Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisbergerfüligjimmy
és tényleg, így kell levezetni a feszkót, én hülye meg ordibálok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisberger

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hát ezt a győzelmet nem fogjuk kirakni a vitrinbe, de akkor is 2-0 😀
Az első félidőben le kellett volna már zárnunk, sajnos életben tartottuk a Vikingst. Aztán a másodikban nemhogy ment az O, egyenesen kilátástalan játék lett belőle. A 2min warning-nál konkrétan ~15 másodperc alatt nem tudtak elindítani egy no-huddle playt. Fejetlenség volt a köbön. Aztán nem tudom megmagyarázni, de a végén TD kellett a W-hez és TD-t szereztünk 😀 Rengeteg munkája van még az edzőknek.

Amúgy 2-14 volt a mutatója Cutlernak, ha 2+ int-et dobott, most valahogy mégis ki lett brusztolva a győzelem. Ez Tice úrral a fedélzeten nem lett volna meg.vandeminek
De ha game winning drive-ot vezetett sikeresen, még egyszer sem kapott ki, ugye? 😊csi77
Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem ez most egy becsapós kérdés 😊


touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Múlt héten a Cincy besegített a győzelembe. Ma konkrétan mi feltálaltuk az ellenfélnek, aki udvariasan visszatálaltak.
Nem akármilyen bravúrnak érzem, hogy ilyen játék után megcsinálták a GW drivet. Ez a legnagyobb pozitívum a mai napban. S nem is akármilyen pozitívum. Voltak még jó jelek, voltak rosszak, voltak aggasztóak. Rengeteg munka kell még, és egy jó csapat ellen ennyi hiba nem fér majd bele.

---------------

Soma írtam kisregényt. Ha gondolod olvasd el!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A meccsről: mindenki visszaesett a rózsaszín felhők tetejéről a földre, igen, tudunk hibázni, szarul játszani. Bár a Vikings nem olyan szar, mint vártuk, ezzel tavaly is így voltunk. Melton, Peppers játszottak (😊)? Mert a mezük szerintem nem lett piszkos..... Bennett névvel mostanában csak jól lehet játszani, Cutler jóvá tette a hibáját, mert ki gondol a bajjal győzelem idején. Ha szigorúan a tényeket nézzünk, az utolsó két drive-jukat megállítottuk Fg-n, mi meg bevittük. Ennyi......

Tüsi nyugi, Jimmy a vudu működött, de Cutler is kapott belőle..... 😊

2-0, lehet gondolkodni a stábnak, mert nem minden ellenfelünk fogja lábon lőni magát ellenünk

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Volt jó pár nagy hiba, de van tartás a csapatban az tuti!!!
Szívinfarktus kerülgetett, de csak meglett a 2:0! 😊
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
na vagy 10 évet öregedtem.
azért azt megkérdezném Trestmantól hogy ezt a GW driveot honnan húzta elő és miért kellett eddig várni az ilyen playekkel. Fortét erőltettük végig (nem volt rossz de annyira jó se) Marshall és Bennett helyett, érdekes az utolsó drivenál csak őket kerestük...

nem érdemeltük meg, de a Vikes sem. Nekünk jobb volt a Dnk, ez döntött mert a végén nem lett 10 pont a hátrány csak 6 ami sorsdöntő volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hát ezt a győzelmet nem fogjuk kirakni a vitrinbe, de akkor is 2-0 😀
Az első félidőben le kellett volna már zárnunk, sajnos életben tartottuk a Vikingst. Aztán a másodikban nemhogy ment az O, egyenesen kilátástalan játék lett belőle. A 2min warning-nál konkrétan ~15 másodperc alatt nem tudtak elindítani egy no-huddle playt. Fejetlenség volt a köbön. Aztán nem tudom megmagyarázni, de a végén TD kellett a W-hez és TD-t szereztünk 😀 Rengeteg munkája van még az edzőknek.

Amúgy 2-14 volt a mutatója Cutlernak, ha 2+ int-et dobott, most valahogy mégis ki lett brusztolva a győzelem. Ez Tice úrral a fedélzeten nem lett volna meg.vandeminek
De ha game winning drive-ot vezetett sikeresen, még egyszer sem kapott ki, ugye? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Gratulálnék, de nem nagyon van miért, ezen a hétvégén mind2 csapatnak inkább a cirkuszban lett volna a helye.Go Vikings!
Egyetértünk. De legalább a legnagyobb balfszok címre versenyben volt mindkét csapat. Abban ti nyertetek (no offense) 😀
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Gratulálnék, de nem nagyon van miért, ezen a hétvégén mind2 csapatnak inkább a cirkuszban lett volna a helye.Go Vikings!
Azért köszi a hozzászólást.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hát ezt a győzelmet nem fogjuk kirakni a vitrinbe, de akkor is 2-0 😀
Az első félidőben le kellett volna már zárnunk, sajnos életben tartottuk a Vikingst. Aztán a másodikban nemhogy ment az O, egyenesen kilátástalan játék lett belőle. A 2min warning-nál konkrétan ~15 másodperc alatt nem tudtak elindítani egy no-huddle playt. Fejetlenség volt a köbön. Aztán nem tudom megmagyarázni, de a végén TD kellett a W-hez és TD-t szereztünk 😀 Rengeteg munkája van még az edzőknek.

Amúgy 2-14 volt a mutatója Cutlernak, ha 2+ int-et dobott, most valahogy mégis ki lett brusztolva a győzelem. Ez Tice úrral a fedélzeten nem lett volna meg.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Gratulálnék, de nem nagyon van miért, ezen a hétvégén mind2 csapatnak inkább a cirkuszban lett volna a helye.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Ááááááárghhhhh, mekkora. Ne rontsuk már el.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A 2-0 azért is lenne különösen kellemes, mert lehet, hogy a Packers fordított előjellel áll majd......csi77
A próféta szóljon belőled! 😊promax
köhömm! 😊
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
bears pre game show, Dick Butkus interjú. Végre látom értelmét ennek az előfizetésnek.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
A 2-0 azért is lenne különösen kellemes, mert lehet, hogy a Packers fordított előjellel áll majd......csi77
A próféta szóljon belőled! 😊
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Twitteren olvastam, hogy megy a vinnyogás a pálya állapotával kapcsolatban a tegnapi mérkőzés miatt. Vajon tényleg lehet jelentős befolyásoló szerepe a széttaposott talajnak?dcsicsak
Az inkább a balhé lényege, hogy valami önkormányzati sóhivatal nem tartja megfelelően karban a pályát. Tegyük hozzá, hogy az előző polgi alatt kis híján csődbement a város, ennek egyik oka a stadionépítés övező korrupt mocsok, amire kis hazánk büszke lehetne. Pedig az Elnök Embereiből azt tanultuk, hogy a demokraták a jófiúk. A tévében hazudnak?

Néhány kósza gondolat:
-Ha nem a Chargers lenne az ellenfél, komoly lóvét tennék fel a Eagles ellen.
- Megtudjuk, hogy a Lions jobb e, mint a Rams. Egyelőre az Ogletree-Warford duó jobb lenne, mint a Long-Bostic.
- A Texans simán veri a Titanst
- A Bengals a Steelerst
- Ron Rivera nem fogja végigdolgozni a szezont

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A 2-0 azért is lenne különösen kellemes, mert lehet, hogy a Packers fordított előjellel áll majd......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Twitteren olvastam, hogy megy a vinnyogás a pálya állapotával kapcsolatban a tegnapi mérkőzés miatt. Vajon tényleg lehet jelentős befolyásoló szerepe a széttaposott talajnak?
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak egy gondolat még a Bengals elleni meccsel kapcsolatban. Friss , tanulandó playbook ide, vagy oda, szerencse ide, vagy oda, de csak fordítottunk egy tavalyi ( s szerintem idei) po-csapat ellen. Trestman szerepe szerintem hatalmas ebben. Lovie annak idején mint valami érdeklődő hotdogárus, úgy állt az oldalvonal mellet a leggázosabb esetekben is. Ennek az embernek a fején látszott, ahogy dolgoznak a fogaskerekek az agyban, hogy " valamit ki kell találni". A kislányom szobájának a falára ugyan nem tenném ki az arcképét, de hogyha po-ba vinne minket, egy csókot én lehellnék rá. 😉promax
Jár a lájk, mert van annyi eszed, hogy nem mérgezed a gyermeked, másrészt, mert elkötelezett vagy. Lehet(biztos) én is tennék Trestmannal dolgokat, ha a bajnoki cím múlna rajta

 www.youtube.com/watch?v=PGHY274Ey2Q

Amúgy olvastam vagy öt különböző portálon, hogy Cutler milyen jó volt 5 vagy több védő ellen. Ha ezt meg tudjuk tartani, az méginkább megkönnnyíti majd a fal dolgát. Martz viszonylagos sikeressége ebben rejlett, hogy nagyon jó counter blitz játékai voltak.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Csak egy gondolat még a Bengals elleni meccsel kapcsolatban. Friss , tanulandó playbook ide, vagy oda, szerencse ide, vagy oda, de csak fordítottunk egy tavalyi ( s szerintem idei) po-csapat ellen. Trestman szerepe szerintem hatalmas ebben. Lovie annak idején mint valami érdeklődő hotdogárus, úgy állt az oldalvonal mellet a leggázosabb esetekben is. Ennek az embernek a fején látszott, ahogy dolgoznak a fogaskerekek az agyban, hogy " valamit ki kell találni". A kislányom szobájának a falára ugyan nem tenném ki az arcképét, de hogyha po-ba vinne minket, egy csókot én lehellnék rá. 😉
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Miért éppen most veszítenénk a Lions ellen? Oké, egyszer mindent el kell kezdeni, de miért pont most?

Christian Ponderfüligjimmy
idegenben kaptunk ki tőlük mostanában, talán 2 éve

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Miért éppen most veszítenénk a Lions ellen? Oké, egyszer mindent el kell kezdeni, de miért pont most?

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
a detriot elleni idegenbeli meccsen simán benne van a vereség, 2 hasonló erősségű csapat. A Vikes is itt lenne de nekik nincs (olyan jó) irányítójuk így őket hazai pályán meg kell verni. Amit tüsi írt az a kulcs, limitálni a vikingek lehetőségeit, minél több passzra kényszeríteni őket, Remélem hogy tanulmányozták eleget a D-edzők a Vikings felállásait ugyanis meg kell találni azokat a pontokat amiket kihasználva időben (!) oda lehet érni AP-re, kíváncsi lennék milyen a statisztikája akkor ha a LoS-en (vagy előtte) és ha csak azt átlépve kapja az első tacklet...
Ha ezt a meccset hozzuk és nem támad fel a steelers akkor sztem azt a meccset lendületből megnyerjük.

Süsü: a vikes ás a Lions nincs egy szinten, az O-e a Lionsnak klasszisokkal jobb szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azért a Lions offense kicsit komplex-ebb annál mint amit leírtál. Nem elég (szerintem) Bush-t kivenni, van ott egy tehetségeske elkapó is (valami Megatron vagy ki). De abban van igazság, hogy az offense sava-borsa jelenleg Bush. Jó lenne ha mi is nyernénk még addig egy meccset és akkor a 2-1es Lions találkozna a 3-0ás mackóóóó-val.Bazzani
Pont ezért írtam,hogy ne szaladjunk ennyire előre. Én a múlt heti forma alapján írtam mindezt. Majd a Lions elleni meccs előtt leírom megint,hogy milyen érzések töltenek el. Jelen pillanatban..már lehet tudni, : )