születnek ilyen tartalmak idehaza. A népeknek fogalmuk se lesz, hogy tulajdonképpen te vagy a szerző.

Ja, hogy még nem írtál ilyent? Még nem melóztál másfél napot ilyesmivel? Hát úgy könnyű azt mondani, hogy nem érdekelne. 😊

Aha, akkor itt eltért a gondolatmenetem, mert az FK-t mint úgy én non-profitnak, ha nem is amatőrnek tartom, ezért nem is zavart ez engem.adam8
A 444.hu is non-profit. 😊 (A non-profit-ot ne keverd a hobbyból, elkötelezettségből, ingyért, a közösségért tartalmat gyártóval. Nem mintha az FK non-profit vállalkozás lenne, amivel nincs semmi baj egyébként.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Aha, akkor itt eltért a gondolatmenetem, mert az FK-t mint úgy én non-profitnak, ha nem is amatőrnek tartom, ezért nem is zavart ez engem. Én orulok neki, ha van magyar tartalom is, mert sokaknak segítség, de valoban senkinek nem törik le a keze, ha feltunteti az eredetit.
adam8
a éhező apácák az a nonprofit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Aha, akkor itt eltért a gondolatmenetem, mert az FK-t mint úgy én non-profitnak, ha nem is amatőrnek tartom, ezért nem is zavart ez engem. Én orulok neki, ha van magyar tartalom is, mert sokaknak segítség, de valoban senkinek nem törik le a keze, ha feltunteti az eredetit.