NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Melyik edző volt "megáldva" a legrosszabb QBkkal
 grantland.com/the-triangle/unlucky-in-lovie-which-coach-has-had-the-worst-quarterbacks-in-history/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
nem volt rossz tegnap az uj szaki a SportTVn, de volt 1-1 nagy tévedése
pl Macket többször leujoncozta, de a csúnyább h Chris Henryvel poénkoditt h 30éves börtönbüntetését tölti ( ő ugye meghalt...)
braxa88
Na, ki volt?
zavi27
A Wolves sajtósa, Iványi Márton.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
nem volt rossz tegnap az uj szaki a SportTVn, de volt 1-1 nagy tévedése
pl Macket többször leujoncozta, de a csúnyább h Chris Henryvel poénkoditt h 30éves börtönbüntetését tölti ( ő ugye meghalt...)
braxa88
Na, ki volt?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem volt rossz tegnap az uj szaki a SportTVn, de volt 1-1 nagy tévedése
pl Macket többször leujoncozta, de a csúnyább h Chris Henryvel poénkoditt h 30éves börtönbüntetését tölti ( ő ugye meghalt...)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Bocsi ha a Super Bowl utan ez felmerult, es nem olvastam vissza, de mi a szabaly arra a helyzetre amiben a Patriots volt a vegen? Elmeletileg a vegtelensegig probalhattak volna beugrasztani a Seahawks vedoket es kaptak volna a Delay of Game bunteteseket a fel yardoson vagy van erre valami szabaly?
MSFM
elméletileg igen, de extrém esetben a játékvezetők akkor is TD-t ítélhetnek, ha a támadócsapat amúgy nem vitte be a célzónába a labdát, mint pl. az 1954-es Cotton Bowlon:
 www.youtube.com/watch?v=iyE5kiVQv1k
baggio
Tehát akkor most TD-t (inkább safetyt) kaphatott volna a Seahawks, ha sokat próbálkozunk? 😀 Vagy csak én nem értem a kettő közötti kapcsolatot?
Wyatt
limes n tart végtelen egy per kettő az ennediken az 0. Ergo az egy jardosról indulva, minden büntetés után felezve a távolságot, végtelen kísérlet után a 0yardosra kerültök, azaz safety-t kaptok a matematika szabályai szerint...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Steve2292 Green Bay Packers San Diego State Aztecs 11
Újra megjelent a Hard Knocks kedvenc videotékánkban, legalábbis az első rész. 😊 (most láttam)

Szerkesztette: Steve2292
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bocsi ha a Super Bowl utan ez felmerult, es nem olvastam vissza, de mi a szabaly arra a helyzetre amiben a Patriots volt a vegen? Elmeletileg a vegtelensegig probalhattak volna beugrasztani a Seahawks vedoket es kaptak volna a Delay of Game bunteteseket a fel yardoson vagy van erre valami szabaly?
MSFM
elméletileg igen, de extrém esetben a játékvezetők akkor is TD-t ítélhetnek, ha a támadócsapat amúgy nem vitte be a célzónába a labdát, mint pl. az 1954-es Cotton Bowlon:
 www.youtube.com/watch?v=iyE5kiVQv1k
baggio
Tehát akkor most TD-t (inkább safetyt) kaphatott volna a Seahawks, ha sokat próbálkozunk? 😀 Vagy csak én nem értem a kettő közötti kapcsolatot?

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Közben sisak kínálat/szponzorral bővül az NFL, ugyanis a Xenith, az új fajta sisakot, az X2E-t is bevetésre bocsájtja. Ugye eddig a Sima X2 volt, de ez az úgynevezett Epic sisak, két fajta ráccsal lesz majd elérhető, a Prime és Predator facemaskal.
Nagyon durva a sisak, és kényelmes is, de az ára elég brutál😀

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Este meccs.Coolearie
Hajnalban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Este meccs.

több mint 8 éve
MSFM New England Patriots 4
Bocsi ha a Super Bowl utan ez felmerult, es nem olvastam vissza, de mi a szabaly arra a helyzetre amiben a Patriots volt a vegen? Elmeletileg a vegtelensegig probalhattak volna beugrasztani a Seahawks vedoket es kaptak volna a Delay of Game bunteteseket a fel yardoson vagy van erre valami szabaly?
MSFM
elméletileg igen, de extrém esetben a játékvezetők akkor is TD-t ítélhetnek, ha a támadócsapat amúgy nem vitte be a célzónába a labdát, mint pl. az 1954-es Cotton Bowlon:
 www.youtube.com/watch?v=iyE5kiVQv1k
baggio
Koszi, tenyleg emlekszem volt ez tema a Ravens-49ers utan is mikor felvettek ahogy Flacco javasolja hogy akar az oldalvonalrol berohanva is utkozzek le a visszahordot a safety punt utan. De azt hittem azt csak jatekban levo labdanal itelhetnek
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 937 — No es importante
Bocsi ha a Super Bowl utan ez felmerult, es nem olvastam vissza, de mi a szabaly arra a helyzetre amiben a Patriots volt a vegen? Elmeletileg a vegtelensegig probalhattak volna beugrasztani a Seahawks vedoket es kaptak volna a Delay of Game bunteteseket a fel yardoson vagy van erre valami szabaly?
MSFM
elméletileg igen, de extrém esetben a játékvezetők akkor is TD-t ítélhetnek, ha a támadócsapat amúgy nem vitte be a célzónába a labdát, mint pl. az 1954-es Cotton Bowlon:
 www.youtube.com/watch?v=iyE5kiVQv1k


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
MSFM New England Patriots 4
Bocsi ha a Super Bowl utan ez felmerult, es nem olvastam vissza, de mi a szabaly arra a helyzetre amiben a Patriots volt a vegen? Elmeletileg a vegtelensegig probalhattak volna beugrasztani a Seahawks vedoket es kaptak volna a Delay of Game bunteteseket a fel yardoson vagy van erre valami szabaly?
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Szerintetek kik azok a játékosok akik idén top5 lehetnek saját posztjukban(erről akár játék is lehetne)? Lenne még egy olyan kérdésem, hogy idén lesz NFL játék itt az oldalon? Szerintem jó lenne!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Az enyémmel az a baj, hogy a reklámot is felvette, azt meg nem igen akarom fenthagyni, mert könnyen letörölheti a yt, vagy bármi.

több mint 8 éve
Nomac New England Patriots 2 679 — balazs.t85@gmail.com
A közös "videotékából" miért távolították el?
Akinek megvan, fel tudná máshová is tölteni? Előre is köszi!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A feliratot a Sport TV csinálta hozzá. 😊 (Rá van kódolva a filmre.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
igazándiból az a kérdés, hogy ki csinálta a feliratot hozzá...
ha nem innen valaki valahogy ki kéne szedni a feliratot és azt feltenni, mert maga a film azért könnyebben beszerezhető
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aki ismeri az ncore nevű bevásárlóközpontot, az ott megtalálja mind a két részt, oem csomagolásban. 😊
peterk2005
én nem találom sehol ott.
zavi27
Ééés tényleg.... Én elég gyors voltam, jutott az akcióból. Priviben elérhető vagyok szükség esetére....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 560
 deadspin.com/cris-carters-fall-guy-advice-was-kept-off-the-record-1726215757?utm_campaign=socialflow_deadspin_facebook&utm_source=deadspin_facebook&utm_medium=socialflow

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Aki ismeri az ncore nevű bevásárlóközpontot, az ott megtalálja mind a két részt, oem csomagolásban. 😊
peterk2005
én nem találom sehol ott.
zavi27
ez fura, tegnap este még fent volt...
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Aki ismeri az ncore nevű bevásárlóközpontot, az ott megtalálja mind a két részt, oem csomagolásban. 😊
peterk2005
én nem találom sehol ott.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Week1 előtt IR-re kerülő kezdő játékosok számának alakulása évről-évre:
 www.footballoutsiders.com/extra-points/2015/orlando-scandrick-tears-acl-big-injuries-piling

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aki ismeri az ncore nevű bevásárlóközpontot, az ott megtalálja mind a két részt, oem csomagolásban. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Steve2292 Green Bay Packers San Diego State Aztecs 11
Srácok! Kell valakinek a mai Hard Knocks majd? Mert ha igen akkor szívesen felveszem, és feltöltöm valahova.
Coolearie
Én mondjuk örülnék neki, mert csak az első részt tudtam megnézni! 😊