NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Giants-Bengalshoz nincs vkinek egy működő linkje?
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn
r.baggio
Ész megáll, hogy milyen csatornákon adnak focit. Sose hallottam erről a galaxy4 csatornáról. De megnéztem, ééés ... benne van az előfizetésemben. 😀

(Kik fognak közvetíteni, azt tudod esetleg? Ez a csatorna is a digi v. sport tv család egy újabb csatornája, és jönnek az ismert arcok/hangok? Vagy újszülött kezdeményezés?)
peterk2005
igen, így jártam én is, upc-n 84-es csatorna
Maka lesz a kommentátor, Kovács Bálint (fk) / Czirók Márton (Wolves QB) a szagértő
r.baggio
Kíváncsi vagyok, hogy a Galaxy-nál rájön-e valaki, hogy egy FG értékesítés nem highlight play, ellenben egy 60+ yardos nem pontszerző play, egy labdaszerzés vagy akár egy nagyot csattanó sack lehet az. A meccsvégi összefoglalókba betett egymásután FG rúgások ismétlése nembiztos hogy önmagában a legalkalmasabb eszköz egy réteg sport réteg ligáját megszerettetni valakivel, aki úgy ül le, hogy volt "valami nb2-es meccs", megnézi a végén történt-e valami látványos...
Illetve hogy ha nem tekerik le az atmoszféra hangot, akkor valami lehet átcsusszan a meccsek hangulatából, ami esetleg magával ragad néhány nézőt...

Örülök, hogy van/lesz, ahol az embernek nincs kedvenc csapata könnyebben megnézi, ha az orrába tolják, mintha streamet kell vadásznia, csak remélem nem lesz annyira "magyar", mint a sportTV-s NFL közvetítések

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
😊
 twitter.com/Eagles/status/1164300154196910086
dande
A szavak alapján ez egy alaposan hazafújt Eagles home game volt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 twitter.com/Eagles/status/1164300154196910086
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vasárnap 19:00: Vikings@Packers

Na, akkor az újabb csodát is streamen élvezhetem végig 😀
Wyatt
Dolgozzal.
Stez
A szót sem ismered 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vasárnap 19:00: Vikings@Packers

Na, akkor az újabb csodát is streamen élvezhetem végig 😀
Wyatt
Dolgozzal.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vasárnap 19:00: Vikings@Packers

Na, akkor az újabb csodát is streamen élvezhetem végig 😀

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
 www.sbnation.com/2019/8/21/20826449/xfl-team-names-ranked-battlehawks

ajj, egy újabb liga, ahol csapatlogó alapján kell majd kedvencet választanom 😀
shawnka
Kicsit túl lettek gondolva!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn
r.baggio
Ész megáll, hogy milyen csatornákon adnak focit. Sose hallottam erről a galaxy4 csatornáról. De megnéztem, ééés ... benne van az előfizetésemben. 😀

(Kik fognak közvetíteni, azt tudod esetleg? Ez a csatorna is a digi v. sport tv család egy újabb csatornája, és jönnek az ismert arcok/hangok? Vagy újszülött kezdeményezés?)
peterk2005
igen, így jártam én is, upc-n 84-es csatorna
Maka lesz a kommentátor, Kovács Bálint (fk) / Czirók Márton (Wolves QB) a szagértő
r.baggio
Remélem, hogy idővel valahogy te is bekerülsz a szagértői rotációba. 😉 Szvsz egy kézen meg lehet számolni hányan vannak nálad jobban képben az NCAA történéseivel, történelmével és hátterével Magyarországon. És valószínűleg nem kell minden ujjamat használni a számoláshoz...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn
r.baggio
Ész megáll, hogy milyen csatornákon adnak focit. Sose hallottam erről a galaxy4 csatornáról. De megnéztem, ééés ... benne van az előfizetésemben. 😀

(Kik fognak közvetíteni, azt tudod esetleg? Ez a csatorna is a digi v. sport tv család egy újabb csatornája, és jönnek az ismert arcok/hangok? Vagy újszülött kezdeményezés?)
peterk2005
igen, így jártam én is, upc-n 84-es csatorna
Maka lesz a kommentátor, Kovács Bálint (fk) / Czirók Márton (Wolves QB) a szagértő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn
r.baggio
Ész megáll, hogy milyen csatornákon adnak focit. Sose hallottam erről a galaxy4 csatornáról. De megnéztem, ééés ... benne van az előfizetésemben. 😀

(Kik fognak közvetíteni, azt tudod esetleg? Ez a csatorna is a digi v. sport tv család egy újabb csatornája, és jönnek az ismert arcok/hangok? Vagy újszülött kezdeményezés?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.sbnation.com/2019/8/21/20826449/xfl-team-names-ranked-battlehawks

ajj, egy újabb liga, ahol csapatlogó alapján kell majd kedvencet választanom 😀
shawnka
Hat ez vmi tragedia. De a logok is. Egy atlag fantasy ligaban jobb nevek vannak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
 www.sbnation.com/2019/8/21/20826449/xfl-team-names-ranked-battlehawks

ajj, egy újabb liga, ahol csapatlogó alapján kell majd kedvencet választanom 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
 www.facebook.com/fuzovelkifele/posts/10156114712171431

és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A megoldás az NFL kicker gondjaira 😊

 twitter.com/Eagles/status/1163919888278310918
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 456
 www.yardbarker.com/nfl/articles/every_nfl_teams_best_and_worst_season/s1__29790323#slide_50
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amíg nem szedik le, Hard Knocks 2. rész:

 www.youtube.com/watch?v=cPLgpzT5NoE


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez úgy is durva, hogy pl Sproles még játszik.....
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Motorbalesetben elhunyt Cedric Benson!
steelwolf
RIP.
Szerencsetlennek valahogy csak nem akart jonni a nagy attores az NFL-ben, oriasi volt a hype korulotte, mikor a ligaba kerult, aztan a sok balhe utan kb. kiutaltak a ligabol.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Motorbalesetben elhunyt Cedric Benson!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
MUST SEE!

 twitter.com/WSUCougarFB/status/1162747333311774721


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pinter Attila is a tamogatok kozott. Egy edzoi ertekelesekre vonatkozo kozhelytanfolyamra es OOOOOOOOO-utankepzesre az elsok kozott mennek el.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
ez itten a reklám helye
 fuzovelkifele.com/klubkartya/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
eddig nem idéztem Arians, pedig lejet érdemes lenne

Our rookies have gotten close to 500 snaps,” Arians said, via the Tampa Bay Times. “So we kind of know what they can do now. It would be easy to cut down to 60 right now for me. But again we’ve got preseason games coming up, and maybe guys can show up more when the lights come on than they have in practice. They’ve put in the time. . . . We’re right on schedule.”


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindeközben a Rams edzésén! 😮 😮 😮
 twitter.com/espn/status/1161404840389554176