NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Ki mire számít este/hajnalban? QB vagy nem QB? 😊
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Egyre inkább preferálok egy első körös CB picket (Ward, esetleg Fitzpatrick), majd második körben jöhet Lauletta. Állítólag jól sikerült a Cardsos látogatása, csak sajnos több csapat is érdeklődik iránta, még az is lehet hogy 2/15ig sem csúszik le...
Perpill úgy érzem amúgy hogy sokkal inkább kell McCoy teljesítménye miatt izgulnunk, mint bármilyen draft vagy FA igazolás miatt. Ez az ember akkora lutri hogy ötletem sincs mit várjak (akár most, akár szeptembertől).
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Én optimista vagyok, és azt mondom lehet ez 6-10-es szezon is. Na nem mintha azzal sokkal többet érnénk.shagi0206
én is optimista vagyok, de nem írom fordítva a mérleget, azaz nem 6-10, hanem 10-6 😊
Cardinalis
az optimizmus jó dolog, de maradjunk a realitásoknál. Már a 8-8 se nevezhető igazán reálisnak, de az, hogy 10 győzelmet összeszedjünk ebből a sorsolásból, ahhoz kb semmiféle sérülés nem fér be. Továbbá minden csoportellenfelet verni kell legalább 1x (A Ramstől szerintem mind2x kikapunk, a 49erstől is 1x sanszos, a Hawkst lehet talán 2x is verni, ők is szétzilálódtak rendesen).
Verhetőek: Redskins, Bears, Seahawks (mint írtam akár 2x is), talán a Broncos, 49ers (1x), Raiders, Lions.
Nyilván még nincsenek kész a csapatok, nem tudunk semmiféle következtetést leszűrni (főleg, hogy még a drafton se vagyunk túl), de előzetesen én ezekre látok esélyt. Nem kalkuláltam az ellenfelek kulcsfiguráinak sérüléseiről (pl. Rodgers tavaly kiszállt, a Packers mindjárt egy 1/1 közeli csapat benyomását keltette).
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Én optimista vagyok, és azt mondom lehet ez 6-10-es szezon is. Na nem mintha azzal sokkal többet érnénk.shagi0206
én is optimista vagyok, de nem írom fordítva a mérleget, azaz nem 6-10, hanem 10-6 😊

Szerkesztette: Cardinalis

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Idei menetrend 1 prime time meccsel a Denver ellen(TNF)

iktriad
Fúúúú de szép lesz az idei év 😊
Én ebben max 3 W-t látok az előző szezonban, és az FA-n mutatottak alapján, plusz megnézve a rostert. Azt hiszem hátradőlhetünk egy kicsit és nem kell izgulni még a pozitív szezon miatt sem.... max hogy ne rontsuk el a draft pozit megint.
silent7939
Én optimista vagyok, és azt mondom lehet ez 6-10-es szezon is. Na nem mintha azzal sokkal többet érnénk.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 282 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szavazzatok 😊

 www.strawpoll.me/15539608


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Idei menetrend 1 prime time meccsel a Denver ellen(TNF)

iktriad
Fúúúú de szép lesz az idei év 😊
Én ebben max 3 W-t látok az előző szezonban, és az FA-n mutatottak alapján, plusz megnézve a rostert. Azt hiszem hátradőlhetünk egy kicsit és nem kell izgulni még a pozitív szezon miatt sem.... max hogy ne rontsuk el a draft pozit megint.
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Az egyetlen pozitívum hogy az első 4 meccsből 3-at itthon kezdünk, ez egy ilyen újjáépülő csapatnál fontos lehet, DE:
-A Rams 2. héten idegenben gyilkos lesz, 3. héttől lehet hogy jöhet is Glennon.
-13. héten Packers idegenben instant lose
-Két komoly idegenből idegenbe túránk lesz az 5.-6. és a 12.-13. hetek között, ráadásul többségük korai meccs. Ezek nem szoktak jól alakulni...

Meglátjuk Wilks mit rak össze, de én nem bánnám ha építkezésre lenne szánva ez a szezon. Persze a Rams/49ers duó masírozását nem tudom mi veszélyeztetheti a következő 3 évben, de hátha megrogynak majd...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 080 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 1 prime time meccsel a Denver ellen(TNF)
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Ilyen offseason utan semmin se lepodjunk meg
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Elkapót 1. körben idén nem szabad. Ez a wr class idén elég gyenge. Ha QB, és realitást is nézzük, akkor egyértelműen Rudolph kell. Ha vmilyen csoda folytán marad bent elitnek kinéző DB, akkor azt mindenképp ki kell húzni a 15. helyen.
Az O-line erősítése 1. körben kizárt, Nelsonon kívül nem nagyon van másik falember, akiért érdemes lehet 1. kört áldozni, de Ő top10-ben simán ki megy.
Hogy kit húzunk, azt nem tudom, de az utóbbi idők 1. körös baklövéseit jó lenne levetkőzni
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Rudolph
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
A kicserélődött front office miatt tippelni sem nagyon tudok, de Bradford szerződése inkább a QB draft esélyét növeli nálam.
Lamar Jacksonnak örülnék legjobban a 2. kör elejére felmozogva, de ennek nem látom realitását, 1/15-re pedig nem biztos hogy ki merik húzni.
Egyedül ő szimpatikus nekem az idei irányító classból, a többiek bűzlenek a hype-tól.
Ridley-t írják hozzánk sok helyen, de én őt kizártnak tartom, és nem is örülnék neki, inkább halásszunk elkapót a hátsó körökben.

Fogalmam sincs 😊

Szerkesztette: Kexandro
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 282 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egy hét múlva draft, szerintetek kit húzunk az első körben?

A pontosan tippelők között kisorsoljuk Josh Allen "Tűpontos passzaim nyomás alatt" nagy sikerű könyvét


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 282 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Előszezon menetrend:
vs Chargers
at Saints
at Cowboys
vs Broncos


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Brice Butler WR érkezett két évre.
Löfli
vele se igen megyünk a falnak.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Brice Butler WR érkezett két évre.
Löfli
Őőőőő.... "wow"

Szerkesztette: silent7939
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 282 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Brice Butler WR érkezett két évre.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A bundesligából jön az erősítés  www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Cardinals-Sign-German-DL-Moubarak-Djeri/cb953fc3-f5dc-42d7-9692-7dabdc36a06f

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Suh -> Rams.
Ha Bradfordnak van egy kis esze még ma szerződést bont és elmegy 3. backupnak a Brownsba.
Ha talál valaki fogadást Bradford szezonbéli épségére vonatkozóan az ne tartsa magában; teszem rá a házat.
Kexandro
A mi csodás falunk megeszi Suh-t reggelire. Ha mind az öten rámennek, csak rá.....
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Suh -> Rams.
Ha Bradfordnak van egy kis esze még ma szerződést bont és elmegy 3. backupnak a Brownsba.
Ha talál valaki fogadást Bradford szezonbéli épségére vonatkozóan az ne tartsa magában; teszem rá a házat.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Szánalmas eddig ez az offseason, már most kezdik elvenni a kedvem a szezontól...
-Bradfordot még képes vagyok megemészteni, de Glennon? Simán maradhatott volna Stanton is kevesebbért
-Veldheer nem ért ennyit, de ha nem hozunk helyette senkit akkor felesleges volt elküldeni
-Hol vannak a cornerek? Hol vannak az elkapók?
-Mire ez a sok paycut? Kinek csináljuk a helyet?

Nem látom a koncepciót. A drafton nagyon drága lenne felmozogni, ráadásul annyi a lyuk a csapatban hogy brutálmód kellenek a pickek. Úgy érzem a Cousins sztori kapcsán két szék között a padlóra estünk.
Várok még egy komolyabb breakinget elvégre van most némi lóvé ami elköltésre vár, de egy fecske nem csinál nyarat.
Korai a tippelés de 4-12nél perpill nem várok jobbat.
Kexandro
ami biztos, hogy a csoportban semmi esélyünk nem lesz. Van két felfelé ágazó csapat, meg 2 lefelé. A vicces, hogy a 2 lefelé az pár éve jóval előrébb járt a másik 2-nél. Szaturnáliai csoda lesz, ha egyáltalán nyerünk meccset csoportellenfél ellen. Az offense az full utolsó a csoportban, már ami a neveket illeti (van 2 emberünk, aki elit, de az kevés). És a védelem sem túl biztató, mert bár ott sokkal jobban állunk, de a korábbi évekhez képest itt is lejtmenetet várok.
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Szánalmas eddig ez az offseason, már most kezdik elvenni a kedvem a szezontól...
-Bradfordot még képes vagyok megemészteni, de Glennon? Simán maradhatott volna Stanton is kevesebbért
-Veldheer nem ért ennyit, de ha nem hozunk helyette senkit akkor felesleges volt elküldeni
-Hol vannak a cornerek? Hol vannak az elkapók?
-Mire ez a sok paycut? Kinek csináljuk a helyet?

Nem látom a koncepciót. A drafton nagyon drága lenne felmozogni, ráadásul annyi a lyuk a csapatban hogy brutálmód kellenek a pickek. Úgy érzem a Cousins sztori kapcsán két szék között a padlóra estünk.
Várok még egy komolyabb breakinget elvégre van most némi lóvé ami elköltésre vár, de egy fecske nem csinál nyarat.
Korai a tippelés de 4-12nél perpill nem várok jobbat.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Veldheert elboltoltuk Denverbe egy idei 6. körért. elvileg 6.9 milliót szabadítottunk fel a cap space-ből.

plusz jött Bene Benwikere CB 1 évre.
Löfli
Micsoda agresszivitás.... wowww nem tudok betelni ezekkel a nevekkel akkora fogások.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 282 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Veldheert elboltoltuk Denverbe egy idei 6. körért. elvileg 6.9 milliót szabadítottunk fel a cap space-ből.

plusz jött Bene Benwikere CB 1 évre.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!