Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Bears DT Nate Collins has a torn ACL and will miss the rest of this season.

ez már kicsit túlzó.... szerintem valaki megvoodozta a DL-t....soma80
Na akkor hogy fog kinézni a kezdő DL?csi77
Innen beáll majd valaki... ez már röhej, ha Paea is hosszabb távon nem lesz elérhető, akkor szánalom, de hát erre azért senki nem számíthatott.... 3 starter kidől....soma80
egy ilyen sportágban előfordul ilyesmi, az hogy 3-an is kidőltek balszerencse, de az már egyáltalán nem hogy EGY normális csere nincs a rosteren...ez komoly, szezont befolyásoló hiba is lehet

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears DT Nate Collins has a torn ACL and will miss the rest of this season.

ez már kicsit túlzó.... szerintem valaki megvoodozta a DL-t....soma80
Na akkor hogy fog kinézni a kezdő DL?csi77
Innen beáll majd valaki... ez már röhej, ha Paea is hosszabb távon nem lesz elérhető, akkor szánalom, de hát erre azért senki nem számíthatott.... 3 starter kidől....
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Bears DT Nate Collins has a torn ACL and will miss the rest of this season.

ez már kicsit túlzó.... szerintem valaki megvoodozta a DL-t....soma80
Na akkor hogy fog kinézni a kezdő DL?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears DT Nate Collins has a torn ACL and will miss the rest of this season.

ez már kicsit túlzó.... szerintem valaki megvoodozta a DL-t....
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
komolyan érdekelne mi a véleményetek Bush csapatban betöltött szerepéről, szerintem sokkal többet tudnánk használni mint amennyire most tesszük. Vagy eddig jegeltük most meg pont jó lesz DT-nek vagy mi? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyszer minden rossz széria megszakad, de ha fogadni kellene akkor a mi 2 mérkőzésre rúgó veretlenségünk lesz az. Ez a Giants a béka segge alatt van játékban, mentálisan, mindenhogyan.

Itt meg letargikus hangulat van két vesztes meccs után. A Lions elleni elment Cutleren kb, amellett, hogy a védelem egy kalap .... volt. A tegnapi vereséget is boncolgathatjuk, de ez a Saints úgy nagyjából bejelentkezett az NFC címért.

A Cincy ellen az OL felrakott egy nagyon komoly produkciót, s ahhoz mérjük őket. Pedig az egy kiugró teljesítmény volt. Az első félidő nagyon tré volt tegnap, a másodikban már nem nagyon ütötték Cutlert. Keveset futottunk, pedig szinte végig nickel és dime felállást játszott a Saints (5-6 fős front ellen pedig lehet futni, lásd Chicago Bears). MIre erre rájöttünk volt hátra 15 perc, meg 16 pont nem ide.

A futás elleni védelem tegnap remek volt. Még nem láttam a snap számokat, de most 7 man front volt 75%-ban kb. Mindegyik LB jól dolgozott a futásoknál, passzoknál már kevésbé, de Conte botrány idén, Tillmannek a tegnapi volt az első meccse, ahol nem voltak egészségügyi gondjai, meg ugye a legnagyobb gond, hogy Brees meze hófehér maradt. Jó lenne ez az LB sor passz ellen is, ha lenne nyomás az irányítón. A TE passzokat viszont szopjuk újfent, ezért sajnálom Roachot.

Na megvannak a snap számok: DJ Williams 54/66, Frey 17/66. Múltkor 2/3 arányban nickel volt a Lions ellen. McClellin 62 snap? Hát nekem fel sem tűnt... Mondjuk Pep és Wootton sem. Earl Bennett 46/56. Bush only 7. 2 TE-s formáció helyett inkább 6. falembernek feljött Britton (16). Maneri szépen kidolgozta magát a csapatból.
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
A rohadt pesszimista énem azt sustorogja, hogy az a nyomi Giants péntek hajnalban támad fel... Védekezzünk már kicsikét.
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Azt elmagyarázza valaki, mi történt, mikor Long elment blokkolni a málnásba és jött a bünti? Mert sztem az egész fal mintha futást blokkolt volna, aztán jött a passz. De nem néztem vissza, lehet, hogy tévedek.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyenlőre ne foglalkozzunk a Packerssel. Nagyon messze van még az a meccs. Csütörtökön jön a romokban lévő Giants, utána 10 nap szünet, jön a liga legrosszabb védelmével rendelkező Redskins, majd 2 hét szünet. Szóval a Giants meccs után 24 nap alatt csak 1 meccsed van, lehet nyalogatni a sebeket, fel lehet normálisan készülni a meccsekre.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Háromszorosára kell csak híznom, de rohadjak meg megcsinálom. Pedig már a visszavonuláson gondolkodtam.

5-2 innen már alapkövetelmény, aztán igazán megverhetnénk már a Packerst is...Delete
és hogy? nagyon messze van de ha nincs semmi nyomás Rodgersen csak idő kérdése hogy megnyerje a meccset.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Háromszorosára kell csak híznom, de rohadjak meg megcsinálom. Pedig már a visszavonuláson gondolkodtam.

5-2 innen már alapkövetelmény, aztán igazán megverhetnénk már a Packerst is...


több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Alshon Jeffery set #Bears record with 218 yards receiving. Previous mark was 214 by Harlong Hill in 1954 vs. 49ers,

ennyi. AJ+BM+Bennett (TE)+Forte... ha tényleg összeáll, összeszokik a fal is Cutler előtt, és normális játékhívásokkal ez az Offense szerintem sokra hivatottsoma80
Mondtam, hogy előbb utóbb felfedezik őt is, nem csak Marshall, na ez ma bejött. Remélem még változatosabb lesz a gameplan....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A védők minden sérülés meg probléma ellenére 30 pont alatt tartották a NO-t (bár nem kellett nekik erőltetni a dolgokat), ennek elégnek kell lennie. Emellé felraktunk kerek 18 pontot... Megértem, hogy vannak peches játékok, de egy félidő alatt 100 yardot nem tudtunk haladni, miközben meg tele vagyunk playmakerekkel. Szóval ebben vastagon benne vannak az edzők.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Alshon Jeffery set #Bears record with 218 yards receiving. Previous mark was 214 by Harlong Hill in 1954 vs. 49ers,

ennyi. AJ+BM+Bennett (TE)+Forte... ha tényleg összeáll, összeszokik a fal is Cutler előtt, és normális játékhívásokkal ez az Offense szerintem sokra hivatott
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
A csapat jövőjét illetően én sem aggódom, de a jelenben vannak problémák.

A 3-2-őt én is aláírtam volna, mondjuk igazából a bye week előtti 5-2-t írtam volna alá előzetesen, remélem az meglesz.

Ha meccsben lettünk volna a Saints-sel hazai pályán és egy kiváló meccsen kikapunk akkor azt mondom rendben van, haladunk egy úton, belefér. De itt nem ez történt uraim, mi az elejétől nem voltunk meccsben ezzel a Saints-sel szemben. Ők is belealudtak a meccsbe az első negyedben, kb ez volt a szerencsénk mert a félidőre matematikailag is eldönthette volna a meccset a NO annyira gyenge volt az offenseünk. És sajnos megint az a probléma ami eddig is: rosszkor választunk rossz playeket. Most csak emlékezetből mondom de ha jól emlékszem rögtön az elején elsőre passzal próbálkoztunk, meg is lett az eredménye (1. drive 3 and out, 2. drive 1 play fumble), majd ezután minden driveunkban elsőre futottunk középre. Persze hogy onnantól olvasta a Saints D, haladtunk is jó eséllyel 1-2 yardot vele. Megint semmi meglepőt nem húztunk, sablonszerűen csináljuk, főleg az elején a meccseknek.
Mi nem az a csapat vagyunk akik a nagy fordítások mesterei, nagyon ritkán tudunk felállni vert helyzetből. Nekünk már az elejétől kontrollálni kell a meccset hogy végig komoly nyerési esélyünk lehet, nem lehet egy félidő előnyt adni senkinek.

Ami engem nagyon zavar hogy egyelőre nem látom azt a változást a sideline-on amit szerettem volna, nem csettintek hogy igen, végre egy ember aki be mer vállalni bizonyos dolgokat, elég merész hogy és okos hogy tudja mikor kell variálni, stratégiát váltani adott esetben. Jelenleg a mi stratégiánkat maximálisan az eredmény befolyásolja, nem a játék képe, ami szerintem rossz hosszútávon.
Ti tudtok olyat mondani az elmúlt 2 meccsen ami egyértelműen edzői érdem? én nem. Pedig ha ezeket a meccseket nyerni akarjuk bizony meg kell verni az ellenfelet stratégiailag is, pl a GB ellen nem elég csak felküldeni őket, komoly game plant kell kidolgozni különben Rodgers szétkap minket (is/megint).
Könnyen előfordulhat hogy ebben a csoportban a 9-7 megint nem lesz elég, de lehet hogy újra a 10-6 sem a PO-hoz (bár sztem az már igen), tehát a GB ellen az egyik meccset hozni kell hogy versenyben maradhass.

Kérdem én ez alapján a 2 meccs alapján hogy akarjuk megverni Rodgerst? 0 pass rush-al és most már komoly DT hiánnyal...

Persze, 3-2 meg minden de látni kell hogy bizony vannak problémák amiket meg kéne oldani és én nem látom egyelőre hogy akarják ezt megvalósítani.

Szerencsére rövid hetünk van, már most meccséhségem van 😀davemayer
Annyival kiegészítem, hogy az első play Forte fumble volt (Cutler visszaszerezte), amivel 2 és 20-szal indultunk..... Na ez odabaszott.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
O - első félidőben mintha a pályán sem lettek volna, sajnos,de a másodikban megmutatkozott, h végre kettő igazi elkapó is van a csapatban. Marshall mellett AJ villant most. 200yard felett???? Anyám. Az O-fal az első félidőben küszködött, a másodikban azért már vmennyire stabilabbak voltak és végre a futások is ültek. Szerintem a megfelelő hívásokkal ez az O rendben lesz hosszú távon. ja és drop, ezekről szokjunk le....

D- sajnos nem jöttek a turnoverek, már mint amiket meg is sikerült volna tartani.... ezek nélkül a D tartotta magát tisztességesen, bár tény, h volt egy két csúnya nagy play, melyeket benyeltek... Egyértelmű, h a D-re kell költeni a pénzt és draftcetliket jövőre, mert öregek és némely poszt szinte meg is üresedett....
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A csapat jövőjét illetően én sem aggódom, de a jelenben vannak problémák.

A 3-2-őt én is aláírtam volna, mondjuk igazából a bye week előtti 5-2-t írtam volna alá előzetesen, remélem az meglesz.

Ha meccsben lettünk volna a Saints-sel hazai pályán és egy kiváló meccsen kikapunk akkor azt mondom rendben van, haladunk egy úton, belefér. De itt nem ez történt uraim, mi az elejétől nem voltunk meccsben ezzel a Saints-sel szemben. Ők is belealudtak a meccsbe az első negyedben, kb ez volt a szerencsénk mert a félidőre matematikailag is eldönthette volna a meccset a NO annyira gyenge volt az offenseünk. És sajnos megint az a probléma ami eddig is: rosszkor választunk rossz playeket. Most csak emlékezetből mondom de ha jól emlékszem rögtön az elején elsőre passzal próbálkoztunk, meg is lett az eredménye (1. drive 3 and out, 2. drive 1 play fumble), majd ezután minden driveunkban elsőre futottunk középre. Persze hogy onnantól olvasta a Saints D, haladtunk is jó eséllyel 1-2 yardot vele. Megint semmi meglepőt nem húztunk, sablonszerűen csináljuk, főleg az elején a meccseknek.
Mi nem az a csapat vagyunk akik a nagy fordítások mesterei, nagyon ritkán tudunk felállni vert helyzetből. Nekünk már az elejétől kontrollálni kell a meccset hogy végig komoly nyerési esélyünk lehet, nem lehet egy félidő előnyt adni senkinek.

Ami engem nagyon zavar hogy egyelőre nem látom azt a változást a sideline-on amit szerettem volna, nem csettintek hogy igen, végre egy ember aki be mer vállalni bizonyos dolgokat, elég merész hogy és okos hogy tudja mikor kell variálni, stratégiát váltani adott esetben. Jelenleg a mi stratégiánkat maximálisan az eredmény befolyásolja, nem a játék képe, ami szerintem rossz hosszútávon.
Ti tudtok olyat mondani az elmúlt 2 meccsen ami egyértelműen edzői érdem? én nem. Pedig ha ezeket a meccseket nyerni akarjuk bizony meg kell verni az ellenfelet stratégiailag is, pl a GB ellen nem elég csak felküldeni őket, komoly game plant kell kidolgozni különben Rodgers szétkap minket (is/megint).
Könnyen előfordulhat hogy ebben a csoportban a 9-7 megint nem lesz elég, de lehet hogy újra a 10-6 sem a PO-hoz (bár sztem az már igen), tehát a GB ellen az egyik meccset hozni kell hogy versenyben maradhass.

Kérdem én ez alapján a 2 meccs alapján hogy akarjuk megverni Rodgerst? 0 pass rush-al és most már komoly DT hiánnyal...

Persze, 3-2 meg minden de látni kell hogy bizony vannak problémák amiket meg kéne oldani és én nem látom egyelőre hogy akarják ezt megvalósítani.

Szerencsére rövid hetünk van, már most meccséhségem van 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte futásai nagyon gyengék voltak, főleg az elején (amikor kellett volna igazán).davemayer
A támadófal leszállt a földre, a valós tudásuk 100%-át adták az első meccsen, plusz rengeteg besegítés érkezett. A blitzeket meg lehet verni, jó reggelt kívánok az edző uraknak. De ennyi elrontott blokkot is ritkán látni. A 87es egyszer két csávó közül nem ütött meg senkit. Aztán elkezdtek blokkolni, jöttek az olcsó yardok. De az elmúlt meccsen a gameplan egy kalap szamóca volt. Miért nem csinálunk ilyen frankó dolgokat az első negyedben? Oké, tartogass valamit a végére, de akkor legyen értelme. A támadófal még nincs kész, de ennyi playmaker a pályán, úristen, az elmúlt 20 évben összesen nem volt. Nagyon nyugodt vagyok a csapat jövőjét iletően, vagy csak megtanultam elviselni a szarságot, nem tudom eldönteni.

Delete készen áll, pici újra elkezdte az alapozó edzéseket, nem lesz ez rossz, gyerekek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Azért ezt a 3-2-t aláírtam volna előre, Ti nem? A Saints pedig meggyőződésem, hogy a Seahawks mellet az NFC nagyágyúja idén. Rob Ryan kegyetlenül összerakta ezt a védelmet, az O-juk pedig eddig sem volt szar. Aludjunk egyet rá, reálisan fogjuk látni.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Azok az elejtett labdák. 😕 Nem baj, péntek hajnalban kelünk majd! 😉
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem látom ennyire tragikusnak. A Lions elég jó kis csapat, főleg otthon. Megatronnal (nem úgy mint ma). S ott Cutlernek olyan napja volt, amikor ha a másik 10 offensive játékos posztja legjobbja lett volna, akkor is ez lett volna. A Saints meg nem véletlen 5-0. A védelmük nem rossz, Brees pedig a liga egyik legjobbja. S nem is igazán rizikóztattak.

Az első 20 perc volt nagyon tré offense oldalon. Illetve 23-7-nél bekell vinni TD-re... Meg ha Bennett elkapja... 5. meccsünk volt. S valljuk meg teljesen szokványos utat írunk le. Új edző, remek kezdés, utána jön egy hullámvölgy. Ez rengetegszer így van. Giants, Redskins két nyerhető meccs aztán bye week. Ha húzod ezeket mindenki funny.

A DT poszt viszont rettenetesen alakul. Lassan már ismét számításba vehetik Deletét 😛.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nagyon elkeserítő ez a 2 vereség, és nem a vereség miatt, a számokat még lesz bőven lehetőség kijavítani. Viszont a játékban olyan hiányosságokat lehet látni ami aggasztó a jövőre nézve.

Ez a meccs egy kicsit elbizonytalanított Trestmant illetően, ennél sokkal jobban összerakott game plant véltem felfedezni mint amit itt mutattunk. Most már elhiszem hogy ami pl a Vikings ellen volt INT az end zone-ban az voltm hívva (eddig azt hittem Cutler hívta át de ezek szerint képesk vagyunk kiherélni magunkat akkor is ha működik a futás).

Sokat kell fejlődni + a sérültek elég aggasztóak + nekem az is hogy Marshallt egyre kevésbé tudjuk játékba hozni mert jobban figyelnek rá. Persze amíg Jeffery így előlép addig nincs probléma de mi van ha nem.

Forte futásai nagyon gyengék voltak, főleg az elején (amikor kellett volna igazán).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De azért az tetszik, hogy mindegyik meccsnek ott voltál a végén. De ha hátrányban vagyunk, egyből nincs futójáték. 14 futás nagyon-nagyon kevés. Pedig Cutler nagyot játszott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazából a 3-2-es kezdés nem rossz. Megvered a Giantset 4-2. Ám az elmúlt 2-3 hétben picit visszaesett az offense és az OL. Ez a Saints nagyon erős csapat.

Jeffery viszont egyre inkább kezdi kinőni magát. Marshallt ma megfogták, AJ-t nem. S ez nem lesz mindig így.

Collins sérülése sztem gyanúsan IR, elképesztő, ami DT poszton megy. Kell valaki megint az utcáról, főleg ha Paea nem épül fel csütörtökre.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amit pass prot címén az első negyedben előadtunk, az nálam megbocsáthatatlan. Nem így képzeltem el a játékunk fejlődési irányát, de ez van. A második félidőben azért párszor már sikerült nagyon megfirkálni az ellent, de nem 13 pontos hátránnyal kéne kezdeni a meccseket. Ismét össze-vissza rohangálta meccs alatt, ráadásul fogadtam a győzelemre, pedig tudtam, hogy ez rossz dzsudzsu. Ezen a héten nem vuduzok,

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson