NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 8 éve
Kiváncsi vagyok milyen hozadéka lesz Trump mai kirohanásának az NFL berkein belül.sanszosan nemcsak a meccsek végén lesz térdelés. 😊
Pari
több mint 8 éve
Tudom NBA, de akkor is:Ha már itt tartunk elég komoly a helyzet az NBA sztárok vs Trump témában, szóval ehhez képest az NFL játékosok még csendesek. Csak pár példa (Chris Paul ráadásul az NFL-es ügyre is reagált):
twitter.com/realDonaldTrump/status/911572182060453893
Tony Adams
Csak pár példa:
több mint 8 éve
Tehát S.Floyd sztár Ansah meg egy jó játékos.Értem.
[/quote]Igazad van, Shariff rossz példa,mert csak két kiemelkedő szezonja volt a háromból, egy brutális DL-ben, ahol megoszlottak a terhek és a feladatok mindig is. Floyd fasza volt 2014-2015-ben, de 2016-tól valóban értékelhetetlen a térdsérülése miatt (idegsérülése van ráadásul, ami degeneratív?). Ansahnál vmiért úgy emlékeztem, hogy egy szar szezonjára jutott egy jó, de utánanéztem és úgy néz ki, hogy nálam jobban rögzült róla a 2016-os pocsék éve.
több mint 8 éve
Remélem lesz olyan csapat amely ezekután egységesen letérdel a himnusz alatt.
több mint 8 éve
Trump csak csinálja a fesztivált...... A jó édes, neki, azt.....vannak dolgok amiben egyet érteni vélek vele, de ez nagyon nem az...s feleslegesen kelti a feszkót, bár ez neki lételeme.
több mint 8 éve
Nekem "asshole"-nak tűnik az. 😊 Szép kis atomot ejtett El Presidente a netre, remekül szórakozok a reakciókon. :3
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Kiváncsi vagyok milyen hozadéka lesz Trump mai kirohanásának az NFL berkein belül.Shady Mcoy simán "hole"-nak nevezte Trumpot 😛 lehet nem sokáig lesz Bills játékos. Sebaj jöhet hozzánk 😊
Pari
több mint 8 éve
Kiváncsi vagyok milyen hozadéka lesz Trump mai kirohanásának az NFL berkein belül.
több mint 8 éve
Szegény Buccaneers. Egy éven múlt, hogy nem ők lettek Magyarország Patriotsa.NSO-ról:ami a pre-sport1 idején történt, nem releváns
"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549
| igen, tudom hogy ott is játszott... |
Black_Adder
Höri
több mint 8 éve
Tehát S.Floyd sztár Ansah meg egy jó játékos.Ansah neked micsoda? Kifutófiú?Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft
Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Fast Willie
valakis
Ansah NFL átlag feletti, de nem sztár, mint mondjuk Watt, Miller, Mack, Bosa, Melvin Ingram, C. Jordan, Griffen v Jurrel Casey. Az én ízlésem szerint legalábbis nem tud olyan mértékben és annyira hosszú ideig dominálni. Sztem annyi meccset befolyásoló villanása sem volt, de nyilván ez változhat és fejlődhet még sokat. Attól még kiváló játékosnak tartom, kb az elit utáni köv szinten. A többi felsorolt ember a posztján a topba tartozik
Fast Willie
Értem.
több mint 8 éve
NSO-ról:ami a pre-sport1 idején történt, nem releváns
"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549
| igen, tudom hogy ott is játszott... |
Black_Adder
több mint 8 éve
NSO-ról:"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549
| igen, tudom hogy ott is játszott... |
Szerkesztette: Black_Adder
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
Őszintén, nem bántásból, de ezt a múlt héten mi is megcsináltuk ráadásul az szabályos volt 😛szerintem meg valaha volt első sikeres onside kick volt. én még sose láttam ilyen. értem is miért van ott az index főoldalon
index.hu/sport/amerikaifutball/2017/09/22/rams_49ers_nfl_onside_kick_elso_perc_interception/
S rookie rúgó, élete első NFL meccsén, tehát még nagyobb a sztori. De biztos én vagyok a kukacos 😊
dande
😀
több mint 8 éve
Őszintén, nem bántásból, de ezt a múlt héten mi is megcsináltuk ráadásul az szabályos volt 😛index.hu/sport/amerikaifutball/2017/09/22/rams_49ers_nfl_onside_kick_elso_perc_interception/
S rookie rúgó, élete első NFL meccsén, tehát még nagyobb a sztori. De biztos én vagyok a kukacos 😊
több mint 8 éve
A leírtak közül tudom, h sokan eltérő sémában és poszton játszanak, én egységesen a passzsiettetők közé soroltam őket,akiknek elsődleges feladata a PR, de futás ellen sem bénák.
több mint 8 éve
Ansah neked micsoda? Kifutófiú?Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft
Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Fast Willie
valakis
Ansah NFL átlag feletti, de nem sztár, mint mondjuk Watt, Miller, Mack, Bosa, Melvin Ingram, C. Jordan, Griffen v Jurrel Casey. Az én ízlésem szerint legalábbis nem tud olyan mértékben és annyira hosszú ideig dominálni. Sztem annyi meccset befolyásoló villanása sem volt, de nyilván ez változhat és fejlődhet még sokat. Attól még kiváló játékosnak tartom, kb az elit utáni köv szinten. A többi felsorolt ember a posztján a topba tartozik
több mint 8 éve
Előfordulhat, hogy az idei draft hasonlóan fog kinézni 5-6 év múlva. Sok poszton igen mély, tele minőségi játékosokkal, akik közül sokan fognak jó eséllyel évekre megragadni, sőt meghatározó játékosokká váni. És mellé 3 QB, akikért nagyon sokat adtak és (papíron) nem értek annyit.Ebből a classból a Locker/Gabbert roncsderbi páros a legkegyetlenebb TOP10-ben. Az egyik egy kripli lett (sajnos), a másik meg kisiklott😊Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀Pláne ezzel összehasonlítva 😊
en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft
Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
Fast Willie


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Ansah neked micsoda? Kifutófiú?Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft
Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Fast Willie
We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Ebből a classból a Locker/Gabbert roncsderbi páros a legkegyetlenebb TOP10-ben. Az egyik egy kripli lett (sajnos), a másik meg kisiklott😊Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀Pláne ezzel összehasonlítva 😊
en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft
Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
több mint 8 éve
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft
Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
több mint 8 éve
McCoy TOP5 linemen:www.theplayerstribune.com/gerald-mccoy-buccaneers-5-toughest-linemen-nfl/
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Joeckel, Marcus Smith, Dion Jordan. A legnagyobb királyokat meg begyüjtötte a Seahawks. Így kell 😀
több mint 8 éve
A Jags azért mind a 2 drafton tudott megabustot húzni a Top 10-ben. 2011-ben ráadásul feltraddel.Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀Pláne ezzel összehasonlítva 😊
en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft
Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
De legalább JJ és Blaine szobatársak voltak a draft felkészülés idején, szóval akkor legalább draftoltunk egy All-decade játékos... szobatársát. Erről eszembe jutott ez a jelenet. 😊 😊 😊
www.youtube.com/watch?v=2yEdAbsAV3c
Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
www.sbnation.com/2017/9/19/16314082/nfl-ratings-colin-kaepernick-los-angeles-rams-owners-moneykissé a cikkhez is kapcsolódva megjegyzem: a Chargers első hazai meccsén 100 dollárba (!) került a parkolás...
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal