NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Minden edzőtáborban van bunyó, nemtom miről beszélsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Luck viszont alig marad le Wilson, Brady, Big Ben, Romo mögött. Egy lenullázott csapattal indítva ez akkor is nagyon impresszív, ha tudjuk, hogy az afcsouth nem a legszebb napjait éli manapság. peterk2005
Hát az messze nem volt egy lenullázott csapat. Illetve maradjunk annyiban, hogy kurva messzire volt lenullázottságban ahhoz képest amit Stafford átvett.Bazzani
És akkor ezzel mit is akartál mondani? Már a beidézett mondandómmal kapcsolatban?

Egyébként nálam az a csapat, amelyik előző évben 2-14-re végzett, plusz 11 éve nem húzott top20-ban, elb*szta az előző 3-4 draftját, emiatt gyakorlatilag nem volt első contractját töltő kezdő kaliberű játékosa, cipel 30 millió dead capet, hirtelen megválik a korábbi húzóembereinek 2/3-ától, és közben elzavarja a korábbi GM-et és a teljes edzői kart, az nálam lenullázottnak minősül.peterk2005
Azért abban nyugodtan megegyezhetünk, hogy sikerült odaérni az 1/1-re. Nagy valószínűséggel teljesen megérdemelten, és ráadásul pont akkor, amikor egy bizonyos Luck volt az 1/1-es várományos. Szerencsés egy franchise vagytok az biztos. 😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
~200 férfiember, a megélhetésükért küzdve, nyilván felfokozott hangulatban különösen rosszul vesznek egy-két beszólást, míg a társaikat megvédik, szerintem nem kell az álszent irányba elmenni.kristof
Egy éjszakai szórakozóhely is tele van felpörgött fiatalokkal, ösztrogénnel és tesztoszteronnal... Ott is megérhető, ha összeverekszenek? Ha nem, akkor ott miért nem?

A sport éppen arról szól, hogy mesterséges konfliktushelyzetet és rivalizálást teremt - szabályozott körülmények között. És éppen azért neveli a jellemet, mert megtanítja, hogy konfliktushelyzetekben is képes legyél tartani magad a szabályokhoz. Úgyhogy valahol éppen az az álszent, hogy ha a feleségverések, DUI-k, verekedések után kiáll az edzői kar és közli, hogy "nem engedjük el a kezét, segítjük ahogy tudjuk", közben meg az ilyen ziccer helyzeteket kihagyják.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És akkor ezzel mit is akartál mondani? Már a beidézett mondandómmal kapcsolatban?
Egyébként nálam az a csapat, amelyik előző évben 2-14-re végzett, plusz 11 éve nem húzott top20-ban, elb*szta az előző 3-4 draftját, emiatt gyakorlatilag nem volt első contractját töltő kezdő kaliberű játékosa, cipel 30 millió dead capet, hirtelen megválik a korábbi húzóembereinek 2/3-ától, és közben elzavarja a korábbi GM-et és a teljes edzői kart, az nálam lenullázottnak minősül.peterk2005
Az a csapat, ha Manning irányít PO résztvevő simán ergo messze nem volt lenullázva. Ha az lenullázott akkor mit mondanál a Stafford által átvett 0-16os Lionsra. Lemínuszolt?Bazzani
Ha Manning 2011-ben játszott volna, és a playoffba ért volna, akkor azt nem ugyanazzal a csapattal tette volna, mint Luck 2012-ben. Mert ahogy írtam, annak a csapatnak a magjának a nagy része el lett küldve idény után. Egyébként, ha már ennyi a volna, akkor Manning azzal a 0-16-os Detroittal is playoffba ment volna, úgyhogy what is the point?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Igazából csak a reakciók miatt kaptam fel a fejemet. Ha az edzők, vezetők szerint egy ilyen történet "semmiség", teljesen következmények nélkül, akkor nem tudom, hogy pl. egy Niners hogyan akar "segítő kezet nyújtani" az Aldon Smith féle srácoknak? Nem edzésen, munka közben kéne megtanítani őket, hogy a normális és mi nem?peterk2005
~200 férfiember, a megélhetésükért küzdve, nyilván felfokozott hangulatban különösen rosszul vesznek egy-két beszólást, míg a társaikat megvédik, szerintem nem kell az álszent irányba elmenni.

Redskins WR Andre Roberts on today's in-practice fights: "A lot of men with a lot of testosterone."

Players laughing and gossiping about the fights exactly like we all did back in school after a hallway fight. Worth noting: No injuries.

kis feszültséglevezetés, amiben szerencsére senki nem sérült meg, nem keverném egy mentálisan beteg ember kezelésével. Smith esetében gondolom szakértők bevonásával dolgoznak, itt meg van annyi pedagógia érzéke a stáboknak, hogy lássák, felesleges mindenkit megbüntetni. majd az adott Hard Knocks rész után okosabbak leszünk, hogy miként kezelték az öltözőben a dolgot.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Texans és a Redskins mai közös edzésén elég pofás kis tömegverekedés tört ki a játékosok között. A nyilatkozatok szerint csak kicsit megemelkedtek a kedélyek, semmi komoly. A két csapat a semmi komoly ellenére külön edzette le a hátralevő fél napot.

Igazából csak a reakciók miatt kaptam fel a fejemet. Ha az edzők, vezetők szerint egy ilyen történet "semmiség", teljesen következmények nélkül, akkor nem tudom, hogy pl. egy Niners hogyan akar "segítő kezet nyújtani" az Aldon Smith féle srácoknak? Nem edzésen, munka közben kéne megtanítani őket, hogy a normális és mi nem?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És akkor ezzel mit is akartál mondani? Már a beidézett mondandómmal kapcsolatban?

Egyébként nálam az a csapat, amelyik előző évben 2-14-re végzett, plusz 11 éve nem húzott top20-ban, elb*szta az előző 3-4 draftját, emiatt gyakorlatilag nem volt első contractját töltő kezdő kaliberű játékosa, cipel 30 millió dead capet, hirtelen megválik a korábbi húzóembereinek 2/3-ától, és közben elzavarja a korábbi GM-et és a teljes edzői kart, az nálam lenullázottnak minősül.peterk2005
Az a csapat, ha Manning irányít PO résztvevő simán ergo messze nem volt lenullázva. Ha az lenullázott akkor mit mondanál a Stafford által átvett 0-16os Lionsra. Lemínuszolt?

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Csak találgatok, de lehet, hogy azokat a preseason-meccseket adja a Sport TV, amik odaát országos csatornán kerülnek képernyőre? Megnéztem, véletlenül pont nyolc ilyen meccs van, a preseason első fordulójából, amikor nincs national TV-s meccs, nem is közvetít a Sport TV, az NBC-s HoF Game után legközelebb augusztus 20-án (nálunk 21-én, hajnali 2-től), az ESPN-es Bills-Brownst adják. Ha ez a teória helytálló, akkor az alábbi hat meccs lesz még látható a Sport TV-n (a kezdés magyar idő szerint):
Rams-Titans (FOX) - aug. 24., 2:00
Bengals-Buccaneers (ESPN) - aug. 25., 2:00
Lions-Jaguars (CBS) - aug. 29., 2:00
Seahawks-Chargers (CBS) - aug. 30., 2:00
Texans-Saints (FOX) - aug. 30., 22:00
Cardinals-Raiders (NBC) - aug. 31., 2:00
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck viszont alig marad le Wilson, Brady, Big Ben, Romo mögött. Egy lenullázott csapattal indítva ez akkor is nagyon impresszív, ha tudjuk, hogy az afcsouth nem a legszebb napjait éli manapság. peterk2005
Hát az messze nem volt egy lenullázott csapat. Illetve maradjunk annyiban, hogy kurva messzire volt lenullázottságban ahhoz képest amit Stafford átvett.Bazzani
És akkor ezzel mit is akartál mondani? Már a beidézett mondandómmal kapcsolatban?

Egyébként nálam az a csapat, amelyik előző évben 2-14-re végzett, plusz 11 éve nem húzott top20-ban, elb*szta az előző 3-4 draftját, emiatt gyakorlatilag nem volt első contractját töltő kezdő kaliberű játékosa, cipel 30 millió dead capet, hirtelen megválik a korábbi húzóembereinek 2/3-ától, és közben elzavarja a korábbi GM-et és a teljes edzői kart, az nálam lenullázottnak minősül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Luck viszont alig marad le Wilson, Brady, Big Ben, Romo mögött. Egy lenullázott csapattal indítva ez akkor is nagyon impresszív, ha tudjuk, hogy az afcsouth nem a legszebb napjait éli manapság. peterk2005
Hát az messze nem volt egy lenullázott csapat. Illetve maradjunk annyiban, hogy kurva messzire volt lenullázottságban ahhoz képest amit Stafford átvett.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugyanerről az oldalról: hogy teljesítettek 2000 óta a rookie QB-k az első három évükben, győzelmek száma vs "team yards responsible for" (részesedés a csapat által megtett összes támadóyardból. Passz+qb futás együtt).

A "paca" kerületén levők az érdekesek: Balra középen/alul érdekes Brees helye, ő elég szerényen kezdte a karrierjét ahhoz képest, ahova jutott. Nem csak az eredményesség nem volt egetverő, de igazából nem is kértek tőle olyan sokat. Big Ben balra felül a várható helyén van: baromi sokat nyert a csapata (SB-t is ugye) a fiatal éveiben, de azt nem elsősorban miatta. Rivers, Ryan, Flacco kb. hasonlóan indítottak, elég szép sikerességgel, de őket sem használták annyit a pályájuk elején, mint később. A győzelmi mutatóban Wilson és Brady vezet, ami szintén nem meglepő. Az már inkább, hogy közben többet is voltak használva (kézzel vagy lábon együtt), mint az megelőző irányítók. Brady még Wilsonnál is többet. A grafikon jobb szélén (a legnagyobb részesedéssel a team yardokból) Stafford és Luck áll. Ők az all time listát is vezetik (Manningnál, Marinonál is nagyobb szereppel, akik nincsenek ezen a listán, mert korábban 2000 előtt kezték a pályát). Stafford meg is szenvedte ezt a nagy terhelést, a győzelmi arány érthetően nem olyan fényes. Luck viszont alig marad le Wilson, Brady, Big Ben, Romo mögött. Egy lenullázott csapattal indítva ez akkor is nagyon impresszív, ha tudjuk, hogy az afcsouth nem a legszebb napjait éli manapság. Kettejük között van, nagy induló terheléssel, és kettő közti sikerességgel Rodgers, és - számomra legalábbis - meglepetésre Newton. Tőle kifezetten sokat kért a Carolina, nem csak úgy általában, de a többivel összevetésben is.



(Forrás itt. Az cikk címe Wilsonról írt cikket sugalmaz, de igazából QB összehasonlítás.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hogyan teljesítettek a SB győztesek az előző évben:
 www.footballperspective.com/checkdowns-super-bowl-champs-in-year-n-1/
mértékegység az SRS (simple rating system)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mekkora jó szabály, mostantól a bunyónál mindenkit büntetnek a zebrák, aki a környéken van, még azt is, aki megpróbálja szétválasztani a játékosokat. 😀
Majd megnézem, amikor a 70 kilogrammos zebra beáll a két hegyomlás közé, hogy megállítsa őket.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
frisco idén elvesztette: OLB Aldon Smith, ILB Chris Borland, DE Justin Smith, RB Frank Gore , ILB Patrick Willis, LG Mike Iupati, CB Perrish Cox, CB Chris Culliver, WR Michael Crabtree, WR Stevie Johnson, OLB Dan Skuta, RT Anthony Davis, coach Jim Harbaugh, 2 coordinator

ezvan 😀braxa88
De legalább Gabbert itt maradt. 😀iktriad
meg Kopernikusz, ez a lényeg 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
frisco idén elvesztette: OLB Aldon Smith, ILB Chris Borland, DE Justin Smith, RB Frank Gore , ILB Patrick Willis, LG Mike Iupati, CB Perrish Cox, CB Chris Culliver, WR Michael Crabtree, WR Stevie Johnson, OLB Dan Skuta, RT Anthony Davis, coach Jim Harbaugh, 2 coordinator

ezvan 😀braxa88
De legalább Gabbert itt maradt. 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
frisco idén elvesztette: OLB Aldon Smith, ILB Chris Borland, DE Justin Smith, RB Frank Gore , ILB Patrick Willis, LG Mike Iupati, CB Perrish Cox, CB Chris Culliver, WR Michael Crabtree, WR Stevie Johnson, OLB Dan Skuta, RT Anthony Davis, coach Jim Harbaugh, 2 coordinator

ezvan 😀braxa88
Aggodalmad teljesen érthető, Chris Culliver kiválása nagyon erősen sújthatja a csapatot, de nem kell félni, még így is maradt 4 South Carolina-s a 49ers keretében.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
frisco idén elvesztette: OLB Aldon Smith, ILB Chris Borland, DE Justin Smith, RB Frank Gore , ILB Patrick Willis, LG Mike Iupati, CB Perrish Cox, CB Chris Culliver, WR Michael Crabtree, WR Stevie Johnson, OLB Dan Skuta, RT Anthony Davis, coach Jim Harbaugh, 2 coordinator

ezvan 😀braxa88
A cél a bennmaradás

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
De magyar az új edzőjük!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
frisco idén elvesztette: OLB Aldon Smith, ILB Chris Borland, DE Justin Smith, RB Frank Gore , ILB Patrick Willis, LG Mike Iupati, CB Perrish Cox, CB Chris Culliver, WR Michael Crabtree, WR Stevie Johnson, OLB Dan Skuta, RT Anthony Davis, coach Jim Harbaugh, 2 coordinator

ezvan 😀
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Meh, én nem megyek sehova, megvárom amíg valaki lép valamit. 😀 Addig meghallgatom a warromot 😊peterk2005
baggio az off topikba válaszolt valakiknek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meh, én nem megyek sehova, megvárom amíg valaki lép valamit. 😀 Addig meghallgatom a warromot 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel én a Sport Tv-vel kapcsolatosan az NFL-közvetítésekre is kitértem, abszolút nem offoltam. 😀

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
Höri, hova menjünk át ezzel a témával? Kerestem sportközvetítések topicot, de csak személyre szabott kérdezz-felekeket találtam, meg a trashtalknak egy topicot... Jó lenne valahova átmenni, mert szerintem ez a téma sokakat foglalkoztat. És a Te véleményed is érdekelne...peterk2005
Chargers topic-ba simán lehet ezzel jönni, úgy sincs nagy forgalom ott.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Höri, hova menjünk át ezzel a témával? Kerestem sportközvetítések topicot, de csak személyre szabott kérdezz-felekeket találtam, meg a trashtalknak egy topicot... Jó lenne valahova átmenni, mert szerintem ez a téma sokakat foglalkoztat. És a Te véleményed is érdekelne...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom, ha bármelyik is akkora bajban lenne, hogy a létét fenyegetik, akkor azért jóval nagyobb nyüszékelést rendezne, nem lenne ilyen csendes. Amúgy szerintem már tartunk ott - van annyi versengő magyar nyelvű sportcsatorna és van akkora az amerikai foci iránti érdeklődés - , hogy ha a Sport TV netán tényleg becsukna, akkor valamelyik másik hamar rárepülne a csomagra, és közvetítené.

(Ha már szóbakerült a magyar foci: a minap hallottam valamelyik csatornán, hogy a legnépszerűbb öt futballcsapat közé egyedül a fradi fért be. Már úgy értve, hogy Magyarországon, a hazai futballszurkolók között a legnépszerűbb öt csapatból négy külföldi. Ezen azért eléggé lepetéztem, annak ellenére is, hogy régóta ismertek a magyar foci körüli állapotok. Szóval lehet, hogy üzletileg még mindig esetleg a magyar bajnokság a legértékesebb, de nem hinném, hogy a többi sporttal összevetve akkora bombaüzlet lenne, amin egy csatorna sorsa múlna.)

bl(foci,kézi), spanyol foci, nfl, nba nhl közvetítés. és ezeket mind mostanában szerezték meg/hosszabbították megbraxa88
Ezeket eddig is mind közvetítették, csak most többet fognak belőlük, de a legnézettebb bajnokságot elbukták, mint ahogy pár éve az olasz bajnokságot is . Jön be a sok új sport csatorna és szopatják szegény Sport TV-t.Sixo67
A kézit eddig a digi adta.peterk2005
Csak úgy elmondom, hogy a legrosszabb NB I-es meccseket nézik annyian nem egyszer, mint egy Barca-mérkőzést. Az NB I papíron senkit sem érdekel, de igazából mégis, és a Sport Tv-nek messze (nagyon nagyon magasan) az hozta a legtöbb nézőt. Az pedig csak később derül ki, hogy a Sport Tv-nek egy ilyen kieséssel akad-e akkora gondja, ami után szóba kerülhet a megszűnése.

És nem azért engedték el, mert nem hozott annyit, hanem egyszerűen irreálisan nagy összegért vitte el a Digi anno a PL-t, most meg egy másik csatorna az NB I-et, ennyit viszont összességében már nem ért meg az egész buli, inkább hagyták a fenébe.

Az egy dolog, hogy pillanatnyilag a többi (NFL, NBA) jogokra jutott több emiatt, viszont azok a közvetítések meg sajnos abszolút nem hoznak annyit például, hogy azokból hosszú távon fent lehessen maradni. Az is való igaz, hogy az NFL az utóbbi években azért már elkezdett olyan hype-ot, rajongótábort megnyerni magának nálunk is, hogy nagy rá az esély, hogy valamelyik másik adó megvegye a közvetítési jogokat, viszont azzal számolni kell, hogy visszaesne a jelenleg is elég trágya színvonal a közvetítésbe, kommentátorkodásban, hiszen az a minimum, hogy az egész műsormenetet, jelenlegi arcokat lecserélnék saját emberekre.

Abban sem vagyok biztos, hogy a meccsek hossza miatt nem kezdenék-e el szarrá vágni és besűríteni két órába az egészet, stb.

Arról nem is beszélve, hogy a fél ország szarban lenne, ha mondjuk pont a Digi venné meg a jogokat, mert baromi sokaknak van gondjuk így is azzal, hogy nincsen Digijük, jó pár helyre pedig be sem lehet kötni.

Elég komplikált az egész, és való igaz, hogy a Sport Tv-nek ezzel elég sok pénze szabadul fel úgymond, de a PL-ért is olyan összegeket dobál a Digi, aminek a kifizetése a Sport Tv-nek még így sem érné meg, hogy nincsen NB I, hiába van pénz, a PL nem hozza vissza azt, amit kifizetnek érte.