NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a héten egy tökjó tornász magazinműsort láttam az M4en, felnőtt, ifi, gyerek korcsoport legjobb magyar tornászait mutatták be. több sportágnak is van hasonló műsorai.braxa88
Én elég gyakran belenézek, de a műsoridő 90%-át eddig a magyar Forma1 és most a vizes VB teszi ki. A Forma1 (akkor is ha Hungaroring éppen) nem nemzeti sport, a vizes VB-t meg a Eurosport párhuzamosan adja (megjegyzem sokkal minőségibb kommentárral). Szerinted költségszempontból (értsd közpénzből) mennyit költöttünk a forma1-re és vizes vb-re és mennyit arra az 1-2 magazinműsorra? Na, én a fordított arányt szeretném látni. 😊 Ez így csak mutogatni jó, hogy nesze, van ilyen is...peterk2005
jók ezek a magazinműsorok, de azért az emberek 95%át inkább a vizes vb és a f1 érdekli.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elég az OFF-ból, máshol én is hozzászólnék, de nem itt.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
a héten egy tökjó tornász magazinműsort láttam az M4en, felnőtt, ifi, gyerek korcsoport legjobb magyar tornászait mutatták be. több sportágnak is van hasonló műsorai.braxa88
Én elég gyakran belenézek, de a műsoridő 90%-át eddig a magyar Forma1 és most a vizes VB teszi ki. A Forma1 (akkor is ha Hungaroring éppen) nem nemzeti sport, a vizes VB-t meg a Eurosport párhuzamosan adja (megjegyzem sokkal minőségibb kommentárral). Szerinted költségszempontból (értsd közpénzből) mennyit költöttünk a forma1-re és vizes vb-re és mennyit arra az 1-2 magazinműsorra? Na, én a fordított arányt szeretném látni. 😊 Ez így csak mutogatni jó, hogy nesze, van ilyen is...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez már politika (amúgy egyetértek, de nem ide való).

Viszont ha már köz(sport)tévé, akkor én látnám értelmét a "nemzeti sporttv"-nek. Ezzel a sportcsatornával is az az igazi baj, ami a többivel (m1, m2 és a többi): közös pénzből fizetjük, nem is keveset költünk rá, de minden, csak nem közszolgálati.

Ahogy látom ahelyett, hogy a médiafelület-problémákkal küzdő, de amúgy népszerűsítésre érdemes sportokat, magyar sportolókat közvetítené (amivel szponzorációhoz juttatná őket esetleg), forma1-et meg a foci VB-t és hasonlókat vásárol össze. Ezekre tényleg semmi szükség egy közszolgálati csatornánk. Minek fizessünk közpénz milliárdokat (mert ugye a köztévé veszteséges, vagy 100 milliárdot visz el úgy egyben az egész) arra, ami tipikusan kertévés műfaj, és a kertévék le is adnák?

Ha mondjuk ehelyett hazai gokartbajnokságot (csak írtam valamit - az autósportot úgy általában - sok pénzbe kerül úgyis abban versenyezni), birkózást, triatlont, x-sportokat, stb. adnának, arra nem sajnálnám a közpénzt. Nem lenne akkora nézettsége, de egy közszolgálati csatornának nem is ez kéne legyen a szempont. (Engem egyébként érdekelnének is ilyesmik időnként.)peterk2005
a héten egy tökjó tornász magazinműsort láttam az M4en, felnőtt, ifi, gyerek korcsoport legjobb magyar tornászait mutatták be.
több sportágnak is van hasonló műsorai.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez már politika (amúgy egyetértek, de nem ide való).

Viszont ha már köz(sport)tévé, akkor én látnám értelmét a "nemzeti sporttv"-nek. Ezzel a sportcsatornával is az az igazi baj, ami a többivel (m1, m2 és a többi): közös pénzből fizetjük, nem is keveset költünk rá, de minden, csak nem közszolgálati.

Ahogy látom ahelyett, hogy a médiafelület-problémákkal küzdő, de amúgy népszerűsítésre érdemes sportokat, magyar sportolókat közvetítené (amivel szponzorációhoz juttatná őket esetleg), forma1-et meg a foci VB-t és hasonlókat vásárol össze. Ezekre tényleg semmi szükség egy közszolgálati csatornánk. Minek fizessünk közpénz milliárdokat (mert ugye a köztévé veszteséges, vagy 100 milliárdot visz el úgy egyben az egész) arra, ami tipikusan kertévés műfaj, és a kertévék le is adnák?

Ha mondjuk ehelyett hazai gokartbajnokságot (csak írtam valamit - az autósportot úgy általában - sok pénzbe kerül úgyis abban versenyezni), birkózást, triatlont, x-sportokat, stb. adnának, arra nem sajnálnám a közpénzt. Nem lenne akkora nézettsége, de egy közszolgálati csatornának nem is ez kéne legyen a szempont. (Engem egyébként érdekelnének is ilyesmik időnként.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Egy kis off. Azzal , hogy a magyar bajnoki meccseket elbukta a Sport TV ami a legnézettebb bajnokság itthon, nem került nagy bajba a csatorna? Nem került veszélybe az NFL közvetítés vagy most paranoiás vagyok?Sixo67
bl(foci,kézi), spanyol foci, nfl, nba nhl közvetítés. és ezeket mind mostanában szerezték meg/hosszabbították megbraxa88
Ezeket eddig is mind közvetítették, csak most többet fognak belőlük, de a legnézettebb bajnokságot elbukták, mint ahogy pár éve az olasz bajnokságot is . Jön be a sok új sport csatorna és szopatják szegény Sport TV-t.Sixo67
Kicsit sem tudom sajnálni őket. 2010ben mikor viktorék váltották az emúttnyócévet a sport tv jól idomított kis pincsiként egyből lefeküdt a vezír elé azzal az egy órás magyar fociról szóló interjúval ahol máté p. csontig benyalt neki, majd szépen utána az idomított szakértők a magazin műsorokban annak rendje és módja szerint az égig szopták orbán faszát. Most nyílván rájöttek ezzel az mb1 közvetítős storyval, hogy hiába a kutyahűség, minden dörgölőző kis pincsi bármikor lecserélhető...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom mind az ötöt, csak az elsőt említették, az valóban a Barca volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Ha már szóbakerült a magyar foci: a minap hallottam valamelyik csatornán, hogy a legnépszerűbb öt futballcsapat közé egyedül a fradi fért be. Már úgy értve, hogy Magyarországon, a hazai futballszurkolók között a legnépszerűbb öt csapatból négy külföldi. Ezen azért eléggé lepetéztem, annak ellenére is, hogy régóta ismertek a magyar foci körüli állapotokpeterk
OFF
Barcelona, Real Madrid, Bayern München, Man United és a Fradi. Nem hiszem hogy egyet is eltévesztettem csak így látatlanban, szerintem ez a mai viszonyokat nézve egyáltalán nem meglepő
ON

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom, ha bármelyik is akkora bajban lenne, hogy a létét fenyegetik, akkor azért jóval nagyobb nyüszékelést rendezne, nem lenne ilyen csendes. Amúgy szerintem már tartunk ott - van annyi versengő magyar nyelvű sportcsatorna és van akkora az amerikai foci iránti érdeklődés - , hogy ha a Sport TV netán tényleg becsukna, akkor valamelyik másik hamar rárepülne a csomagra, és közvetítené.

(Ha már szóbakerült a magyar foci: a minap hallottam valamelyik csatornán, hogy a legnépszerűbb öt futballcsapat közé egyedül a fradi fért be. Már úgy értve, hogy Magyarországon, a hazai futballszurkolók között a legnépszerűbb öt csapatból négy külföldi. Ezen azért eléggé lepetéztem, annak ellenére is, hogy régóta ismertek a magyar foci körüli állapotok. Szóval lehet, hogy üzletileg még mindig esetleg a magyar bajnokság a legértékesebb, de nem hinném, hogy a többi sporttal összevetve akkora bombaüzlet lenne, amin egy csatorna sorsa múlna.)

bl(foci,kézi), spanyol foci, nfl, nba nhl közvetítés. és ezeket mind mostanában szerezték meg/hosszabbították megbraxa88
Ezeket eddig is mind közvetítették, csak most többet fognak belőlük, de a legnézettebb bajnokságot elbukták, mint ahogy pár éve az olasz bajnokságot is . Jön be a sok új sport csatorna és szopatják szegény Sport TV-t.Sixo67
A kézit eddig a digi adta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Egy kis off. Azzal , hogy a magyar bajnoki meccseket elbukta a Sport TV ami a legnézettebb bajnokság itthon, nem került nagy bajba a csatorna? Nem került veszélybe az NFL közvetítés vagy most paranoiás vagyok?Sixo67
Van egy pár napos cikk erről a comment.com on. Keresd megHöri
 comment.blog.hu/2015/08/04/nem_allami_nyomasra_mondott_le_az_nb1-rol_a_sporttv

a digi kerülhet nagy bajba jövőre, ha a PL-t is elvesztik (na és persze nem közvetítenek újra NCAA-t 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy kis off. Azzal , hogy a magyar bajnoki meccseket elbukta a Sport TV ami a legnézettebb bajnokság itthon, nem került nagy bajba a csatorna? Nem került veszélybe az NFL közvetítés vagy most paranoiás vagyok?Sixo67
Van egy pár napos cikk erről a comment.com on. Keresd meg

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 025 — nabege2@yahoo.com
Én meg azt hallottam, hogy az MB1 elvesztésével annyi pénz szabadult fel, amiből pl jövőre a PL-t is megvehetik.
Mi, akik szeretjük az NFL-t örüljünk, hogy évről-évre egyre több meccset adnak. Már írtam, de NHL-NBA mostohagyerek ehhez képest! (idei közvetítés számot nem tudok az utóbbiakból még)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
Egy kis off. Azzal , hogy a magyar bajnoki meccseket elbukta a Sport TV ami a legnézettebb bajnokság itthon, nem került nagy bajba a csatorna? Nem került veszélybe az NFL közvetítés vagy most paranoiás vagyok?Sixo67
bl(foci,kézi), spanyol foci, nfl, nba nhl közvetítés. és ezeket mind mostanában szerezték meg/hosszabbították megbraxa88
Ezeket eddig is mind közvetítették, csak most többet fognak belőlük, de a legnézettebb bajnokságot elbukták, mint ahogy pár éve az olasz bajnokságot is . Jön be a sok új sport csatorna és szopatják szegény Sport TV-t.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az majd egy év múlva fog kiderülni, hogy mennyi nézőt, bevételt vesztett el a SportTv, és ezek után bajba kerül-e.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy kis off. Azzal , hogy a magyar bajnoki meccseket elbukta a Sport TV ami a legnézettebb bajnokság itthon, nem került nagy bajba a csatorna? Nem került veszélybe az NFL közvetítés vagy most paranoiás vagyok?Sixo67
bl(foci,kézi), spanyol foci, nfl, nba nhl közvetítés. és ezeket mind mostanában szerezték meg/hosszabbították meg
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 436 — LIGHTS OUT!
Egy kis off. Azzal , hogy a magyar bajnoki meccseket elbukta a Sport TV ami a legnézettebb bajnokság itthon, nem került nagy bajba a csatorna? Nem került veszélybe az NFL közvetítés vagy most paranoiás vagyok?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tök jó - lenne, ha friss lenne. 😊 De sajnos nem az. 😕 Kár, mert látványos.peterk2005
Nem lehet túl régi, mert Ace Sanders már nincs nálunk feltüntetve, őt meg 2 hete vágtuk ki.iktriad
Wilson és Wagner viszont még nincsbraxa88
Akkor kb 2 hete frissítették utoljára.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tök jó - lenne, ha friss lenne. 😊 De sajnos nem az. 😕 Kár, mert látványos.peterk2005
Nem lehet túl régi, mert Ace Sanders már nincs nálunk feltüntetve, őt meg 2 hete vágtuk ki.iktriad
Wilson és Wagner viszont még nincs
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tök jó - lenne, ha friss lenne. 😊 De sajnos nem az. 😕 Kár, mert látványos.peterk2005
Nem lehet túl régi, mert Ace Sanders már nincs nálunk feltüntetve, őt meg 2 hete vágtuk ki.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tök jó - lenne, ha friss lenne. 😊 De sajnos nem az. 😕 Kár, mert látványos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
salary cap felosztása csapatonként, kördiagramokban bemutatva:
 www.bluefirebroadband.com/nfl-team-salary-visualization

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
TV-műsor | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
HoF meccs élőben sport2n, ismételve hétfőn 18.30kor
sporttv honlapja szerint.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Egyébként sztem arra nemtud az univerzum felkészülni, hogy a preseason meccseken felismervén, hogy nem tombrédi, jjwatt és tsaik fogják nyomni hanem john smithék, gábor kispestről, teddy győrből és a hasonlók milyen smsekkel fogják elárasztani a közvetítést... ráadásul még vizsgaidőszak sem lesz 😀peach
Ezt ki gondolta 10 éve???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
közben kijött ez is, 176 oldal: 2015 NFL Kickoff Information Guiide



 www.dropbox.com/s/xrej6bcz0yo753g/2015%2BKickoff%2BInformation%2BGuide.pdf?dl=0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal