Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiváncsi vagyok milyen hozadéka lesz Trump mai kirohanásának az NFL berkein belül.
Pari
sanszosan nemcsak a meccsek végén lesz térdelés. 😊
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Tudom NBA, de akkor is:

 twitter.com/realDonaldTrump/status/911572182060453893
Tony Adams
Ha már itt tartunk elég komoly a helyzet az NBA sztárok vs Trump témában, szóval ehhez képest az NFL játékosok még csendesek. Csak pár példa (Chris Paul ráadásul az NFL-es ügyre is reagált):

Csak pár példa:









több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 720
Tehát S.Floyd sztár Ansah meg egy jó játékos.
Értem.
[/quote]Igazad van, Shariff rossz példa,mert csak két kiemelkedő szezonja volt a háromból, egy brutális DL-ben, ahol megoszlottak a terhek és a feladatok mindig is. Floyd fasza volt 2014-2015-ben, de 2016-tól valóban értékelhetetlen a térdsérülése miatt (idegsérülése van ráadásul, ami degeneratív?). Ansahnál vmiért úgy emlékeztem, hogy egy szar szezonjára jutott egy jó, de utánanéztem és úgy néz ki, hogy nálam jobban rögzült róla a 2016-os pocsék éve.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
Remélem lesz olyan csapat amely ezekután egységesen letérdel a himnusz alatt.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Trump csak csinálja a fesztivált...... A jó édes, neki, azt.....vannak dolgok amiben egyet érteni vélek vele, de ez nagyon nem az...s feleslegesen kelti a feszkót, bár ez neki lételeme.
több mint 8 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
Tudom NBA, de akkor is:

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Nekem "asshole"-nak tűnik az. 😊


Szép kis atomot ejtett El Presidente a netre, remekül szórakozok a reakciókon. :3

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiváncsi vagyok milyen hozadéka lesz Trump mai kirohanásának az NFL berkein belül.
Pari
Shady Mcoy simán "hole"-nak nevezte Trumpot 😛 lehet nem sokáig lesz Bills játékos. Sebaj jöhet hozzánk 😊
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
Kiváncsi vagyok milyen hozadéka lesz Trump mai kirohanásának az NFL berkein belül.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 515
NSO-ról:
"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549

| igen, tudom hogy ott is játszott... |
Black_Adder
ami a pre-sport1 idején történt, nem releváns
Höri
Szegény Buccaneers. Egy éven múlt, hogy nem ők lettek Magyarország Patriotsa.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
Fast Willie
Ansah neked micsoda? Kifutófiú?
valakis

Ansah NFL átlag feletti, de nem sztár, mint mondjuk Watt, Miller, Mack, Bosa, Melvin Ingram, C. Jordan, Griffen v Jurrel Casey. Az én ízlésem szerint legalábbis nem tud olyan mértékben és annyira hosszú ideig dominálni. Sztem annyi meccset befolyásoló villanása sem volt, de nyilván ez változhat és fejlődhet még sokat. Attól még kiváló játékosnak tartom, kb az elit utáni köv szinten. A többi felsorolt ember a posztján a topba tartozik
Fast Willie
Tehát S.Floyd sztár Ansah meg egy jó játékos.
Értem.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NSO-ról:
"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549

| igen, tudom hogy ott is játszott... |
Black_Adder
ami a pre-sport1 idején történt, nem releváns

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
NSO-ról:
"...Junior Seau, a New England legendás védője..."
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-sulyos-agyserulese-volt-a-gyilkos-pats-jatekosnak-2593549

| igen, tudom hogy ott is játszott... |

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Őszintén, nem bántásból, de ezt a múlt héten mi is megcsináltuk ráadásul az szabályos volt 😛

 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/09/22/rams_49ers_nfl_onside_kick_elso_perc_interception/

S rookie rúgó, élete első NFL meccsén, tehát még nagyobb a sztori. De biztos én vagyok a kukacos 😊
dande
szerintem meg valaha volt első sikeres onside kick volt. én még sose láttam ilyen. értem is miért van ott az index főoldalon
😀
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őszintén, nem bántásból, de ezt a múlt héten mi is megcsináltuk ráadásul az szabályos volt 😛

 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/09/22/rams_49ers_nfl_onside_kick_elso_perc_interception/

S rookie rúgó, élete első NFL meccsén, tehát még nagyobb a sztori. De biztos én vagyok a kukacos 😊
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 720
A leírtak közül tudom, h sokan eltérő sémában és poszton játszanak, én egységesen a passzsiettetők közé soroltam őket,akiknek elsődleges feladata a PR, de futás ellen sem bénák.
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 720
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
Fast Willie
Ansah neked micsoda? Kifutófiú?
valakis

Ansah NFL átlag feletti, de nem sztár, mint mondjuk Watt, Miller, Mack, Bosa, Melvin Ingram, C. Jordan, Griffen v Jurrel Casey. Az én ízlésem szerint legalábbis nem tud olyan mértékben és annyira hosszú ideig dominálni. Sztem annyi meccset befolyásoló villanása sem volt, de nyilván ez változhat és fejlődhet még sokat. Attól még kiváló játékosnak tartom, kb az elit utáni köv szinten. A többi felsorolt ember a posztján a topba tartozik
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pláne ezzel összehasonlítva 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
Ebből a classból a Locker/Gabbert roncsderbi páros a legkegyetlenebb TOP10-ben. Az egyik egy kripli lett (sajnos), a másik meg kisiklott😊
Fast Willie
Előfordulhat, hogy az idei draft hasonlóan fog kinézni 5-6 év múlva. Sok poszton igen mély, tele minőségi játékosokkal, akik közül sokan fognak jó eséllyel évekre megragadni, sőt meghatározó játékosokká váni. És mellé 3 QB, akikért nagyon sokat adtak és (papíron) nem értek annyit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
Fast Willie
Ansah neked micsoda? Kifutófiú?

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 720
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pláne ezzel összehasonlítva 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
Ebből a classból a Locker/Gabbert roncsderbi páros a legkegyetlenebb TOP10-ben. Az egyik egy kripli lett (sajnos), a másik meg kisiklott😊
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 720
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pffffffffff. Az első körből van kb. 15 használható ember. Közülük kb. S.Richardsonra, S. Floydra, Rhodesra, Trufantra, Hopkinsra és Fredbeard-re mondanám, hogy NFL szinten sztárteljesítményt nyújtanak. A 2. körből majdnem ugyanennyi tudok mondani.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
McCoy TOP5 linemen:
 www.theplayerstribune.com/gerald-mccoy-buccaneers-5-toughest-linemen-nfl/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Joeckel, Marcus Smith, Dion Jordan. A legnagyobb királyokat meg begyüjtötte a Seahawks. Így kell
😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Néha eszembe jut, hogy kik voltak a 2013-as draft classban, és szerintem minden idők egyik legrosszabbja 😀
 en.wikipedia.org/wiki/2013_NFL_Draft

Hihetetlen milyen emberek mentek ki, meg hogy most hol vannak.
tenorx
Pláne ezzel összehasonlítva 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2011_NFL_Draft
empty taxi
A Jags azért mind a 2 drafton tudott megabustot húzni a Top 10-ben. 2011-ben ráadásul feltraddel.
De legalább JJ és Blaine szobatársak voltak a draft felkészülés idején, szóval akkor legalább draftoltunk egy All-decade játékos... szobatársát. Erről eszembe jutott ez a jelenet. 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=2yEdAbsAV3c

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
 www.sbnation.com/2017/9/19/16314082/nfl-ratings-colin-kaepernick-los-angeles-rams-owners-money

kissé a cikkhez is kapcsolódva megjegyzem: a Chargers első hazai meccsén 100 dollárba (!) került a parkolás...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal