NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Szerencsétlen Seahawks-topic is tele van fikázva, miután szoros meccsen legyőzték a csoportriválist 😕(((((((

Mondjuk a Seattle legalább nem ment neki 4. kísérletnek nagy előnynélWyatt
Látom mély nyomot hagyott benned ez a dolog. Kicsit sok lesz már.

Teljes cseresor játszott a meccs második felében, és szinte végig futás volt. Arról meg, h PP elejti a puntot 2x meg hasonlók, nem nagyon a Hawks tehet.Duff
Na de mit ejtegeti a puntot?
Mi a célja vele?
Térdelnének 4et, 4et felváltva, egyszer csak végetér a meccs.
Puntolgatni 30-40 pontos hátrányban, ugyan miért?
És nem csak puntolgattak, védekeztek is.
És a Pats ellen is a galád Colts. Direkt védekeztek. Teljesen ok és értelem nélkül. Mi ez? Provokáció?
Tényleg, miért nincs mercy rule az NFL-ben?
Vagy egy ilyen meccsen minek kijönni a 2. félidőre?
Mindkét GM aláírja a félidei eredményt szorozva kettővel, oszt jónapot. Nincsenek sérülések, lehet készülni a következő meccsre, hamarabb otthon van a családdal mindenki, a tévékben nem kell a reklámokról visszakapcsolni a meccsekre, ami csak megtöri a hangulatot úgyis, és még sorolhatnám.

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Szerencsétlen Seahawks-topic is tele van fikázva, miután szoros meccsen legyőzték a csoportriválist 😕(((((((

Mondjuk a Seattle legalább nem ment neki 4. kísérletnek nagy előnynélWyatt
Látom mély nyomot hagyott benned ez a dolog. Kicsit sok lesz már.

Teljes cseresor játszott a meccs második felében, és szinte végig futás volt. Arról meg, h PP elejti a puntot 2x meg hasonlók, nem nagyon a Hawks tehet.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerencsétlen Seahawks-topic is tele van fikázva, miután szoros meccsen legyőzték a csoportriválist 😕(((((((

Mondjuk a Seattle legalább nem ment neki 4. kísérletnek nagy előnynél

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Rosterek, ki-hogyan-mikor került egy csapathoz.

 www.profootballrosters.com/2012/12/06/2012-how-assembled-charts/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Valamint ha valaki jön a faszságaival, és komolyan is gondolja, na az a faszság maga, ha meg más ugyanezen faszságokat tükörként tartja, az az irónia.

Egyébként én nem hiszem ez egyfajta Pats-utálat lenne, vagy direkt nekünk szólna.
Egyszerűen kevés csapat játsza az alapszakaszban olyan magas szinten a támadójátékot, mint a Patriots, és még kevesebb olyan ponterős alapszakaszirányító van, mint Brady.
Hogy úgy mondjam, a gourmandság/gourmetság problematikája nem igazán közegazonos Etiópiában.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Wyatt egy kicsit sztem túlzásba viszed.
Amikor a csapatodat ezen kritika érte akkor cirka 40 pontal vezettetek. A Broncos még nem nyerte meg akkor a meccset.Bazzani
Ha kb huszadjára hallod ugyanazokat a hülyeségeket egy olyan mérkőzésen, ahol véletlenül passzolni merünk a végén, jön a sok kéretlen provokátor a faszságaival, akkor ugyan miért ne tegyem meg ugyanezt. És még jófej is voltam, mert nem baszom szét a csapattopicot
Csak érdekes, hogy mindig mindenki a Patriotsot találja meg minden fájdalmával, a többi csapatnál meg le sem szarják 😛
(Most azzal a résszel, hogy nem nyerték meg, foglalkozni is felesleges, mert ha így érzed, akkor nem ugyanarról a meccsről beszélünk 😊)Wyatt
Értem szóval ha sok gyökér jön a faszságaival akkor az a megoldás, hogy te is gyökérré válsz és jösz a faszságaiddal 😀Toca
Tévedés, Wyatt a többiek faszságát emlegeti -szó szerint idézve. Csak ha nem a Patriots szerepel a mondatban, akkor hirtelen nyilvánvalóvá válik, hogy faszság. (Mindjárt van tengernyi megfontolandó körülmény.)


DoM, amikor először olvastam, nem akartam elhinni. Most már lehozta az nfl.com is; csak mondott ilyen okosat ez a két IQ-fighter.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Merha szó nélkül hagyod, azt hiszi iGaza van.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Wyatt egy kicsit sztem túlzásba viszed.
Amikor a csapatodat ezen kritika érte akkor cirka 40 pontal vezettetek. A Broncos még nem nyerte meg akkor a meccset.Bazzani
Ha kb huszadjára hallod ugyanazokat a hülyeségeket egy olyan mérkőzésen, ahol véletlenül passzolni merünk a végén, jön a sok kéretlen provokátor a faszságaival, akkor ugyan miért ne tegyem meg ugyanezt. És még jófej is voltam, mert nem baszom szét a csapattopicot
Csak érdekes, hogy mindig mindenki a Patriotsot találja meg minden fájdalmával, a többi csapatnál meg le sem szarják 😛
(Most azzal a résszel, hogy nem nyerték meg, foglalkozni is felesleges, mert ha így érzed, akkor nem ugyanarról a meccsről beszélünk 😊)Wyatt
Értem szóval ha sok gyökér jön a faszságaival akkor az a megoldás, hogy te is gyökérré válsz és jösz a faszságaiddal 😀
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Még az év hátralévő részében, ha minden lehetséges eseménynél reagálok, akkor talán elérem a tizedét annak a szennynek, ami eddig jött (ebből a szempontból biztos könnyebb a Lions-fanoknak 😛)Wyatt
A legnagyobb poén, hogy most már az is baj, hogy ugyanazt a futójátékot hívta sorozatban a Pats a Dolphins ellen és mindig sikeresek voltak vele. 😂

It was disrespectful to us to run the same play over and over and be successful.

😂 😂
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
...Wyatt
Kellett Neked ilyen köcsög csapatot választanod 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt egy kicsit sztem túlzásba viszed.
Amikor a csapatodat ezen kritika érte akkor cirka 40 pontal vezettetek. A Broncos még nem nyerte meg akkor a meccset.Bazzani
Ha kb huszadjára hallod ugyanazokat a hülyeségeket egy olyan mérkőzésen, ahol véletlenül passzolni merünk a végén, jön a sok kéretlen provokátor a faszságaival, akkor ugyan miért ne tegyem meg ugyanezt. És még jófej is voltam, mert nem baszom szét a csapattopicot
Csak érdekes, hogy mindig mindenki a Patriotsot találja meg minden fájdalmával, a többi csapatnál meg le sem szarják 😛
(Most azzal a résszel, hogy nem nyerték meg, foglalkozni is felesleges, mert ha így érzed, akkor nem ugyanarról a meccsről beszélünk 😊)Wyatt
A kiemelt rész nem igaz.
Ugyanarról a meccsről beszélünk, két labdabirtoklásnyi volt a különbség az meg nem győzelem lásd Lions-Indy.
Nem mellesleg lassan többször reagálsz már erre a dologra, mint ahányan megjegyezték, hogy miért termeltetek pontot még +40nél is.Bazzani
Még az év hátralévő részében, ha minden lehetséges eseménynél reagálok, akkor talán elérem a tizedét annak a szennynek, ami eddig jött (ebből a szempontból biztos könnyebb a Lions-fanoknak 😛)

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wyatt egy kicsit sztem túlzásba viszed.
Amikor a csapatodat ezen kritika érte akkor cirka 40 pontal vezettetek. A Broncos még nem nyerte meg akkor a meccset.Bazzani
Ha kb huszadjára hallod ugyanazokat a hülyeségeket egy olyan mérkőzésen, ahol véletlenül passzolni merünk a végén, jön a sok kéretlen provokátor a faszságaival, akkor ugyan miért ne tegyem meg ugyanezt. És még jófej is voltam, mert nem baszom szét a csapattopicot
Csak érdekes, hogy mindig mindenki a Patriotsot találja meg minden fájdalmával, a többi csapatnál meg le sem szarják 😛
(Most azzal a résszel, hogy nem nyerték meg, foglalkozni is felesleges, mert ha így érzed, akkor nem ugyanarról a meccsről beszélünk 😊)Wyatt
A kiemelt rész nem igaz.
Ugyanarról a meccsről beszélünk, két labdabirtoklásnyi volt a különbség az meg nem győzelem lásd Lions-Indy.
Nem mellesleg lassan többször reagálsz már erre a dologra, mint ahányan megjegyezték, hogy miért termeltetek pontot még +40nél is.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt egy kicsit sztem túlzásba viszed.
Amikor a csapatodat ezen kritika érte akkor cirka 40 pontal vezettetek. A Broncos még nem nyerte meg akkor a meccset.Bazzani
Ha kb huszadjára hallod ugyanazokat a hülyeségeket egy olyan mérkőzésen, ahol véletlenül passzolni merünk a végén, jön a sok kéretlen provokátor a faszságaival, akkor ugyan miért ne tegyem meg ugyanezt. És még jófej is voltam, mert nem baszom szét a csapattopicot
Csak érdekes, hogy mindig mindenki a Patriotsot találja meg minden fájdalmával, a többi csapatnál meg le sem szarják 😛
(Most azzal a résszel, hogy nem nyerték meg, foglalkozni is felesleges, mert ha így érzed, akkor nem ugyanarról a meccsről beszélünk 😊)

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ehhez a passzolunk nem passzolunk kérdéshez: én pl utálom, amikor eldőlt a meccs, és az utolsó 10 perc arról szól, hogy futás-futás-futás(esetleg passz)-punt. Borzasztó színvonaltalan szerintem, ahogy sokszor azzá teszi a cserék pályára lépése is. Miért ne játszhatna a csapat, próbálhatna ki új dolgokat?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wyatt egy kicsit sztem túlzásba viszed.
Amikor a csapatodat ezen kritika érte akkor cirka 40 pontal vezettetek. A Broncos még nem nyerte meg akkor a meccset.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most látom csak az éjjeli meccset, és a szemét pofátlan Manning gusztustalanul passzolt még 4 perccel a meccs vége előtt is, csak azért, hogy meglegyen a 300+, és ezzel a 70. ilyen találkozója – mikor már rég megnyerte az összecsapást a Broncos!
Undorító statisztikavadász, így sokkal kevesebbet ér ez a rekordja is, fúj, monnyon le meg minden

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
nem tudtam hogy hova tegyem, de muszáj megosztanom, hogy ma rendezik az általános iskolai országos focidöntőket (Pop Warner Super Bowl), az alábbi linken lesznek majd róla összefoglalók, a rájátszás többi meccseiről már most is fenn pár 😊

 www.youtube.com/user/espnwwos?feature=watch


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
NFL Road Tested: The Cleveland Browns valaki látta már? Ha igen milyen?Béczkó
Leírás alapján nagyon jól hangzik. belenézek majd, elég érdekes lehet, megismerni ilyen szezonháttereket.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
NFL Road Tested: The Cleveland Browns valaki látta már? Ha igen milyen?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
akkor onside kick=nekimennnek a 4.nek?
érdekesbraxa88
én kifejezetten örülnék az onside kickek eltörlésének, szerintem nem is rossz ötlet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
akkor onside kick=nekimennnek a 4.nek?
érdekes
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
ezt még nem olvastam, de jól hangzik😊
végre újra előtérbe kerülne az ST, és nem touchbackek lennének folyamatosan a jobb kickerektől

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
"Roger Goodellnek az az ötlete támadt újabban, hogy eltörölné a kickoffokat, és helyette a kezdőrúgást elvégző csapat puntolhatna a saját 30 yardos vonaláról 4&15-ös szituációban. A cél ismét az, hogy kevesebb sérülés legyen. Ez az ötletet ezúttal már nem kommentáljuk."

FLAG FOCIIIIII

vicc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Néhány hónapja felmerült h mit is csinál a Director of Pro Personnel, most a játékosügynök Jack Bechta írt ezzel kapcsolatban egy cikket:  www.nationalfootballpost.com/Who-is-the-Pro-Personnel-Director.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis önpromó, de itt benne van
 www.nemzetisport.hu/nfl/p-manning-es-peterson-orult-versenyfutasa-brees-besokallt-2197617