Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
lucio 324
"Hát ha végig gondoljuk.. QB pipa, WR-ek pipa, TE-k pipa, RB-k pipa, a fal egy fos..."

Árnyalnám kicsit: QB tényleg pipa. Van egy nagyon jó potenciállal bíró WR-ünk, illetve összességében van egy remek potenciállal bíró tapasztalatlan WR sorunk, ez inkább némileg NFL átlag feletti nálam. Van egy klasszis TE, aki egyértelműen a legfontosabb skill playerünk, ő tekinthető NFL szinten is top játékosnak a skill playerek közül. A RB group jó, de egyik sem Ezekiel Elliot, plusz a RB általában annyira jó, amennyire a fal. Azaz nálam a skill pozíciókban van egy némileg átlag feletti WR és RB group plusz egy klasszis TE (aki meg ne sérüljön, mer' nincs mögötte senki). Ha csak ezt nézem, az O ponttermelése kb. rendben. No de a fal. Egy fos, OK, de van benne egy klasszis LT, egy minimum OK RT, a C-t a liga valószínűleg jobbra értékeli, mint mi. Azaz emberanyag szinten szerintem nem kéne annyira szarnak lennie, mint aminek tűnik. De az, tán aki okos, megfejti, miért. Ha most piacra dobnánk az O-t, a legnagyobb pénzt a QB-nk után a TE, a LT és a RT kapná. Azaz a fal kétötöde (és még a C-nk sem biztos, hogy kevesebbet ér, mint a WR1-ünk). De jelenleg az O ponttermésének magas átlagát a labdaszerző D biztosítja.
Amiben bízom: azért az O-line-al lehet csodákat tenni, és ez az eddigi idényekben ment is. Ami miatt aggódom: ennek nyomát azért jó lett volna látni 6 meccs alatt.( A D pedig megint játszott Bwill nélkül egy meccset, és megint 200 yardot futottak ellenünk.)
több mint 3 éve
gedam 5 700
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
most ha ránéztek az o depth chartra, mi az elvárás? sztem ha felpakolunk 20-30 pont között bárkinek, bárhogy, már akkor is bőven a képességek határán leszünk. talentben, tapasztalatban ez az o liga 15-20, ehhez képest szerzett pontokban top 10. mondjuk lamar meg mahomes helyet cserélnének, kíváncsi lennék mi lenne a végeredmény.
szóval lehet dicsérni edc-t, de nem biztos, hogy ez a legjobb állományú o, amit fel lehetett építeni úgy, hogy lj 1,5 millát keres. emelé van 32milla dedmoni, kepszpész nuku.
persze még mindig erős a csomag összességében, de a szerencsefaktorra a kelleténél jobban rá leszünk szorulva, ha sb-t akarunk.
gedam
Hát ha végig gondoljuk.. QB pipa, WR-ek pipa, TE-k pipa, RB-k pipa, a fal egy fos...Azon meg azért lehet év közben is cicomázni. Plusz én azt gondolom,hogy az OL emberállományán kívül az edzői fejekben is van némi probléma,hisz nem vagyunk képesek a változás után menni és erőltetjük ezt a szart.

Meg nyilván azért 1,5 év alatt baromira hozzá is szoktunk a jóhoz,pedig ha ezt a teljesítményt nézzük is jobb,mint a Báró utolsó éveiben volt valaha.. SB-t meg ebben a szezonban tök felesleges említeni,ha a D nem tud lehozni 40percet elit módban egy PO meccsen,akkor most is egy meccset nyomunk,de láthattuk tegnap ők is totál elfogytak a végére. Nem mi védekeztük ki a két pontost,hanem az Eagles hívás volt totál nyomorult.
LeviPoki
az oké, hogy pipa, de hol van mondjuk wr poszton egy diggs. azért vele allen is máshogy néz ki, meg az egész bills támadóalakulat.
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
most ha ránéztek az o depth chartra, mi az elvárás? sztem ha felpakolunk 20-30 pont között bárkinek, bárhogy, már akkor is bőven a képességek határán leszünk. talentben, tapasztalatban ez az o liga 15-20, ehhez képest szerzett pontokban top 10. mondjuk lamar meg mahomes helyet cserélnének, kíváncsi lennék mi lenne a végeredmény.
szóval lehet dicsérni edc-t, de nem biztos, hogy ez a legjobb állományú o, amit fel lehetett építeni úgy, hogy lj 1,5 millát keres. emelé van 32milla dedmoni, kepszpész nuku.
persze még mindig erős a csomag összességében, de a szerencsefaktorra a kelleténél jobban rá leszünk szorulva, ha sb-t akarunk.
gedam
Hát ha végig gondoljuk.. QB pipa, WR-ek pipa, TE-k pipa, RB-k pipa, a fal egy fos...Azon meg azért lehet év közben is cicomázni. Plusz én azt gondolom,hogy az OL emberállományán kívül az edzői fejekben is van némi probléma,hisz nem vagyunk képesek a változás után menni és erőltetjük ezt a szart.

Meg nyilván azért 1,5 év alatt baromira hozzá is szoktunk a jóhoz,pedig ha ezt a teljesítményt nézzük is jobb,mint a Báró utolsó éveiben volt valaha.. SB-t meg ebben a szezonban tök felesleges említeni,ha a D nem tud lehozni 40percet elit módban egy PO meccsen,akkor most is egy meccset nyomunk,de láthattuk tegnap ők is totál elfogytak a végére. Nem mi védekeztük ki a két pontost,hanem az Eagles hívás volt totál nyomorult.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Par dolgot idedobok

Mindenki elhitte a meccs alatt hogy ez megvan, a jatekosok es az edzok is. Oriasi hiba.

Ha ez egy csoportmeccs lett volna akkor most habzo szajjal irnam, hogy nem tudtuk "megolni" a QB-t, mikor egesz este kerte a pofont.
Wentz nagy futasanal amit Queen muvelt azert ulne a kispadon nalam es Ray Lewis-al "magyaraztatnam el" mi az a play like a raven.

Boykin igy nem lesz megoldas, osszeragadhatott neki egy par lap a playbook-ban, de ha Duvi kapja a snap-jeit, akkor az nem lesz egy tipikus blokkolo elkaposor Andrews-Brown-Duvi-val.

Ha valaki emlekszik mikor leirtam hogy fognam meg LJ-t ( idaig sajnos bejott es a passzjatek a mar kivesezett okok miatt nem lenditi at a pozitiv tartomanyba ), az talan emlekszik arra is hogy ugy fejeztem be hogy meg probalnam LJ-t becsalogatni az A Gap-be hogy a leheto legnagyobb langost kapja ( ezt felejtse el mindenki mert sajnos haladunk ebbe az iranyba, az osszes nagy jateka ott van mert a szeleket fogjak kiveve egy Was elleni egyeni hiba kivetelevel ).
több mint 3 éve
gedam 5 700
ami biztató, hogy a rövid pályát szinte mindig td-re váltjuk. mondjuk cserébe 20yardról a max. a fieldgoal, de inkább szriendáut.
így kijön az, hogy kb. a legtöbb pontot és a legkevesebb yardot szerezzük a ligában.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
gedam 5 700
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
LeviPoki
most ha ránéztek az o depth chartra, mi az elvárás? sztem ha felpakolunk 20-30 pont között bárkinek, bárhogy, már akkor is bőven a képességek határán leszünk. talentben, tapasztalatban ez az o liga 15-20, ehhez képest szerzett pontokban top 10. mondjuk lamar meg mahomes helyet cserélnének, kíváncsi lennék mi lenne a végeredmény.
szóval lehet dicsérni edc-t, de nem biztos, hogy ez a legjobb állományú o, amit fel lehetett építeni úgy, hogy lj 1,5 millát keres. emelé van 32milla dedmoni, kepszpész nuku.
persze még mindig erős a csomag összességében, de a szerencsefaktorra a kelleténél jobban rá leszünk szorulva, ha sb-t akarunk.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Az tuti, és rátudunk ugye pihenni. Ott eldől kinek a f**a nagyobb a csoportban.

Ha bye után lemos minket a Steelers akkor az egy elég egyértelmű erődemonstráció lenne a részükről.

Na de remélem egy jó meccsen megmutatjuk ellenük is azért. 😊

Nem gondoltam volna hogy az első félidő után majd izgulnom kell a győzelemért, de örülök hogy meglett.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!
Voice
Az nem is kérdés, hogy Lamar az út,meg hogy orulunk e az 5-1nek,itt a mutatott játékkal van gond offense oldalon es azzal, hogy egy erosebb csapat felmossa velunk a pályát..Valljuk be, ez az 5win nem valami veretes csapatok ellen jött össze.. A steelers ellen kiderul hol is vagyunk igazan.
több mint 3 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
6 meccsbol nyertunk 5-t, keves boldogabb szurkolo van nálunk, miota Lamar jatszik kb 90%os winrateunk van, szoval Lamar for president!


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
5-1 el allunk de sokszor vallalhatatlan ami megy. Nem igazan tudom hova tenni. Ha kovetkezo 6 meccsbol meglesz 4-5 win (ebbol legalabb 1x Steelers ellen) ilyen jatekkal akkor lehet eloretekinteni. Ha ertelmesebb csapatok meg lenyomjak a Ravenst az meg szinten fokmero lesz, kivancsi leszek.

Tegnap a vedelem nem tudom h ennyire elfaradt a vegere v mi tortent.
O oldalon szokasos wtf produkcio ment. Brown tovabbra is heveny allergiaval kuzd contact ellen. Boykin es LJ egeszen elkepszto mennyire nem egy lapon vannak, fal nocomment stb
Ja es a buntetetesek. Azt nagyon ossze kene kaparni, nehezebb meccsen sajat magat verte volna meg a Ravens ennyi buntivel.
Remelem hogy 2 het felkeszules hasznosan telik..

Szerkesztette: Morfil

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
lucio 324
Fanyalgunk, hogy szarok vagyunk. Holott amióta LJ színre lépett, kb. izgalommentes meccseink vannak. Többnyire simán nyerünk, amikor meg kikapunk(4 vagy 5 ilyen volt?), simán tesszük azt is. Ma végre volt egy kis izgalom a végére. Ez a meccs szerintem duplán csalóka volt: a végén a saját fegyelmezetlenségünk és néhány nagyvonalú ítélet is kellett a szoros meccshez. Viszont ha nem így lett volna, a kb. két TD különbség meg elfedte volna azt, hogy az O a pontmennyiség ellenére esetlegesnek tűnik.
No, de vége az előszezonunknak, begyakorolhattuk, amit kellett, egy hét pihi aztán kezdődik nekünk is a bajnokság. A következő 5 meccs keménynek ígérkezik, nyilván a minél több győzelem is fontos, de jó lenne a játékban is előre lépnünk.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Ha nem lenne a vedelem és Tucker ,akkor “gyonyoru” 0:5 lenne a merlegunk.
Steelers ,2 het mulva ?? Huuuu bazzzzzzz... - ne legyen igazam - ,minimum 2 TD oda .
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Hadd kérdezem már meg szerintetek roman miért nem hív több lamar futást? Most volt 3 vagy 4 mind nagy játék lett, erre meg elkezdi ezt a középsö futást hívni, ami már az elején se müködöt, de azért is nyomassuk, nem hiszem el hogy látja hogy nem müködik de azért is.
több mint 3 éve
gedam 5 700
jól jön a szünet, hátha az o megtanul felállni. utána jöhet hogyan kell játékot elindítani. csoda, hogy ennyi büntetéssel nyertünk.
amikor nem hátrafele haladtunk akkor egy picit biztatóbb volt a teljesítménye lamaréknak.
nagy baj lesz, ha nem tudjuk birtokolni a labdát, a végére kivéreztettük a d-t.
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Sok jót erről se lehet írni...Sikerült azért egy simán induló meccset leadni..Jó,hogy rápihenünk a Steelers ellen és akkor csak 20 ponttal kapunk ki,nem 40-el.
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Megvan a mecs ez a lényeg, én csapatot egyáltalán nem hibáztatom, olyan szinten fulytak nekik, követem az nfl 10 éve, ritkán láttok ekkorra hazai pályát fújni. Végén a peters pass interference sárga azis mekkora kamu volt te jó ég.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat, kösz a reményt 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Wentz a kerdes. Nem nezek Sas meccset igy fingom sincs roluk. A Vasas ellen lattam majdnem egy negyedet es ott mutatott jateka alapjan Wentz O nem lesz fenyegetes. De az elso 3 negyedrol egy masik meccsre gondolsz mikor olvastam a ket tabor reakcioit.

A D-unk eleg lehet siman hiaba BW hianya, de az O egy masik kerdes. Szeretnek vegre egy meccset ahol fejlodunk a passprot-ban es ugy kivancsi lennek LJ mukodesere olvasas/ dobas vonatkozasaban.

A kritikusoknak jatszunk?
Dobunk, nem ffutunk. Low-high-->high. Oldalvonal melle. Hosszu labdak.

Most fog jonni akkor dogivel Boykin/Snead es Dobbins futasai. Tudom hogy hulyeseg, de kivancsiak vagyunk es mara ez az ivos jatekunk.
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Fázok ettől a meccstől. Bár az Eagles mérlege olyan,amilyen,de tudnak,ha akarnak. A Vasas majdnem megvolt nekik, érdekes csörte lesz. Remélem tudunk valamit kezdeni ezzel a támadójátékkal. Egyébként meg hajrá Browns 😊
több mint 3 éve
gedam 5 700
The @Ravens have been consistently bad vs the run when Brandon Williams has been out:

2019 W4 Cle 29/193
2019 W17 Pit 23/91
2017 W3 Jax 35/166
2017 W4 Pit 42/173
2017 W5 Oak 25/108
2017 W6 Chi 54/231

Total 208/962, 4.6 YPC
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Brandon Williams kihagyja a meccset Covid-os szemely miatt. Wolfe se jatszik.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
én még azt nem értem, ha már passzolunk, miért nincs több keresztútvonal, amikből a vörös zónában sokat látunk, sok ilyen td-t dobott lamar. és ha ott megy, mezőnyben miért sokkal több a nyílegyenes, szélen elfutós útvonal? amihez lágyabb, ívesebb passz kell, azt kevésbé érzi lj. ezeket a lőtt passzokat viszonylag jól dobálja.
gedam
A liga megtévesztése. 😊 Miért lőnétek el az összes puskaport, ha így megvannak a meccsek, max csak a magyar Ravens szurkolók morgolódnak kicsit, de amikor meg majd kell, akkor keresztútvonal lesz mindenhol is... 😊
több mint 3 éve
gedam 5 700
én még azt nem értem, ha már passzolunk, miért nincs több keresztútvonal, amikből a vörös zónában sokat látunk, sok ilyen td-t dobott lamar. és ha ott megy, mezőnyben miért sokkal több a nyílegyenes, szélen elfutós útvonal? amihez lágyabb, ívesebb passz kell, azt kevésbé érzi lj. ezeket a lőtt passzokat viszonylag jól dobálja.

Szerkesztette: gedam