NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Ekúrtam 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként sztem arra nemtud az univerzum felkészülni, hogy a preseason meccseken felismervén, hogy nem tombrédi, jjwatt és tsaik fogják nyomni hanem john smithék, gábor kispestről, teddy győrből és a hasonlók milyen smsekkel fogják elárasztani a közvetítést... ráadásul még vizsgaidőszak sem lesz 😀peach
pótvizsga, man!

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
Egyébként sztem arra nemtud az univerzum felkészülni, hogy a preseason meccseken felismervén, hogy nem tombrédi, jjwatt és tsaik fogják nyomni hanem john smithék, gábor kispestről, teddy győrből és a hasonlók milyen smsekkel fogják elárasztani a közvetítést... ráadásul még vizsgaidőszak sem lesz 😀peach
Az mindig van.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Egyébként sztem arra nemtud az univerzum felkészülni, hogy a preseason meccseken felismervén, hogy nem tombrédi, jjwatt és tsaik fogják nyomni hanem john smithék, gábor kispestről, teddy győrből és a hasonlók milyen smsekkel fogják elárasztani a közvetítést... ráadásul még vizsgaidőszak sem lesz 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezért lenne jó, a szezon felvezetéseként letudni, meg az első egy-két fordulóban. Szóval a 17. fordulóban Teddy Győrből és Gábor Kispestről még mindig azt kérdezi majd, mi is volt pontosan ez a labdaügy 😀Wyatt
Azok iktriad troll álnevei, amivel sms-eket küld a Sport TV-be. Ha meg akarsz azoktól az sms-ektől szabadulni, már tudod kit kell likvidálni.Sixo67
Ha már a likvidálást szóba hoztad, I.K.T.R.I.A.D. üzeni, hogy nézz bele ebbe a videóba, és okulj belőle, nehogy veled is megtörténjen...
 indavideo.hu/video/x-aktak_1evad_7resz
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg lehet köszönni az M4-nek. 😉Jughead
Miért is?Demecs
ők szerezték meg teljes egészében az eddig a Sport TV-hez (is) tartozó NB1-es közvetítési jogokat, ezzel rengeteg műsoridő felszabadult, amit - szerencsére - az NFL-re is fordítottak 😊kristof
Sose gondoltam volna, hogy valaha is tapsolni fogok egy köz(pénz)tévének, de ha ez az ára a több amcsi focinak a Sport TV-n, akkor tőlem vegye meg az m-sport az összes soccer jogot is tőlük. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
Ezért lenne jó, a szezon felvezetéseként letudni, meg az első egy-két fordulóban. Szóval a 17. fordulóban Teddy Győrből és Gábor Kispestről még mindig azt kérdezi majd, mi is volt pontosan ez a labdaügy 😀Wyatt
Azok iktriad troll álnevei, amivel sms-eket küld a Sport TV-be. Ha meg akarsz azoktól az sms-ektől szabadulni, már tudod kit kell likvidálni.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezért lenne jó, a szezon felvezetéseként letudni, meg az első egy-két fordulóban. Szóval a 17. fordulóban Teddy Győrből és Gábor Kispestről még mindig azt kérdezi majd, mi is volt pontosan ez a labdaügy 😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy a negyedik negyedben pályára lépő játékosokról mennyit tudnak majd a szakik.
Kivéve Hörit aki a vizesfiú egyetemi karrierjét is vágja fejből. 😊Bazzani
Mondjuk a 3. héten még akkor is az 1. számú cserék játszanak. De az első és főleg az utolsó hét még szerintem Ricsinek is kemény dió lesz.iktriad
mi az, hogy még Ricsinek is, nem Hörit akartál véletlenül írni? 😊
baggio
Maradjunk annyiban, hogy a HOF meccs és az 1. hét második 30 percei és az esetleges 4. hét egy meccse nem kis kihívás elé állít majd majdnem mindenkit a kommentátorállásban.

Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy a negyedik negyedben pályára lépő játékosokról mennyit tudnak majd a szakik.
Kivéve Hörit aki a vizesfiú egyetemi karrierjét is vágja fejből. 😊Bazzani
sztem ezeken a meccseken kiváló alkalom h az offseasonról /draftról /bradyügyről/ mi várható/ stbről beszéljenek, ugymond szezonfelvezetőkéntbraxa88
hahh, wishful thinking xDbaggio
Mondjuk a Brady ügyről 100% hogy minden meccsen szó lesz. Nem is kevés.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy a negyedik negyedben pályára lépő játékosokról mennyit tudnak majd a szakik.
Kivéve Hörit aki a vizesfiú egyetemi karrierjét is vágja fejből. 😊Bazzani
Mondjuk a 3. héten ég akkor is az 1. számú cserék játszanak. De az első és főleg az utolsó hét még szerintem Ricsinek is kemény dió lesz.iktriad
mi az, hogy még Ricsinek is, nem Hörit akartál véletlenül írni? 😊

Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy a negyedik negyedben pályára lépő játékosokról mennyit tudnak majd a szakik.
Kivéve Hörit aki a vizesfiú egyetemi karrierjét is vágja fejből. 😊Bazzani
sztem ezeken a meccseken kiváló alkalom h az offseasonról /draftról /bradyügyről/ mi várható/ stbről beszéljenek, ugymond szezonfelvezetőkéntbraxa88
hahh, wishful thinking xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy a negyedik negyedben pályára lépő játékosokról mennyit tudnak majd a szakik.
Kivéve Hörit aki a vizesfiú egyetemi karrierjét is vágja fejből. 😊Bazzani
sztem ezeken a meccseken kiváló alkalom h az offseasonról /draftról /bradyügyről/ mi várható/ stbről beszéljenek, ugymond szezonfelvezetőként
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy a negyedik negyedben pályára lépő játékosokról mennyit tudnak majd a szakik.
Kivéve Hörit aki a vizesfiú egyetemi karrierjét is vágja fejből. 😊Bazzani
Mondjuk a 3. héten még akkor is sokszor az 1. számú cserék játszanak. De az első és főleg az utolsó hét még szerintem Ricsinek is nagyon kemény dió lesz. Mondjuk utóbbiból szerintem max 1. meccs lesz közvetítve - mindenki legnagyobb szerencséjére. De az első héten, sőt a HoF meccsen is érdekes lesz a 2. félidő ilyen szempontból.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy a negyedik negyedben pályára lépő játékosokról mennyit tudnak majd a szakik.
Kivéve Hörit aki a vizesfiú egyetemi karrierjét is vágja fejből. 😊

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
FOOOOOCIIIIIIIIIIII VAAAAAAAAAN 😀

Végre, már nagyon ideje lesz.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
állítólag preseason meccsek a sporttvn!braxa88
Ha minden igaz 8 meccs lesz látható az előszezonból.Medvepapa
Akkor ha minden igaz most vasárnapról hétfőre virradóra NFLt nézhetünk a TÉVÉBEN!
Csak remélem benne lesz a Jags - Lions prime time meccs is a 3. hétről a 8 találkozóban. Bortles (mint a legtöbb Jags QB) úgyis az előszezonban a legjobb....iktriad
no offense, de preszezonban minden meccs prime time, leszámítva a New Orleans-t :p ami itthon előny.Höri
És tényleg.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
állítólag preseason meccsek a sporttvn!braxa88
Ha minden igaz 8 meccs lesz látható az előszezonból.Medvepapa
Akkor ha minden igaz most vasárnapról hétfőre virradóra NFLt nézhetünk a TÉVÉBEN!
Csak remélem benne lesz a Jags - Lions prime time meccs is a 3. hétről a 8 találkozóban. Bortles (mint a legtöbb Jags QB) úgyis az előszezonban a legjobb....iktriad
no offense, de preszezonban minden meccs prime time, leszámítva a New Orleans-t :p ami itthon előny.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Meg lehet köszönni az M4-nek. 😉Jughead
Miért is?Demecs
ők szerezték meg teljes egészében az eddig a Sport TV-hez (is) tartozó NB1-es közvetítési jogokat, ezzel rengeteg műsoridő felszabadult, amit - szerencsére - az NFL-re is fordítottak 😊
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Meg lehet köszönni az M4-nek. 😉Jughead
Miért is?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
állítólag preseason meccsek a sporttvn!braxa88
Ha minden igaz 8 meccs lesz látható az előszezonból.Medvepapa
Akkor ha minden igaz most vasárnapról hétfőre virradóra NFLt nézhetünk a TÉVÉBEN!
Csak remélem benne lesz a Jags - Lions prime time meccs is a 3. hétről a 8 találkozóban. Bortles (mint a legtöbb Jags QB) úgyis az előszezonban a legjobb....
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 227
Meg lehet köszönni az M4-nek. 😉
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
állítólag preseason meccsek a sporttvn!braxa88
Ha minden igaz 8 meccs lesz látható az előszezonból.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
állítólag preseason meccsek a sporttvn!
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM

Sports Illustrated felmérése szerint a legutáltabb dolgok 😀Adirotor
Remélem ez még pár évig így marad 😀
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Sports Illustrated felmérése szerint a legutáltabb dolgok 😀Adirotor
Dzsoni sokra vitte egy szezon alatt, még a padról is ő a sztár.

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton

Sports Illustrated felmérése szerint a legutáltabb dolgok 😀