Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nem az a játékos a fontosabb, aki a jobb is? Bár nyertünk 11 meccset Johnny Knox parádékkal, és buktunk zsinórban Cutler nékül.
füligjimmy
Nem. Egy Brownsnak én is fontos lennék, a Seahawksnak meg Megatron se annyira. Érted.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kérdés. Kiveszed a Bearsből Marshallt, tavaly nem nyerünk 6 meccset. Kiveszed Megatront, nyertek(?) mínusz kettőt? Ez sztem egy érdekes vita alapja lehet.

Matthew Staffordfüligjimmy
Érdekes vita, csak annyi köze lenne az alapkérdéshez, mintha a kaméleonok nemi életéről társalognánk.

Ugyanis a felvetés nem az volt, hogy ki fontosabb csapatának, hanem az, hogy ki a jobb.
Bármibe fogadom - bármibe - hogy ha megkérdezünk másokat, akiknek az agyát nem fújta meg a Michigan tó szele, mind Calvint fogják mondani.MacPhisto
Nem az a játékos a fontosabb, aki a jobb is? Bár nyertünk 11 meccset Johnny Knox parádékkal, és buktunk zsinórban Cutler nékül.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Marshall mellé akiről igazából nem is érdemes mit mondani, jelenleg tényleg maximum Megatron jobb elkapó nála, de az sem biztos.
davemayer
@)MacPhisto
Kérdés. Kiveszed a Bearsből Marshallt, tavaly nem nyerünk 6 meccset. Kiveszed Megatront, nyertek(?) mínusz kettőt? Ez sztem egy érdekes vita alapja lehet.

Matthew Staffordfüligjimmy
Érdekes vita, csak annyi köze lenne az alapkérdéshez, mintha a kaméleonok nemi életéről társalognánk.

Ugyanis a felvetés nem az volt, hogy ki fontosabb csapatának, hanem az, hogy ki a jobb.
Bármibe fogadom - bármibe - hogy ha megkérdezünk másokat, akiknek az agyát nem fújta meg a Michigan tó szele, mind Calvint fogják mondani.MacPhisto
mit írtam? nem azt hogy egyértelműen jobb hanem azt hogy a mostani teljesítménye alapján maximum Megatron jobb elkapó nála, de ez sem biztos. Remélem másodjára már érted.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Marshall mellé akiről igazából nem is érdemes mit mondani, jelenleg tényleg maximum Megatron jobb elkapó nála, de az sem biztos.
davemayer
@)MacPhisto
Kérdés. Kiveszed a Bearsből Marshallt, tavaly nem nyerünk 6 meccset. Kiveszed Megatront, nyertek(?) mínusz kettőt? Ez sztem egy érdekes vita alapja lehet.

Matthew Staffordfüligjimmy
Érdekes vita, csak annyi köze lenne az alapkérdéshez, mintha a kaméleonok nemi életéről társalognánk.

Ugyanis a felvetés nem az volt, hogy ki fontosabb csapatának, hanem az, hogy ki a jobb.
Bármibe fogadom - bármibe - hogy ha megkérdezünk másokat, akiknek az agyát nem fújta meg a Michigan tó szele, mind Calvint fogják mondani.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Röviden a DL: Peppers, Paea, Collins, Wootton, McClellin. A többiek még pályára sem léptek. Itt azért eléggé elrontották Emeryék a roster managementet, s ez függetlenül igaz akkor is, ha Meltonnak semmi baja nem lenne.tüsi91
Arról nem is beszélve, hogy McClellin elképesztően ostobán néz ki sisakban.picidzé
Az én kedvencem ebből a szempontból Jeffery 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Röviden a DL: Peppers, Paea, Collins, Wootton, McClellin. A többiek még pályára sem léptek. Itt azért eléggé elrontották Emeryék a roster managementet, s ez függetlenül igaz akkor is, ha Meltonnak semmi baja nem lenne.tüsi91
Arról nem is beszélve, hogy McClellin elképesztően ostobán néz ki sisakban.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csííítáá. Ő is meg az új OT csávó is csak PS-be jött. Így lehet az a Whiteside csávó lesz felhozva.
Washington eddig mindig az aktív keret tagja volt, így épp annyi snap erejéig lépett pályára, mint én a kényelmes székemből. Mellette Bass meg Minter undrafted rookiek (aztán Bass lehet 7. körös volt).
Röviden a DL: Peppers, Paea, Collins, Wootton, McClellin. A többiek még pályára sem léptek. Itt azért eléggé elrontották Emeryék a roster managementet, s ez függetlenül igaz akkor is, ha Meltonnak semmi baja nem lenne.

Ellenben az LB sor feltöltéséért jár a piros pont. Anderson hozza azt, amit Roach tudott, Williams megítélésével még várok, de nem rosszabb, mint Lach.
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Ozougwu és Gaines a házban .

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Marshall mellé akiről igazából nem is érdemes mit mondani, jelenleg tényleg maximum Megatron jobb elkapó nála, de az sem biztos.
davemayer
@)MacPhisto
Kérdés. Kiveszed a Bearsből Marshallt, tavaly nem nyerünk 6 meccset. Kiveszed Megatront, nyertek(?) mínusz kettőt? Ez sztem egy érdekes vita alapja lehet.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Marshall mellé akiről igazából nem is érdemes mit mondani, jelenleg tényleg maximum Megatron jobb elkapó nála, de az sem biztos.
davemayer
@)MacPhisto
Ne meresztgesd a szemed, télleg így van.......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Marshall mellé akiről igazából nem is érdemes mit mondani, jelenleg tényleg maximum Megatron jobb elkapó nála, de az sem biztos.
davemayer
@)

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021


Persze, nincs is ezzel probléma. Csak hosszú-hosszú évek óta végre van egy működő O, erre mi a téma? Hogy a D nem 95%-os, csak 70... Biztod, hogy ez az egészséges hozzáállás?norris21
Még ha lehet picit messzire mentünk el a D fikázásával, de akkor ne is beszéljünk róla? Végül is nyertünk igazad van. Majd ha valahol, valaki ellen kikapunk (igen én olyan negatív vagyok, mint megtudtam, hogy kijelentem nem lesz 19-0, de még 18-1 sem...), akkor is csak a jó dolgokat írjuk le.

Egyenlőre én elég sok gondot látok a D-ben, tavaly is voltak, akkor is leírtuk. Most sikerült kompenzálni szerencsére 5 labdaszerzéssel 2 TD-vel, ami igencsak örömteli és az egység védjegye. Amit egyszer ad a sors azt majd vissza is veszi. Lásd 2012.

Az offense tényleg jó, döcög ugyan, de a kulcs pillanatokat megcsinálják. Ilyen Lovie érában szinte csak Martz alatt volt. S a legjobb az egészben, hogy elég fiatal egység. Garzat lehet, hogy tudjuk majd nélkülözni a jövőben. Ám offense oldalon is van mit még javítani, főleg futójátéknál.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Nahát ez az, most sokkal több pozitívumot írtál Te is, miért nem lehet inkább ezt hangsúlyozni? Most olyan edzői stábunk van, aki tudja a dolgát, biztos vagyok benne, hogy látják a hibákat, és ki is tudják majd javítani. Mi ezenkívűl, hogy bízunk bennük, mást úgyse tudunk. Nem attól fog kijavulni egy hiba a játékunkban, hogy itt írkálunk róla... 😊norris21
az lehet, de nekem jó ha mások ilyen jellegű véleményét olvasom mert segít megítélni a csapat jövőbeli esélyeit + ahhoz hogy a csapat egészét lássuk beszélnünk kell a hibákról isdavemayer
Persze, nincs is ezzel probléma. Csak hosszú-hosszú évek óta végre van egy működő O, erre mi a téma? Hogy a D nem 95%-os, csak 70... Biztod, hogy ez az egészséges hozzáállás?norris21
Egy szóval igen.
De AMÍG jönnek a győzelmek ezzel nem szokás foglalkozni, viszont érdemes az eredmények mögé is nézni. Főleg ha a csoporton belüli szerepünket akarjuk belőni, márpedig jelenleg ez a legfontosabb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Nahát ez az, most sokkal több pozitívumot írtál Te is, miért nem lehet inkább ezt hangsúlyozni? Most olyan edzői stábunk van, aki tudja a dolgát, biztos vagyok benne, hogy látják a hibákat, és ki is tudják majd javítani. Mi ezenkívűl, hogy bízunk bennük, mást úgyse tudunk. Nem attól fog kijavulni egy hiba a játékunkban, hogy itt írkálunk róla... 😊norris21
az lehet, de nekem jó ha mások ilyen jellegű véleményét olvasom mert segít megítélni a csapat jövőbeli esélyeit + ahhoz hogy a csapat egészét lássuk beszélnünk kell a hibákról isdavemayer
Persze, nincs is ezzel probléma. Csak hosszú-hosszú évek óta végre van egy működő O, erre mi a téma? Hogy a D nem 95%-os, csak 70... Biztod, hogy ez az egészséges hozzáállás?
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Nahát ez az, most sokkal több pozitívumot írtál Te is, miért nem lehet inkább ezt hangsúlyozni? Most olyan edzői stábunk van, aki tudja a dolgát, biztos vagyok benne, hogy látják a hibákat, és ki is tudják majd javítani. Mi ezenkívűl, hogy bízunk bennük, mást úgyse tudunk. Nem attól fog kijavulni egy hiba a játékunkban, hogy itt írkálunk róla... 😊norris21
az lehet, de nekem jó ha mások ilyen jellegű véleményét olvasom mert segít megítélni a csapat jövőbeli esélyeit + ahhoz hogy a csapat egészét lássuk beszélnünk kell a hibákról is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Nahát ez az, most sokkal több pozitívumot írtál Te is, miért nem lehet inkább ezt hangsúlyozni? Most olyan edzői stábunk van, aki tudja a dolgát, biztos vagyok benne, hogy látják a hibákat, és ki is tudják majd javítani. Mi ezenkívűl, hogy bízunk bennük, mást úgyse tudunk. Nem attól fog kijavulni egy hiba a játékunkban, hogy itt írkálunk róla... 😊
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Létezik, hogy akkor is lennének itt negatívumoskodások, ha minden meccsünket 56-0-ra nyernénk??

Azt mondom, élvezzük inkább a meccseket, mint folyton elégedetlenek legyünk!norris21
kíváncsi lennék akkor is így gondolnád-e ha például 27-23nál nem mi szerezzük a következő pontokat..? Az eddigi meccseket a turnoverekkel és a döntő szituációkban kulcsfontosságú pontszerzésekkel nyertük meg. Ezek közül egyik sem lesz meg mindig, ergo meg kell találni a játékunk azon elemeit amiben javulnunk kell különben realitássá válnak azok a vereségek amiket most még csak sejteni lehet. Én nagyon élvezem a meccseinket, hétfő hajnalban 24-3nál hátra is dőltem hogy ezt a meccset már egy sima manageléssel le lehet hozni, erre hirtelen azt vettük észre hogy a pályán van egy ellenfél aki nem nagyon akar kikapni és nem igazán érdekli hogy mi már azt hisszük vége. Kellett hozzá a ST idiótasága, meggyőződésem ha nincs az a hiba és ott miénk a labda jó eséllyel 3 TD-s különbséggel megyünk szünetre egy lelkileg megtört Steelers ellen, így meg szó szerint vérszemet kaptak (kitaláltam egy új mondást: vérszemet adtunk nekik 😊 ) és a lendületük, a hitük a GW driveunking meg is maradt.

A védelem igazi problémája jelenleg az hogy itt volt egy olyan offense az ellenfélnél ami teljesen irányító függő, nincs futójátékuk gyakorlatilag. Ehhez jött még hozzá a korai tetemes előnyünk, így (gondolom) mindenki tudta az oldalvonal mellett hogy mi fog következni: igen, passzjáték. Nem általában, 99%-ban, lehetőleg közepes de inkább mélységi célpontok felé. Na ehhez képest olyan jól olvastuk a playeket hogy csinált a QB (most az mindegy hogy mekkora király az illető) 400 yardot.
Ez egy GB elleni meccsen konkrétan kinyírna minket, de minimum óriási terhet rakna az offense-re.

Az offense rátérve, nagyon érdekes, szívet melengető érzés fog el: ezek tudják a játékot és meg is csinálják. Kérem, van egy olyan QB-nk akit az egész liga már legalább 3szor eltemetett (de minimum perifériára helyezett gondolatban), erre ismét képes olyan dolgokat mutatni amik miatt én anno (a környezetemet állandó nevetésre késztetve) "franchiseQB"-tam.
De ami a változás az utóbbi évekhez képest hogy van is akinek tudja dobni a labdát, a WR corps klasszisokkal jobb mint mondjuk 3 éve. 3 név: Marshall, Jeffery, Bennett- az utóbbiból lehetne 2 is, de sajnos most már mindenki tudja hogy igazából a TE-ünket értjük alatta. Ja tényleg, van TE-ünk, ha csak ennyi lenne a változás már az is milyen minőségi lenne, de ehhez még jön Jeffery is, aki ebben az idényben eddig nekem laikusnak igencsak jobban fest mint tavaly. Sokkal labdabiztosabb, dinamikusabb és nagyobb az önbizalma, most tényleg elhiszem hogy felnőhet Marshall mellé. Amellé a Marshall mellé akiről igazából nem is érdemes mit mondani, jelenleg tényleg maximum Megatron jobb elkapó nála, de az sem biztos.
Hozzájuk jön még Forte, akitől újra látunk extra teljesítményeket, élmény számba menő dolgokat. Rajta is azt érzem hogy kellett neki is ez az edzőváltás.
Összegezve én ilyen jó offenset Chicagoban még nem láttam. Persze sokat is öltek bele hogy jó legyen de hány olyan próbálkozást láttunk ahol nagy nevek sorban betliztek egymás mellett. Kell hozzá a nyerő szerkezet, és az elmúlt 3 meccs nekem bebizonyította hogy (az eddigi esetlegességgel szemben) Trestmannál ez meg is van. Mindhárom meccs alatt kerülgetett egy olyan érzés amit még nem éreztem Bears meccset nézve: nem játsszuk ki az igazán jó játékainkat hogy később igazán üthessenek. Ezt egyszer sem éreztem Lovie-nál (bárki volt az OC) és ez csak olyan csapatok sajátja akiknek igazán jó, top 5ös támadó egységük van.

Remélem nekünk az van mert ha PO-t akarunk akkor látva a passz elleni védekezésünket szükségünk is lesz rá.

Emery felismerte azt amit szerintem sokunk, vagyis hogy a mostani NFC Northban (de úgy az NFL-ben általában) csak jó védekezéssel már nem nyersz sorozatban meccseket. Kell a konstansan jó offense és emellé ha nagyobb céljaid vannak kell egy stabil defense. Ha csak ennyit profitálunk ebből az egész váltásból már megérte az egész.

Jó hosszú lett, sorry de ezt már le akartam írni hogy lássa mindenki, attól hogy keressük a hibákat még nem vagyunk szkeptikusak (legalábbis én nem). Az ellenfeleink is keresik a hibáinkat, jobb ha mi találjuk meg előbb 😀 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Kérdezném itt a hozzáértő urakat😛 hogy mit gondolnak hogyan lehetne összeszedni DL-t mivel eddig egy nagy nulla főleg hoz mérten hogy mennyit keresnek(bár igaz most melton lesérült,de a teljesítménye neki is halovány volt)hpeter93
A Steelers meccsen már pont nem nulla volt, egyre jobbak és agresszívabbak, ahogy telik a szezon, Pep felgyógyult, ésatöbbi. Melton kiesése nagy gond, akkor is, ha eddig nem sackelt húszat. Hogy lehetne összeszedni DL-t? Instant sehogy. Következő drafton legalább 4 pick defense, sok pénz free agentekre, addig ima.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Létezik, hogy akkor is lennének itt negatívumoskodások, ha minden meccsünket 56-0-ra nyernénk??

Azt mondom, élvezzük inkább a meccseket, mint folyton elégedetlenek legyünk!
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Kérdezném itt a hozzáértő urakat😛 hogy mit gondolnak hogyan lehetne összeszedni DL-t mivel eddig egy nagy nulla főleg hoz mérten hogy mennyit keresnek(bár igaz most melton lesérült,de a teljesítménye neki is halovány volt)

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én a Lions ellen arra vagyok kíváncsi, most hogyan fogják elb****ni. Elejtenek 6-7 labdát, összeszednek 120 yard büntetést, Schwartz elfelejti a szabályokat, vagy minden lesz egyszerre, esetleg mutatnak valami teljesen újat? Jujujujj, de izgatott lettem!O_O

Matthew Staffordfüligjimmy
Igen. Már meccs előtt elkezdik. Burleson eltörte a kezét.
Hihetetlen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
vandeminek
Az oldalsó kameraállásból látszott igazán, mekkorát ütött. Pedig a safety is nekikészült. De, és most egy klasszikust idézek, seggre fejelte

Én a Lions ellen arra vagyok kíváncsi, most hogyan fogják elb****ni. Elejtenek 6-7 labdát, összeszednek 120 yard büntetést, Schwartz elfelejti a szabályokat, vagy minden lesz egyszerre, esetleg mutatnak valami teljesen újat? Jujujujj, de izgatott lettem!O_O

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit most átestünk a védelem fikázásával a ló másik oldalára szerintem. Az ember könnyen elfelejti, hogy Röfiburger bizony egy nagyon-nagyon jó irányító, csak azért, mert a tavalyi éve közepesre sikeredett. Az első TD-je egészen briliáns volt: két lépessel elkerült három pofont, aztán úgy odadobta, hogy a szinte hibátlanul védekező Jennings ujjai fölött egy centivel repült át a labda, és egy bravúros elkapás jött utána. Azért ami szép, az szép. A második TD se piskóta játék volt. Nyilván komolyabb pass rush kellene a front4-től, de azért ellenfél is volt a pályán. A blitzeink viszont nagyon ülnek. Nem tudom, mi történt Briggs-szel, de egyelőre ez All-Pro teljesítmény tőle. Valószínűleg azért más rendszerben játszanak a DB-k, kicsit keresik még a helyüket. De szerzik a labdákat. Rengeteget. Mivel ez a trend több, mint 3 éve tart, nem idegeskedek amiatt, hogy egyszer majd elfelejtenek labdákat szerezni. Max. nem szereznek belőle pontot.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Kielemeztetek mindent szokás szerint, én csak annyit tennék hozzá hüppögve:
Seggre fejelte. Seggre fejelte a safetyt. Nem akarok idén több ilyet látni, de akkor is milyen gyönyörűen seggre fejelte!picidzé

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Kielemeztetek mindent szokás szerint, én csak annyit tennék hozzá hüppögve:
Seggre fejelte. Seggre fejelte a safetyt. Nem akarok idén több ilyet látni, de akkor is milyen gyönyörűen seggre fejelte!

Ursus arctos budapestiensis