NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mezek sorrendje. Vannak képek is de azokat nem linkeltem be..😊Coolearie
És linket tudsz adni?Matthew99
 espn.go.com/nfl/story/_/id/12913780/uni-watch-power-rankings-nfl-best-worst-uniforms

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Mezek sorrendje. Vannak képek is de azokat nem linkeltem be..😊Coolearie
És linket tudsz adni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
JAX az uccsó?! sztem meg a legszebb mezük van 😀
vitatkozzunk ízlésről
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Mez erősorrend! (Szerintem ezek megint bevannak szívva..)
1. Pittsburgh Steelers (+3)
2. Oakland Raiders (+2)
3. Green Bay Packers (-1)
4. Chicago Bears (-3)
5. San Diego Chargers (+3)
6. Dallas Cowboys (+1)
7. Buffalo Bills (-2)
8. Philadelphia Eagles (+2)
9. Indianapolis Colts (+4)
10. Kansas City Chiefs (-1)
11. New England Patriots (+3)
12. New York Giants (+3)
13. San Francisco 49ers (-7)
14. New York Jets (-2)
15. Tennessee Titans (+11)
16. Minnesota Vikings (+1)
17. Miami Dolphins (+1)
18. New Orleans Saints (+2)
19. St. Louis Rams (+2)
20. Cleveland Browns (-4)
21. Seattle Seahawks (+1)
22. Houston Texans (+1)
23. Baltimore Ravens (+1)
24. Washington (-5)
25. Denver Broncos (-)
26. Detroit Lions (-1)
27. Carolina Panthers (+3)
28. Atlanta Falcons (-)
29. Tampa Bay Buccaneers (-18)
30. Arizona Cardinals (-1)
31. Cincinnati Bengals (-)
32. Jacksonville Jaguars (-)
+(You know, the superhero jersey isn't bad, and the Jags' color scheme has always been underrated. But there's no getting around it: This is the worst helmet in NFL history, and everything else in this uniform set is subordinate to that. Woof!)
Szerintem meg pont fordítva. A Jags-é lett a legjobb mez szerintem. De hát..Coolearie
ez milyen sorrend?Lucifer
Mezek sorrendje. Vannak képek is de azokat nem linkeltem be..😊

több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Mez erősorrend! (Szerintem ezek megint bevannak szívva..)
1. Pittsburgh Steelers (+3)
2. Oakland Raiders (+2)
3. Green Bay Packers (-1)
4. Chicago Bears (-3)
5. San Diego Chargers (+3)
6. Dallas Cowboys (+1)
7. Buffalo Bills (-2)
8. Philadelphia Eagles (+2)
9. Indianapolis Colts (+4)
10. Kansas City Chiefs (-1)
11. New England Patriots (+3)
12. New York Giants (+3)
13. San Francisco 49ers (-7)
14. New York Jets (-2)
15. Tennessee Titans (+11)
16. Minnesota Vikings (+1)
17. Miami Dolphins (+1)
18. New Orleans Saints (+2)
19. St. Louis Rams (+2)
20. Cleveland Browns (-4)
21. Seattle Seahawks (+1)
22. Houston Texans (+1)
23. Baltimore Ravens (+1)
24. Washington (-5)
25. Denver Broncos (-)
26. Detroit Lions (-1)
27. Carolina Panthers (+3)
28. Atlanta Falcons (-)
29. Tampa Bay Buccaneers (-18)
30. Arizona Cardinals (-1)
31. Cincinnati Bengals (-)
32. Jacksonville Jaguars (-)
+(You know, the superhero jersey isn't bad, and the Jags' color scheme has always been underrated. But there's no getting around it: This is the worst helmet in NFL history, and everything else in this uniform set is subordinate to that. Woof!)
Szerintem meg pont fordítva. A Jags-é lett a legjobb mez szerintem. De hát..Coolearie
ez milyen sorrend?

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol. Fogadjunk, hogy a melegméhecskés volt a legjobb ráadásul 😀
Amúgy a mi fehér mezünk jön be nekem a legjobban a Seahawks sötét meze mellett

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Mez erősorrend! (Szerintem ezek megint bevannak szívva..)
1. Pittsburgh Steelers (+3)
2. Oakland Raiders (+2)
3. Green Bay Packers (-1)
4. Chicago Bears (-3)
5. San Diego Chargers (+3)
6. Dallas Cowboys (+1)
7. Buffalo Bills (-2)
8. Philadelphia Eagles (+2)
9. Indianapolis Colts (+4)
10. Kansas City Chiefs (-1)
11. New England Patriots (+3)
12. New York Giants (+3)
13. San Francisco 49ers (-7)
14. New York Jets (-2)
15. Tennessee Titans (+11)
16. Minnesota Vikings (+1)
17. Miami Dolphins (+1)
18. New Orleans Saints (+2)
19. St. Louis Rams (+2)
20. Cleveland Browns (-4)
21. Seattle Seahawks (+1)
22. Houston Texans (+1)
23. Baltimore Ravens (+1)
24. Washington (-5)
25. Denver Broncos (-)
26. Detroit Lions (-1)
27. Carolina Panthers (+3)
28. Atlanta Falcons (-)
29. Tampa Bay Buccaneers (-18)
30. Arizona Cardinals (-1)
31. Cincinnati Bengals (-)
32. Jacksonville Jaguars (-)
+(You know, the superhero jersey isn't bad, and the Jags' color scheme has always been underrated. But there's no getting around it: This is the worst helmet in NFL history, and everything else in this uniform set is subordinate to that. Woof!)
Szerintem meg pont fordítva. A Jags-é lett a legjobb mez szerintem. De hát..

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Közelít a meccsenkénti 5 td-hez az átlag, 2014-ben 4.64 voltbaggio
má 43-ba is 2,7TD/team átlag volt, mi változott?sutianap
Kérdezd meg mondjuk a Chiefs-t 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Közelít a meccsenkénti 5 td-hez az átlag, 2014-ben 4.64 voltbaggio
má 43-ba is 2,7TD/team átlag volt, mi változott?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Közelít a meccsenkénti 5 td-hez az átlag, 2014-ben 4.64 volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezekből a statisztikákból az égvilágon semmiféle következtetést nem lehet levonni arra nézve, hogy egy adott FG-nál mi fog történni. Sokan szeretik a statisztikákat az NFL-ben, de annyira kicsi a minta, hogy egyszerűen nem releváns. Annyira különbözőek a körülmények, a rugók, hogy nem lehet ilyen statisztikákat felelősen használni. Ha lenne egy adott pályán, adott rúgó által, hasonló körülmények között rúgott 20-30ezer (vagy több) FG, akkor az a statisztika már valamelyest kezelhető lenne. De az a FG mennyiség amely alapján ezeket a statisztikákat citálod elenyésző egy korrekt mintavételhez.Sobri Jóska
Ez nem minta alapján készült statisztika Jóska, hanem a teljes adathalmazból. Így a reprezentativitás felvetésének sincs értelme (merthogy annak csak minta esetén van). Továbbá a szabályt nem egy rúgó számára írják, hanem az összes rúgó számára, úgyhogy egy adott rúgó statisztikáiból kiindulni - akármennyit is rúgatnánk vele - az adott körülmények között éppenséggel hiba lenne. Az időjárási és egyéb körülményeket is "lemodellezi" a teljes (kb. 2000 rúgást tartalmazó) adathalmaz - hacsak nem építenek hirtelen 1-2 éven belül mindenhol dome-ot, vagy pedig nem köszönt be a jégkorszak. 😀

Szóval, bár abban nincs vitánk, hogy a statisztikákból nem lehet nyakra főre mindenféle következtetéseket levonni, de a konkrét esetben - a 15 yardról végzett XP-k várható sikerességi arányával kapcsolatban - fogadni is bárkivel hajlandó vagyok, hogy a valós sikeresség nagyon közel lesz a jósolt arányhoz.

Ebben nem az a jó, hogy nagyobb a kockázat es emiatt választhatják a kétpontost, hanem, hogy több lesz a kimaradt xp es emiatt kényszerülnek rá többször hogy 2 pontra menjenek.dugo1993
Ebben látok rációt. (Az igazán érdekes az lenne, ha gyak. minden meccsen előfordulna átlagban egy kihagyott XP. Ha átlag kb. 5TD esik egy meccsen, akkor ehhez átlag úgy 80% alatti XP sikeresség kéne.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Meg lehet nézni, milyen arányban mennek neki az edzők a negyedik kísérletnek akár két yardra a gólvonalról, mikor nem egy plusz pontról, hanem esetleges TD-ről van szó:
 www.nytimes.com/2014/09/05/upshot/4th-down-when-to-go-for-it-and-why.html?_r=0&abt=0002&abg=0

És ezek után komolyan azt várja valaki, hogy az xp rúgás 13 yarddal hátrébb vitelével bármivel is többet kockáztatnának a kétpontosért? Szerintem röhejes már a gondolat is.baggio
Arra próbáltam rávilágítani, hogy a helyzetfüggőség miatt kényszerülhetnek rá. Pl ha 21-13 az állás egy kimaradt xp miatt, szerez a hátrányban lévő csapat egy td-t akkor kb mindenki a két pontra fog menni. Es ezzel a módosítással sokkal nagyobb esély van hasonló meccsek kialakulására, mint előtte.

Ebben nem az a jó, hogy nagyobb a kockázat es emiatt választhatják a kétpontost, hanem, hogy több lesz a kimaradt xp es emiatt kényszerülnek rá többször hogy 2 pontra menjenek.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Nem érted, ha a TD helyett is inkább az FG-re mennek, akkor melyik hülye edző az, aki plusz egy pontért beküldi a darálóba Newtont?

A közeli (35 yardon belüli) mezőnygólok sikeressége pedig nem romló, hanem épp javuló tendenciát mutat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk 3 pontot biztosan kevesebben hagynak bent az edzők, mint egyet, de drasztikus változás nem hiszem, hogy lesz. De az ilyen Kelly-félék, vagy egy Panthers, Seahawks duó esetében benne van, hogy több lesz a próbálkozás, mint az eddigi kb nulla 😊Wyatt
Hogy lenne, ha Kelly egyik kedvenc játéka, a swinging gate az új szabállyal alapból ki van zárva?baggio
Majd behív egy fake xp-t, és csinálnak belőle egy 15 yardos TD-t 😊
De egy Cam Newtonnál, meg a három égimeszelő célpontnál, vagy Wilsonnál és Lynchnél benne van, hogy így vagy úgy (irányítófutás, passz, RB-futás) de inkább bepróbálkoznak a kétpontosokkal. Ha egy csapat képes lenne mondjuk stabilan hozni két sikeres játékot háromból átlagban, és elkezdenek kimaradozni a távolabbi XP-k, akkor látok esélyt valami minimális változásra

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Mondjuk 3 pontot biztosan kevesebben hagynak bent az edzők, mint egyet, de drasztikus változás nem hiszem, hogy lesz. De az ilyen Kelly-félék, vagy egy Panthers, Seahawks duó esetében benne van, hogy több lesz a próbálkozás, mint az eddigi kb nulla 😊Wyatt
Hogy lenne, ha Kelly egyik kedvenc játéka, a swinging gate az új szabállyal alapból ki van zárva?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk 3 pontot biztosan kevesebben hagynak bent az edzők, mint egyet, de drasztikus változás nem hiszem, hogy lesz. De az ilyen Kelly-félék, vagy egy Panthers, Seahawks duó esetében benne van, hogy több lesz a próbálkozás, mint az eddigi kb nulla 😊
Amúgy meg semmi sem jó, amikor mi nekimentünk egy csomószor, az is baj volt 😀
Majd amikor idén is lesz néhány, akkor is az lesz 😊

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Meg lehet nézni, milyen arányban mennek neki az edzők a negyedik kísérletnek akár két yardra a gólvonalról, mikor nem egy plusz pontról, hanem esetleges TD-ről van szó:
 www.nytimes.com/2014/09/05/upshot/4th-down-when-to-go-for-it-and-why.html?_r=0&abt=0002&abg=0

És ezek után komolyan azt várja valaki, hogy az xp rúgás 13 yarddal hátrébb vitelével bármivel is többet kockáztatnának a kétpontosért? Szerintem röhejes már a gondolat is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát most nem azért, de volt egy gondolat (hogy adott körülmények között már egy 35 yard körüli FG is nehéz lehet), amire írtál valamit (hogy 30-ról már nehéz lehet, de 15-ről nem). Erre én írtam, hogy mire vonatkozott az első, aztán még gyorsan feljebb is áll neked, hogy de te mégsem úgy gondoltad. Hát én tehetek róla, mit hogyan gondolsz? 😊Wyatt
Hmm, jogos, akkor a dolog úgy kezdődött, hogy én ütöttem vissza (én értettem eleve félre). 😊

Megnéztem, 1998-2014 időszakban majdnem kereken 91%-os volt a 15 yardosról (33 yardról) rúgott FG sikerességi arány. Az XP távolságból pedig a sikerességi arány 97.5% körüli. Revideálnom kell magam, ez már jelenthet annyi különbséget, hogy extrém időben esetleg megfontolják, hogy rúgják-e. Érdekességképpen, a 20 yardosról (38 yard) a sikerességi arány már csak 82%, a 25 yardosról (43 yard) pedig már csak 77%. Szóval markánsabb változáshoz mindazonáltal kb. a 20 yardosra vagy hátrébb kellett volna hátravinni.peterk2005
Ezt nem is vitatom. Csak szerintem ugyanúgy elkaszálták volna a tulajok, mondván, hogy túl drasztikus változás. De néhány év múlva lehet, hogy már elfogadják (szépen fontolva haladva 😀)

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Plusz a statisztika nem számol olyan aprónak tűnő, de fontos tényezővel, hogy a rúgók xp esetén maguk jelölhetik ki a hashmarkokon belül a rúgás helyét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Hát most nem azért, de volt egy gondolat (hogy adott körülmények között már egy 35 yard körüli FG is nehéz lehet), amire írtál valamit (hogy 30-ról már nehéz lehet, de 15-ről nem). Erre én írtam, hogy mire vonatkozott az első, aztán még gyorsan feljebb is áll neked, hogy de te mégsem úgy gondoltad. Hát én tehetek róla, mit hogyan gondolsz? 😊Wyatt
Hmm, jogos, akkor a dolog úgy kezdődött, hogy én ütöttem vissza (én értettem eleve félre). 😊

Megnéztem, 1998-2014 időszakban majdnem kereken 91%-os volt a 15 yardosról (33 yardról) rúgott FG sikerességi arány. Az XP távolságból pedig a sikerességi arány 97.5% körüli. Revideálnom kell magam, ez már jelenthet annyi különbséget, hogy extrém időben esetleg megfontolják, hogy rúgják-e. Érdekességképpen, a 20 yardosról (38 yard) a sikerességi arány már csak 82%, a 25 yardosról (43 yard) pedig már csak 77%. Szóval markánsabb változáshoz mindazonáltal kb. a 20 yardosra vagy hátrébb kellett volna hátravinni.peterk2005
Azt nem értem, hogy miért kellene olyan hátra vinni az XP-t, hogy minden 3. vagy 4. kísérlet kimaradjon? Ha egy szoros meccsen kimarad 1db egypontos, az már totál átírhatja az egész meccset. Következőre, már egyből logikus lehet a kétpontos. Szóval az én véleményem az, hogy ezzel a 5-10%-os pontosság visszaeséssel is jóval több lesz a 2 pontos kísérlet, mert egy XP kimaradása, könnyen vonhatja maga után, hogy a következő TD-nél kockáztassanak az edzők. Főleg ha a meccs végéről beszélünk.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hát most nem azért, de volt egy gondolat (hogy adott körülmények között már egy 35 yard körüli FG is nehéz lehet), amire írtál valamit (hogy 30-ról már nehéz lehet, de 15-ről nem). Erre én írtam, hogy mire vonatkozott az első, aztán még gyorsan feljebb is áll neked, hogy de te mégsem úgy gondoltad. Hát én tehetek róla, mit hogyan gondolsz? 😊Wyatt
Hmm, jogos, akkor a dolog úgy kezdődött, hogy én ütöttem vissza (én értettem eleve félre). 😊

Megnéztem, 1998-2014 időszakban majdnem kereken 91%-os volt a 15 yardosról (33 yardról) rúgott FG sikerességi arány. Az XP távolságból pedig a sikerességi arány 97.5% körüli. Revideálnom kell magam, ez már jelenthet annyi különbséget, hogy extrém időben esetleg megfontolják, hogy rúgják-e. Érdekességképpen, a 20 yardosról (38 yard) a sikerességi arány már csak 82%, a 25 yardosról (43 yard) pedig már csak 77%. Szóval markánsabb változáshoz mindazonáltal kb. a 20 yardosra vagy hátrébb kellett volna hátravinni.peterk2005
Ezekből a statisztikákból az égvilágon semmiféle következtetést nem lehet levonni arra nézve, hogy egy adott FG-nál mi fog történni.
Sokan szeretik a statisztikákat az NFL-ben, de annyira kicsi a minta, hogy egyszerűen nem releváns.
Annyira különbözőek a körülmények, a rugók, hogy nem lehet ilyen statisztikákat felelősen használni.
Ha lenne egy adott pályán, adott rúgó által, hasonló körülmények között rúgott 20-30ezer (vagy több) FG, akkor az a statisztika már valamelyest kezelhető lenne.
De az a FG mennyiség amely alapján ezeket a statisztikákat citálod elenyésző egy korrekt mintavételhez.

több mint 8 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Megnéztem, 1998-2014 időszakban majdnem kereken 91%-os volt a 15 yardosról (33 yardról) rúgott FG sikerességi arány. Az XP távolságból pedig a sikerességi arány 97.5% körüli. Revideálnom kell magam, ez már jelenthet annyi különbséget, hogy extrém időben esetleg megfontolják, hogy rúgják-e. Érdekességképpen, a 20 yardosról (38 yard) a sikerességi arány már csak 82%, a 25 yardosról (43 yard) pedig már csak 77%. Szóval markánsabb változáshoz mindazonáltal kb. a 20 yardosra vagy hátrébb kellett volna hátravinni.peterk2005
Viszont értelmetlen ilyen nagy időszakot nézni, mivel 1998 óta sokkal pontosabbak lettek a rúgók, az XP-k és az FG-k sikerességi aránya is nőtt, úgyhogy nem lesz EKKORA különbség.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát most nem azért, de volt egy gondolat (hogy adott körülmények között már egy 35 yard körüli FG is nehéz lehet), amire írtál valamit (hogy 30-ról már nehéz lehet, de 15-ről nem). Erre én írtam, hogy mire vonatkozott az első, aztán még gyorsan feljebb is áll neked, hogy de te mégsem úgy gondoltad. Hát én tehetek róla, mit hogyan gondolsz? 😊Wyatt
Hmm, jogos, akkor a dolog úgy kezdődött, hogy én ütöttem vissza (én értettem eleve félre). 😊

Megnéztem, 1998-2014 időszakban majdnem kereken 91%-os volt a 15 yardosról (33 yardról) rúgott FG sikerességi arány. Az XP távolságból pedig a sikerességi arány 97.5% körüli. Revideálnom kell magam, ez már jelenthet annyi különbséget, hogy extrém időben esetleg megfontolják, hogy rúgják-e. Érdekességképpen, a 20 yardosról (38 yard) a sikerességi arány már csak 82%, a 25 yardosról (43 yard) pedig már csak 77%. Szóval markánsabb változáshoz mindazonáltal kb. a 20 yardosra vagy hátrébb kellett volna hátravinni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
...
valahol azt írták, hogy 10% körüli ebből a távolságból a hiba. igaz lehet ? (mert akkor minden 2.-3. meccsen ki fog maradni egy)ozibozi
Tavaly 61 rúgásból 59 ment be 32-33 yardról. Ez inkább 3-4%.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
A "térdeléssel" egyenértékű, ha nekimennek a 2 pontosnak, és "megölik a labdát", vagyis mondjuk benyomják egy futó kezébe, aki kiszalad vele oldalt, vagy az irányító teszi ugyanezt, esetleg szépen összekucorodik, és várja, hogy megérintsék. Esetleg az irányító kapja a snapet és vagy talál tiszta célpontot, vagy kivágja a gyíkba.
Szóval ha a terv a 0 pont, azért nagyon elrontani nem lehet.