Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Queen AFC Defensive Player of the Week
KeyG
Jövő hétre lehet az Oból lesz vki. 😛
dande
Legyen igazad. De azert valljuk be az Eagles underdogkent okozott mar meglepeteseket. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Queen AFC Defensive Player of the Week
KeyG
Jövő hétre lehet az Oból lesz vki. 😛
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Queen AFC Defensive Player of the Week

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Par pesszimista (és lehet teves😊) gondolat:
LJ -nek a ez a passheavy felallas nagyon nem jo, csak nem tudom, hogy tenyleg az OL ront rajta ennyit, a WR sor, vagy lehetne itt barmilyen WR és OL sor erre alkalmatlan maga LJ (vagy ez mind együtt), de ezt nem lenne baj kimatekozni és probalni kezdeni valamit, akar trade aran akar playcall/játékstilus teren.
Nézegetve mas csapatok meccseit nekem Brown is mellélövésnek tünik itt. LJ nem tud pontos hosszu passzokat adni (mind1 hogy kepessegei, OL , vagy call miatt), Brown meg menekul és dobja le magat ahogy megvan a labda, nem jon ki a sebessege rovid és kozephosszu passzoknal. Egy gunslinger QB összetenne a kezet érte, de nalunk sokkal többet érne egy fizikalisabb, mégha lassabb elkapo is. Nyilvan egy idealis vilagba kerülne Brown melle egy masszivabb WR, de meglepodnek ha akasztana a Ravens vmi premium receivert.
Duverney-t megnezenem par elesebb szituban, de mint azt tobb kulfoldi cikkben is irjak, LJ sokszor a tobbi elkapo fele sem nez Brown kivetelevel, ennek okara tenyleg kivancsi lennek😊

Az OL-tnem hiszem hogy szezon kozben trade-el javitanak, valoszinuleg az jovo evi draft soran kerül reszelésre, idén meg kiderül mennyire áll össze a szezon folyaman.

Tok jo, hogy Dobbinsert elment 1 2. kor és alig hasznaljak, en tovabbra sem ertem mi ertelme volt ennek a picknek.

D-nél szerintem a passrush nem fog megoldodni, max ha trade kereten belul nyomnak egy all int vkire, mint tobbszor szoba került top 10 alatt nem nagyon van egybol impact player ezen a poszton.

Edzok: lehet en vagyok a borulato, de a par meccs utan nem tudom, hogy Roman tud-e akar valtoztatni, vagy jön ez a borzalom minden meccsen, eddigieket egyelore nem latom biztatonak.

Wink eseten pedig nekem is a felelmem amit no irt, hogy KC hulyet csinatl belolunk de most megveregeti a sajat maga vallat Washington és a Bengals ellen és ugyanez marad, tok mind1 mi jon szembe.

Összessegeben en iden a jelenlegi meccsek alapjan nem tartam realisnak a SB-t, de realis és nagyon fontos lenne, hogy 1-2 PO gyozelem összejöjjön.

Szerkesztette: Morfil

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Az O-re volt egy par hulye elmeletem meccs kozben, de lathatoan dobni akartunk a kezdetektol. Egy biztos erobol nem tudnak az IOL tagjai utat nyitni, de a tavalyi huzasokbol es helyi nyalanksagokat is alig-alig vesszuk elo, ha igen akkor azok be is jonnek. Nem is feltetlenul kell tobbszor (meg ) de fel is kell talalnunk ujra magunkat mert a visszaeses nagyobb mint szeretnenk. Ezen a meccsen passprot edzest tartott a Ravens.

A D-t nem ertem miert piszkaljatok. Ilyen volt "taktikailag" eddig is, sot javultunk az allomany miatt. Az elmult evekben nem volt "igazi"rusher a csapatban aki egy az egyben nagyon jo lett volna, igy jott a megtevesztes. Ertelemszeruen a rutinosabb es jobbak ellen nehezebb lesbol vadaszni. Azert a KC meccsen is pillanatok toredekei kellettek volna hogy a csodapasszbol INT legyen ( majd legkozelebb ). De egy KC ellen nincs nekunk mas mint a riziko az meg neha bejon neha nem. Persze en is szeretnek egy-ketto allat rushert, de nem volt ra lehetoseg. Beszeltem Bud Dupree-rol odaat es mint peldat Judon-t felhoztam, hogy nem lehet osszehasonlitani amit mi kerunk tole, mint egy hagyomanyos rushertol. Jol jatsza amit kerunk tole, de atipikus amit kerunk es magasan o a legjobb nalunk. Kinyilna egy masik dimenzio ha nekunk is lenne egy Watt/ Garrett fele allatunk. Amig nincs addig ez marad. Judon ezen a meccsen a "S" poziciotol a "slot CB-ig" minden volt, ha bejott a DB blitz akkor kiraly, ha fennakadtak a falon akkor egy mp alatt hulyen nez ki a D ( kozben ugyanaz a kockaztatas volt ). Burrow-nak most meg kezelhetetlen, Mahomes-nek kevesebb ido kell a faltol hogy buntesse. Tavaly hosszan kifejtettem a D-t, az agresszio nagyon fontos alapresze, de a tulzott agressziot konnyu megbuntetni. De ez egy fine line.

Mindketto csapategyseg inkabb jobb lesz mint rosszabb. Rengeteg olyan hiba van amit az ido orvosolni fog es remelhetoleg egy par masikra talalunk valami athidalo megoldast.

| A PFF ertekelesere kivancsi lennek Queen TD-nel, Szerzett egy TD-t, de ffingja nem volt mi volt a hivas es csak sodrodott felesl;egesen az arral.
BTW Ruiz allat volt megint
|
no
szegény Queen-t nagyon ekézed 😊 mondjuk nekem a FF+recovery-nél volt az az érzésem, hogy már megint az irányító mögül sprintel vissza, csak most legalább oda is ért 😊
Én egyébként továbbra is azt mondom Queen-nek adni kell egy kis rutint még. Ha van hozzá inteligenciája akkor jó lesz. Egyelőre még elég darbos, de amennyire emlékszem az öreg 52-es első éveiről a felvételekre ott még ő sem volt instant egy szupersztár. Ha Queen jobban átlátja a playeket akkor képes odaérni, és bízom benne, hogy most leginkább ez hiányzik ami miatt sokszor rossz helyen kóvályog 😊
D oldalról nekem igazából Judon lóg ki, mert Campbell mellett már töbet vártam volna tőle (ok, az utolsó 2 meccsen már legalább észre lehetett venni).
Különösen Zadariust látva szomorú - kettejük közül én inkább Smith-t szerettem volna megtartani, de hát a pénzügyek nem úgy adták ki sajnos, hogy ez opció legyen
Snagal
most pont nem ekeztem, vannak hibai, de o mint pelda hogy az ido haladtaval jobb lesz. Pl tudni fogja mit jatszunk 😊 A PFF-re csak kivancsi lennek.

A penz nagy ur. Judon egyszeru dontes volt, mert nagyon hasznos foleg Wink jatekaban. Pl. Dumervilll jobb rusher volt sokkal, de Judon jobb jatekos es a rendszerunkben meg kulonosen. O szinte az alapja az alcazasunknak. Es Wink ker neha tole olyat hogy a hajad eldobod ( ILB-bol ellentetes oldali A gap-be kesleltett blitz Mahomes ellen, nem tudom ki a leggyorsabb a ligaban de o sem ert volna oda ) Egy Doom miatt nem tudnank valtani jatekot egy igazi 3down klasszis meg ritka a piacon es szamunkra amugy is megfizethetetlen. Hatha a vasas elengedi egy 5. koros pickert Watt-ot es akkor kiszoritjuk neki valahogy 😊

Nem tudom milyen lesz a piac es Judon innentol draga lesz, de most a jatekban nelkule nagyobb bajban lennenk mint amennyibe kerul.
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Az O-re volt egy par hulye elmeletem meccs kozben, de lathatoan dobni akartunk a kezdetektol. Egy biztos erobol nem tudnak az IOL tagjai utat nyitni, de a tavalyi huzasokbol es helyi nyalanksagokat is alig-alig vesszuk elo, ha igen akkor azok be is jonnek. Nem is feltetlenul kell tobbszor (meg ) de fel is kell talalnunk ujra magunkat mert a visszaeses nagyobb mint szeretnenk. Ezen a meccsen passprot edzest tartott a Ravens.

A D-t nem ertem miert piszkaljatok. Ilyen volt "taktikailag" eddig is, sot javultunk az allomany miatt. Az elmult evekben nem volt "igazi"rusher a csapatban aki egy az egyben nagyon jo lett volna, igy jott a megtevesztes. Ertelemszeruen a rutinosabb es jobbak ellen nehezebb lesbol vadaszni. Azert a KC meccsen is pillanatok toredekei kellettek volna hogy a csodapasszbol INT legyen ( majd legkozelebb ). De egy KC ellen nincs nekunk mas mint a riziko az meg neha bejon neha nem. Persze en is szeretnek egy-ketto allat rushert, de nem volt ra lehetoseg. Beszeltem Bud Dupree-rol odaat es mint peldat Judon-t felhoztam, hogy nem lehet osszehasonlitani amit mi kerunk tole, mint egy hagyomanyos rushertol. Jol jatsza amit kerunk tole, de atipikus amit kerunk es magasan o a legjobb nalunk. Kinyilna egy masik dimenzio ha nekunk is lenne egy Watt/ Garrett fele allatunk. Amig nincs addig ez marad. Judon ezen a meccsen a "S" poziciotol a "slot CB-ig" minden volt, ha bejott a DB blitz akkor kiraly, ha fennakadtak a falon akkor egy mp alatt hulyen nez ki a D ( kozben ugyanaz a kockaztatas volt ). Burrow-nak most meg kezelhetetlen, Mahomes-nek kevesebb ido kell a faltol hogy buntesse. Tavaly hosszan kifejtettem a D-t, az agresszio nagyon fontos alapresze, de a tulzott agressziot konnyu megbuntetni. De ez egy fine line.

Mindketto csapategyseg inkabb jobb lesz mint rosszabb. Rengeteg olyan hiba van amit az ido orvosolni fog es remelhetoleg egy par masikra talalunk valami athidalo megoldast.

| A PFF ertekelesere kivancsi lennek Queen TD-nel, Szerzett egy TD-t, de ffingja nem volt mi volt a hivas es csak sodrodott felesl;egesen az arral.
BTW Ruiz allat volt megint
|
no
szegény Queen-t nagyon ekézed 😊 mondjuk nekem a FF+recovery-nél volt az az érzésem, hogy már megint az irányító mögül sprintel vissza, csak most legalább oda is ért 😊
Én egyébként továbbra is azt mondom Queen-nek adni kell egy kis rutint még. Ha van hozzá inteligenciája akkor jó lesz. Egyelőre még elég darbos, de amennyire emlékszem az öreg 52-es első éveiről a felvételekre ott még ő sem volt instant egy szupersztár. Ha Queen jobban átlátja a playeket akkor képes odaérni, és bízom benne, hogy most leginkább ez hiányzik ami miatt sokszor rossz helyen kóvályog 😊
D oldalról nekem igazából Judon lóg ki, mert Campbell mellett már töbet vártam volna tőle (ok, az utolsó 2 meccsen már legalább észre lehetett venni).
Különösen Zadariust látva szomorú - kettejük közül én inkább Smith-t szerettem volna megtartani, de hát a pénzügyek nem úgy adták ki sajnos, hogy ez opció legyen
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Az O-re volt egy par hulye elmeletem meccs kozben, de lathatoan dobni akartunk a kezdetektol. Egy biztos erobol nem tudnak az IOL tagjai utat nyitni, de a tavalyi huzasokbol es helyi nyalanksagokat is alig-alig vesszuk elo, ha igen akkor azok be is jonnek. Nem is feltetlenul kell tobbszor (meg ) de fel is kell talalnunk ujra magunkat mert a visszaeses nagyobb mint szeretnenk. Ezen a meccsen passprot edzest tartott a Ravens.

A D-t nem ertem miert piszkaljatok. Ilyen volt "taktikailag" eddig is, sot javultunk az allomany miatt. Az elmult evekben nem volt "igazi"rusher a csapatban aki egy az egyben nagyon jo lett volna, igy jott a megtevesztes. Ertelemszeruen a rutinosabb es jobbak ellen nehezebb lesbol vadaszni. Azert a KC meccsen is pillanatok toredekei kellettek volna hogy a csodapasszbol INT legyen ( majd legkozelebb ). De egy KC ellen nincs nekunk mas mint a riziko az meg neha bejon neha nem. Persze en is szeretnek egy-ketto allat rushert, de nem volt ra lehetoseg. Beszeltem Bud Dupree-rol odaat es mint peldat Judon-t felhoztam, hogy nem lehet osszehasonlitani amit mi kerunk tole, mint egy hagyomanyos rushertol. Jol jatsza amit kerunk tole, de atipikus amit kerunk es magasan o a legjobb nalunk. Kinyilna egy masik dimenzio ha nekunk is lenne egy Watt/ Garrett fele allatunk. Amig nincs addig ez marad. Judon ezen a meccsen a "S" poziciotol a "slot CB-ig" minden volt, ha bejott a DB blitz akkor kiraly, ha fennakadtak a falon akkor egy mp alatt hulyen nez ki a D ( kozben ugyanaz a kockaztatas volt ). Burrow-nak most meg kezelhetetlen, Mahomes-nek kevesebb ido kell a faltol hogy buntesse. Tavaly hosszan kifejtettem a D-t, az agresszio nagyon fontos alapresze, de a tulzott agressziot konnyu megbuntetni. De ez egy fine line.

Mindketto csapategyseg inkabb jobb lesz mint rosszabb. Rengeteg olyan hiba van amit az ido orvosolni fog es remelhetoleg egy par masikra talalunk valami athidalo megoldast.

| A PFF ertekelesere kivancsi lennek Queen TD-nel, Szerzett egy TD-t, de ffingja nem volt mi volt a hivas es csak sodrodott felesl;egesen az arral.
BTW Ruiz allat volt megint
|
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
En nekem nem tunt ugy hogy LJ a technikara figyelne, ( bar a grundfoci a vereben van az biztos ). Az mas kerdes hogy a nyomas miatt allt mindenhogy dobasok kozben.
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Nehéz kérdés ez, de tekintve, hogy az állomány jórészt adott így edzői oldalon kéne egy minimális szemlélet váltás. Jó lenne ha az ilyen Bengals elleni meccsek után pl Wink nem hinné el, hogy ez a tuti stratégia és hátradőlve malmozna a következő meccsen. A KC elleni balama nem egyszeri leolvadásnak tűnt nekem, hanem az erőszakos playhívásra egy rutinos iránytó/edző a megfelelő választ adta. Félek ez legközelebb is megtörténik egy közepes fal és jó QB kombóval. Örülnék ha látnék meccs közben változatosabb playhívásokat, esetleg félidőben olyan finomhangolást ami válasz egy gyenge kezdésnél.
O oldalon ugyan ez. Tavaly eltapostunk mindenkit kíméletlenül, aztán a PO-ban láttuk, hogy milyen gameplannel készültek ellenünk amit nyilván mások is igyekeznek magukévá tenni ellenünk - mi viszont látszólag úgy jöttünk ki a szezonra, hogy az offens "kész", ahhoz nem kell nyúlni, és most nem értjük miért döcög a tavalyi sportkocsink. (és ennek csak egyik aspektusa, hogy egy Yandával kevesebben vagyunk) Nem látom, hogy O oldalon készültünk volna arra, hogy legyen válaszunk egy újabb Titans féle taktikára. A fal szarabb lett, így egyértelműen kéne segíteni LJ-t olyan playhívásokkal. Nagyon látszik, hogy nem érzi konfortosnak, hogy nyomás alatt kell teljesítenie és sokszor nem is a "saját" játékunkat tudjuk játszani. Miért nincs több revers, több futós option felállás, sok play actionnel, bootleggel, aztán mindjárt kicsit jobban kéne a védelemnek is szétszóródnia, jönnének a hibák amiket vagy lábon vagy levegőben ki tud használni a Láma.
Most időnként pees féle playhívásra riadok fel: középfutás a falba -2 - +1 yard közötti sikerrel, aztán jön 2 és 3 & hosszúra meg valami mélyebb passzjáték, ahol az irányítónak jó ha van 2 másodperce elengedni a labdát, aztán jön Koch puntolni és mindez lement másfél perc alatt...
Szóval szerintem edzői oldalon kell playbook szinten egy kis upgrade és a már sokat szajkózott vezér (asselenne baj ha lenne az offens éaz D oldalon is, de már egynek is örülnék) - azt hittem Campbell lehet ez, de most inkább egy tisztességes iparosnak tűnik mint öltözői hangadónak.
Egy SSS egy Mason vagy Boldin féle "vadállat" kéne Lamarnak akire számíthat amikor szarban van és a kispadon felpofoz mindenkit (mentálisan, nem fizikálisan mint ET😊) aki az első 3&out után hajlamos magábaroskadni.
több mint 3 éve
gedam 5 700
Ami nekem erdekes volt Lamar passzainal. Mikor dobott csipobol, oldalt, vagy futtabol, azok jok voltak. Mikor viszont a jol begyakorolt profi mozdulatsort alkalmazta, azok mentek inkabb melle. Nem mind egyaltalan, de mintha tobbszor lett volna zavar. Ha osztonbol dobal, mintha jobban egyutt elne a jatekkal. (Nem a helyes technikara kell figyeljen.)
ulpianus
nekem 3 elméletem is van emellé:
- majrézik a zsebben a fal miatt
- nem volt teljesen egészséges
- meccsnap reggel tudta meg, hogy meghalt egy barátja
aztán az is lehet, hogy mind egyszerre hozta azt, hogy ennyire enervált volt.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ami nekem erdekes volt Lamar passzainal. Mikor dobott csipobol, oldalt, vagy futtabol, azok jok voltak. Mikor viszont a jol begyakorolt profi mozdulatsort alkalmazta, azok mentek inkabb melle. Nem mind egyaltalan, de mintha tobbszor lett volna zavar. Ha osztonbol dobal, mintha jobban egyutt elne a jatekkal. (Nem a helyes technikara kell figyeljen.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ennyire nem volt gaz a helyzet.
LJ talan 1.5 eve eloszor volt olyan megint amikor azt gondolna az ember hogy sokat kell meg fejlodnie dobasban, mert ez nem eleg. De tudjuk hogy megy neki korlatokkal amiket folyamatosan kuzd le. Viszont itt ment a futas annyira hogy boven hasznalhattuk volna, de a hivasok nem arra epultek, de lehetett volna es ez fontos, mert ezek szerint nem akartuk. Azt senki ne kerdezze hogy miert, a meccs alatt irtam egy par hulye otletet 😊. Viszont a passzjatek igy magaba halott es eleve arra van itelve. Az OL pocsek es rovid utvonalas jatekosaink vannak, ido nincs Brown-ra es Boykin-LJ parost formalisan be kellene mutatni egymasnak, mert mintha 2 kulonbozo sportagat jatszananak.

A D viszont az popec volt es varhato is volt. Rossz OL, rookie QB es az alcaink tokeletesen osszekavartak, a sok utestol a belso orajat most 2 svajci mesterember probalja helyrehozni. A mi D osszes jo tulajdonsaga osszesurusodott a meccsbe. Persze rutinos rokak ellen ez 50-50, de itt kozel eselytelen volt Burrow. De mar a visszavagon jobb lesz az olvasasa es fog vigyazni a lasztira/idore/tavolsagra.
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Szurkolóként is próbálok realista maradni, így nagyon nehezen győzöm meg magam arról, hogy a csapat ezt edzőmeccsnek fogta fel. A támadórészleg három negyeden keresztül nagyjából semmit nem csinált, a tavalyi, valóban klassz futójátékunk már csak nyomokban létezik (gondolom főleg a fal gyengülése miatt), passzjáték talán nem is volt... (sarkítok, dehát a legjobb elkapónk egy TE). A védelem pusztított, dehát a cicák csak doromboltak, nem karmoltak. Mondjatok valami biztatót, hogy komolyabb csapat ellen ez jobb lesz.
mammut
Komolyabb csapat ellen,ha az ellenfél kezdő és a csere QB-jának kitörik a lába,három helyen,akkor jobb lesz 😀 Elég biztató így? Én is ebben bízom egyébként,hogy gyengébb kvalitású csapatok ellen (és ez nem beszólás a Cicáknak, én spec szeretem őket) csak ezt adjuk ki magunkból,de vannak olyan játékok,amik biztossá tesznek abban,hogy ez a max,amit tudunk.

Gondolkozom,hogy megemlítsem-e a D-t,de annyira szar volt ez a Bengals O tegnap,hogy ez egy rokkant vietnámi veterán védelemnek is ment volna..Max pár tényleg szép megmozdulás volt.

Azt gondolom a PO meg lesz,de hogy ott ezzel mit tudunk kezdeni,az más kérdés. Bár tavaly az "űr" alapszakasz után is sikerült belefutni egy jókora lángosba,egy atomfosszar játékkal. Szal a másik kérdés az,hogy számít-e bármit a 16-0? Nem.
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Szurkolóként is próbálok realista maradni, így nagyon nehezen győzöm meg magam arról, hogy a csapat ezt edzőmeccsnek fogta fel. A támadórészleg három negyeden keresztül nagyjából semmit nem csinált, a tavalyi, valóban klassz futójátékunk már csak nyomokban létezik (gondolom főleg a fal gyengülése miatt), passzjáték talán nem is volt... (sarkítok, dehát a legjobb elkapónk egy TE). A védelem pusztított, dehát a cicák csak doromboltak, nem karmoltak. Mondjatok valami biztatót, hogy komolyabb csapat ellen ez jobb lesz.
mammut
“vmi biztatot” ? Hajra ! 😉 Viccet felreteve,ez nem vicc !
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
kiváncsi leszek, hogy trade határidoig hajlando-e a Ravens vmi premium játékosért magasabb picket, vagy vmit adni és ha igen akkor OL, WR vagy Edge lesz-e a választott

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
ma nem lamar játszott, hanem egy szénbrikettel kikent flacco
gedam
Tejesen igazad van 40 valahány paszkisérlete volt, nem is értem mit müvelt Roman ma, remélem többet ilyet nem csinál.
Norbi180
Valószínűleg azért, mert nem volt 100%-os, hétközben is kihagyott pár edzést. 3 futott yard-ja lett meccs végére ‘15 ben volt utoljára ilyen vele...szvsz tutira mentek, tegnap elég volt ez is
több mint 3 éve
mammut Baltimore Ravens 5
Szurkolóként is próbálok realista maradni, így nagyon nehezen győzöm meg magam arról, hogy a csapat ezt edzőmeccsnek fogta fel. A támadórészleg három negyeden keresztül nagyjából semmit nem csinált, a tavalyi, valóban klassz futójátékunk már csak nyomokban létezik (gondolom főleg a fal gyengülése miatt), passzjáték talán nem is volt... (sarkítok, dehát a legjobb elkapónk egy TE). A védelem pusztított, dehát a cicák csak doromboltak, nem karmoltak. Mondjatok valami biztatót, hogy komolyabb csapat ellen ez jobb lesz.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Grat a győzelemhez, nem volt kérdés. Remélem pár év múlva egy ilyen párharc már a csoportelsőségről fog dönteni. 🙂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi jövő héten kedvére fickándozhat 😊
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
ma nem lamar játszott, hanem egy szénbrikettel kikent flacco
gedam
Tejesen igazad van 40 valahány paszkisérlete volt, nem is értem mit müvelt Roman ma, remélem többet ilyet nem csinál.
több mint 3 éve
gedam 5 700
ma nem lamar játszott, hanem egy szénbrikettel kikent flacco
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Nem erdekel,hogy egesz heten volt vmi problema vele,de amit ma eddig ( 4. negyed eleje) Lamar muvel,az kritika aluli !!
Ray_bp_Lewis
...mint az “eredeti” Ravens : vedelem OK !!!! ,tamadok = híg fos .
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Nem erdekel,hogy egesz heten volt vmi problema vele,de amit ma eddig ( 4. negyed eleje) Lamar muvel,az kritika aluli !!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Phillips nincs ma. Madubuike aktiv.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
gedam 5 700
nekem az a bajom ezzel az egész kerettel és a játékunkkal, hogy kb. minden attól függ, hogy lj hogyan játszik. ahhoz, hogy mi nyerni tudjunk sb-t, a rájátszásban mvp jackson kell. ezt kellett volna megoldani vhogy, hogy egy olyan lamarral is jussunk tovább, mint amelyiket múlt héten vagy a titans ellen láttunk. és ott tartunk, ahol voltunk, amikor beállt lamar flacco helyett, mindig pont annyira jók a támadók és a védők, amennyire lamar. egy kivétel volt talán és meg is lett az eredménye, a szíhoksz elleni meccs. ott elő tudott lépni a védelem és akkor először és utoljára kirángatták lamart a gödörből. lj nem mahomi és wilson, neki kell a segítség. kellene a csapatnak egy leader vagy a def.-be vagy az off.-ba.