Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
ez hatalmas 😊

"I think me and Coach Trestman are probably the only two people who understand each other," Bennett said. "I always say Coach Trestman reminds me of the first Willy Wonka..."

 espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/9693715/martellus-bennett-likens-chicago-bears-coach-marc-trestman-willy-wonkajjncaa
Tegnap meccs alatt találtam 😀😀


több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Vannak hibák, de miért negatívkodunk, mikor 3-0 a mérleg? Folyamatosan jobb lesz a játék, szerintem a pacskerok elleni MNF lesz az első L.promax
Nájntíííín-zéró, biccs!!

Egyébként gifet kéne csinálni Trestman fejéről a Peppers TD után. Eltátotta a száját a codálkozástól, kicsit feljebb szökött a szemöldöke, miközben az arcának a többi része olyanolyan maradt. Hát valami ijesztő.

Matthew Staffordfüligjimmy
UFO 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears will likely move quickly seeking help to replace Melton. Ex-Bears on the street include Matt Toeaina, Antonio Garay, Amobi Okoye.soma80
Lehet fikázni Meltont, hogy ennyi pénzért ez rohadt kevés volt, de ez nagyon rossz hír. Még a szezon előtt is beszéltük, hogy a DL depth roppant karcsú. Sajnos most láthatjuk is.

Az említett úriemberek valóban játszottak itt, de még a régi rezsimben.
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears will likely move quickly seeking help to replace Melton. Ex-Bears on the street include Matt Toeaina, Antonio Garay, Amobi Okoye.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tüsi! Engem ami megrémiszt az a Bears passz offense versus Lions passz defense csata. Hiába érnek oda 3-4mp alatt oda a falembereink az irányítóhoz ha a labda már ott sincs addigra rég.
A cornereink meg kb az első két lépésig tudják tartani a WR-t. Nem lesz vicces. 42-24 nem nekünk.

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nem akartam nagyon negatívkodni. Az edzők munkája nagyon tetszik. De attól hogy 3-0 még nincs itt a kánaán, hogy megálljunk!

Szerk.: Meltont sajnálom, nem jön jól. Pepperséknek most már végképp javulniuk kell.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
@AdamSchefter : Bears DT Henry Melton tore his ACL - out for the year.

Bassza meg, ez elég érzékenyen érint minket. Sasolhatjuk a szabad ügynök falembereket.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A szokásos helyen ismét fent a hajnali mérkőzés:
Első félidő:  www.youtube.com/watch?v=1vsTNMYYCjk
Második:  www.youtube.com/watch?v=gpofU2bT-L8
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A reális értékelés az nem negatívoskodás... A hibákat meg igen is emeljük ki, vannak. Épp úgy ahogy pozitív dolgok is. Pl valaki említette offense oldalon a nyertes mentalitást. S ez mennyire igaz.

Más Meltonnak reggel volt MRI, valamit írhatnának már, mert egy pöttyet érdekes a helyzet DT fronton. Ha tényleg season ending akkor finoman szólva sem rózsás az eddig sem rózsás DT helyzet.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vannak hibák, de miért negatívkodunk, mikor 3-0 a mérleg? Folyamatosan jobb lesz a játék, szerintem a pacskerok elleni MNF lesz az első L.promax
Nájntíííín-zéró, biccs!!

Egyébként gifet kéne csinálni Trestman fejéről a Peppers TD után. Eltátotta a száját a codálkozástól, kicsit feljebb szökött a szemöldöke, miközben az arcának a többi része olyanolyan maradt. Hát valami ijesztő.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Vannak hibák, de miért negatívkodunk, mikor 3-0 a mérleg? Folyamatosan jobb lesz a játék, szerintem a pacskerok elleni MNF lesz az első L.promax
+1, de a lófaszt, idén az egyetlen L amit látni fogunk az a super bowL betűi közt keresendő

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Vannak hibák, de miért negatívkodunk, mikor 3-0 a mérleg? Folyamatosan jobb lesz a játék, szerintem a pacskerok elleni MNF lesz az első L.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Earl többször megjátszható lett volna. Ha a rájátszásban kerül csak elő, vagy egy olyan meccsen, amikor mindenki más terített betli, annál jobb. De én azt láttam, hogy építik fel őket, egyszer csak be lesz mondva a számuk. füligjimmy
Egyébként engedjétek meg nekem, hogy kiemeljem saját magamat. Az a labda oda volt téve. Is Cutler elite? Hányan tudják a ligában azt a két dobást megcsinálni? Véletlenül mondjuk biztos elég sokan.

Mivel én csak az utolsó 10 percet láttam, az alapján mondom, hogy a támadófal teljesítménye esik visza. De ismét: 4. negyed vége, kell a pont, 3&10, jön a blitz, és odavernek keményen. Lehet, hogy Bushrod hatszor annyit keres, mint Webb, de szarok a pénzre, és vége a tulajdonosi kör is eljutott idáig.

Matthew Staffordfüligjimmy
Long és Mills a Forte futásnál ahogy felvette azt a cross-blitzet 😊 Rögtön nyomattam én is, hogy 😀
Az OL nem tudta egész meccsen megfogni a Steelers D#-t. De ezt nem sok fal tenné meg a ligában. Kb. amilyen változatosan játszotta ki a kártyákat LeBeau még ez is nagy teljesítmény tőlük.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Azt kell mondjam Bazza, hogy a Lions O vs. Bears D jó kis matchup a számotokra, legalábbis yardokat tekintve mindenképp. Amivel általában sikeresek vagyunk a Lions ellen az a hatékony pass rush és, hogy Tillman leradírozza Johnsont. Most valahogy egyiket sem látom.

A mai meccsen 11 darab 20+ yardos játékot engedtünk! (1 futás, 10 passz). S ezekből 8 a második félidőben volt, ráadásul rendre olyanok, hogy nem a YAC volt sok, hanem konkrétan maga az átadás volt annyi a LOS-tól.tüsi91
Tillman folyamatosan biceg, így nem tudja majd fogni CJ-t. DL pedig semmit nem tesz a közösbe.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Nyilván vannak még hibák, nem is várhattuk hogy az új edző keze alatt minden tökéletes lesz az elejétől fogva, de eddig abszolút meggyőzött a csapat. Ami talán a legfontosabb, hogy ez a csapat tud nyerni! Simán lehetne 1-2 is, de a kulcsszituációkban minden a helyén van, jó hívások, jó kivitelezés. Nagyon az elején vagyunk, de nem azt látom hogy erőn felül teljesítenénk, épp ellenkezőleg, innen bőven lesz még feljebb, Bazzanival egyetértek, a Lionst csapni kell, és fogjuk is.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Earl többször megjátszható lett volna. Ha a rájátszásban kerül csak elő, vagy egy olyan meccsen, amikor mindenki más terített betli, annál jobb. De én azt láttam, hogy építik fel őket, egyszer csak be lesz mondva a számuk. füligjimmy
Egyébként engedjétek meg nekem, hogy kiemeljem saját magamat. Az a labda oda volt téve. Is Cutler elite? Hányan tudják a ligában azt a két dobást megcsinálni? Véletlenül mondjuk biztos elég sokan.

Mivel én csak az utolsó 10 percet láttam, az alapján mondom, hogy a támadófal teljesítménye esik visza. De ismét: 4. negyed vége, kell a pont, 3&10, jön a blitz, és odavernek keményen. Lehet, hogy Bushrod hatszor annyit keres, mint Webb, de szarok a pénzre, és vége a tulajdonosi kör is eljutott idáig.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt kell mondjam Bazza, hogy a Lions O vs. Bears D jó kis matchup a számotokra, legalábbis yardokat tekintve mindenképp. Amivel általában sikeresek vagyunk a Lions ellen az a hatékony pass rush és, hogy Tillman leradírozza Johnsont. Most valahogy egyiket sem látom.

A mai meccsen 11 darab 20+ yardos játékot engedtünk! (1 futás, 10 passz). S ezekből 8 a második félidőben volt, ráadásul rendre olyanok, hogy nem a YAC volt sok, hanem konkrétan maga az átadás volt annyi a LOS-tól.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Faszért vagytok ilyen jók? 😊
Amikor gyengébbek voltatok akkor is símán oktattatok minket hát még most... Szerintem meglepően síma maci győzelem lesz sajnos.

több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Srácok! Ha jövőre Peppers cut lenne, mennyi lenne a cap hit utána?HanSolo
2014ben és 2015ben is picivel több mint 3 millió. Ami a jövőre, majd azután kifizetendő 17 illetve 18 millióhoz képest semmi.tüsi91
Köszi.
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sajnos nem láttam a meccset, de amint megnézem, firkantok egyet róla...
Ha Melton season-ending, akkor duplán vagyunk a lekvárban, mert ki tudja, hogyan épül fel (lásd Tommie Harris), ráadásul jövőre nem túl acélos a DT-felhozatal (a senior-ok között)....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Srácok! Ha jövőre Peppers cut lenne, mennyi lenne a cap hit utána?HanSolo
2014ben és 2015ben is picivel több mint 3 millió. Ami a jövőre, majd azután kifizetendő 17 illetve 18 millióhoz képest semmi.
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Srácok! Ha jövőre Peppers cut lenne, mennyi lenne a cap hit utána?
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
A győzelemnek lehet csupán örülni, annak viszont nagyon. A támadójáték egyre fejlődik, a 3-0 ellenére szerintem nem bízta el magát a csapat, ezért jók ezek a nyögvenyelős meccsek is.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Meltonnak vélhetően elszakadt az ACL-je, ergó out of the season... Ha rosszmájú akarnék lenni nyugodtan mondhatnám, hogy nem fog feltűnni senkinek, de azért ez nem így van. Maradt Paea és Collins, valamint az UDFA rookie Minter DTnek. Így Henrynek is nehezebb lesz leakasztani a nagy lóvét...

Corey Williams, Richard Seymour, hogy csak két ismertebb nevet mondjak az elérhető DT-kből.

A meccsről. Kiváló defense ellen játszottál, ami ellen nem igen találtad az ellenszert. Remek opening drive, utána kihasználsz egy turnovert, majd egy gyönyörű Forte futás (Long és Mills volt a kulcs ott), s gyakorlatilag 17-0. Utána érthetően biztonsági játékra törekedtél, semmi kockázat, pörgesd az órát, adj át minél rosszabb field pozíciót, höh mintha Lovie Smith lenne a góré. S valljuk meg a 2-3. negyedben és a 4. elején szinte semmit nem tudtunk a Steelers D-vel kedzeni. A két tackle között szinte nem tudunk futni, szélső futásokat meglehetősen kevésszer próbáltunk. Én picit hiányoltam, hogy próbáljuk nyújtani a pályát vertikálisan. A fal pass protectionben érzésem szerint nem végzett olyan rossz munkát, sokszor odaértek Cutlerhez, de rengeteget blitzeltek ők is. S, hogy megint sikerült előrántani a bajban egy ilyen game-winning drivet az nem semmi. Mert az az volt. Cutler megcsinált egy 3&10-et futva, utána először 3&12-nél megtalálta Marshallt egy kulcspasszal, majd újfent megoldunk egy 3&long szitációt, méghozzá egy ilyen játékkal. Óriási passz, csodás elkapás Earltől.

A defense, mint már írtam megosztó. A végére 5 turnover jött össze, szereztek 14 pontot + még 6ban fontos szerepük volt. Ez pozitívum. Minden más nem az. Nagyon tetszettek ezek a bátor blitzek, főleg, hogy 3. downos szitációknál is bevállaltuk. Ekkor tudtunk nyomást tenni BB-re. A kérdést félve teszem fel, hogy Tuckernek ez saját filozófiája, hogy ennyit blitzelünk, vagy rávagyunk kényszerülve, mert a DL egy óriási 0. Ma Peppers néha, 3-4 alkalommal megverte az emberét. De ez a 3 meccs egy hatalmas kalap szar volt, amiből elvesztetted Meltont.

Az LB sor még hagyján, de nem ők is rosszak voltak, akárcsak a secondary. Tillmant és Jenningset összevissza etették (Tillman is megsérült, elég sok gondja van az öregnek is idén... ajjaj hát 32 elmúlt ő is), a safetyk állandó ütemkésésben (Wright 2 labdaszerzése mondjuk piros pont). ENnyi 20+ yardos játékot engedni... Az LB sor és a secondary közötti hatalmas területeket nagyon simán megtalálta BB. Én nem tudom mi volt az elképzelés, de ha az, hogy megtegyünk mindent, hogy kikapjunk, akkor remekül tettük. S ez a Pittsburgh O az eddigi meccseken kb annyi yardot termelt, mint ma. Meg kevesebb pontot, mint ma.

Szerintem roppant aggasztó a helyzet. Oké ma jöttek a turnoverek. 2012ben épp így indítottunk, az elején minden bejött, a szezon második felében megcsappant a labdaszerzések száma, jöttek a 80+ yardos TD drivek. De ez...? Mi lesz egy Lions ellen jövő héten vagy egy Saints ellen, Packers ellen?

Az ST ma is kitett magáért. Utólag igaza volt Davenek 24-3nál csinálni egy ilyen ostoba büntit, ahelyett, hogy megkapnád a labdát, gyak 24-10... Még egy extra pontot is blokkoltak.

Szóval a győzelem fasza, a játékot offense oldalon elfogadom, főleg azért mert amikor szorult a hurok ismét megcsinálták.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nem voltál eredményt követni jimmy, miért?davemayer
Aludtam. Feléredek, na, elő a mobilt, megnézem az eredményt. Na mondom, ennek a fele se tréfa. Elő a felszerelést, gyorsan szereztünk 2 TD-t, linkeltem egy csöcsöt, és most megyek vissza aludni.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson