Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
gedam 5 700
ET story után meglepő lenne ha bevállalná az FO, de megnézném
😊

null

"Not alone" is what I see👀  t.co/m5ps1tlH5g



pont írni akartam, hogy ha érdeklődünk ab után és kb. ugyanazt adjuk, mint más, hollywood és lamar miatt biztos minket választ. ugye lamar is erősen kampányolt érte.
gedam
Morfil
én is erre gondoltam, de et pont a másik véglet: egy introvertált alkat, egy magának való faszi. azért is vetette ki magából ez a nagy szájú floridasztájl közeg, ami jelenleg boltimúrban van. ab pont fitt lenne ide.
(hozzátenném ezért is kedveltem mindig et-t, kicsit más, mint az átlagfeka)
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
ET story után meglepő lenne ha bevállalná az FO, de megnézném
😊

null

"Not alone" is what I see👀  t.co/m5ps1tlH5g



pont írni akartam, hogy ha érdeklődünk ab után és kb. ugyanazt adjuk, mint más, hollywood és lamar miatt biztos minket választ. ugye lamar is erősen kampányolt érte.
gedam

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
gedam 5 700

null

"Not alone" is what I see👀  t.co/m5ps1tlH5g



pont írni akartam, hogy ha érdeklődünk ab után és kb. ugyanazt adjuk, mint más, hollywood és lamar miatt biztos minket választ. ugye lamar is erősen kampányolt érte.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
Szerintem nem mi vagyunk a mérvadók.
Azt látni kell, hogy a front nagyon erős, de a sec sokszor vakon van.
És ez Lamarr miatt nektek kedvez.
Offense oldalon én személy szerint örülök, hogy +30-as meccseink vannak, de igazán jó védelemmel még nem találkoztunk.
A tiétek az.
Es hát nálunk még mindíg kérdésesek a oc, dc hívások.
Ha nem találnak ki valami meglepőt, szerintem simán behúzzátok.
És ezért nem érzem úgy, az edzők közti különbség miatt föleg, hogy mi lennénk a mérvadóak.
zidane99
hát nem tudom. ha a csapatrészek párharcait nézzük, akkor nálatok a front 7 annyival jobb a mi o-lineunknál, hogy az döntő lehet.
a mi védelmünk meg ott erős talán, ahol ti is erősek vagytok. szerintem egy klasszikus kevés pontos dráma lesz ebből, sok-sok labdaeladással, labdaszerzéssel.a kevesebbet hibázó (mekkora okosság) csapat nyer majd.
15-14 ide😛
gedam
Bár így lenne!
Persze 15-14 ide.😁
Egy igazi csontzenétől hangos, kevés pontos afc nordos ravens vs steelers!😄
Mennyire imádtam!
De ma már ez utópia sajnos.🙂
zidane99
nem utópia az most szerintem, egy teljesen valid forgatókönyv. és most nem azért lesz csontzene és kevés pont, mert annyira szar itt vagy ott az o, hanem, mert bár máshogy, de jó mindkét d. mindkét védelemnek megvannak az elit részei, mindkét védelem szétszedhető, de ez nem ezen a meccsen lesz. vagyis nagyon csalódott volnék, ha így lenne. legyen izgalmas, szoros, kemény meccs, sérülés nélkül.
gedam
Maradjunk annyiban, hogy a mai foci köszönő viszonyban sincs azzal, amibe beleszerettem 2005-ben. Teljesen átalakult a szabályozás miatt.
Akkor egy ravens vs steelers nem a csili-vili, 30-40 pontot összehozó offensekről szólt, hanem a kökemény, odabaszó védelmekről, hatalmas csattanásokról, terrorizált irányítokról, futásról,
mindkét csapatnál.
És általában kevés pontról.
Erre utaltam. Ma már egy ilyen meccs utópia, vágyálom lenne, zászló hegyekkel, eltiltásokkal.
Ettől függetlenül lehet az a forgatókönyv, amit írtál, keves pont, de én inkább most azt érzem, hogy sima lesz, behúzzátok és plusz 10 lesz közte legalább.
Nem a játékosok, hanem az edzők közti különbség miatt gondolom ezt.
És nagyon szomorú leszek, ha ez így lesz és az érzésem megvalósul majd.🙂
Remélem tévedek.😁
több mint 3 éve
gedam 5 700
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
Szerintem nem mi vagyunk a mérvadók.
Azt látni kell, hogy a front nagyon erős, de a sec sokszor vakon van.
És ez Lamarr miatt nektek kedvez.
Offense oldalon én személy szerint örülök, hogy +30-as meccseink vannak, de igazán jó védelemmel még nem találkoztunk.
A tiétek az.
Es hát nálunk még mindíg kérdésesek a oc, dc hívások.
Ha nem találnak ki valami meglepőt, szerintem simán behúzzátok.
És ezért nem érzem úgy, az edzők közti különbség miatt föleg, hogy mi lennénk a mérvadóak.
zidane99
hát nem tudom. ha a csapatrészek párharcait nézzük, akkor nálatok a front 7 annyival jobb a mi o-lineunknál, hogy az döntő lehet.
a mi védelmünk meg ott erős talán, ahol ti is erősek vagytok. szerintem egy klasszikus kevés pontos dráma lesz ebből, sok-sok labdaeladással, labdaszerzéssel.a kevesebbet hibázó (mekkora okosság) csapat nyer majd.
15-14 ide😛
gedam
Bár így lenne!
Persze 15-14 ide.😁
Egy igazi csontzenétől hangos, kevés pontos afc nordos ravens vs steelers!😄
Mennyire imádtam!
De ma már ez utópia sajnos.🙂
zidane99
nem utópia az most szerintem, egy teljesen valid forgatókönyv. és most nem azért lesz csontzene és kevés pont, mert annyira szar itt vagy ott az o, hanem, mert bár máshogy, de jó mindkét d. mindkét védelemnek megvannak az elit részei, mindkét védelem szétszedhető, de ez nem ezen a meccsen lesz. vagyis nagyon csalódott volnék, ha így lenne. legyen izgalmas, szoros, kemény meccs, sérülés nélkül.
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
Szerintem nem mi vagyunk a mérvadók.
Azt látni kell, hogy a front nagyon erős, de a sec sokszor vakon van.
És ez Lamarr miatt nektek kedvez.
Offense oldalon én személy szerint örülök, hogy +30-as meccseink vannak, de igazán jó védelemmel még nem találkoztunk.
A tiétek az.
Es hát nálunk még mindíg kérdésesek a oc, dc hívások.
Ha nem találnak ki valami meglepőt, szerintem simán behúzzátok.
És ezért nem érzem úgy, az edzők közti különbség miatt föleg, hogy mi lennénk a mérvadóak.
zidane99
hát nem tudom. ha a csapatrészek párharcait nézzük, akkor nálatok a front 7 annyival jobb a mi o-lineunknál, hogy az döntő lehet.
a mi védelmünk meg ott erős talán, ahol ti is erősek vagytok. szerintem egy klasszikus kevés pontos dráma lesz ebből, sok-sok labdaeladással, labdaszerzéssel.a kevesebbet hibázó (mekkora okosság) csapat nyer majd.
15-14 ide😛
gedam
Bár így lenne!
Persze 15-14 ide.😁
Egy igazi csontzenétől hangos, kevés pontos afc nordos ravens vs steelers!😄
Mennyire imádtam!
De ma már ez utópia sajnos.🙂
több mint 3 éve
gedam 5 700
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
Szerintem nem mi vagyunk a mérvadók.
Azt látni kell, hogy a front nagyon erős, de a sec sokszor vakon van.
És ez Lamarr miatt nektek kedvez.
Offense oldalon én személy szerint örülök, hogy +30-as meccseink vannak, de igazán jó védelemmel még nem találkoztunk.
A tiétek az.
Es hát nálunk még mindíg kérdésesek a oc, dc hívások.
Ha nem találnak ki valami meglepőt, szerintem simán behúzzátok.
És ezért nem érzem úgy, az edzők közti különbség miatt föleg, hogy mi lennénk a mérvadóak.
zidane99
hát nem tudom. ha a csapatrészek párharcait nézzük, akkor nálatok a front 7 annyival jobb a mi o-lineunknál, hogy az döntő lehet.
a mi védelmünk meg ott erős talán, ahol ti is erősek vagytok. szerintem egy klasszikus kevés pontos dráma lesz ebből, sok-sok labdaeladással, labdaszerzéssel.a kevesebbet hibázó (mekkora okosság) csapat nyer majd.
15-14 ide😛 [tucker 5 field goal (a győztes 58yardról a végén) vs 2td]

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
Szerintem nem mi vagyunk a mérvadók.
Azt látni kell, hogy a front nagyon erős, de a sec sokszor vakon van.
És ez Lamarr miatt nektek kedvez.
Offense oldalon én személy szerint örülök, hogy +30-as meccseink vannak, de igazán jó védelemmel még nem találkoztunk.
A tiétek az.
Es hát nálunk még mindíg kérdésesek a oc, dc hívások.
Ha nem találnak ki valami meglepőt, szerintem simán behúzzátok.
És ezért nem érzem úgy, az edzők közti különbség miatt föleg, hogy mi lennénk a mérvadóak.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Ravens pass game coordinator David Culley said that the miscommunication instances between Lamar Jackson and Miles Boykin more a matter of Boykin not hearing the correct play call/adjustment. Not a matter of Boykin not knowing playbook or routes.
de soha? jacko bemondja a játékot, nem hallja és vissza sem kérdez, hogy mit mondtál? “úgy van vele, hogy 80%, hogy futunk, de ha passzolunk, akkor sem felém dob.
úgyhogy futok nyílegyenest, abból baj nem lehet”
gedam
Üres a stadion buzz egg...
Ez így nagyon gyenge kifogás...
empty taxi
egy suket mindenhol suket.
no
Draft előtt nem volt süket?
empty taxi
vannak frekvenciak amiket en nem hallok.

Nem tudom hogy sisakban 13 meterrol volt vele a beszelgetes a draft elott floridai akcentusban. 😊

A magyarazat budos nekem is, de maga a teny hogy van magyarazat ad remenyt.

A playbook kikerdezheto, az athivas megertesenek az ideje ellenorizheto, ha Boykin vedekezeskeppen mondta hogy nem hallja. Ha ezeken "atmegy" akkor allok ki es mondom ezt a szarul hangzo okot. Ez innentol raadasul konnyen orvosolhato a huddle elott, athivasnal uvoltessel es 2 meccs mulva klappolni kell olyan szinten legalabbis hogy hiheto legyen hogy ugyanazt jatszottak. Az edzok helyebe ha nem igaz inkabb kussolok.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Még szerencse, hogy nem Winstonnal volt párban, mert akkor újraforgathatták volna a Vaklárma c. örökbecsűt 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ravens pass game coordinator David Culley said that the miscommunication instances between Lamar Jackson and Miles Boykin more a matter of Boykin not hearing the correct play call/adjustment. Not a matter of Boykin not knowing playbook or routes.
de soha? jacko bemondja a játékot, nem hallja és vissza sem kérdez, hogy mit mondtál? “úgy van vele, hogy 80%, hogy futunk, de ha passzolunk, akkor sem felém dob.
úgyhogy futok nyílegyenest, abból baj nem lehet”
gedam
Üres a stadion buzz egg...
Ez így nagyon gyenge kifogás...
empty taxi
egy suket mindenhol suket.
no
Draft előtt nem volt süket?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Ravens pass game coordinator David Culley said that the miscommunication instances between Lamar Jackson and Miles Boykin more a matter of Boykin not hearing the correct play call/adjustment. Not a matter of Boykin not knowing playbook or routes.
de soha? jacko bemondja a játékot, nem hallja és vissza sem kérdez, hogy mit mondtál? “úgy van vele, hogy 80%, hogy futunk, de ha passzolunk, akkor sem felém dob.
úgyhogy futok nyílegyenest, abból baj nem lehet”
gedam
Üres a stadion buzz egg...
Ez így nagyon gyenge kifogás...
empty taxi
egy suket mindenhol suket.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Ravens pass game coordinator David Culley said that the miscommunication instances between Lamar Jackson and Miles Boykin more a matter of Boykin not hearing the correct play call/adjustment. Not a matter of Boykin not knowing playbook or routes.
de soha? jacko bemondja a játékot, nem hallja és vissza sem kérdez, hogy mit mondtál? “úgy van vele, hogy 80%, hogy futunk, de ha passzolunk, akkor sem felém dob.
úgyhogy futok nyílegyenest, abból baj nem lehet”
gedam
Ez lenne a legjobb eset. Konnyu kideriteni edzesen, hogy igaz-e es ha csak "suket" akkor 2 + szoval el lehet intezni a play elott, athivasnal meg uvolteni kell. El szeretnem hinni es neha ugy megy hogy el lehetne adni oket QB-WR parosnak, viszont ketsegeim is vannak, mert mi lesz, ha lesznek nezok es zaj is lesz.
no
de legalább kiderült, hogy boykin futott rossz útvonalat.
nem tudom, sztem csak simán sértődött. lehet, hogy valóban jobb ennél, több bogyót érdemelne, de kétlem, hogy az nálunk ki fog derülni. duvernayban és porscheban több a tűz és akarás.
gedam
Az biztos volt. De ha nem ertene a jatekot az olyan szinten lerovidene a playbook-ot neki hogy az kezelhetetlen lenne, ehhez kepest most csak nem hallja.
A tuz meg az akaras az fontos es remek hogy Duvi gyors, de azert szeretne WR1 mindenki, mert az mindent tud es egy az egyben ra lehet dobni es tudod hogy jol fog kijonni a harcbol a labdaert. Ehhez jon hozza a ravens WR blokkolo feladatok.
Boykin magasan a legjobb blokkolo a tarsasagban, Andrews-nal is jobb ezert kellene ot belevonni es az hozna a legnagyobb hasznot. Nem arrol szol hogy megerdemli. Brown ezt tudja es tole nem lehet elvarni mast, ha a fal adna tobb idot akkor tobbszor lehetne hosszabb labdakkal probalkozni es nyerne sebessegbol, Snead remek de adott feladatra szinten. A ket rookie jelenleg nehezen megmondhato, Duvi gyors de szinten zenesz.

A masik oldalrol nezve, Boyle egy blokkolo TE, akinek a szerepe egy "normalis" WR korpban minimalis lenne. Itt mivel szinte a palyan KELL lennie ezert jobban be kell vonni a paszjatekba, mint rajta kivul barki szeretne. Dobbins is ezert van problemaban mert egy 6 emberes passzblokkban nem merned ra bizni LJ vedelmet ( se Andrews-ra ), Ingram repulni fog mert olcsobb de addigra meg kell tanitani blokkolni ami nem egy ordongos feladat. Persze ertelemmszeruen tudjak ok, de nem +5 egy meccsen es minden meccsen
Ossze vissza irok, de remelem ertheto azert. Amikor a D felkeszul ellenunk akkor tudjak hogy
- Andrews elkapni fog es nem pblokkolni, futas nem fele megy ( legalabbis nem tenyezo )
- Boyle nem elkapni fog
- A WR-rol egyesevel tudjak miben jok es annyi is, Boykin blokkol csak
- Dobbins futni fog vagy CD passz es nem blokkolni

Persze itt tudjuk meglepni oket idonkent es a D alig varja ezeket mert az nekik is nagy lehetoseg.

Egy meccsen Kittle felall a fal szelen es a D tudja hogy be tud segiteni futasban, egy Ol huzasnal tovabb birja egy rusher-el szemben vedeni a QB-t mint egy par OT es elkapasnal oriasi fenyegetes, Andrews elkapas es mondat vege. A futoknal tudod ki van bent es tudod mi jon ( Ingram kilog egy kicsit, de ot akarjuk lecserelni amire jo esely is van hogy jol sikerul ) toluk. Folytathatnam a sort de az O nalunk szinte semmiert jatszik szoval az elvaras sem lehet tul nagy egyenileg es raadasul hiaba nem allround-ok jol csinaljak amit tudnak.
En nem bantok senkit es tudna ez jol mukodni ha tudnank futni nagyon jol vagy a fal kepes lenne tartani a vedoket atlagos szinten minimum.

Egy komoly WR1 vagy egy allround TE rengeteget tudna segiteni. De a fal minosege lesz a donto faktor a vegen ugyis. Ha ugy latjak ev vegere ossze fog allni akkor johet a WR.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ravens pass game coordinator David Culley said that the miscommunication instances between Lamar Jackson and Miles Boykin more a matter of Boykin not hearing the correct play call/adjustment. Not a matter of Boykin not knowing playbook or routes.
de soha? jacko bemondja a játékot, nem hallja és vissza sem kérdez, hogy mit mondtál? “úgy van vele, hogy 80%, hogy futunk, de ha passzolunk, akkor sem felém dob.
úgyhogy futok nyílegyenest, abból baj nem lehet”
gedam
Üres a stadion buzz egg...
Ez így nagyon gyenge kifogás...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gedam 5 700
Ravens pass game coordinator David Culley said that the miscommunication instances between Lamar Jackson and Miles Boykin more a matter of Boykin not hearing the correct play call/adjustment. Not a matter of Boykin not knowing playbook or routes.
de soha? jacko bemondja a játékot, nem hallja és vissza sem kérdez, hogy mit mondtál? “úgy van vele, hogy 80%, hogy futunk, de ha passzolunk, akkor sem felém dob.
úgyhogy futok nyílegyenest, abból baj nem lehet”
gedam
Ez lenne a legjobb eset. Konnyu kideriteni edzesen, hogy igaz-e es ha csak "suket" akkor 2 + szoval el lehet intezni a play elott, athivasnal meg uvolteni kell. El szeretnem hinni es neha ugy megy hogy el lehetne adni oket QB-WR parosnak, viszont ketsegeim is vannak, mert mi lesz, ha lesznek nezok es zaj is lesz.
no
de legalább kiderült, hogy boykin futott rossz útvonalat.
nem tudom, sztem csak simán sértődött. lehet, hogy valóban jobb ennél, több bogyót érdemelne, de kétlem, hogy az nálunk ki fog derülni. duvernayban és porscheban több a tűz és akarás.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Ravens pass game coordinator David Culley said that the miscommunication instances between Lamar Jackson and Miles Boykin more a matter of Boykin not hearing the correct play call/adjustment. Not a matter of Boykin not knowing playbook or routes.
de soha? jacko bemondja a játékot, nem hallja és vissza sem kérdez, hogy mit mondtál? “úgy van vele, hogy 80%, hogy futunk, de ha passzolunk, akkor sem felém dob.
úgyhogy futok nyílegyenest, abból baj nem lehet”
gedam
Ez lenne a legjobb eset. Konnyu kideriteni edzesen, hogy igaz-e es ha csak "suket" akkor 2 + szoval el lehet intezni a play elott, athivasnal meg uvolteni kell. El szeretnem hinni es neha ugy megy hogy el lehetne adni oket QB-WR parosnak, viszont ketsegeim is vannak, mert mi lesz, ha lesznek nezok es zaj is lesz.
több mint 3 éve
gedam 5 700
Ravens pass game coordinator David Culley said that the miscommunication instances between Lamar Jackson and Miles Boykin more a matter of Boykin not hearing the correct play call/adjustment. Not a matter of Boykin not knowing playbook or routes.
de soha? jacko bemondja a játékot, nem hallja és vissza sem kérdez, hogy mit mondtál? “úgy van vele, hogy 80%, hogy futunk, de ha passzolunk, akkor sem felém dob.
úgyhogy futok nyílegyenest, abból baj nem lehet”
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Ha mar 1. Vagy 2 kort hajlando lenne EDC adni 1 wr-rt akkor sztem Chark , Gallup vagy hasonlora menne ra a capspace miatt, habar ok a veterant nem fedik le . En nem varok nagy igazolast a capspace+pick kombo miatt, bar ha pl Judont elcserelne akkor szabadulna fel cap, de akkor rogton kene passrush is.

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A RB group jó, de egyik sem Ezekiel Elliot
lucio
Komolyan ez a legnagyobb gond amúgy? Nem mintha Zeke annyira húzna a Dallas szekerét, se Mr 6000 yard, se a Red Rifle mellett. Gus ráadásul mindig is underrated volt, és kaptunk egy luxuspicket Dobbins szemében. Ha van poszt, ahol így is túl sokan vagyunk az az RB....

az, hogy nem tudunk WR-t draftolni az valami baltimori átok?
Snagal
Igen.
Hollywood amúgy szerintem kiemelkedik egyébként az eddigi WR-sorból akiket draftoltunk, max Torreyt lehet fölé tenni az elmúlt 20 évből...

De WR poszton pedig reménykedek hogy lesz egy trade valami veteránért... a nekem tetsző bombasztikustól (Julio, Crowder - őt senki nem emlegeti, de sztem a legjobb fit lenne/be kéne próbálkozni), a nekem kevésbé tetszőn át (AJ Green), a nekem tetsző discount categóriától (Marvin Jones, Pettis) egészen a nekem nem tetszőig (John Ross, Stills, Westbrook, sokan mások) van itt kb mindenféle lehetőség a palettán - elég sok tankoló/szar csapat van, lehet válogatni...

A harmadik TE-s tradeket annyira nem értem, pláne amikor ilyen Hollister szint kerül szóba...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
gedam 5 700
Érdekes meccs volt.
A védelem nekem továbbra is nagyon kétarcú: ment a sack parádé, de azért ez ellen az O fal ellen szerintem ez tőlünk a minimum volt. A futásoknál voltak csúnya égéseink de ezt már megszoktam azokon a meccseken ahol nincs Bwill (és még Wolfe is hiányzott) így szerintem ez sem volt probléma. Viszont a passzoknál volt pár csúnya égésünk, és 2 durva Eagles dropp is volt amit 10ből 9x elkaptak volna az elkapók és tekintve, hogy milyen nyomás alatt játszott Wentz pláne rosszul néz ez ki.
És ha már nyomás akkor érdekes mennyire nem tudunk mi semmit kezdeni ezzel offense részről. LJ-t muszáj lesz megvédenünk mert komoly fegyvertény volt a kezünkben az, hogy gyakorlatilag folyamatosan "option" play volt amíg a kezében volt a labda tavaly -ha ezt kiveszik akkor a közepes elkapó szekciónk már nem képes magát szabadra játszani. Muszáj visszazerezni a földön a dominanciát, ellenkező esetben levegőben sem lesz esélyünk.

ps: az, hogy nem tudunk WR-t draftolni az valami baltimori átok? Brown EDC választása volt és ő sem igazán váltja meg eddig a világot (persze nem egy perriman, de azért az nem egy magas léc, főleg nem első körben). Vagy a WR "képzéssel" van baj? Külön fájó pont volt, hogy reméltem 19ben bátrak leszünk, ahogy anno LJ pickkel, és a lecsúszott Metcalfot elhozzuk (akkor még nem derült ki LJ mennyire lesz jó passzokban így jobban szurkoltam egy ilyen darabosabb izomkolosszusnak aki megküzd a labdáért, mint valamim speedstrenek).
kihagyott zuccernek tűnik :/

ps+: mifaszért kellett Ingram-et visszaküldeni sérülés után a pályára egy olyan meccsen ahol láthatóan dominálunk (ekkor még legalábbis😊), mikor a keretben ott van még egy Gus és a frissesn draftolt Dobbins is???
Snagal
metcalfot én is azt hittem elhozzuk. jó lesz kiblokkolni a safetyt egy-egy lj futásnál, gondoltam.😁

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Érdekes meccs volt.
A védelem nekem továbbra is nagyon kétarcú: ment a sack parádé, de azért ez ellen az O fal ellen szerintem ez tőlünk a minimum volt. A futásoknál voltak csúnya égéseink de ezt már megszoktam azokon a meccseken ahol nincs Bwill (és még Wolfe is hiányzott) így szerintem ez sem volt probléma. Viszont a passzoknál volt pár csúnya égésünk, és 2 durva Eagles dropp is volt amit 10ből 9x elkaptak volna az elkapók és tekintve, hogy milyen nyomás alatt játszott Wentz pláne rosszul néz ez ki.
És ha már nyomás akkor érdekes mennyire nem tudunk mi semmit kezdeni ezzel offense részről. LJ-t muszáj lesz megvédenünk mert komoly fegyvertény volt a kezünkben az, hogy gyakorlatilag folyamatosan "option" play volt amíg a kezében volt a labda tavaly -ha ezt kiveszik akkor a közepes elkapó szekciónk már nem képes magát szabadra játszani. Muszáj visszazerezni a földön a dominanciát, ellenkező esetben levegőben sem lesz esélyünk.

ps: az, hogy nem tudunk WR-t draftolni az valami baltimori átok? Brown EDC választása volt és ő sem igazán váltja meg eddig a világot (persze nem egy perriman, de azért az nem egy magas léc, főleg nem első körben). Vagy a WR "képzéssel" van baj? Külön fájó pont volt, hogy reméltem 19ben bátrak leszünk, ahogy anno LJ pickkel, és a lecsúszott Metcalfot elhozzuk (akkor még nem derült ki LJ mennyire lesz jó passzokban így jobban szurkoltam egy ilyen darabosabb izomkolosszusnak aki megküzd a labdáért, mint valamim speedstrenek).
kihagyott ziccernek tűnik :/

ps+: mifaszért kellett Ingram-et visszaküldeni sérülés után a pályára egy olyan meccsen ahol láthatóan dominálunk (ekkor még legalábbis😊), mikor a keretben ott van még egy Gus és a frissesn draftolt Dobbins is???

Szerkesztette: Snagal
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 651
....
No de a fal. Egy fos, OK, de van benne egy klasszis LT, egy minimum OK RT, a C-t a liga valószínűleg jobbra értékeli, mint mi. Azaz emberanyag szinten szerintem nem kéne annyira szarnak lennie, mint aminek tűnik. De az, tán aki okos, megfejti, miért. Ha most piacra dobnánk az O-t, a legnagyobb pénzt a QB-nk után a TE, a LT és a RT kapná. Azaz a fal kétötöde (és még a C-nk sem biztos, hogy kevesebbet ér, mint a WR1-ünk). De jelenleg az O ponttermésének magas átlagát a labdaszerző D biztosítja.
.....
lucio
Klasszis LT-re en mar tavaly is mondtam hogy a rendszer exponencialisan novelte az erteket tavaly. Nagyon jo jatekos es marha sok penzt fog kapni ( barhol ), de a liga legjobbja cimtol is messzebb van. Iden latszik hogy zuhan a teljesitmenye, attol magasan o a legjobb a csapatban. Zeusz pontosan azert esett a drafton mert nem atletikus es ez hiba attol meg o hasznalhato es lehet epiteni az erossegeire, van nala rosszabb de jobb is. Skura egyszeruen gyenge.

Az OL passz blokkalasa egy nem tul bonyolult feladat emberekre lebontva. Imadom a D szempontjabol nezve, de nalunk nincs mit nezni mig az alap 4 emberes nyomast nem tudjuk kezelni. Se egyenileg se csapatreszkent. A gyakorlas segiteni fog a masodikon es az javitani fogja az elsot, de messze vagyunk tole. Es utana jonnek csak a nyalanksagok.

Csak ugy mellesleg Dobbins-nak sem az erossege a blokkolas, de az ido itt is segiteni fog.
több mint 3 éve
lucio 324
"Hát ha végig gondoljuk.. QB pipa, WR-ek pipa, TE-k pipa, RB-k pipa, a fal egy fos..."

Árnyalnám kicsit: QB tényleg pipa. Van egy nagyon jó potenciállal bíró WR-ünk, illetve összességében van egy remek potenciállal bíró tapasztalatlan WR sorunk, ez inkább némileg NFL átlag feletti nálam. Van egy klasszis TE, aki egyértelműen a legfontosabb skill playerünk, ő tekinthető NFL szinten is top játékosnak a skill playerek közül. A RB group jó, de egyik sem Ezekiel Elliot, plusz a RB általában annyira jó, amennyire a fal. Azaz nálam a skill pozíciókban van egy némileg átlag feletti WR és RB group plusz egy klasszis TE (aki meg ne sérüljön, mer' nincs mögötte senki). Ha csak ezt nézem, az O ponttermelése kb. rendben. No de a fal. Egy fos, OK, de van benne egy klasszis LT, egy minimum OK RT, a C-t a liga valószínűleg jobbra értékeli, mint mi. Azaz emberanyag szinten szerintem nem kéne annyira szarnak lennie, mint aminek tűnik. De az, tán aki okos, megfejti, miért. Ha most piacra dobnánk az O-t, a legnagyobb pénzt a QB-nk után a TE, a LT és a RT kapná. Azaz a fal kétötöde (és még a C-nk sem biztos, hogy kevesebbet ér, mint a WR1-ünk). De jelenleg az O ponttermésének magas átlagát a labdaszerző D biztosítja.
Amiben bízom: azért az O-line-al lehet csodákat tenni, és ez az eddigi idényekben ment is. Ami miatt aggódom: ennek nyomát azért jó lett volna látni 6 meccs alatt.( A D pedig megint játszott Bwill nélkül egy meccset, és megint 200 yardot futottak ellenünk.)
több mint 3 éve
gedam 5 700
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
most ha ránéztek az o depth chartra, mi az elvárás? sztem ha felpakolunk 20-30 pont között bárkinek, bárhogy, már akkor is bőven a képességek határán leszünk. talentben, tapasztalatban ez az o liga 15-20, ehhez képest szerzett pontokban top 10. mondjuk lamar meg mahomes helyet cserélnének, kíváncsi lennék mi lenne a végeredmény.
szóval lehet dicsérni edc-t, de nem biztos, hogy ez a legjobb állományú o, amit fel lehetett építeni úgy, hogy lj 1,5 millát keres. emelé van 32milla dedmoni, kepszpész nuku.
persze még mindig erős a csomag összességében, de a szerencsefaktorra a kelleténél jobban rá leszünk szorulva, ha sb-t akarunk.
gedam
Hát ha végig gondoljuk.. QB pipa, WR-ek pipa, TE-k pipa, RB-k pipa, a fal egy fos...Azon meg azért lehet év közben is cicomázni. Plusz én azt gondolom,hogy az OL emberállományán kívül az edzői fejekben is van némi probléma,hisz nem vagyunk képesek a változás után menni és erőltetjük ezt a szart.

Meg nyilván azért 1,5 év alatt baromira hozzá is szoktunk a jóhoz,pedig ha ezt a teljesítményt nézzük is jobb,mint a Báró utolsó éveiben volt valaha.. SB-t meg ebben a szezonban tök felesleges említeni,ha a D nem tud lehozni 40percet elit módban egy PO meccsen,akkor most is egy meccset nyomunk,de láthattuk tegnap ők is totál elfogytak a végére. Nem mi védekeztük ki a két pontost,hanem az Eagles hívás volt totál nyomorult.
LeviPoki
az oké, hogy pipa, de hol van mondjuk wr poszton egy diggs. azért vele allen is máshogy néz ki, meg az egész bills támadóalakulat.
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
most ha ránéztek az o depth chartra, mi az elvárás? sztem ha felpakolunk 20-30 pont között bárkinek, bárhogy, már akkor is bőven a képességek határán leszünk. talentben, tapasztalatban ez az o liga 15-20, ehhez képest szerzett pontokban top 10. mondjuk lamar meg mahomes helyet cserélnének, kíváncsi lennék mi lenne a végeredmény.
szóval lehet dicsérni edc-t, de nem biztos, hogy ez a legjobb állományú o, amit fel lehetett építeni úgy, hogy lj 1,5 millát keres. emelé van 32milla dedmoni, kepszpész nuku.
persze még mindig erős a csomag összességében, de a szerencsefaktorra a kelleténél jobban rá leszünk szorulva, ha sb-t akarunk.
gedam
Hát ha végig gondoljuk.. QB pipa, WR-ek pipa, TE-k pipa, RB-k pipa, a fal egy fos...Azon meg azért lehet év közben is cicomázni. Plusz én azt gondolom,hogy az OL emberállományán kívül az edzői fejekben is van némi probléma,hisz nem vagyunk képesek a változás után menni és erőltetjük ezt a szart.

Meg nyilván azért 1,5 év alatt baromira hozzá is szoktunk a jóhoz,pedig ha ezt a teljesítményt nézzük is jobb,mint a Báró utolsó éveiben volt valaha.. SB-t meg ebben a szezonban tök felesleges említeni,ha a D nem tud lehozni 40percet elit módban egy PO meccsen,akkor most is egy meccset nyomunk,de láthattuk tegnap ők is totál elfogytak a végére. Nem mi védekeztük ki a két pontost,hanem az Eagles hívás volt totál nyomorult.