NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 8 éve
Köszi a tanácsokat 😊Mi lenne a cél? Vagy még titok? 😊Köszönöm, Mr. Trump!Hello!Írj magyarul (specialists, defense, depth chart, brrrr).
Ha valaki szeretne pár szezon beharangozót olvasgatni, pillantson rám. A szezon kezdetéig át lesz véve szépen az összes csapat. Mindenféle pozitív/negatív kritika jöhet ezerrel 😊
Köszi!
lockerroom.blog.hu
LockerRoom
Írj helyesen (nyííííííílván, 31.-én, kb. ezer indokolatlanul kihelyezett kötőjel, stb.)
Kerüld a közhelyeket, és legyen valami célod, hogy miért csinálod, teszed bele az időd.
Sobri Jóska
A helyesírásra nyilván 😀 próbálok figyelni, olyan sok hiba nem is maradt benne szerintem, többször is igyekszem átolvasni mindent.
Cél pedig van, nagyon is, majd meglátjuk hova fut ki a dolog.
LockerRoom
Ha a hobbin / gyakorláson / saját örömön kívül esetleg más terved is van vele, akkor - ha ezt tényleg egy blognak szánod - akkor ilyen beharangozókba kár beleölnöd az időt. Egyrészt hónapokkal elkéstél, ezeket a draft utáni héten kellett volna megírni 😊 Minden számottevő am focis hírportál meg is tette ezt akkoriban. Másrészt ez inkább hírportálra való anyag, nem blogra. Egy blogra inkább nagyobb lélegzetű véleménycikkek valók. Bármi, amihez kedved van. Akár random módon, ahogy jön, ami éppen téged foglalkoztat. Mondjuk ma egy hosszabb írás Zeke eltiltásáról, az ügy hátteréről. Pár nap múlva egy írás egy játékosról, a karrierjéről, valami háttértörténetről ami téged megfogott. Nem kell - sőt nem is érdemes - "semlegeskedni" sem. 😊 Legyél szubjektív, szóljon a te véleményedről. Akár lehetsz elfogult is, hiszen a Te blogod.
peterk2005
A cél nem titok, mivel valamiféle sport témájú újságnál / médiában szeretnék elhelyezkedni majd a jövőben és ehhez kapcsolódó tanulmányokat is folytatok jelenleg. Így a hobbi / gyakorlás / saját örömön kívül kicsit portfólió építésnek is szánom.
Egyenlőre az idei NFL/NBA szezonban még csak tesztelem, hogy miről szeretnék írni, merre szeretném elvinni a blogot, de hosszú távú terveim vannak vele.
Illetve szeretnék egy heti sport podcastet is a jövőben. A podcastezésben egyébként már van tapasztalatom, csak más témában, szóval azt mindenképpen meg fogom próbálni.
Ezek az előzetesek egyébként már végig fognak menni, mert meg van írva mind a 32. Tudom, hogy nem a legjobb időzítés, de hát valamikor el kell kezdeni és ez így jött ki most.
Röviden ennyi, és nagyon köszi a véleményeket mindenkitől mégegyszer 😊
több mint 8 éve
Mi lenne a cél? Vagy még titok? 😊Köszönöm, Mr. Trump!Hello!Írj magyarul (specialists, defense, depth chart, brrrr).
Ha valaki szeretne pár szezon beharangozót olvasgatni, pillantson rám. A szezon kezdetéig át lesz véve szépen az összes csapat. Mindenféle pozitív/negatív kritika jöhet ezerrel 😊
Köszi!
lockerroom.blog.hu
LockerRoom
Írj helyesen (nyííííííílván, 31.-én, kb. ezer indokolatlanul kihelyezett kötőjel, stb.)
Kerüld a közhelyeket, és legyen valami célod, hogy miért csinálod, teszed bele az időd.
Sobri Jóska
A helyesírásra nyilván 😀 próbálok figyelni, olyan sok hiba nem is maradt benne szerintem, többször is igyekszem átolvasni mindent.
Cél pedig van, nagyon is, majd meglátjuk hova fut ki a dolog.
LockerRoom
Ha a hobbin / gyakorláson / saját örömön kívül esetleg más terved is van vele, akkor - ha ezt tényleg egy blognak szánod - akkor ilyen beharangozókba kár beleölnöd az időt. Egyrészt hónapokkal elkéstél, ezeket a draft utáni héten kellett volna megírni 😊 Minden számottevő am focis hírportál meg is tette ezt akkoriban. Másrészt ez inkább hírportálra való anyag, nem blogra. Egy blogra inkább nagyobb lélegzetű véleménycikkek valók. Bármi, amihez kedved van. Akár random módon, ahogy jön, ami éppen téged foglalkoztat. Mondjuk ma egy hosszabb írás Zeke eltiltásáról, az ügy hátteréről. Pár nap múlva egy írás egy játékosról, a karrierjéről, valami háttértörténetről ami téged megfogott. Nem kell - sőt nem is érdemes - "semlegeskedni" sem. 😊 Legyél szubjektív, szóljon a te véleményedről. Akár lehetsz elfogult is, hiszen a Te blogod.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Köszönöm, Mr. Trump!Hello!Írj magyarul (specialists, defense, depth chart, brrrr).
Ha valaki szeretne pár szezon beharangozót olvasgatni, pillantson rám. A szezon kezdetéig át lesz véve szépen az összes csapat. Mindenféle pozitív/negatív kritika jöhet ezerrel 😊
Köszi!
lockerroom.blog.hu
LockerRoom
Írj helyesen (nyííííííílván, 31.-én, kb. ezer indokolatlanul kihelyezett kötőjel, stb.)
Kerüld a közhelyeket, és legyen valami célod, hogy miért csinálod, teszed bele az időd.
Sobri Jóska
A helyesírásra nyilván 😀 próbálok figyelni, olyan sok hiba nem is maradt benne szerintem, többször is igyekszem átolvasni mindent.
Cél pedig van, nagyon is, majd meglátjuk hova fut ki a dolog.
több mint 8 éve
mekkora egy áttekinthetetlen szarfos lett az nfl.com új oldala
több mint 8 éve
Hello!Írj magyarul (specialists, defense, depth chart, brrrr).
Ha valaki szeretne pár szezon beharangozót olvasgatni, pillantson rám. A szezon kezdetéig át lesz véve szépen az összes csapat. Mindenféle pozitív/negatív kritika jöhet ezerrel 😊
Köszi!
lockerroom.blog.hu
LockerRoom
Írj helyesen (nyííííííílván, 31.-én, kb. ezer indokolatlanul kihelyezett kötőjel, stb.)
Kerüld a közhelyeket, és legyen valami célod, hogy miért csinálod, teszed bele az időd.
több mint 8 éve
nekem pl a régi meccseket csakis vágottan adja a GP....elmenne a francba
több mint 8 éve
dog, ennél azért nagyobb infokereső szakember vagyok 😛aki tud lelőhelyet condensed verziókra, adnék érte lájkotyoutube???
Höri
www.youtube.com/results?search_query=condensed+nfl
gaben
több mint 8 éve
aki tud lelőhelyet condensed verziókra, adnék érte lájkotyoutube???
Höri
www.youtube.com/results?search_query=condensed+nfl
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
aki tud lelőhelyet condensed verziókra, adnék érte lájkot10 yardon fent szok lenni.
Höri

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Hail.Akit esetleg érdekelne a "stream" lehetőség az egész szezonra, annak adok egy linket. Itt minden meccs külön-külön topikokban vannak, általában már 45 percel a meccs előtt szoktatk streamek megjelenni, a HD+tól kezdve a 144p-ig mindenfajta stream fellelhető. Preseason, Regular Season, PO, SB minden.
"https://www.reddit.com/r/nflstreams/"
Update:
Van egy ilyen link is, ne nagyon osztogassátok.
"https://www.youtube.com/playlist?list=PLKBtVgMt44SXB7xznR7tlUW_mRiKEkQbh"
Szerkesztette: Coolearie
több mint 8 éve
Hello! Ha valaki szeretne pár szezon beharangozót olvasgatni, pillantson rám. A szezon kezdetéig át lesz véve szépen az összes csapat. Mindenféle pozitív/negatív kritika jöhet ezerrel 😊
Köszi!
lockerroom.blog.hu
több mint 8 éve
Redskins-hez meg Mia Khalifa... 😀Celebrities love the NFLCowboyshoz inkább tették volna be Denzel Washingtont vagy Lisa Annt. 😛
nyg.247sports.com/Gallery/The-most-famous-celebrity-fan-of-each-NFL-team-105790848/GallerySlides/625070
ozibozi
gyeek
több mint 8 éve
Ma próbáltam megint tableten és telón még mindig nem tudok bejelentkezni NFL GP-re. Most mikor kezdjük el sipákolni nekik?😊Nekem megy telón, mondjuk görgetni azon nem tudok. Viszont vissza tudtam tekerni, sőt meg is kérdezte, hogy az elejétől akarom-e nézni, vagy live-ban, azért az nem rossz opció már 😊
NB2

több mint 8 éve
Ma próbáltam megint tableten és telón még mindig nem tudok bejelentkezni NFL GP-re. Most mikor kezdjük el sipákolni nekik?😊
több mint 8 éve
feltűnt a tegnapi Hard Knocks premierben is 😊Celebrities love the NFLGondolom a Viccek közé szántad.
nyg.247sports.com/Gallery/The-most-famous-celebrity-fan-of-each-NFL-team-105790848/GallerySlides/625070
ozibozi
Snoop Dog???
gaben

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Celebrities love the NFLGondolom a Viccek közé szántad.
nyg.247sports.com/Gallery/The-most-famous-celebrity-fan-of-each-NFL-team-105790848/GallerySlides/625070
ozibozi
Snoop Dog???
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
az amerikai zenészeket nem ismertem, de amúgy a többi azért elég híres😊Celebrities love the NFL"Most famous?". Hmmm. A harmaduknak kb. a nevét se hallottam 😀 (Bill Murray-t mondjuk éppen ösmerem, de hogy Obamánál híresebb lenne? .... )
nyg.247sports.com/Gallery/The-most-famous-celebrity-fan-of-each-NFL-team-105790848/GallerySlides/625070
ozibozi
peterk2005
több mint 8 éve
Celebrities love the NFLCowboyshoz inkább tették volna be Denzel Washingtont vagy Lisa Annt. 😛
nyg.247sports.com/Gallery/The-most-famous-celebrity-fan-of-each-NFL-team-105790848/GallerySlides/625070
ozibozi
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Celebrities love the NFL"Most famous?". Hmmm. A harmaduknak kb. a nevét se hallottam 😀 (Bill Murray-t mondjuk éppen ösmerem, de hogy Obamánál híresebb lenne? .... )
nyg.247sports.com/Gallery/The-most-famous-celebrity-fan-of-each-NFL-team-105790848/GallerySlides/625070
ozibozi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Celebrities love the NFLnyg.247sports.com/Gallery/The-most-famous-celebrity-fan-of-each-NFL-team-105790848/GallerySlides/625070
több mint 8 éve
VanillaSky
1 696
Idei HoFokról nem lesz írás?
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 8 éve
Hölgyeim s Uraim! Kóla, sült krumpli, pizza, chips kinek mi tetszik, bekészíteni!
INDUL A MANDULA!
Jó szórakozást mindenkinek s persze a végén EAGLES GYŐZELMET!!!
😉 😛
több mint 8 éve
Melyik oldalon lehet majd normális deepth chartokat találni ami nem tavalyi ?ourlads.com
Janek
(?)
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Ha olyant keresel, ami a 32 csapat rosterének elejét nagyjából lefedi, olyant szerintem a pff nemsokára eldezd majd kihozni. Minden évben szokták, meglepne, ha idén elmaradna. Olyant ami a roster bubble környéki történésekre is tud mondani valami értékelhetőt, olyant csak csapatonként külön, az adott csapat fansitjain, fan oldalain lehet találni szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)

