Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bullardbol nem lehet OLBt csinálni??
ricsiii83
Whitehair is lehetne elkapó, szóval tulajdonképpen miért ne. A válasz azonban: nem.

Még egy dolog a mai csörtével kapcsolatban. Ugye azokon a meccseken sikerült nyerni, ahol vezettünk a támadósor által elért pontokkal. Nem kell a NASA-nál dolgozni ahhoz, hogy egyértelmű legyen, hogy előnyből jobb játszani, mint hátrányból, de a mi csapatunknál talán ez különösképpen igaz. Nehéz úgy egy run heavy offenset nyomatni, hogyha -7-en kívülre kerülsz. Szerencsére Loggains annyit fejlődött tavalyhoz képest, hogy hátránynál is odaadja Howard kezébe a labdát, ami a legbölcsebb dolog jelenleg, amit tehet. Viszont ugye, ahogy hátrányba kerültünk idén ki is kaptunk, szóval ha megnyerjük a coin tosst és nem feltétlenül védekezést választanék, ahogy egyébként Foxék teszik. Egyrészt volt 7 hosszú éjszakájuk megtervezni az első drivet, másrészt szünetben úgy is lepofozzák őket.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Bullardbol nem lehet OLBt csinálni??

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meg is lepődtem olvastam pont a múltkor egy cikket ahol a PFF szerint Unrein futás elleni mutatói top10-ben vannak...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szóval Mitchell Trubisky.

Nem véletlenül nem akarták erőltetni. Amikor arról beszéltünk, hogy Glennon mennyire limitálja az offenset, akkor sajnos most arról is kell beszélni, hogy Trubisky is limitálja. Míg előbbi esetén ez egyértelmű utálatba ment át itthon és széles e nagy világban, addig Trubiskynál ez egy kisgyermek első bukdácsolásait kísérő érzés vesz minket körül. Valahol ez így is van rendjén.

Szóval. Trubiskynek egyértelműen még sok, bonyolult az NFL védelmek olvasása. A Vikings és a Ravens is blitzelte gazdagon, jó pár esetben ezeket a blitzeket nem is veszi észre a pre-snap olvasásnál, nincsen hot-read, ilyenkor általában kislisszol jobbra, amivel egyrészt le is vágja a pálya felét, másrészt a játékok nem úgy vannak felrajzolva, hogy ott legyen is elkapó, oszt kakukk. Glennon egy checkdown király volt, de Trubisky ennek ellentettje. A Ravens ellen szerintem két sacket kivédhetett volna, ha csekkol. Egyenlőre nem érzi azt mennyi ideje van ilyenkor, s nem érzi azt, hogy mikor kell az első olvasás után a checkdown célpont felé nézni, s hozni 3 yardot. A Ravens OLB-i különösen fegyelmezetten játszottak, ezzel a bootleg játékokat kivették az eszköztárunkból. Glennonnak olyan fizikális és naturális korlátai voltak, amivel nem lehetett mit kezdeni, Trubisky legnagyobb korlátja eddig az, hogy tapasztalatlan. Utóbbit lehet javítani, de az ő karrierjéhez is edzők kellenek majd.

S ugye Loggains nem segít neki semmit. Nincsenek slantek, nincsenek bubble screenek, nem próbálja meg kihasználni, hogy három debella TE van, ha Cohen fenn van a pályán megkapja, az egyetlen értelmes WR alig van fenn a pályán. Under centerből általában futunk, shotgunból kizárólag passzolunk. Fel kell keverni a kártyákat, Trubiskyvel lehetne futtatni read-option játékokat. Tudjuk futtatni a labdát teli tömött box ellen is, de így se ugrik senki a play action játékokra. Jobb támadókoordinátori munkával sem lennének jobb elkapóink, de azt igazán el lehetne érni, hogy az ellenfél ne tudja 10 játékból legalább 8-szor, hogy mit akarunk csinálni. 50 futásból a Ravens ellen 14 darab 0 vagy negatív yardos futás volt, köztük több -5 yardos. Egy ilyen kaliberű elkapó brigáddal, egy zöldfülü irányítóval megengedhetetlen ez. Én azt látom, hogy középen Howard és a támadófal bárkinek a torkán letudja nyomni a labdát, stabilan tudunk 3-4 yardokat hozni belül. Holnap is extra run heavy gameplan lesz, szerencsére Kuechly nincs, ezt ki kell használni.

Elvileg top 10-es D van nálunk, a holnapi azért jó teszt lesz, mert annyira nem fekszik nekünk szerintem a Panthers offense, főleg ha Benjamin és Funchess személyében két masszív cula játszik a pálya szélein.
Sajnos Floyd passrush képességeit el kell pazarolni arra, hogy csak ő tud off-ball LB-t játszani az OLB-k közül (egyébként szerintem jó szezonja van), McPhee egy szituációs rsuher nem több, Acho egy munkásember, aki a valamire való csapatokban rosteren sem lenne. Középen Hicks top quality, Tommie Harris fénykorában volt ily domináns, azóta nem volt ilyen kaliberű DT Chicagoban. Goldman futás ellen egészen kiválóan futballozik, remek szezonja van. De számomra túl erős fizikailag és túl sokrétű a Panthers O. Ha Benjamin nem játszana, akkor már jobb lenne a helyzet. Úgy tűnik Kwiatkoski hadrafogható. Jó lenne, ha limitáltan is de pályára tudna lépni, mert Jones futás ellen nem rossz, de coverageben bámulatosan fogalmatlan. Nem mellesleg Kwiatkoski jobb blitzer is, s az elmúlt hetekben Fangio szerintem szokatlanul agresszív. Több A gap blitz az ILB-ktől, több NCB blitz, Houston-Carson vagy 3-szor ment safetyből a Ravens ellen Flaccora. Annak örülök, hogy próbálkozik. Egyébként mégegyszer mondom, hogy Floyd szerintem jól játszik. Amit kérnek tőle azt végrehajtja, sokszor kap kettőzést, vagy legalábbis egy TE/RB bennmarad megütni. Jövőre kell egy fiatal pass rusher, mert Floydból meg lehet élni, s most is meg lehetne, ha McPhee nem lenne ennyire gallyon. Egyébként vicc nélkül: Unrein is korrektül futballozik, s mivel samesz nem fogják így lecserélni Bullardra, aki sajnos nem robbant be. Futás ellen vannak jó playei, de ez kevés.

Viszont a secondary tényleg sokkal jobb. Nemcsak Fuller miatt, nem Amukamara miatt. Szerintem nagy részben Jackson miatt. A csávó egyenlőre egy igazi real dealnek tűnik. Parádésan bejátssza a pályát, futás ellen eddig 1 rossz játékát láttam (most a Ravens ellen jött rossz szögben, 30 yard), fizikális. A turnoverek meg majd jönnek.

Szóval én a Pantherst messze esélyesebbnek látom, de hazai pályán nálunk jobb csapatok ellen úgy néz ki képesek vagyunk X közeli mérkőzéseket kihozni, de talán alapba el lehet mondani, hogy azokon a meccseken, ahol Glennon nem gyújtotta meg a máglyát a csapat alatt rögtön az első negyedben mindig lőtávolban voltunk. Holnap is ezt várom, de az egyik oldalon túl sok a playmaker, a másikon túl kevés.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Pörgetem a Twittert és olvasom, hogy #Bears and Fox announce 5-year extension. Ne baszd már meg, inkább költözzön el a franchise. Kattintás és megkönnyebbülés: a Fox32 televíziós csatornáról van szó. Huh, ez nem esett jól.
Kövesi (tartalék)
Én is megszívtam, csak én FBn és a buziik ráadásul egy Fox Pace kézfogós képet tettek oda...

több mint 6 éve
Kövesi (tartalék) Chicago Bears 6
Pörgetem a Twittert és olvasom, hogy #Bears and Fox announce 5-year extension. Ne baszd már meg, inkább költözzön el a franchise. Kattintás és megkönnyebbülés: a Fox32 televíziós csatornáról van szó. Huh, ez nem esett jól.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem cserelne el a Steelers Bryantet. Hanem az asszonya irt vmi butasagot twitteren, amit totorltek. Es abbol egyik nagy mediabubus krealt azonnal hirt, hogy kerne a cseret Bryant. Aki persze azonnal cafolta a kacsa hirt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
soakt nem kap érte MB egy spanglira van a szezon eltíltástól....

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
ha angol tudásom nem vert át, akkor bryantet tradelné a steelers. "IGAZOOOLJUL LEEE " Pintér.
ricsiii83
Pace nem fog draft pickeket áldozni szetintem, aztán majd kiderül...
Tomcsik
Pedig ha az állása a tét, így hogy Rodgers out kellene egy jó elkapó és lehet akár 7-9 is ami már védhetőbb a GM szemszögéből mint az 5-11 (bár hogy hol az a 7 győzelem nem látom de mind1). Itt lehetne mondani felfelé hogy "szerzek új HC-t aki franchise qb-t csinál Trubisky-ből + draftolunk neki jó wr-t és mélyítjük a D-t + hozunk 2 kulcsjátékost free agencyn és akkor irány a PO". Ez a keret azért nincs olyan messze a normálistól csak az a baj hogy kulcsposztok nincsenek megoldva. Ja és ezután a meccs után hogyhogy még a helyén van a ST edző???

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
ha angol tudásom nem vert át, akkor bryantet tradelné a steelers. "IGAZOOOLJUL LEEE " Pintér.
ricsiii83
Pace nem fog draft pickeket áldozni szetintem, aztán majd kiderül...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
ha angol tudásom nem vert át, akkor bryantet tradelné a steelers. "IGAZOOOLJUL LEEE " Pintér.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Whitehairrel nem tudom mi lett. Úgy nézett ki tavaly hogy hosszú idő után végre lesz egy jó centerünk, aztán totál szétesett és tán a leggyengébb pontja lett az O falnak. A Ravens ellen volt 4 horror snapje. Az egyiket Trubisky megmette és éppen csak nem lett safety, majd egyből a következő snappnél rávágta a QB lábára a lasztit, nagy szerencséjére időt kértünk előtte. Ok hogy a pre seasonban meg az első meccseken tologatták minden fele a falba, de tavaly egész évben C volt, ráadásul jó, szóval azért fel kéne tudni adni egy labdát. Remélem összekapja magát. Kis érdekesség hogy 1932 óta Cohen a legalacsonyabb játékos aki TD passzt adott az NFL-ben.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahogy a csevegőben írtam, personell alapján megmondom, mi lesz a hívás. Aztán meg is mondtam pár alkalommal, de nem akartam spoilerezni. Nem akarom a sajátomat leszopni, de az a DC, aki belőlünk nem tud felkészülni, az menjen el valamelyik Biotech üzletbe táplálkozási tanácsadónak. Most az, hogy konzervatívok vagyunk, vagy balfaszok, sztem 3 év után már el lehet dönteni. Ennek a Loggains csávónak semmi érzéke a play callhoz, Fox meg simán egy fasz.
füligjimmy
Ne becsüld le magad, egy Mel Tucker kaliberű védelmet bármikor összeraksz.

Amúgy, ha már predictable a játékhívás:
- Tarik Cohen játszott 26 snapet, ez 32%-ot jelent egyébként a tegnapi 80 támadó playből. Kapott 14 cipelést, szállt felé 4 labda, és ugye adott egy TD passzt. Szóval, amikor fenn van a pályán 4-ből háromszor megkapja.
- Kendall Wright 25 snap. Tre McBride 58, Tanner Gentry 76. Nincs miről beszélni. Trubisky elengedett 16 passzt, abból 15-ször Wright fenn volt.

Trubisky nem játszott közel sem jól. Igazából látjuk, hogy miért nem akartak kapkodni vele kapcsolatban. Ugyanakkor 2 egészen fenomenális játékot mutatott tegnap. Az egyik TD lett, a másikkal meccset nyert. Mindenesetre nemhogy semmi segítséget nem kap, hanem egyenesen a lehető legszarabb helyzetekből kellene produkálnia. Nem igen sikerül neki, amikor még is az persze rohadt nagyot szól. Én megértem, hogy run-heavy van, meg amikor elkezdtünk középen futni még működött is, de akkor is. Íme a tegnapi:

1.Q - 1. drive
3&12 CHI 5 - Roughing the passer
2&9 CHI 21 - incomplete
3&9 CHI 21 - Sims 15 yard
1&10 CHI 47 - incomplete
3&10 CHI 47 - 5 yard run

1.Q - 2. drive
1&10 CHI 36 - def. holding
3&23 CHI 25 - Cohen 14 yard

2.Q - 3.drive
3&5 BAL 31 - 19 yard run
3&3 BAL 5 - incomplete

2.Q - 4.drive
3&1 CHI 29 - incomplete

2.Q - 6.drive
2&11 CHI 34 - incomplete
3&11 CHI 34 - sack

3.Q - 8. drive
3&4 BAL 48 - incomplete

3.Q - 9.drive
2&9 CHI 39 - Wright 18 yard
3&7 BAL 27 - Sims 27 yard TD

3.Q - 10.drive
2&17 - incomplete (Whitehair rossz snap, megmentette a safetyt)

4.Q - 12. drive
1&10 CHI 44 - Burton 8 yard
3&8 BAL 43 - sack, fumble

4.Q - 14. drive
1&10 CHI 25 - off. holding (Cohen 4 yard)
1&20 CHI 15 - Miller 4 yard (Whitehair rossz snap, lába mellől szedte fel)
2&16 CHI 19 - sack

OT - 15. drive
1&20 CHI 20 - sack
2&26 CHI 14 - Howard 9 yard
3&17 CHI 23 - 9 yard run

OT - 16. drive
2&11 BAL 41 - incomplete
3&11 BAL 41 - Wright 18 yard

Azaz 26-szor adták Trubisky kezébe a labdát: mindössze 6-szor 1. downnál, 7-szer 2. downnál, 13-szor 3. downnál. 12 alkalommal úgy, hogy 10-nél több yardot kellett volna megtenni. 6 alkalommal 3&10+ downnál, 9-szer 3&7+ downnál. Szóval én elhiszem, hogy run heavy, meg nyertünk is, de komolyan... s akkor a videóból meg lehet tekinteni mennyi eleve halott játék volt.
https://www.youtube.com/watch?v=crw44rnmgtc
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lamarr Houston sack-fumbli kombó. Szerencsére túl jók vagyunk. Komolyan nem hiszem el.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Gratulálok, nagyon örülök hogy megvan Trubinsky első győzelme, rögtön a 2.meccse, ráadásul a Ravens ellen. Ettől függetlenül amit coachingolasban itt leművelnek az egyszerűen katasztrófa. Kivancsi lennék Trubinsky mire képes ha van ha igazán jó WR a pályán, mint ami megvan például Watsonnak Hustonban. Szóval további sok sikert, csak így tovább!
Klaci79
Trubisky
eaglesmcnabb
Úgy látszik egyszer rosszul írtam le a telefonnal és azóta automatán hozza. Most javítom kosz 😊 mondjuk sok jelentősége nem lesz, de lehet valaki érzékeny ra...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Gratulálok, nagyon örülök hogy megvan Trubinsky első győzelme, rögtön a 2.meccse, ráadásul a Ravens ellen. Ettől függetlenül amit coachingolasban itt leművelnek az egyszerűen katasztrófa. Kivancsi lennék Trubinsky mire képes ha van ha igazán jó WR a pályán, mint ami megvan például Watsonnak Hustonban. Szóval további sok sikert, csak így tovább!
Klaci79
Trubisky

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát 5 perccel a vége előtt nem hittem el hogy ezt elbukhatjuk, aztán majdnem...Az ST elmehet a picsába, majdnem elbukták a meccset. A D viszont kb. a legjobb teljesítményt hozta az elmúlt 5 évből. Goldman és Hicks terrorizálták a Ravens O linet és a secondary is pofás volt. A Jackson gyerekről azt mondták nem túl jó szerelő, tegnap azonban úgy tűnt sokat fejlődött ebben. A helyzet az hogy nem éltünk Fuller 5. éves opciójával... Eddig messze ő a legjobb CB ebben az évben. Tegnap Flacco folyamat rá próbált játszani és kb. egy elkapást engedett. Mondta is a kommentátor hogy vagy 9-10 passz ment rá és mindent megoldott. Asszem tán Bazzani írta hogy ennyi pénzt Hicksért? Minden centjét megérte, jelen pillanatban top5 3-4 DE közt ez szinte biztos. Azért így hogy Trevathen visszatért az ILB sor is másképp festett mint a Vikes ellen. Sajnos az O oldal közel sem volt ilyen jó. Amikor felállunk ezekkel a 2-3 TE-s szettekkel szinte kiírjuk hogy vigyázat futásveszély, persze az elkenfélnél még a vizes fiú is a boxban áll. Ezeket a Cohenes screen szerű cuccokat is hanyagolhatnánk, már a Vikes se ette meg a Ravens meg úgy repült rá mint légy a szarra. Volt vagy 5-6 mínusz yardos játék ebből. Aztán Trubiskynek meg megint meg kelett oldani az ilyen 3&18 szintű feladatokat WR-ek nélkül. Trubisky nem volt túl jó, de amikor nagyon kelett megcsinálta a játékot ( az ott Glenonnal egy biztos sack lett volna). A Falcons ellen egy hajszálon múlt, a Vikest simán verhettük volna... Egy kicsivel több, szerencsével, kevesebb sérüléssel egy normális edzővel és legalább egy épkézláb WR-el PO-ról diskurálnánk...Amúgy a Lions romokban egy rommá vert Stafforddal, a sajtok lehet elvesztették Rodgerst a szezonra, még annak is fennál a veszélye hogy megcsíphetjük a 2. helyet...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogy a csevegőben írtam, personell alapján megmondom, mi lesz a hívás. Aztán meg is mondtam pár alkalommal, de nem akartam spoilerezni. Nem akarom a sajátomat leszopni, de az a DC, aki belőlünk nem tud felkészülni, az menjen el valamelyik Biotech üzletbe táplálkozási tanácsadónak. Most az, hogy konzervatívok vagyunk, vagy balfaszok, sztem 3 év után már el lehet dönteni. Ennek a Loggains csávónak semmi érzéke a play callhoz, Fox meg simán egy fasz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratulálok, nagyon örülök hogy megvan Trubinsky első győzelme, rögtön a 2.meccse, ráadásul a Ravens ellen. Ettől függetlenül amit coachingolasban itt leművelnek az egyszerűen katasztrófa. Kivancsi lennék Trubinsky mire képes ha van ha igazán jó WR a pályán, mint ami megvan például Watsonnak Hustonban. Szóval további sok sikert, csak így tovább!
Klaci79
Nekem kifejezetten az volt az érzésem, hogy Tru-ék nem képesek pontokat feltenni a hosszabbításban. Aztán jött ez a Howard futás és kvázi meg is nyerte a meccset.

Milyen aránnyal is volt a passz:futás? 1:4? Nektek mi a véleményetek erről? Amikor FG táv közelébe vitte Howard a labdát, volt talán egy csúnyán megdobott rollout, meg ugye a meccsgyőztes passz ami remek volt, ugyanakkor Tru a sacknél nagyot hibázott. A pocket cam tisztán mutatta, hogy totyogott a zsebben, nem tudott dönteni. Az egyértelmű, hogy a fizikai adottságai meg vannak. Az is, hogy a rookie gyermekbetegségei is, és nem tudom, hogy Fox-e a legjobb edző arra, hogy a konzervatív playhívásokkal kineveljék ezeket belőle, főleg úgy, hogy nem is hagyják játszani.

Viszont Watsonhoz hasonlítani nem fair, mert ott a HC a Qb-ra szabott gameplant futtat, itt meg a merev keretek között kigondolt run heavy mistake free koncepcióba próbálnak installálni egy rookiet, a baj csak az szvsz, hogy az ilyen rendszernek is sarokköve a sikeres 3rd down passz %.

Szerk: Amúgy jegyezzük meg, hogy nem csak Foxnak nem megy a time management. Howard a 4. negyed vége előtt, 1:30 perccel (?) 3rd downon kifut az oldalvonalon és megállítja az órát...., hogy a Ravens még megpróbálhasson eljutni a FG távba.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Gratulálok, nagyon örülök hogy megvan Trubinsky első győzelme, rögtön a 2.meccse, ráadásul a Ravens ellen. Ettől függetlenül amit coachingolasban itt leművelnek az egyszerűen katasztrófa. Kivancsi lennék Trubinsky mire képes ha van ha igazán jó WR a pályán, mint ami megvan például Watsonnak Hustonban. Szóval további sok sikert, csak így tovább!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 435 — LIGHTS OUT!
Watson sem rossz amúgy 15/5 TD/IC arány és jól is játszik.. ilyenkor azért visszanézek, hogy Trubisky volt a leg NFLkészebb jQB
ricsiii83
Nem hinném, hogy valaki is ilyent mondott volna Trubisky-ről. Ezt pont ,hogy Watsonra mondták, csak neki a tetejét kifogásolták.

több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hogy én ezért a meccsért mit fogok hallgatni Mr. Fülig the St. James Barátomtól.... gratu. Ehh... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Watson sem rossz amúgy 15/5 TD/IC arány és jól is játszik.. ilyenkor azért visszanézek, hogy Trubisky volt a leg NFLkészebb jQB
ricsiii83
Na, amiket Turbómen megpasszolt ezen a 2 héten, azt Watson nem tudja, hozzáteszem, egyelőre. Azt a Miller TD-t mindenki mondja, hogy majdnem eladta, Sendejo akkorát játszott, hogy hihetetlne, safety sztem nincs a ligában, aki akkor azt jobban tudta volna. 30 méterről a másik irányba futtában odakúrni, 3 centire volt a tökéletességtől. Most amit Wrightnak odarakott, meccset ért. Ja, megmaradt a 2 időkérésünk, inkább kivettük Howardot a meccsből a kibaszott hosszabbításban, nem szabad pocsékolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A védelem megérdemelte. Ha ez vereség, az kirúgta volna a levegőt az egész csapatból, jövő héten lapsora vertek volna, mint a Tampa a Falcons után. Azért top5-ből nem kéne kinavigálni magad. Most komolyan.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Watson sem rossz amúgy 15/5 TD/IC arány és jól is játszik.. ilyenkor azért visszanézek, hogy Trubisky volt a leg NFLkészebb jQB