Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
John Fox 7-0 nál ráfog ülni az eredményre, ha hátrányban vagyunk, akkor pedig csak a 4. negyedben garbage time-ban kezd el nagyobb játékokat hívni, Most komolyan nyerhető lenne ez a meccs is, de ekkora egy állattal az oldalvonal melelt nem lehet mindig bízni a védelemben és mákolni, ez nem így megy egyszerűen, nyertünk két meccset, ezzel a végig futott no passzos játékkal, azt hiszitek a mesteredző nem ezt a taktikát fogja most is alkalmazni? Ugyan már, most a diónyi agyában az van, hogy mekkora spíler két meccset is nyert a világverő taktikája, ma ugyanez lesz, futás futás, passz, shotgunból passz, under center futás. Harmadikra rövid passzos Te vagy Rb screenek, ezt kb 1 negyed alatt leolvassák, kérdés, addigra hogyan állunk, Brees a gb ellen dobott 3 intet és mire mentek vele a sajtfejűek? Semmire, itt már kurvára nem lesz ez elég, persze kivagyok én, hogy vitatkozzak a két meccses sikerszériában lévő mesteredzővel.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az egyetlen dolog amiben reménykedek hogy a Saints számai csalókák. Igazából eddig egy elit D-vel találkoztak (Vikes) ott ki is kaptak. Nem tudom nevezhetem-e a D-t elitnek, de az utolsó két meccsen impresszívek voltak. Persze azt nem várjuk hogy megint pontokat szereznek. Úgy érzem Trubiskynek ma jó meccse lesz és meglepjük a Saints néhány passzal. Nem látom én se hogy hogyan nyerhetnénk, de a Steelers és a Phanters ellen sem láttam. Verességre készülök aztán remélem a srácok kellemesen meglepnek megint. Persze most sem tudom élőben nézni, de imádom a vasárnapi műszakokat...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A holnapit kéne valahogy kibrusztolni. Nem tűnik reálisnak, de hátha megint felénk pattan a labda.
tüsi91
Hú, ha sikerülne holnap győznünk... és 4-4-gyel mennénk bye-ra... még a végén reménykedhetnénk is...
pahynor21
Nagyon pozitív a hangulat meg minden, de én személy szerint nem látom, hogy ezt a meccset miképpen tudnánk megnyerni. A Ravens egy nagyon gyenge színvonalon futballozó csapat, főleg támadó oldalon. A védelem meg is nyerte, igazából azon a meccsen éreztem a győzelem lehetőségét. A Panthers ellen már nem sokat adtam volna a győzelemre, egészen meghökkentett, hogy a védelem mennyire hatékony. Na most jön szembe egy még kompletebb offense. Korrekt támadófallal, jó elkapókkal, jó elkapó TE-vel, kemény futóval és egy klasszis, a QB játék valamennyi eleméhez párját ritkító érzékkel rendelkező QB.

Valljuk be őszintén: az elmúlt két mérkőzésen bár a védelem általánosságban is jól teljesített, de irgalmatlan mázli volt. 3 INT felpattanó labdából, egy fumble úgy, hogy senki nem ütötte meg az elkapót. Szerencse. Persze lehet mondani, hogy az elmúlt években ez elkerült minket, meg mi is szenvedtünk de mennyi felpattanó labdából, de ez sorozat is véget ér majd. Nyilván a labdák, akkor pattannak így, ha van ok arra, hogy pattanjanak, ami egy jó jel, hogy a srácaink állandóan ott kalimpálnak az ellenfél környékén.

Szóval tegyük fel a védelem jól játszik ma is, s szerzünk egy labdát is, de nincs belőle ret TD. HOgyan fogunk nyerni? Mi lesz akkor, ha hátrányba kerülünk? John Fox hihetetlen győzelmi szériája van egy erős tippem rá, hogy ma véget ér és visszatérhetünk oda, hogy kellenek edzők. Bár, hogy őszinte legyek én kicsit várom már, hogy rákényszerüljünk arra, hogy passzoljunk. Lehet rossz lesz, de igazán ki lehetne nyitni már a playbookot (már ha van mit kinyitni), mert jelenleg John Fox legrózsaszínűbb álmát látjuk.
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
A holnapit kéne valahogy kibrusztolni. Nem tűnik reálisnak, de hátha megint felénk pattan a labda.
tüsi91
Hú, ha sikerülne holnap győznünk... és 4-4-gyel mennénk bye-ra... még a végén reménykedhetnénk is...
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy nagyszerű elemzés egy chicagoi drukkertől. Élőben fel sem tűnt mennyire hatásos volt McPhee.
 www.chicitysports.com/forum/showthread.php/92146-Adipost%E2%80%99s-Pivotal-Play-Week-7-(Halloween-Edition)

Jövőre azonban kell egy edge rusher a draftról. Young 33 éves, túl legalább 2 komoly sérülésen. McPhee 8 milliót fog keresni, közülük csak az egyik marad, tippre McPhee.
A 2. körös csoda TE Adam Shaheen egész szezonban 85 támadó snap-nél volt fenn, ami 19,19% az összes támadó playnek. Összesen 1 elkapása volt, mondjuk az TD lett. Inkább húztunk volna valami használható WR-t.

Special Team-ben is "csak" 58%-ban szerepel. Ilyen játékos minek egyáltalán.
Toto21
Sajnos rengetegen bedőlnek összehasonlításoknak, köztük Te is. Shaheen honnan jött? Van benne potenciál? Nem mondom, hogy nem vártam többet, de őt sem 2017 első 8 meccsére draftolta Pace. Csak ugye, aki nem kezdi úgy a pályafutását, mint egy HOF játékos, az rögtön kalap szar, főleg itt. Eljön az ő ideje is, egyre több snapnél van benn amúgy. Van egy olyan tippem, hogy a bye week után egy merőben más offenset fogunk látni.

A holnapit kéne valahogy kibrusztolni. Nem tűnik reálisnak, de hátha megint felénk pattan a labda.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remélem ennél félelmetesebbek lesznek vasárnap a srácok 😊

 www.facebook.com/ChicagoBears/videos/10155891136809452/

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Low risk, high reward, simán jó lehet ez a trade

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tavaly összehozott 810 yardot 58 passzból. Méretre nem rossz 6-3 205pound. 10 20+ valamint 2 40+ yardos elkapása is volt szóval hátha kicsit meg tudjuk nyújtani vele a pályát. Amúgy év végén FA lett volna tehát majd kell neki adni szerződést is. Rosszabbak biztos nem lettünk vele...
Tomcsik
Megnéztem a tavalyi évről készült highlight videóját arra számítva, hogy tele lesz jump ball-okkal, meg 50-50, coverbe feldobott menekülős passzokkal, erre kb az elkapásai 90%-ában route futással játszotta tisztára magát 😊 Szerintem 7. körért jó értéken van (pont lesz elég edzés és meccs tape, illetve személyiség megismerés, hogy offseasonben helyesen lehessen dönteni róla).



Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tavaly összehozott 810 yardot 58 passzból. Méretre nem rossz 6-3 205pound. 10 20+ valamint 2 40+ yardos elkapása is volt szóval hátha kicsit meg tudjuk nyújtani vele a pályát. Amúgy év végén FA lett volna tehát majd kell neki adni szerződést is. Rosszabbak biztos nem lettünk vele...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Jó route futó, tavaly jó szezonja volt amikor a többiek ledöglöttek körülötte.Viszont nem véletlenül lesz valaki egy csapat 4. számú elkapója. Egy kondicionális 7. kört persze megért, maximum találtunk egy korrekt 3. számú elkapót jövő évre.
tüsi91
Mike Williams felépülésével inkább 5. számú lett ő, ettől függetlenül használható possession reciever.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Szép és jó, de használva lesz??

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó route futó, tavaly jó szezonja volt amikor a többiek ledöglöttek körülötte.Viszont nem véletlenül lesz valaki egy csapat 4. számú elkapója. Egy kondicionális 7. kört persze megért, maximum találtunk egy korrekt 3. számú elkapót jövő évre.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
Chargers traded WR Dontrelle Inman to the Bears for a seventh-round pick, per sources.

WR érkezik.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Eddi Jackson lett a hét védő játékosa (Y)

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Mi várható szerintetek a saints ellen?
Szerintem ez a győzelem sokat jelenthet mert egy olyan O-t tudott kordában tartani a védelem ami azért jónak mondható (bár képes elég rossz napot is kifogni). Sajnos Breest még nehezebb lesz megfogni de ilyen passrush-sal az sem lehetetlen, főleg ha megint lenne pár turnover amit pontokra is tudnánk váltani.
Az O-t nézve mindenki persze arról beszél hogy milyen kevés passzkísérlet volt meg milyen kevés yard, de amit nem értek hogy ez miért ilyen negatív? ehhez a meccshez nem kellett semmi nagy játék meg óriási passz dominancia a playhívásban, pont ez kellett amit játszottak. Nem cseszték el a D kiváló teljesítményét, nálam ez már pozitívum 😊

Végre jó formája volt a csapatnak, ezt jó látni bár nem tudom ez mennyire az edzői stáb teljesítménye.
davemayer

A kérdésem ide csak annyi, hogy biztos, hogy csak ennyi volt a baj, hogy "nem kellett"? 😀 Egy Patriots-ról előbb hiszem el, hogy "visszavesznek", de a tapasztalat azt mutatja, hogy nálunk ez még annál is kevésbé valószínűbb...
dcsicsak
Nem azt mondtam hogy visszavettünk (nincs honnan "vissza"...) hanem hogy nem kényszerítettük hibába a QB-nkat és maga az O-t, azt csináltuk ami ilyenkor a győzelem szempontjából kifizetődő. Azért Cutlerrel pl sokszor megcsinálták hogy akkor is kockázatosabb felállást/játékot választottak amikor a meccs állása ezt nem igazán indokolta.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Statjaink cula WR-ek ellen:

Game 1: Julio Jones 5 targets 4 catch 66 yard
Game 2: Mike Evans 9 targets 7 catch 93 yard 1 TD
Game 3: Jordy Nelson 7 targets 4 catch 75 yard 2 TD

Ezeket nem nevezném olyan jó eredményeknek.

Ezen kívül játszottunk még Antonio Brown ellen is aki több mint 100 yard-ot szedett össze.

Benjamin és Funchess azért voltak szarok, mert Newton-nak nem volt ideje dobni ( mivel több OL is kiesett), valamint nagyon pontatlan is volt.

Na de tényleg ne legyen igazam és szedjük le Michael Thomas-t a pályáról.

A Saints D felé most pont épp annyira pattan a labda, mint felénk! Így erre alapozni nem érdemes!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mi várható szerintetek a saints ellen?
Szerintem ez a győzelem sokat jelenthet mert egy olyan O-t tudott kordában tartani a védelem ami azért jónak mondható (bár képes elég rossz napot is kifogni). Sajnos Breest még nehezebb lesz megfogni de ilyen passrush-sal az sem lehetetlen, főleg ha megint lenne pár turnover amit pontokra is tudnánk váltani.
Az O-t nézve mindenki persze arról beszél hogy milyen kevés passzkísérlet volt meg milyen kevés yard, de amit nem értek hogy ez miért ilyen negatív? ehhez a meccshez nem kellett semmi nagy játék meg óriási passz dominancia a playhívásban, pont ez kellett amit játszottak. Nem cseszték el a D kiváló teljesítményét, nálam ez már pozitívum 😊

Végre jó formája volt a csapatnak, ezt jó látni bár nem tudom ez mennyire az edzői stáb teljesítménye.
davemayer
Szerintem ki fogunk kapni a következö okok miatt:

1. az elkapó és QB között lévö összhang. Newton es Flacco nem annyira pontosak. Így kisebb az esély INT-re

Számokban a sikeres passzok aránya( %)
Ravens 63,09%
Panthers 63,03%
Saints 69,09%

mienk 62,6,% ( viszonyításképp)

Passer Rating:
Ravens 71,6 ( 31.)
Panthers 79,5 (26.)
Saints 100 ( 5.)

mienk 82,3 ( 23.)


2. támadófal, Panthers és Ravens támadófala is középszer, vagy annál rosszabb. Múlt héten jelent meg egy cikk ahol a Panthers C-, a Ravens pedig B- besorolást kapott. Míg a Saints fala Top 5-ös. De hogy számokkal is alátámasszam:

Sacks allowed/game:
Ravens 2,4 sack/game
Panthers 3,1 sack/game
Saints 0,8 sack/game

Jól védi a fal Brees-t.

3. Missmatch WR és CB között, nagy culákat nem szeretjük. Lásd Jordy Nelson és Mike Evans

Michael Thomas: 191 cm

Kyle Fuller: 183cm
Prince Amukamara: 183 cm

4. Loggains és Fox. Támadók nem fognak tudni haladni´. Trubisky-töl legalább 2 INT várok

Remélem nem lesz igazam!
Toto21
Valószínű veresség lesz, de azért nem reménytelen. 1-2 ponttal nem értek egyet. Pl a WR és CB méret különbség. Benjamin és Funchess mindkettő méretes cula és egész jól megoldottuk őket. Remélem Trubisky sem fog dobni 2 intet. Amiben én bízok az az hogy Brees egy passzoló gép, de azért az utóbbi időben becsúszik nálla is a hiba (Lions és a Packers ellen is volt intje) így hátha most is ad nekünk 1-2 lasztit. Az hogy a támadófaluk jó az ok, de csalóka a legtöbb ellenfelük D-e nem volt épp acélos. Az utolsó 2 meccs Lions-Packers mindegyik átlagos vagy átlag alatti D és pass rushban nem jeleskednek. Amint egy erősebb, a QB-t nyomás alá helyező D jött ki is kaptak ( Vikes ). A másik dolog a Saints D. Az utóbbi időben mutattak életjeleket, de volt 1-2 olyan meccs ahol botrányosan gyengék voltak, az utolsó 3 meccsünkön ( Vikes, Ravens, Phanters) három elit, de legalábbis egész jó D ellen játszottunk és hozzájuk képest a Saints D azért jóval gyengébb. Ezeket talán ki lehet használni. Persze a realitás az hogy a Saints szétpaszzol Breesel, de a Ravens és a Phanters ellen sem mi voltunk az esélyesek. Minden esetre az O-től több kell ha akarunk valamit...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A 2. körös csoda TE Adam Shaheen egész szezonban 85 támadó snap-nél volt fenn, ami 19,19% az összes támadó playnek. Összesen 1 elkapása volt, mondjuk az TD lett. Inkább húztunk volna valami használható WR-t.

Special Team-ben is "csak" 58%-ban szerepel. Ilyen játékos minek egyáltalán.
Toto21
De utáltam Greg Olsent, amíg nálunk volt. Aztám egyik dolog követte a másikat.
füligjimmy
Jó azért azt is nézzük meg mennyiszer dobtunk rá. Vagy hogy hányszor passzolunk úgy egyébbként. A legtöbb elkapása Cohennek van. A legjobb WR-nek is van kb 10. A blokkolásait egész szépen megoldja, főleg hogy abban voltak hiányosságai, mert az egyetemen nem kelett ilyesmit csinálnia.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A 2. körös csoda TE Adam Shaheen egész szezonban 85 támadó snap-nél volt fenn, ami 19,19% az összes támadó playnek. Összesen 1 elkapása volt, mondjuk az TD lett. Inkább húztunk volna valami használható WR-t.

Special Team-ben is "csak" 58%-ban szerepel. Ilyen játékos minek egyáltalán.
Toto21
De utáltam Greg Olsent, amíg nálunk volt. Aztám egyik dolog követte a másikat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mi várható szerintetek a saints ellen?
Szerintem ez a győzelem sokat jelenthet mert egy olyan O-t tudott kordában tartani a védelem ami azért jónak mondható (bár képes elég rossz napot is kifogni). Sajnos Breest még nehezebb lesz megfogni de ilyen passrush-sal az sem lehetetlen, főleg ha megint lenne pár turnover amit pontokra is tudnánk váltani.
Az O-t nézve mindenki persze arról beszél hogy milyen kevés passzkísérlet volt meg milyen kevés yard, de amit nem értek hogy ez miért ilyen negatív? ehhez a meccshez nem kellett semmi nagy játék meg óriási passz dominancia a playhívásban, pont ez kellett amit játszottak. Nem cseszték el a D kiváló teljesítményét, nálam ez már pozitívum 😊

Végre jó formája volt a csapatnak, ezt jó látni bár nem tudom ez mennyire az edzői stáb teljesítménye.
davemayer

A kérdésem ide csak annyi, hogy biztos, hogy csak ennyi volt a baj, hogy "nem kellett"? 😀 Egy Patriots-ról előbb hiszem el, hogy "visszavesznek", de a tapasztalat azt mutatja, hogy nálunk ez még annál is kevésbé valószínűbb...
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ez se ma volt... Power rankings 15. a Bears... ejha

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Nos, egyszer nem vagyok,erre simán nyerünk? 😊

Remélem a Lovie Smith ökör(örök)séget nem vesszük át, Trubiskyt nem Grossmanként használjuk majd.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
A 2. körös csoda TE Adam Shaheen egész szezonban 85 támadó snap-nél volt fenn, ami 19,19% az összes támadó playnek. Összesen 1 elkapása volt, mondjuk az TD lett. Inkább húztunk volna valami használható WR-t.

Special Team-ben is "csak" 58%-ban szerepel. Ilyen játékos minek egyáltalán.
Toto21
ezzel azért én várnék... hogy játszon jól, ha nem játszatják?... Tudja mindenki jól nem szeretjük a rookie játékosokat (vagyis fox)
Jackson is a mainapig kérdőjel, hogyhogy első meccstől kezdve kezdő.. Howarddal is mot csináltak?... De ott a Rams.. tavalyi legrosszabb offense és Goffot bustnak titulálták.. majd jött McVay

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Mi várható szerintetek a saints ellen?
Szerintem ez a győzelem sokat jelenthet mert egy olyan O-t tudott kordában tartani a védelem ami azért jónak mondható (bár képes elég rossz napot is kifogni). Sajnos Breest még nehezebb lesz megfogni de ilyen passrush-sal az sem lehetetlen, főleg ha megint lenne pár turnover amit pontokra is tudnánk váltani.
Az O-t nézve mindenki persze arról beszél hogy milyen kevés passzkísérlet volt meg milyen kevés yard, de amit nem értek hogy ez miért ilyen negatív? ehhez a meccshez nem kellett semmi nagy játék meg óriási passz dominancia a playhívásban, pont ez kellett amit játszottak. Nem cseszték el a D kiváló teljesítményét, nálam ez már pozitívum 😊

Végre jó formája volt a csapatnak, ezt jó látni bár nem tudom ez mennyire az edzői stáb teljesítménye.
davemayer
Szerintem ki fogunk kapni a következö okok miatt:

1. az elkapó és QB között lévö összhang. Newton es Flacco nem annyira pontosak. Így kisebb az esély INT-re

Számokban a sikeres passzok aránya( %)
Ravens 63,09%
Panthers 63,03%
Saints 69,09%

mienk 62,6,% ( viszonyításképp)

Passer Rating:
Ravens 71,6 ( 31.)
Panthers 79,5 (26.)
Saints 100 ( 5.)

mienk 82,3 ( 23.)


2. támadófal, Panthers és Ravens támadófala is középszer, vagy annál rosszabb. Múlt héten jelent meg egy cikk ahol a Panthers C-, a Ravens pedig B- besorolást kapott. Míg a Saints fala Top 5-ös. De hogy számokkal is alátámasszam:

Sacks allowed/game:
Ravens 2,4 sack/game
Panthers 3,1 sack/game
Saints 0,8 sack/game

Jól védi a fal Brees-t.

3. Missmatch WR és CB között, nagy culákat nem szeretjük. Lásd Jordy Nelson és Mike Evans

Michael Thomas: 191 cm

Kyle Fuller: 183cm
Prince Amukamara: 183 cm

4. Loggains és Fox. Támadók nem fognak tudni haladni´. Trubisky-töl legalább 2 INT várok

Remélem nem lesz igazam!
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Mi várható szerintetek a saints ellen?
Szerintem ez a győzelem sokat jelenthet mert egy olyan O-t tudott kordában tartani a védelem ami azért jónak mondható (bár képes elég rossz napot is kifogni). Sajnos Breest még nehezebb lesz megfogni de ilyen passrush-sal az sem lehetetlen, főleg ha megint lenne pár turnover amit pontokra is tudnánk váltani.
Az O-t nézve mindenki persze arról beszél hogy milyen kevés passzkísérlet volt meg milyen kevés yard, de amit nem értek hogy ez miért ilyen negatív? ehhez a meccshez nem kellett semmi nagy játék meg óriási passz dominancia a playhívásban, pont ez kellett amit játszottak. Nem cseszték el a D kiváló teljesítményét, nálam ez már pozitívum 😊

Végre jó formája volt a csapatnak, ezt jó látni bár nem tudom ez mennyire az edzői stáb teljesítménye.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal