Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Brock így is a legjobban kereső játékos 16 millával 2017-re.
gaben
Meg is kell fizetni, hogy a PO-ba vigye valaki a Clevelandet.
Sobri Jóska
A Broncos is erre épít?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Mi ez a story? A telóm nem tölti be a képet.
Köszi.
Bazzani
Mayw..-McG.. meccsen volt LVban Bennett, hallott a tömegben egy lövésszerű hangot,elkedtek az emberek menekülni, Bennett is. Majd egy rendőr fegyvert fogott rá és megbilincselte.
Bennett szerint azért mert fekete.
braxa88
Konkrétan a tarkójához egy "Ha megmozdulsz, szétlövöm a fejed!" kíséretében.
Állítólag!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Legutóbb, amikor az első meccsen kikaptunk, bajnokok lettünk, amikor a Chiefstől kaptunk egy nagy maflást, nem volt védelem, nem ment a támadójáték, bajnokok lettünk. #taktika
Wyatt
Valami "szürkésen" szedettet majd csak találtok a szabálykönyvben! 😛

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Hajnalban felkeltem...mondom nyitómeccs nah, de hát nyer a Pats....aztán a 4. negyedben már a klasszikus "Mi folyik itt Gyöngyösön (Bostonban)" jutott az eszembe, és a "Jó a buli, csak sok a benyelt yard" 😀
Az, hogy a jó KC D# ellen feltettek 27 pontot Bradyék, az papír...na de a másik fele!
Tegnap nagyot nevettem, amikor láttam, valaki a Sport1-es bracketbe 7-9-et jósolt a Patsnak (egy lány) 😀 de lehet neki lesz igaza, ha egy Alex Smith karrier meccset csinál egyből ellenük. Ezt persze költői túlzás, de tegnapoig a 19-0-ra is nagyobb esély volt, mint arra, ami hajnalban történt 😊
Chargers LT
Szandekos L volt, hogy ne a tokeletes szezonnal nyagassk oket egesz evben.
Pari
Remélem mi nyerünk vasárnap, hogy ne nyaggassanak minket a tökéletlen szezonnal.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Ez elég jó kezdése volt az idei szezonnak.
De azért egy gyöngyszemet már most megosztanék. 😀
"Guess the LI patch on their jerseys stood for "Loss: 1"
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legutóbb, amikor az első meccsen kikaptunk, bajnokok lettünk, amikor a Chiefstől kaptunk egy nagy maflást, nem volt védelem, nem ment a támadójáték, bajnokok lettünk. #taktika

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Nem történt semmi különleges, csak Brady kiégett...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
Hajnalban felkeltem...mondom nyitómeccs nah, de hát nyer a Pats....aztán a 4. negyedben már a klasszikus "Mi folyik itt Gyöngyösön (Bostonban)" jutott az eszembe, és a "Jó a buli, csak sok a benyelt yard" 😀
Az, hogy a jó KC D# ellen feltettek 27 pontot Bradyék, az papír...na de a másik fele!
Tegnap nagyot nevettem, amikor láttam, valaki a Sport1-es bracketbe 7-9-et jósolt a Patsnak (egy lány) 😀 de lehet neki lesz igaza, ha egy Alex Smith karrier meccset csinál egyből ellenük. Ezt persze költői túlzás, de tegnapoig a 19-0-ra is nagyobb esély volt, mint arra, ami hajnalban történt 😊
Chargers LT
Szandekos L volt, hogy ne a tokeletes szezonnal nyagassk oket egesz evben.
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Hajnalban felkeltem...mondom nyitómeccs nah, de hát nyer a Pats....aztán a 4. negyedben már a klasszikus "Mi folyik itt Gyöngyösön (Bostonban)" jutott az eszembe, és a "Jó a buli, csak sok a benyelt yard" 😀
Az, hogy a jó KC D# ellen feltettek 27 pontot Bradyék, az papír...na de a másik fele!
Tegnap nagyot nevettem, amikor láttam, valaki a Sport1-es bracketbe 7-9-et jósolt a Patsnak (egy lány) 😀 de lehet neki lesz igaza, ha egy Alex Smith karrier meccset csinál egyből ellenük. Ezt persze költői túlzás, de tegnapoig a 19-0-ra is nagyobb esély volt, mint arra, ami hajnalban történt 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok,

Lehet nézni valahol BP-n a nyitómeccset? A Grundon nem, őket hívtam ,a Neked Csak Dezsőnek a FB oldalán meg az van, hogy vasárnap kezdődik náluk a szezon. Nincs sport2-m, a gépem meg a youtubetól lefagy, szóval RIP me ha nem lehet nézni sehol :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nana, tavaly holtversenyben elsők lettünk, úgyhogy az a veszély nem fenyeget téged, hogy Super Bowl-győzelem nélkül vonulsz vissza 😀

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ebben a szezonban letaszítjuk a trónról @zolika26 PFF-szakértő uraságot. Vagy nem. Mindenesetre egynek talán elfér itt is egy kis szezonbehar.


Wyatt
back-2-back holtversenyes ezüstérem, Jim Kelly nyomdokain haladok tovább

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebben a szezonban letaszítjuk a trónról @zolika26 PFF-szakértő uraságot. Vagy nem. Mindenesetre egynek talán elfér itt is egy kis szezonbehar.


több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/20597980/mega-nfl-preview-1-32-projections-fantasy-breakouts-picks-bold-predictions-qb-rankings-2017 Szerintem ez nagyon jó lett!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ők 21-en lesznek az állandó hülye zebrák:
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Mi ez a story? A telóm nem tölti be a képet.
Köszi.
Bazzani
Mayw..-McG.. meccsen volt LVban Bennett, hallott a tömegben egy lövésszerű hangot,elkedtek az emberek menekülni, Bennett is. Majd egy rendőr fegyvert fogott rá és megbilincselte.
Bennett szerint azért mert fekete.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Mi ez a story? A telóm nem tölti be a képet.
Köszi.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
még jó hogy nem lőtték le :/
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Ez igaz story? Hallottatok valamit róla?
 pbs.twimg.com/media/DJC8a-ZW4AEES11.jpg:large
Klaci79
 www.tmz.com/2017/09/06/michael-bennett-arrest-video/

amúgy sem hiszem, hogy ezt csak úgy kitalálná valaki, azonnal röhejessé válna ország világ előtt és legfőképpen az amiért felszólal

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Ez igaz story? Hallottatok valamit róla?
 pbs.twimg.com/media/DJC8a-ZW4AEES11.jpg:large
Klaci79


"Supper Bowl Champion"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez igaz story? Hallottatok valamit róla?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Most rookies (drafted + UDFA) kept on 53-man rosters:

SF 15
BAL 10
CLE 10
LAC 10
LAR 10
MIN 10
MIA 10
WAS 10
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Source: Due to looming Hurricane Irma, #Dolphins home game vs #Bucs, originally scheduled for Sunday will not be played in Miami on Sunday
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/21305753_1645479622193656_5410621914840301568_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=0DShTQln1VUQ7kNvwGPRg7y&_nc_oc=Adqw91hBFQ_W3_bfRxddwoyw5wVH57Bh9WVv5B_1DhncyqgKdX6jUAxMylEFcetQgbU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=cPKas9njVdxnu88gKth77Q&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9G3kYviqC9vCpTDo0XA13sUi8Et9q98-20iXUvfMgQIw&oe=6A44A67B
227.732 Aufrufe · 2.195 Mal geteilt | The race is on 😂 | NFL Memes
The race is on 😂
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
A tegnap este waive-elt játékosok claimelése (aztamindenit de szép magyar mondat!) mikor válik hivatalossá?
24 vagy 48 óra a határidő?
Bazzani
Ma este derül ki, ki kit claimelt.
iktriad
Egészen pontosan keleti idő szerint du. 3 a zárás, szóval este 9.
peterk2005
Sztem 18 óráig lehet claim igényt benyújtani a játékosokra magyar idő szerint és utána tudják is már h ki hova került.