NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Srácok! Kell valakinek a mai Hard Knocks majd? Mert ha igen akkor szívesen felveszem, és feltöltöm valahova.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ezek a sérülések annyira el tudják venni az ember kedvét a szezontól...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
egy kis off: a szótár csak nálam nem jön be?
Lucifer
se a szótár, se az ncaa csapatok, se az nfl tabella, stb.
vannak még bajok, a szezonkezdetre minden megoldódik
baggio
okok. köszi

GO JETS!!!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante
egy kis off: a szótár csak nálam nem jön be?
Lucifer
se a szótár, se az ncaa csapatok, se az nfl tabella, stb.
vannak még bajok, a szezonkezdetre minden megoldódik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
egy kis off: a szótár csak nálam nem jön be?

GO JETS!!!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante
 twitter.com/Bowlhu/status/634774157671186433?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Green Bay 300 fölötti száma és 2. helye elég meglepő. Igaz, a többségük SMS drukker lehet, mert a topic alig pörög. 😊
peterk2005
miről írnának? igazolni nem szoktak, gödörbe nem kerülnek a szezon közben, elég stresszmentes életmód 😀

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 485
A Green Bay 300 fölötti száma és 2. helye elég meglepő. Igaz, a többségük SMS drukker lehet, mert a topic alig pörög. 😊
peterk2005
csendes többség
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Green Bay 300 fölötti száma és 2. helye elég meglepő. Igaz, a többségük SMS drukker lehet, mert a topic alig pörög. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante
most már bárki bármikor megtekintheti, hogy az adott nfl csapatot mennyi fórumozó állította be kedvencnek:

 bowl.hu/nfl-statisztika (a menüsorban az NFL-en belül van amúgy)
baggio
Ez tökjó újítás, tetszik! College-ra nem lesz ilyen stat, én kíváncsi lennék rá?
zavi27
szerintem lesz majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
most már bárki bármikor megtekintheti, hogy az adott nfl csapatot mennyi fórumozó állította be kedvencnek:

 bowl.hu/nfl-statisztika (a menüsorban az NFL-en belül van amúgy)
baggio
Ez tökjó újítás, tetszik! College-ra nem lesz ilyen stat, én kíváncsi lennék rá?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
most már bárki bármikor megtekintheti, hogy az adott nfl csapatot mennyi fórumozó állította be kedvencnek:

 bowl.hu/nfl-statisztika (a menüsorban az NFL-en belül van amúgy)
baggio
Aztán hol az a sok indián? Rezervátumban?
apeszos
Custer megmonta: a jó indián....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
most már bárki bármikor megtekintheti, hogy az adott nfl csapatot mennyi fórumozó állította be kedvencnek:

 bowl.hu/nfl-statisztika (a menüsorban az NFL-en belül van amúgy)
baggio
Aztán hol az a sok indián? Rezervátumban?
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
És megy már a like is. 😊

A Steelers-el mi van? Nagyon lent van a like szám, tessék jobban szeretni egymást. 😀
peterk2005
egyszer kécer megcsapkodjuk egymás vállát oztanyi, nem divat akinyaliság, mint a Kócba
sutianap
Mondjuk a tied most pont a tennesseebe szàmít :p
Höri
azér lódult meg így a szekér
sutianap
Egyenesen a szakadék felé???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
És megy már a like is. 😊

A Steelers-el mi van? Nagyon lent van a like szám, tessék jobban szeretni egymást. 😀
peterk2005
egyszer kécer megcsapkodjuk egymás vállát oztanyi, nem divat akinyaliság, mint a Kócba
sutianap
Mondjuk a tied most pont a tennesseebe szàmít :p
Höri
azér lódult meg így a szekér


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És megy már a like is. 😊

A Steelers-el mi van? Nagyon lent van a like szám, tessék jobban szeretni egymást. 😀
peterk2005
egyszer kécer megcsapkodjuk egymás vállát oztanyi, nem divat akinyaliság, mint a Kócba
sutianap
Mondjuk a tied most pont a tennesseebe szàmít :p

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Collins aratott az első héten:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Brutál jó lesz szerintem a srác. Nagy fogás a Dallas részéről.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
És megy már a like is. 😊

A Steelers-el mi van? Nagyon lent van a like szám, tessék jobban szeretni egymást. 😀
peterk2005
egyszer kécer megcsapkodjuk egymás vállát oztanyi, nem divat akinyaliság, mint a Kócba


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
most már bárki bármikor megtekintheti, hogy az adott nfl csapatot mennyi fórumozó állította be kedvencnek:

 bowl.hu/nfl-statisztika (a menüsorban az NFL-en belül van amúgy)
baggio
Ennyi patriots drukker még kint sincs!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És megy már a like is. 😊

A Steelers-el mi van? Nagyon lent van a like szám, tessék jobban szeretni egymást. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante
most már bárki bármikor megtekintheti, hogy az adott nfl csapatot mennyi fórumozó állította be kedvencnek:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL statisztika | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
(a menüsorban az NFL-en belül van amúgy)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions 13-3?
Bátor.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
#Nostradamus (nem is lett akkora baromság, ahhoz képest, hogy 3 perc alatt pörgettem végig. Bár a Cleveland sztem fog nyerni div meccset, csak még nem tudom ki ellen 😀 )
Borbinho
a komplett NFC playoff mezőny megmarad? Valószínű. Bezzeg amott 2 csapatot kicseréltél, bold prediction 😛
Höri
közben nem nézegettem direkt, hogy kinek milyen a mérlege, a legvégén néztem rá először 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#Nostradamus (nem is lett akkora baromság, ahhoz képest, hogy 3 perc alatt pörgettem végig. Bár a Cleveland sztem fog nyerni div meccset, csak még nem tudom ki ellen 😀 )
Borbinho
a komplett NFC playoff mezőny megmarad? Valószínű. Bezzeg amott 2 csapatot kicseréltél, bold prediction 😛

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
#Nostradamus (nem is lett akkora baromság, ahhoz képest, hogy 3 perc alatt pörgettem végig. Bár a Cleveland sztem fog nyerni div meccset, csak még nem tudom ki ellen 😀 )
Borbinho
Megnyugtat h nem csak nekem jött ki olyan h vki 11-5-tel marad le a wild cardról 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...