NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Te Ata a kritériumok mindenkinek ismerősek, azért vannak a divizóküzdelmek, mert abban van a legnagyobb lé, kvázi fordítva mint a socceralapú összesorsolt csoportokban.sutianap
Én megértem a div-küzdelmek létjogosultságát, azt is, hogy a div. kapjon egy helyet a PO-ban.

Viszont, ha eltöröljük a csoportgyőztes kiváltságát, mert a kiemelés és PO-ba jutás történjen a mérleg alapján, akkor semmi sem tart vissza attól, hogy a főcsoportok között is megtegyük ugyanezt.DoM
Vajon bennem lehet a hiba, hogy nem fogalmazok elég világosan?

A PO-ba jutást nem venném el a gyenge divízió-győztestől, mert ezzel több esetben a szezon felétől rengeteg meccs válna teljesen lényegtelenné és ami a liga számára fontosabb, érdektelenné.

A wild card ígérete alkalmas a gyengébbek között is bizonyos kompetitivitást konstruálni, aminek eredményeként adott esetben az alapszakasz utolsó hetében lehet a legjobb meccs egy 6-9-es és egy 7-8-as csapat találkozója, ahogy ez történt 2010-ben.
Ezért el tudom fogadni ezt az igazságtalanságot.

Viszont nem hiszem, hogy kevésbé lenne tétje egy WC-helynek egy gyenge div-ben, ha a rájátszásban nem otthon játszhatnának.

Kicsit utána olvastam, a jelenlegi PO-rendszer 10 éve alatt nyolcszor fordult elő, hogy gyengébb mérlegű div-győztes kiverte WC-meccsen hazai pályán az ellenfelet, ebből a nyolcból hatan ki is estek a következő héten, már idegenben.
Mily meglepő, a nyolcból 5 West-csapat volt (a vendég csapatok ide minimum 2000 kilométert repültek)


Hogy mennyire nem elszigetelt és lényegtelen a téma, azt jelzi, hogy a változtatás ötlete már többször is felvetődött - eddig sikertelenül - a Liga előtt.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Viszont ha egy WC csapat nem tud idegenben legyőzni egy kisebb csapatot, akkor az szerintem nem érdemel SB-t, akármilyen jó is volt az alapszakaszban.Wester
Aki SB-t akar nyerni, annak mindenkit mindenhol le kell tudni győznie 😊 Ezen nem fogunk összeveszni.

Viszont akkor sem értem, hogy miért kell segíteni, jutalmazni a gyengébb alapszakaszt hazai pályával.
Az elmúlt 10 évben a 32 csapatból 31 több győzelmet szerzett otthon, mint idegenben, a Sea pl. hazai pályán 0,663-as mérlegű, idegenben meg 0,375. atapapa
És azt értenéd, hogy miért kell a gyengébb alapszakaszt, értsd ezalatt, hogy mikor még a csoportgyőzelem se sikerült, (csak pár W-vel több ergya, vagy motiválatlan csapatok ellen, akár tétnélküli, csoportgyőzelem szempontjából lefutott meccseken, mint most lehetett volna akár a 2 Colts-Houston) hazai pályával jutalmazni?Sobri Jóska
Ez a te gyenge belebeszélésed.
Itt ki volt szerinted a motiválatlanabb? Kinek volt nehezebb meccseket nyerni?



A Texans pl. 5-1-es mérleggel fejezte be ezt a szezont annak ellenére, hogy 3-7-tel indított.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Viszont ha egy WC csapat nem tud idegenben legyőzni egy kisebb csapatot, akkor az szerintem nem érdemel SB-t, akármilyen jó is volt az alapszakaszban.Wester
Aki SB-t akar nyerni, annak mindenkit mindenhol le kell tudni győznie 😊 Ezen nem fogunk összeveszni.

Viszont akkor sem értem, hogy miért kell segíteni, jutalmazni a gyengébb alapszakaszt hazai pályával.
Az elmúlt 10 évben a 32 csapatból 31 több győzelmet szerzett otthon, mint idegenben, a Sea pl. hazai pályán 0,663-as mérlegű, idegenben meg 0,375. atapapa
És azt értenéd, hogy miért kell a gyengébb alapszakaszt, értsd ezalatt, hogy mikor még a csoportgyőzelem se sikerült, (csak pár W-vel több ergya, vagy motiválatlan csapatok ellen, akár tétnélküli, csoportgyőzelem szempontjából lefutott meccseken, mint most lehetett volna akár a 2 Colts-Houston) hazai pályával jutalmazni?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Viszont ha egy WC csapat nem tud idegenben legyőzni egy kisebb csapatot, akkor az szerintem nem érdemel SB-t, akármilyen jó is volt az alapszakaszban.Wester
Aki SB-t akar nyerni, annak mindenkit mindenhol le kell tudni győznie 😊 Ezen nem fogunk összeveszni.

Viszont akkor sem értem, hogy miért kell segíteni, jutalmazni a gyengébb alapszakaszt hazai pályával.
Az elmúlt 10 évben a 32 csapatból 31 több győzelmet szerzett otthon, mint idegenben, a Sea pl. hazai pályán 0,663-as mérlegű, idegenben meg 0,375.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az NFL rendszere úgy néz ki most, mintha egy egyetemre a 30. legjobb felvételit író pesti gyereket nem vennénk már fel, mert Szabolcsból be kell engednünk az ottani első, de összesen 150. legjobb felvételizőt.
Majd miután felvettük más, jobban teljesítő előtt, még a 29. legjobb felvételit író diákot megelőzően veheti fel a tantárgyakat is. atapapa
Viszont, ha eltöröljük a csoportgyőztes kiváltságát, mert a kiemelés és PO-ba jutás történjen a mérleg alapján, akkor semmi sem tart vissza attól, hogy a főcsoportok között is megtegyük ugyanezt. Hiszen hasonló "igazságtalanság" ott is kialakulhat. Ha a PO előtt nem kezeljük ezeket, akkor előfordulhat, hogy 14-2-es Pats üti el a 15-1-es Steelerst a Super Bowltól, hogy ott a röhejes 13-3-as Eagles ellen játszanak. A fair megoldás az AFC döntő újrajátszása lett volna a Lombardiért.

Biztos van hiba a mostani rendszerben, de a 4 szabadkártya nekem kellő biztosíték, hogy jó csapat, PO-ra érdemes csapat, ne maradjon körön kívül csak azért, mert nem nyerte meg a csoportját.

Lehetne másolni az NCAA-ből a rangsorokat, meg a szavazásokat, hogy mindig a megfelelő csapat legyen ott a PO-ban hazai pályán, vagy semlegesen, vagy akárhol. Egy probowl szavazás pepitában. Nagy sikere lenne.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Te Ata a kritériumok mindenkinek ismerősek, azért vannak a divizóküzdelmek, mert abban van a legnagyobb lé, kvázi fordítva mint a socceralapú összesorsolt csoportokban. Most nem mondom meg fejből, de szerintem a legritkább blackout div. Meccseken van. S mondjunk akkor egy ekzakt mérőszàmot a csoportok erősségére, nincs, meg nincs is rá szükség, mert elsősorban fix divizió alapú a bajnoki rendszer, a többi hab a tortán, a koktélcseresznye meg a vadkártya. De ez csak az esély, nem is nagyon volt jelentősége amíg el nem gyött a StelerzmegaGiancs. Persze mindenki csak azt látja, hogy megcsinálták, de ez csupán az esély. S mostmég erősítsünk rá a koktélcseresznyére, hogy hazaigyepet adunk alája, dehát faszikáim, tessék verni a csoportot. Vagy ki lehetne kötni, hogy a ligautolsó egy félidőt kap a bajnoktol, s ha győz elveheti a címét, szerinten jaksonvillbe vagy kansasba összetudnának fésülni egy félidőt, ha arról lenne szó. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Másképp fogalmazva. Ha a saját csoportodat se tudod megnyerni, örülj hogy egyáltalán küzdhetsz tovább a lombardiért. Bjoca
Másképpen fogalmazva: lehet 4 győzelemmel kevesebb a neved mellett, ha azt éppen egy rosszabb divízióban kapartad össze, rosszabb ellenfelek ellen, akkor is tied a home advantage. atapapa
Viszont ha egy WC csapat nem tud idegenben legyőzni egy kisebb csapatot, akkor az szerintem nem érdemel SB-t, akármilyen jó is volt az alapszakaszban.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Ezen tény felemlegetése a fikázás maga. Mintha...
Sobri Jóska
Nézd, nekiállhatsz kreatívkodni akármilyen hasonlattal, amíg el nem kezdőik a rájátszás, addig a pillanatig a csapatok erejét rendszerint az alapszakaszmérleggel jelölik, sőt, még az SB kezdetekor is kiírják a döntőző csapatok mérlegét.
Mintha azt mondanád, hogy micsoda fikázás olimpiai úszódöntő előtt az előfutamok idejét felolvasni. Vicc.

Ha meg arról vitázunk, hogy mennyiben igazságos a rendszer, akkor lehetetlen alapszakaszmérleget nem felemlegetni az érvek között, mivel elvileg az alapszakasz első rendező elve, hogy a legjobbakat küldje a rájátszásba.



Az NFL rendszere úgy néz ki most, mintha egy egyetemre a 30. legjobb felvételit író pesti gyereket nem vennénk már fel, mert Szabolcsból be kell engednünk az ottani első, de összesen 150. legjobb felvételizőt.
Majd miután felvettük más, jobban teljesítő előtt, még a 29. legjobb felvételit író diákot megelőzően veheti fel a tantárgyakat is.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Másképp fogalmazva. Ha a saját csoportodat se tudod megnyerni, örülj hogy egyáltalán küzdhetsz tovább a lombardiért. Bjoca
Másképpen fogalmazva: lehet 4 győzelemmel kevesebb a neved mellett, ha azt éppen egy rosszabb divízióban kapartad össze, rosszabb ellenfelek ellen, akkor is tied a home advantage.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
De nem a jobb mérlegű, hanem a csoportgyőztes játszik otthon. S a csoport kiegyensúlyozottságára éppen nem egy 6-0 a jó szám. sutianap
Nézd, az is egy szempont, hogy ha egy divíziót akkor is kiegyensúlyozottnak tekintesz, ha mindenki kiegyensúlyozottan szar, és azért tudják csak az utolsó héten eldönteni a rájátszásba kerülő csapat személyét, mert a győztesnek is negatív mérlege van.
Éppen ezért se érdekel komolyabban Sobri kiegyensúlyozott szövege.

Másrészt mindenki számára világosak a szabályok előre, ezért nem is értem.sutianap
Ha egy szabály nem fair, attól még nem lesz jobb, mert ezt előre tudjuk róla.

ehát a legfontosabbak a divízió meccsek, ezért vannak az állandó csoportok, legyen rivalizálás. S persze a SB nagyon fontos, de minden stadionban föl van vésve a konferencia- és diviziógyőzelem, nem pedig a mérleg. Kaptál kupát vagy nem?sutianap
Igen, a div-küzdelmek azért fontosak, mert velük az utolsó pillanatig érdekelté lehet tenni a nézőt a feszültség fenntartásával, azzal hogy úgy érezze: olyan meccsre vesz jegyet vagy néz otthon a fotelből, aminek valamennyi súlya még van.
Ezt megértem, ezért se gondolom, hogy egy 10-6-os, de div. 3. csapatot egy 8-8-as divbajnok helyett kéne PO-ba küldeni, de ezzel legyen is vége egy gyengébb divbajnok kedvezményének, a PO-tól számítson a mérleg.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Na, akkor először is kaparj elő egy nagyítót és keresd meg, hol fikáztam a Seattle-t a 7-9-ért!
Karácsony van, kedves leszek és megspórolok neked pár percet: sehol.
Sőt, még a győzelmük értékét se vitatom el, ott, az ottani körülmények között jobban teljesítettek, pont.
(Az hogy 4 győzelemmel kevesebbet szereztek, az tény, nem fikázás).
atapapa
Ezen tény felemlegetése a fikázás maga.
Mintha egyszer, egy céges bulin belehánytál volna főnököd aktatáskájába, és még évek múltán is az "okádós" névvel illetnének. Ténynek tény, csak már nem túl releváns.
Próbálj túllépni azon, hogy nem az alapszakaszbeli összmérleg dönt.
Ráadásul pont az általad leírt példák (NYG, GB) mutatják, hogy a szarabb alapszakaszmérleg nem takar feltétlen szarabb teljesítményt, hanem ponthogy erősebb schedule-t.
Nem fogok beleveszni a statokba, mert azokkal mindent pro és kontra bizonyítani lehet, de egy NYG végigmasírozott 2007-ben is idegenben a győzelemig, és az is nevetséges, ha nem látod, hogy a 7-9es Seattle, vagy a mostani NFC East győztese mennyire erős csoportból jön.

És ez a lényeg, az esszencia röviden:
Másképp fogalmazva. Ha a saját csoportodat se tudod megnyerni, örülj hogy egyáltalán küzdhetsz tovább a lombardiért. Bjoca

több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Másképp fogalmazva. Ha a saját csoportodat se tudod megnyerni, örülj hogy egyáltalán küzdhetsz tovább a lombardiért.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
De nem a jobb mérlegű, hanem a csoportgyőztes játszik otthon. S a csoport kiegyensúlyozottságára éppen nem egy 6-0 a jó szám. Másrészt mindenki számára világosak a szabályok előre, ezért nem is értem. Tehát a legfontosabbak a divízió meccsek, ezért vannak az állandó csoportok, legyen rivalizálás. S persze a SB nagyon fontos, de minden stadionban föl van vésve a konferencia- és diviziógyőzelem, nem pedig a mérleg. Kaptál kupát vagy nem?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Na, akkor először is kaparj elő egy nagyítót és keresd meg, hol fikáztam a Seattle-t a 7-9-ért!
Karácsony van, kedves leszek és megspórolok neked pár percet: sehol.
Sőt, még a győzelmük értékét se vitatom el, ott, az ottani körülmények között jobban teljesítettek, pont.
(Az hogy 4 győzelemmel kevesebbet szereztek, az tény, nem fikázás).

Az NFL rájátszásának rendszere viszont megéri a savat, ha már nem a legjobb mérlegű csapatok kerülnek be automatikusan, akkor a gyengébb mérlegű ne kapjon csak azért hazai pályát, mert szerencséjére egy szar divízióban kellett abban az évben vitézkednie.
Beszélhetsz kiegyensúlyozottságról, egy 7-9-es vagy egy 8-8-as csapat nem kiegyensúlyozott, akkor sem, hogy ha rögtön győzelemmel kezdi a rájátszást.
Plusz tavaly a NY, előtte a GB is sok minden volt az alapszakaszban, de hogy harmonikusan teljesítő csapat nem, az biztos.
Mind a kettő bajnok lett. Nem ezen múlt.

A kiegyensúlyozottsághoz egyenlő feltételek is kellenek.
Mitől voltak azonosak a feltételei 2008-ban az Indiananak és a Chargersnek?
Az egyik a div-meccsein kívül csak két meccset vesztett el, a másik meg a divmeccsein kívül csak 3-t nyert.
Az egyik divben született 38 győzelem, a másikban 23.
Vagy 2010-ben a mi divíziónk szerzett 36 győzelmet, a West meg 25-t.
Melyikben volt könnyebb összeszedni PO-t érő 7 meg 8 győzelmet?
És mégis a nehezebb úton több W-t besöprő csapat volt kénytelen utazni a Nyugati Partra mind a kétszer.
Akkor is ez lesz a véleményem, ha valaha a Saints fogja kihasználni a rendszert, és jut alapszakaszgagyival PO-ba és ver meg egy jobb mérlegű csapatot hazai pályán.
A rendszer ezen része akkor se lesz fair, ha az én csapatomnak kedvez.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
A kiegyensúlyozottság lényege az, hogy 1 nap 1 meccs dönt.
Ezért jobb nagyságrendekkel az NFL, mint rendszer, mint egy soccerbajnokság.
Van 16 meccs a hazai pályáért, és 3(4) a bajnoki címért.
A Pats-nek pl. most ezért volt sorsdöntő a SF elleni vereség, ezért volt tétje a meccsnek, ezért lett jó meccs.
Nekem ez tetszik ebben a sportban.
Hogy nem egy jó átlagot kell hozni, hanem a maximumot az adott szituban.

A Seahawksot a 7-9-ért fikázni, pont olyan, mint egy soccer VB(BL, stb.) győztest a 11-esekkel elért győzelemért.
Ha nem vagy jobb, attól még nyerhetsz, ha eléred, hogy a nálad jobb ott és akkor ne legyen jobb. Ez is a játék része. Így lehetsz győztes.
Különben le se kéne játszani a meccseket, hisz a szezon elött a szakírók megnézik melyik a legerősebb összeállítás, és már mehetne is postán a Lombardi.

Ha fontos egy csapatnak a hazai pálya, nyerje meg a csoportját.
A 'Hawks megtette. Azzal a csapattal kihozták abból az alapszakaszból a maximumot.
Nevetséges lenne, ha nem a csoportgyőztes játszana otthon, csak mert szűkösen nyerte a csoportot, (nézd meg az idei NYG-DAL-WASH versenyfutást. simán lehet 9-7-el csoportgyőztes, és simán lehet az NFC-ben 10-6-os WC-s csapat, de ettől még nem szar az NFC East, sőt), hanem egy csoportmásodik egy fisfos sorsolással (mint pl idén a Colts).
Ez egyáltalán nem a rendszer igazságtalansága.
Mert ha az lenne akkor mi szükség csoportokra?
Bejut a konferencia 16 csapatából a legjobb 6(8), oszt nem kellenek csoportok. Vagy sima 15 meccses konferencia-körmérközés, és az első 4 elődöntő-SB. Sorolhatnám.
Amíg van csoportrendszer, a csoportgyőzelem nehezebb, mint a WC-hely elcsípése, és megérdemli a hazai pályát.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVPWyatt
CJ se lett MVP PO nélkül 2009-ben, Brees se volt 2008-ban, szóval ezt kijelenteni nem nagy merészség.

Ezt hülyeségnek is tartom egy olyan rendszerben, ahol egyszerre lehet rájátszásban egy 7-9-es csapat és rájátszáson kívül két 10-6-os gárda (2010)atapapa
És ez a 7-9-es csapat még pofátlanul valami sokkal jobb csapatot ki is ejtett a rájátszásban. Direkt.
Nem ugrik be, melyik méltán odakerült volt az, nem tudod?Sobri Jóska
kíváncsi vagyok a következő évek alatt még hányszor és mekkora kerülőúttal kell ebbe a témába kullancsként újra és újra csimpaszkodnod.

Különben annak a Seattle-nek az egyik legjobb hazai pályája van, mi hazai pályán pár meccsel korábban rendesen megvertük őket.
Hangsúlyozom (nem először, de hát ha az első néhány alkalommal nem fogtad fel, kísérletet teszek most is), már akkor is a rendszer igazságtalanságának tartottam a sokkal rosszabb alapszakasz-mérlegű csapat hazai pályáját, amikor a 8-8-as San Diego fogadhatta (és kiejtette) otthon a 12-4-es Indit 2009 elején.
1 meccsen az NFL-ben bárki megverhet bárkit

legyen elég ajándék egy gyenge mérlegű div-győztesnek a PO, ne kapjon még rögtön egy hazai pályát is kezdésként.


Máskülönben pedig ennek az érvelésnek az erőltetett előráncigálásával szerintem valamennyire magad ellen beszélsz, mivel amellett szálltam síkra, hogy 1-2, rájátszástól elválasztó győzelemnek (azaz leheletnyit gyengébb csapatnak) nem kéne perdöntőnek lennie az MVP-cím kiosztásakor egy olyan évben, amikor nincs kiemelkedő, űrszámokat idéző QB-teljesítmény, viszont van egy, az egész liga torkán átgyalogló Peterson.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVPWyatt
CJ se lett MVP PO nélkül 2009-ben, Brees se volt 2008-ban, szóval ezt kijelenteni nem nagy merészség.

Ezt hülyeségnek is tartom egy olyan rendszerben, ahol egyszerre lehet rájátszásban egy 7-9-es csapat és rájátszáson kívül két 10-6-os gárda (2010)atapapa
Tehát simán csak a Vikings PO-ja az esélyes, stimm
Viszont én jelenleg rájuk se a Texans, se a Packers ellen nem tennék, pedig mindkét győzelem kéne a PO-hoz, így mélyebb belemélyülés nélkül, amennyire szoros az NFCWyatt
Packers ellen azert megraknam magunkat nekik valszeg annyira nem kell a meccs, raadasul otthon van eddig 1 veresunk es AP otthon szarra fogja futni oket.
A nehezebb ugy az a most jovo Texans D . Mind AP rekordja mind a playoff itt kerul a legnagyobb veszelybe. Mondjuk meg 2 winnel is siman kizughatunk. Mondjuk ha 10-6 tal esunk ki akkor APnek meglehet az MVP cim.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVPWyatt
CJ se lett MVP PO nélkül 2009-ben, Brees se volt 2008-ban, szóval ezt kijelenteni nem nagy merészség.

Ezt hülyeségnek is tartom egy olyan rendszerben, ahol egyszerre lehet rájátszásban egy 7-9-es csapat és rájátszáson kívül két 10-6-os gárda (2010)atapapa
És ez a 7-9-es csapat még pofátlanul valami sokkal jobb csapatot ki is ejtett a rájátszásban. Direkt.
Nem ugrik be, melyik méltán odakerült volt az, nem tudod?Sobri Jóska

are you kidding me?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVPWyatt
CJ se lett MVP PO nélkül 2009-ben, Brees se volt 2008-ban, szóval ezt kijelenteni nem nagy merészség.

Ezt hülyeségnek is tartom egy olyan rendszerben, ahol egyszerre lehet rájátszásban egy 7-9-es csapat és rájátszáson kívül két 10-6-os gárda (2010)atapapa
És ez a 7-9-es csapat még pofátlanul valami sokkal jobb csapatot ki is ejtett a rájátszásban. Direkt.
Nem ugrik be, melyik méltán odakerült volt az, nem tudod?

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVPWyatt
CJ se lett MVP PO nélkül 2009-ben, Brees se volt 2008-ban, szóval ezt kijelenteni nem nagy merészség.

Ezt hülyeségnek is tartom egy olyan rendszerben, ahol egyszerre lehet rájátszásban egy 7-9-es csapat és rájátszáson kívül két 10-6-os gárda (2010)atapapa
Tehát simán csak a Vikings PO-ja az esélyes, stimm
Wyatt
Stimm, nem mindig az nyeri a címet, aki a legjobban megérdemli 😊atapapa
Ezt adom (és nem csak itt 😊)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVPWyatt
CJ se lett MVP PO nélkül 2009-ben, Brees se volt 2008-ban, szóval ezt kijelenteni nem nagy merészség.

Ezt hülyeségnek is tartom egy olyan rendszerben, ahol egyszerre lehet rájátszásban egy 7-9-es csapat és rájátszáson kívül két 10-6-os gárda (2010)atapapa
Tehát simán csak a Vikings PO-ja az esélyes, stimm
Wyatt
Stimm, nem mindig az nyeri a címet, aki a legjobban megérdemli 😊

több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Az korrekt 😀
Adrian Peterson has 909 yards after contact. That's as many TOTAL yards that Steven Jackson has this season. Wyatt
A legutóbbi nyolc meccsen több yardot (1313) futott, mint a Chargers, a Falcons, a Raiders, a Jags, a Cowboys és a Cardinals a teljes szezonban.vassadi
és ez(1313) pont ugyanannyi, mint amennyi Fosternek van az egész szezonban, amivel 4. a futók rangorában
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVPWyatt
CJ se lett MVP PO nélkül 2009-ben, Brees se volt 2008-ban, szóval ezt kijelenteni nem nagy merészség.

Ezt hülyeségnek is tartom egy olyan rendszerben, ahol egyszerre lehet rájátszásban egy 7-9-es csapat és rájátszáson kívül két 10-6-os gárda (2010)atapapa
Tehát simán csak a Vikings PO-ja az esélyes, stimm
Viszont én jelenleg rájuk se a Texans, se a Packers ellen nem tennék, pedig mindkét győzelem kéne a PO-hoz, így mélyebb belemélyülés nélkül, amennyire szoros az NFC

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVPWyatt
CJ se lett MVP PO nélkül 2009-ben, Brees se volt 2008-ban, szóval ezt kijelenteni nem nagy merészség.

Ezt hülyeségnek is tartom egy olyan rendszerben, ahol egyszerre lehet rájátszásban egy 7-9-es csapat és rájátszáson kívül két 10-6-os gárda (2010)

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Esélyes hogy 2006 után ismét futó nyeri az MVP-t. Jó is ez, kezdett nagyon passzbuzi lenni a liga, kell egy kis "visszalengés". atapapa
Azt mondod akkor is, ha a Vikings nem lesz rájátszásban?
Egy hétig hordok Brees siget, ha a Minnesota nem lesz PO-s, és AP lesz az MVP