Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
ettől függetlenül 1-2. körben ki lehet húzni egy qb prospectet, akit nem muszáj az első héten a mély vízbe dobni | csak a 4. hét után |
Löfli
Biztos rengeteget fog majd tanulni Bradford papától. Még esni sem tud ez a hikomat.
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
" Igen, szerintem bukott. A következő lesz a 8. éve, és mi leszünk a 4. csapata. Soha nem dobott 4000 yard fölött egy szezonon belül. Még a Rams sem hívta le az 5. éves opcióját, biztosan azért mert király volt a pályán. 101 TD mellett sikerült összehoznia 54 int-t, a meccsenként 238y sem egy szupi teljesítmény de legalább szépen tud megsérülni, 7 év alatt 32 meccset hagyott ki, ami nem éppen vasemberi mivoltát erősíti. A QB ratinget már meg sem említem, ami 85,1 átlagban. Stantoni szint felett nemsokkal. Jó üzlet. Én sem várok tőle 3-4 meccsnél többet sajnos, annak is a felét a földön tölti majd. "


Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ettől függetlenül 1-2. körben ki lehet húzni egy qb prospectet, akit nem muszáj az első héten a mély vízbe dobni | csak a 4. hét után |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Istenem mekkora balfasz ez a FO!!!! Sam Bradford baszki.... Sam Bradford. Most ez komoly? A mi falunk mögé??? Tényleg? Ahhh bárcsak ne éreztem volna már előre hogy a nagy agresszivitás QB keresés téren csak kamu. Már csak Jeff Fisher hiányzik ide és minden fasza lesz. Nincs egy üres assistant HC pozink szabadon?
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Bradford érkezik.
Beki
Egy rakás szar .😊 Mi a fasznak igazolunk ilyen bukot QB-t. Inkább trade felfelé, mint ilyen szerencsétlenek, de legalább sok pénzért.
Leon78
Bukott QB? A bukott nem ott kezdődik, már ami a játékát illeti. Láttad tavaly játszani? Ha vmi csoda folytán épségben megúszná a következő szezont, akkor rohadt nagyot nyer vele a csapat. Bár ehhez én nem tudok optimistán hozzáállni, mert nem rémlik, hogy lett volna olyan szezonja, amiben ne sérült volna meg. De ha csak a mutatott játékát nézzük, pont egy olyasmire van szükség, mint Ő. Aki elég jól vigyáz a labdára, és egy game manager szintnél picit többet tud hozni.
Ami a pénzügyi részét illeti: a 20 milla 1 évre már nem is sok, csak ha ez garantált. Garantált? Nem néztem meg a szerződés részleteit, csak a hírt láttam.
shagi0206
Igen, szerintem bukott. A következő lesz a 8. éve, és mi leszünk a 4. csapata. Soha nem dobott 4000 yard fölött egy szezonon belül. Még a Rams sem hívta le az 5. éves opcióját, biztosan azért mert király volt a pályán. 101 TD mellett sikerült összehoznia 54 int-t, a meccsenként 238y sem egy szupi teljesítmény de legalább szépen tud megsérülni, 7 év alatt 32 meccset hagyott ki, ami nem éppen vasemberi mivoltát erősíti. A QB ratinget már meg sem említem, ami 85,1 átlagban. Stantoni szint felett nemsokkal. Jó üzlet. Én sem várok tőle 3-4 meccsnél többet sajnos, annak is a felét a földön tölti majd. 😊
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bradford érkezik.
Beki
Egy rakás szar .😊 Mi a fasznak igazolunk ilyen bukot QB-t. Inkább trade felfelé, mint ilyen szerencsétlenek, de legalább sok pénzért.
Leon78
Bukott QB? A bukott nem ott kezdődik, már ami a játékát illeti. Láttad tavaly játszani? Ha vmi csoda folytán épségben megúszná a következő szezont, akkor rohadt nagyot nyer vele a csapat. Bár ehhez én nem tudok optimistán hozzáállni, mert nem rémlik, hogy lett volna olyan szezonja, amiben ne sérült volna meg. De ha csak a mutatott játékát nézzük, pont egy olyasmire van szükség, mint Ő. Aki elég jól vigyáz a labdára, és egy game manager szintnél picit többet tud hozni.
Ami a pénzügyi részét illeti: a 20 milla 1 évre már nem is sok, csak ha ez garantált. Garantált? Nem néztem meg a szerződés részleteit, csak a hírt láttam.
shagi0206
Fantasztikus támadójátékot lehet olyan QBra építeni akinek 100 passzából 99 10 yard alatti.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
15 a garantált következő évi opcióval ami még 20 milla lenne
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Bradford érkezik.
Beki
Egy rakás szar .😊 Mi a fasznak igazolunk ilyen bukot QB-t. Inkább trade felfelé, mint ilyen szerencsétlenek, de legalább sok pénzért.
Leon78
Bukott QB? A bukott nem ott kezdődik, már ami a játékát illeti. Láttad tavaly játszani? Ha vmi csoda folytán épségben megúszná a következő szezont, akkor rohadt nagyot nyer vele a csapat. Bár ehhez én nem tudok optimistán hozzáállni, mert nem rémlik, hogy lett volna olyan szezonja, amiben ne sérült volna meg. De ha csak a mutatott játékát nézzük, pont egy olyasmire van szükség, mint Ő. Aki elég jól vigyáz a labdára, és egy game manager szintnél picit többet tud hozni.
Ami a pénzügyi részét illeti: a 20 milla 1 évre már nem is sok, csak ha ez garantált. Garantált? Nem néztem meg a szerződés részleteit, csak a hírt láttam.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
20milla egy évre.
Valaki itt viccel.
Bazzani
Még 10 is sok ezért a szerencsétlenért. Így akár én is tudnék QB-t igazolni. Annyit Stanton is tudna mint Bradford sokkal kevesebbért. Egyre többet csalódok Keim-ben is.
Leon78
Úgyis megsérül az első három forduló alatt valamikor.

több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
20milla egy évre.
Valaki itt viccel.
Bazzani
Még 10 is sok ezért a szerencsétlenért. Így akár én is tudnék QB-t igazolni. Annyit Stanton is tudna mint Bradford sokkal kevesebbért. Egyre többet csalódok Keim-ben is.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
20milla egy évre.
Valaki itt viccel.

több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Bradford érkezik.
Beki
Egy rakás szar .😊 Mi a fasznak igazolunk ilyen bukot QB-t. Inkább trade felfelé, mint ilyen szerencsétlenek, de legalább sok pénzért.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Bradford érkezik.
Beki
Lényeg a folytonosság szokták volt mondani.
Bradford még Palmernél is üveg testűbb,ha egészséges tud maradni akár még be is válhat itt,de lehet jobb lett volna inkább OC-nak szerződtetni mert amennyi Playbook már csóri fejében van... 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bradford érkezik.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Állítólag egy 145M $-os szerződéssel kínáltuk meg Cousinst 5 évre... Ez már versenyképesnek tűnik azért 😊.
Nem egyértelmű amúgy hogy örülnék-e neki, mert ennyit közel sem ér, de mégiscsak betonbiztos pont lenne jópár évre... Talán egy Tyrod Taylor trade lett volna a legjobb; az első 1-2 pickünk úgysem szokott beválni 😊
Kexandro
Iszonyat nagy pénz. Ha nem jönne be, elásnánk magunkat jó pár évre. Ha viszont tudna hozni egy jó szintet, akkor nem bánnám a dolgot. Csak félek, hogy befaragunk vele, mint eddig szinte minden FA QB-vel. Egyáltalán beférne a sapi alá?
Leon78
pont, hogy a draftolt és az idecserélt qb-k nem váltak be.

(mondjuk Palmer is trade-elve volt 😊)

amúgy meg nem fog ide jönni, nem kell tőle tartani 😀
Löfli
Miért ne jönne? Eddig is lóvét akart, ezért picsogott, tőlünk meg is kapná ezek szerint és nem egy kutyaütő Brownsban kellene lehúznia a karrierjét a kukán.

Bár ahogy nézem a Vikes-tól áll fel neki. 😊

Ha így haladunk tényleg az lesz amit írtam pár hete, hogy a nagy agresszív QB keresés eredménye Keenum lesz vagy a rokkant Bridgewater, netán az örök ígéret porcelánbaba Samu, de akkor keenumban vagy röhögni vagy sírni fogok.
silent7939
Keenum az már biztos nem, délelőtt aláírt a Broncoshoz. Glennon még backupnak is fölösleges, annyit érünk Stantonnal is, mint vele.
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
helyette jön a zsiráf (gondolom backupnak)

 twitter.com/kpatra/status/973593769890238464
Löfli
Ezt remélem nem gondolják komolyan mert akkor a West utolsó helye garantált. Megint megy a faszkodás, meg sem lepődöm már.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
helyette jön a zsiráf (gondolom backupnak)

 twitter.com/kpatra/status/973593769890238464
Löfli
Atyaúristen.
Mekkora ötlet!

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
helyette jön a zsiráf (gondolom backupnak)

 twitter.com/kpatra/status/973593769890238464


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Na ugy nez ki teljesen okafogyott Kirk kapitanyrol beszelni, Minessotaba igazol ugy tunik.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Állítólag egy 145M $-os szerződéssel kínáltuk meg Cousinst 5 évre... Ez már versenyképesnek tűnik azért 😊.
Nem egyértelmű amúgy hogy örülnék-e neki, mert ennyit közel sem ér, de mégiscsak betonbiztos pont lenne jópár évre... Talán egy Tyrod Taylor trade lett volna a legjobb; az első 1-2 pickünk úgysem szokott beválni 😊
Kexandro
Iszonyat nagy pénz. Ha nem jönne be, elásnánk magunkat jó pár évre. Ha viszont tudna hozni egy jó szintet, akkor nem bánnám a dolgot. Csak félek, hogy befaragunk vele, mint eddig szinte minden FA QB-vel. Egyáltalán beférne a sapi alá?
Leon78
pont, hogy a draftolt és az idecserélt qb-k nem váltak be.

(mondjuk Palmer is trade-elve volt 😊)

amúgy meg nem fog ide jönni, nem kell tőle tartani 😀
Löfli
Miért ne jönne? Eddig is lóvét akart, ezért picsogott, tőlünk meg is kapná ezek szerint és nem egy kutyaütő Brownsban kellene lehúznia a karrierjét a kukán.

Bár ahogy nézem a Vikes-tól áll fel neki. 😊

Ha így haladunk tényleg az lesz amit írtam pár hete, hogy a nagy agresszív QB keresés eredménye Keenum lesz vagy a rokkant Bridgewater, netán az örök ígéret porcelánbaba Samu, de akkor keenumban vagy röhögni vagy sírni fogok.

Szerkesztette: silent7939
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Csak félek, hogy befaragunk vele, mint eddig szinte minden FA QB-vel.
Leon78
Kurt Warner, Carson Palmer????
peach
Kevin Kolbász...
Amadeus
Meg is van hát a rendszer, tapasztalt, valamikor már jó teljesítményt nyújtó, de aztán visszaeső irányítót kell szerezni. Milyen kár, hogy RGIII-nek nincs térde 😛
Wyatt
milyen kár, hogy hülye is mellé RG3

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak félek, hogy befaragunk vele, mint eddig szinte minden FA QB-vel.
Leon78
Kurt Warner, Carson Palmer????
peach
Kevin Kolbász...
Amadeus
Meg is van hát a rendszer, tapasztalt, valamikor már jó teljesítményt nyújtó, de aztán visszaeső irányítót kell szerezni. Milyen kár, hogy RGIII-nek nincs térde 😛

több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
De jó olvasgatni itt a többi csapatfórumot. Élet van a csapatuknál. Mi meg várjuk, hátha történik valami pozitívum.
shagi0206
Mi nem költekezhetünk ész nélkül, ha tényleg Cousins-t akarjuk. Úgy még a meglévő keret is szűkös. 😊 Csak nehogy úgy járjunk, hogy mire lesz lóvé és eldől, hogy Kirk nem ide igazol, semmi normális FA nem marad már a piacon.
Leon78
Ugyanezen gondolkodtam. Mintha a komplett front office azon dolgozott volna az elmúlt 1 hónapban hogy összepattintsanak egy szerződést Cousins elé, holott reális esély valljuk be erre sosem volt. Forgatókönyvek:
1- Összejön a Cousins üzlet, és semmilyen komoly FA játékosra nem marad pénzünk
2- Lecsúszunk Cousinsról, és a p*csölés miatt a top FA célpontokról is. Marad a draft QB-t húzni
3- Rámegyünk a lepattanóra, AKA Bridgewater, mellé belefér érdemi erősítés, de a legjobb FA játékosokra így sem maradt már esélyünk

OK, talán túlegyszerűsítettem a témát, de ez a FA stratégia úgy érzem nagyon félrement idén; 1/15 draftcetlivel, QB nélkül egyszerűen nem mehetünk ennyire ALL IN Cousinsért... Ez nagy FAIL így
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Csak félek, hogy befaragunk vele, mint eddig szinte minden FA QB-vel.
Leon78
Kurt Warner, Carson Palmer????
peach
Kevin Kolbász...
Amadeus
Érte tradeltek 😊 de még ha őt is idevesszük akkor is inkább nyerőnek tűnik az elmúlt 15 év ilyen szempontból 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Csak félek, hogy befaragunk vele, mint eddig szinte minden FA QB-vel.
Leon78
Kurt Warner, Carson Palmer????
peach
Kevin Kolbász...

criminal lawyer or criminal lawyer?