Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
a csapat fényesen bizonyítja hogy miért is kell a problémákról beszélno 3 nyertes meccs után, ez eddig szánalmas.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bahahahasszuuuuuuuuuus, este fél nyolckor fel kell állnom a gép elől. Bahahahasszuuuuusss


Matthew Staffordfüligjimmy
KikaptunkDelete


Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bahahahasszuuuuuuuuuus, este fél nyolckor fel kell állnom a gép elől. Bahahahasszuuuuusss


Matthew Staffordfüligjimmy
Kikaptunk


több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bahahahasszuuuuuuuuuus, este fél nyolckor fel kell állnom a gép elől. Bahahahasszuuuuusss


Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
4. Ez az első év amikor jobban félek a Bears O#-től mint a D#-től. o_oBazzani
...és nagyon reméljük,hogy nem az utolsó! 😛
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Ha eddig nem csináltatok sok sack-et akkor ez sztem ma sem lesz jellemző: Stafford fact:Lions QB Matthew Stafford has thrown a league-high 74.4 percent of his passes in 2.5 seconds or less.

2. Fauria biztos, hogy nem Jennings-el lesz szemben, Jennings inkább a Burlesont helyettesítő Broyles-al vagy Edwardsal fog találkozni legtöbbször.

3. Véleményem szerint (meglepetééééés) nem Megatron kikapcsolása lesz a kulcs hanem a Bush-Bell párosé. Egy 100yard feletti Calvin teljesítmény mellett is nyerhettek símán ha nem társul mellé sok az előbb említett két úriembertől. Ha ők ketten is termelnek (reméljük Broyles is) akkor ez egy hatalmas pontcsata lesz.

4. Ez az első év amikor jobban félek a Bears O#-től mint a D#-től. o_o

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nos uraim! Lassan ismét itt a következő mérkőzés. Bazz-nak ígértem még korábban,hogy majd a 4. heti mérkőzés előtt írok pár gondolatot...igaz ez nem az a színvonal amit itt jó néhányan mesterien csináltok...egyszerűen a szurkolás szeretetéből fakad.

A Detroit lesz hazai pályán és ez nagyot lökhet most az oroszlánokon. Továbbra is Megatron-on van a hangsúly. Burleson ugye sérült, Pedigré nem megbízható az előző mérkőzések alapján és az UDFA (Eu)Fauria bár mutatott szép dolgokat,de nem érzem,hogy ellenünk most akkorát fog játszani Jenningsel az oldalán. Így a következő lehet a felállás...Sztefinek pontos passzokat kell osztogatnia,ha akarnak ellenünk kezdeni valamit. Kíváncsi vagyok,hogy a DL-ünk mit mutat,de muszáj lenne még többet mutatni,mint eddig..ugyanis szerzett yardok tekintetében nagyon előkelő helyen helyezkedik el ez a Detroit...a passzjátékukról meg ne is beszéljünk. A kulcs Megatron off, több pass rush és sok sok Sztefi zsák.

Az O-tól azt várom amit eddig. Cutler maradjon meg ugyanolyan labdabiztosnak,mint múlt héten. Fejben a srác nagyon ott volt. Kíváncsi vagyok,hogy ezt a későbbiekben milyen szintre tudja felhozni nála Trestman és milyen határai vannak,mert olyan passzokat csinált meg az elmúlt mérkőzéseken amit nagyon kevesen tudnak a ligában. Ment a kumite twitteren ugye Long és Suh között. Nem bírom azt a kimondhatatlan nevű gorillát. Remélem Long megmutatja,hogy mennyi kraft van benne ténylegesen és visszafogja ezt az állatot. Kíváncsian várom az OL-ünk és a DET DL párharcát. A célpontjaink adottak,ha továbbra is szépen szórja szét Cutler köztük a passzokat,akkor semmi baj nem lesz. Nem is kell leírni...15,17,83 és 22 számon jegyzett játékosok ott lesznek a szeren.

...ha minden úgy működik ahogy leírásra került...akkor a Bears mérlege 4-0,ha nem,akkor is. 😊 Hamarosan kiderül.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A hét elején volt egy nagyon óvatos trashtalk a médián keresztül Long és Suh között. Long elmondta, hogy nagyon várja a Suh elleni csatát, meg akarja állítani. Míg Suh lenyilatkozta, hogy áll a dolog elébe és nagyon kíváncsi miképpen fékezi meg őt Long. Valóban az egyik legérdekesebb csatája lesz a meccsnek a Tillman-Megatron páros mellett.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mills tényleg várakozáson felül teljesít. S összehasonlításképpen a 2010-es Webb és az idei Mills jó háttéranyag, hogy utóbbi mennyivel összeszedettebb. Én annak örülnék elsősorban, ha a szezon utáni elemzésekben Long és Mills is a középmezőnyben lenne a falemberek rangsorában (ha előrébb az tényleg nagy pluszpont lenne, de nem vagyok telhetetlen). Ez sokkal örömtelibb lenne, minthogy 3 hét után a rookiek közül a TOP20-an vannak (mondjuk mi alapján hasonlítanak össze egy falembert mondjuk egy elkapóval?).

Picit rátérve a holnapira. Tillmann quastionable, tényleg minden baja van, s jön Megatron. Most tényleg roppant nehéz elképzelni, hogy Peanut leveszi a pályáról. Az eddigi 3 meccset nézve, s Tillman egészségét figyelembe véve kinéz Johnsonnak egy nagy meccs végre ellenünk. A Lions ellen azért voltunk sikeresek D oldalon, mert konstansan komoly nyomás alá helyeztük Staffordot. Legyen az a front4 (ez lenne a legideálisabb mondani sem kell), legyenek azok blitzek, de enélkül komoly gondok lesznek. Tillmannek kell a segítség. Broyleson kívül más komolyabb elkapójuk nincs, de ugye Bush és Bell révén a fuószekció komolyan javult.

Offense oldalon Forte a Lions ellen mindig hasított, playmakerek vannak nálunk, gyors passzokkal szét lehet őket szedni. Tényleg pokoli viszont a DL, a tavalyi Bears szisztémával ez horror lett volna, az ideival reméljük inkább örömteli lesz.

S ha ehhez hozzávesszük, hogy idegenben, csarnokban játszunk. Eddig 0 false start a mérlegünk (mehehh Mike TIce) 3 meccsen. Jövő héten Saints, szóval 2 nehéz meccs jön. Holnap egy kiegyenlített sok pontos meccset várok, amelyért a defense labdaszerzései sokat tehetnek hozzá.
több mint 10 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
"ESPN NFL draft analyst Mel Kiper Jr. released another list of his top rookies after three weeks on Thursday, and Chicago Bears offensive linemen Jordan Mills and Kyle long made the top 20.

Mills checked in at No. 10, while Long was 18th. "

Jól hangzik egy szakújságíró tollából, hogy az idei draft kiválasztottai közül a két falemberünk is TOP20-as szerinte.

 espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4686454/be-mills-long-make-kipers-list-again
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Na gyerekek! Ezen a heten a mi meccsunk lesz free a GamePass-en. 😉Süsü
Ehhez nem kell előfizetni vagy elég csak regisztrálni? Amúgy kurva jó !!!!😍hpeter93
...ha van nfl.com-os regisztraciod eleg a felhasznalonev es a jelszo,ha nincs,akkor regelni kell. Ettol az evtol minden heten van egy free meccs amit az egesz szezon soran vissza is lehet nezni. Mult heten a NO meccset adtak,ha nem hiszitek nezzetek meg. Ezen a heten rajtunk van a sor. Minden csapat sorra fog kerulni egyszer.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Landon Cohen érkezett Melton helyére.
Egykori Lions draft pick (Millen), erős de nem focista. Sehol nem ragadt meg, sztem backupnak is gyenge.

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Azt mondjuk nem tudtam, hogy a GamePass-on is heti 1 meccs ingyenes. Eddig csak az MLB.tv-n tudtam, hogy van ilyen.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Na gyerekek! Ezen a heten a mi meccsunk lesz free a GamePass-en. 😉Süsü
Ehhez nem kell előfizetni vagy elég csak regisztrálni? Amúgy kurva jó !!!!😍

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Na gyerekek! Ezen a heten a mi meccsunk lesz free a GamePass-en. 😉
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Random fun fact a népnek:

Having scored 95 points through 3 games this season, the Bears trail only the Green Bay Packers (96) and the Denver Broncos (127) in scoring. The 95 points are the most by the franchise through the first 3 games of a season since scoring 102 in 1989.

Nem gondoltam volna, hogy ennyi pontot csinált a csapat. 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Na, több részletben meg tudtam nézni a meccset.
Nálam (szakmaiságot mellőző) észrevételek:
+ Cutler (magabiztos volt, vigyázott a labdára, futott, ha kellett és ütközött)
+ 5 TO
+ a fontos szitukban ott volt mindkét csapatrész oda tudta tenni magát (27-20-nál FG-on tartottuk őket, utána pedig megcsináltuk a TD drive-ot)
+ gyakorlatilag végig vezettünk
+ a safetyk teljesítménye tetszett (főleg Conte élt a második félidőben)

- a 400 passzolt yard nagyon sok, AJ Green után Brown is két meccsre való yardot kapott el
- megint egy buta ST hiba, gyakorlatilag átadtuk a momentumot, visszahoztuk őket a meccsbe
- Melton sérülése

Nyilván sok mindent lehetne még leírni, nekem most ezek jutottak eszembe.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mondjuk az ne csodálkozzon sztem aki a vesztes meccsünk után azonnal jön trollkodni az eredménykövetőbe...Bazzani
Én is szívesen mennék trollkodni minden Lions vereség után........ de kinek van ennyi ideje?



Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Mondjuk az ne csodálkozzon sztem aki a vesztes meccsünk után azonnal jön trollkodni az eredménykövetőbe...Bazzani
nem trollkodni mentem csak egy kicsit megdöbbentő volt ahogy kikaptatok az Arizona ellen, ha csak azt a teljesítményt hozzátok amit szoktatok ill. amit a Skins ellen játszottatok már nyertek ott is. Ha tőlünk is kikaptok nem zavar csak félek hogy pont ellenünk táltosodik majd meg mind az offense mind a defense. Ha az trollkodás hogy hangot adtam annak hogy a nagy detroit offense nem haladt semmire egy teljes félidőn keresztül akkor elismerem, egy troll vagyok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Mondjuk az ne csodálkozzon sztem aki a vesztes meccsünk után azonnal jön trollkodni az eredménykövetőbe...Bazzani
Nyugi Bazza, téged csípünk, főleg mióta megjósoltad a vikingek elleni egypontos győzelmet! 😊
MacPhistoval korábban is voltak csörték, de ennyi belefér az egészséges észosztásba. A Megatron vs Marshall vitához annyit, ám legyen, ő a jobb, mi meg nyerjük meg a következő 5 Lions elleni derbinket...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk az ne csodálkozzon sztem aki a vesztes meccsünk után azonnal jön trollkodni az eredménykövetőbe...

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
maximum Megatron jobb elkapó nála, de ez sem biztos. Remélem másodjára már érted.davemayer
Nem szeretném elmagyarázni neked hogy mit írtál, de a vastagított résszel vitatkozom.MacPhisto
nem vitatkoztál csak idenéztél... bocs, de ennél jobban nem tudom árnyalni a véleményemet, azt hittem ezen nem akad fent egy lions érzelmű sem, de úgy látszik ott is vörös posztót látsz ahol nem kéne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
maximum Megatron jobb elkapó nála, de ez sem biztos. Remélem másodjára már érted.davemayer
Nem szeretném elmagyarázni neked hogy mit írtál, de a vastagított résszel vitatkozom.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem gyanús, hogy minden harmadik hónapban előjön ez a vita? S mindegyiknek ugyanaz a vége....D

Marshall kurva jó, Johnson szintén, mindenkinek a saját gyereke a legszebb. Egy időben még a Stafford vs. Cutler volt ilyen. 😀

Ami a hétvégi meccset illeti ismét egy komoly feladat az OL számára, de ezzel a gyors passzos játékkal tudunk majd haladni ellenük. Ma volt ESPN-en egy jó cikk, hogy Cutler tavaly és idén milyen gyakorisággal passzol a LOS mögé, 10 yardon belülre és 10 yardon kívülre. Érdekes statisztika. Ahogyan az is, hogy eddig a playek 2,9% lesz sack, tavaly és azelőtt, meg azelőtt, meg azelőtt ez 7+ % volt.

Csak jelzem idén sztem ez lesz a vesszőparipám: Per @PFF, Lions DT Ndamukong Suh has 17 quarterback hurries this season. For comparison's sake, Stephen Paea is the Bears' leader with 7.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatront két csapat volt aki nem duplázta/triplázta a rookie éve után. A Bears és a Jets. Marshall esetében hányszor hagyják egyedül a corner-el?
Amúgy szerintem Megatron jobb mint bárki főleg, hogy Roy Williams óta nincs egy normális társa a csapatban akire tényleg oda kell figyelni. Arról meg inkább ne is beszéljünk, hogy kik dobáltak neki Stafford előtt.
De nem ezen a két emberen fog eldőlni a hétvégi meccs mert nagyjából ugyanazt úgyis lehozzák, bár a CB állomány sokkal jobb nálatok (nálunk nincs is olyan kb).