Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Fürdetjük majd a kis "macijányt", de leszek! GO BEARS! 😊
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Off: Az tiszta, hogy Megatron a top1 WR. De ki fér be mellé a top5-be? Tocy
Broyles, Burleson, Edwards, Durham
Más kérdés? 😊
Vicc vóóóóóót.Bazzani
Amúgy tényleg utána kel írni, hogy vicc vóóóóóót, mert valaki tényleg komolyan venné. Népem, a nyírségiek egyébként úgy mondja, hogy vicc vaúúúúút.

Egy szoros meccset várok, egy jól összerakott csapat ellen. Bears-Bengals: 42-13

Andy Dalton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Na...nyúzzuk meg zebrafoltos macskákat élve! Go Bears! 😛
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Off: Az tiszta, hogy Megatron a top1 WR. De ki fér be mellé a top5-be? Tocy
Broyles, Burleson, Edwards, Durham
Más kérdés? 😊
Vicc vóóóóóót.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Én is itt vagyok, már készülünk a meccsre, GO BEARS!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
12 óra van hátra, és MACKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Andy Dalton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-week-1-hurryup-20130906,0,7205599.story

We've got to do different things. I don't want to get into exactly what we have to do or what we're going to do, but we've got to hit them from different angles and you've got to move the passing point, move the pocket from time to time and we've got to get rid of the ball quickly.

Van egy terv, amit Cutler se tart teljesen retardáltnak? Egyelőre hioszem, ha látom. Már oly' sokszor bántottak.

After making 64 consecutive starts, left tackle Andrew Whitworth is all but certain to miss Sunday’s opener.

Váó! Erről már volt szó?! Hatalmas, hatalmas előny! Nem duplázzák Pepperst, mint amennyire el akarjuk magunkkal hitetni, ahogy én látom, nagyon kevés DL embert dupláznak állandóan, vagy akárcsak snapek 50%-ában. De most kénytelenek lesznek. Reméljük.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szeretném megkérdezni az egybegyűlteket,kiakarja a csapatban látni Corey Grahamet? Mert ugye volt egy meccse a rájátszásban, amikor hasraestek előtte, és szerzett egy labdát. Most ezt a szívességet nem tették meg. Akit mi kivágtunk, abból nem lett All-Pro. Offense oldalon sztem a ligában sincs egyik cutolt/elengedett játékosunk se. Chris Williams a kivétel, akit viszont nem játszattak. Röhöhöhej.

Andy Dalton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Megatron egyáltalán nem csupán fizikális WR. Ő attól Megatron, hogy mindenben a legjobbakkal van egy szinten.
A legjobb Power WR Dwayne Bowe, lenne ha nincs Megatron.
A slot Wrek futnak 4.4 alatt (Green 4.45+ aszem), bár Julio 4.39et tud (erről volt cikk a daftjukon), viszont Megatron 4.35öt(!), az slot WR sebesség.
Ehhez jön, hogy Megatron route futásai tankönyvbe illők. Elképesztően robbanékony és pontos. Lehetetlen levédekezni sokszor. Ezt sem én mondom, hanem (ezt például) Champ Bailey.
Aztán jön, hogy mindent elkap, ami a környékére repül.
YAC király is, mert túl gyors és erős.
És mindig koncentrál, nincs üresjárat, fejben nagyon erős Johnson.

Én szeretem Greent. aki emlékszik, én nyugtattam itt a közösséget, mikor nem kezdett fényesen Green. Lehetett látni ,hogy zseniális elkapó, de szokni kellett neki a játékot. Nem kicsit bejött ez. Szal én nem mondom, hogy nem elit WR, de Megatron jobb mindenkinél. Sztem minden idők legjobb elkapója, függetlenül a Lions lúzerkedésétől, akik még ezt sem tudják sikerre váltani.
Biztos elfogult vagyok, bár nem vagyok Lions fan. De amilyen utakat fut Johnson az tanítani kellene. Bár így is tanítják. 😀ulpianus
Off: Az tiszta, hogy Megatron a top1 WR. De ki fér be mellé a top5-be? Green befér? ( Vagy még nem, de mondjuk jövőre már top3 lesz? ) Marshall, Andre, Julio Jones, Thomas, Dez, VJ, Smith?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Earl Bennett belement 1 millió dolláros pay cutba a 2013-as lóvéjából. Látványosan spórolunk. Bár én a jövő év miatt jobban aggódok...

2 nap és végre újra igazi foci. Tavaly itt volt Webb, Kellen Davis, Hester mint elkapó, akik nagyon megbízhatóak voltak. Hozták azt a teljesítményt konstansan, ami miatt meccsenként, meccsek után bátran anyázhattál, kiengedhetted a dühödet. De ők már nincsenek. Szerintem Garza csak emiatt maradt 😀, így mindent rá fogok zúdítani a szezonban 😊.

Chicagoi firkászok, insiderek némi elfogultsággal persze szint kivétel nélkül szűk Bears győzelmet várnak. Nyílván a Cincynél épp ez a helyzet. Papíron jobb csapat valamivel, ahogy Gabtsi írta régebb óta épül, nálunk több playmaker van mind offense, mind defense oldalon. Abban biztos vagyok, hogy szerzünk legalább 2 labdát, nem kellene eladni, s nem kellenek a hülye büntetések.

Múltkor olvastam egy érdekes statisztikát. Amikor Cutler 0-1 interceptiont dobott 32-8, amikor 2+ 2-14. Nagyon markáns.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Na aztán Bowe jó irányítóit ne feszegesd. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem a legjobb power WR Brandon Marshall, ugyanolyan szar irányítókkal különb számokat hozott, és konzisztensen hozta, de ebbe ne menjünk bele, meg lehet hogy tévedek, nem guglizom ki.

Évek óta mondjuk, hogy középen gyengék vagyunk. Előre is, hátra is. Ez nem változott. Most próbálkozunk a Slauson-Long duóval, remélhetőleg jobb lesz. De Meltont futásnál úgy rakják arrébb, ahogy akarják. Pálya közepét passz ellen nagyon nehezen védjük. Roach tavaly tényleg nagyon jó volt ebben, ragadt a TE-kre, Finley például tavaly nem kapott el ellenünk 4 TD-t, előtte mindig. Szóval a Bears is fekszik nekik. De első meccset bukod hazai pályán, azért akkor túl sok fű nem terem ebben a szezonban.

Andy Dalton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Megatron egyáltalán nem csupán fizikális WR. Ő attól Megatron, hogy mindenben a legjobbakkal van egy szinten.
A legjobb Power WR Dwayne Bowe, lenne ha nincs Megatron.
A slot Wrek futnak 4.4 alatt (Green 4.45+ aszem), bár Julio 4.39et tud (erről volt cikk a daftjukon), viszont Megatron 4.35öt(!), az slot WR sebesség.
Ehhez jön, hogy Megatron route futásai tankönyvbe illők. Elképesztően robbanékony és pontos. Lehetetlen levédekezni sokszor. Ezt sem én mondom, hanem (ezt például) Champ Bailey.
Aztán jön, hogy mindent elkap, ami a környékére repül.
YAC király is, mert túl gyors és erős.
És mindig koncentrál, nincs üresjárat, fejben nagyon erős Johnson.

Én szeretem Greent. aki emlékszik, én nyugtattam itt a közösséget, mikor nem kezdett fényesen Green. Lehetett látni ,hogy zseniális elkapó, de szokni kellett neki a játékot. Nem kicsit bejött ez. Szal én nem mondom, hogy nem elit WR, de Megatron jobb mindenkinél. Sztem minden idők legjobb elkapója, függetlenül a Lions lúzerkedésétől, akik még ezt sem tudják sikerre váltani.
Biztos elfogult vagyok, bár nem vagyok Lions fan. De amilyen utakat fut Johnson az tanítani kellene. Bár így is tanítják. 😀ulpianus
nem feltétlenül akartam egy kategóriába tenni, mert alapvetően egyetértek és nem is a straigth line speedre gondoltam, hanem inkább a fürgeségre (bár épp Calvin three cone eredményét nem is találom), amiben sztem a (testfelépítésből adódóan is, jó 30 fonntal könyebb) jobb Green, kis területen.
futójátékokban is alkalmazzák, nem véletlenül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Corey a kezdő LDE. Tavalyi volt az első teljes és értékelhető éve. Korrekt játékot mutatott, s idén contract évébe lép szóval csípkedheti magát. Kiváló fizikai paraméterekkel bír, a technikája tavaly sokat fejlődött, de van hova még előre lépni. Peppers másik oldalán nyílván kevesebb figyelem hárul rá, ehhez jön még, hogy Melton is a jó pass rusher DT-k közé tartozik. Tavaly 7 sack jött össze, 2 FF-el kombinálva. Ez a minimum, amit idén is várunk tőle. Tavaly még Izzyvel és McClellinnel osztozott a játékidőn, Izzy azóta lelépett. Szóval abszolút kezdő játékos, akitől én még jobb szezont várok, mint tavaly.

Egy kérésem hadd legyen a fantázia focis dolgokat ne itt kérdezzétek. Engem kifejezetten ingerel 😊.
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 191
Sziasztok. Visszaolvastam, láttam, hogy korábban volt már némi szó róla, de azért megkérdezném fantasy csapatom miatt, hogy Woottonnak mekkora lesz a szerepe a védelemben ez évben? Előre is köszönöm a választ! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Megatron egyáltalán nem csupán fizikális WR. Ő attól Megatron, hogy mindenben a legjobbakkal van egy szinten.
A legjobb Power WR Dwayne Bowe, lenne ha nincs Megatron.
A slot Wrek futnak 4.4 alatt (Green 4.45+ aszem), bár Julio 4.39et tud (erről volt cikk a daftjukon), viszont Megatron 4.35öt(!), az slot WR sebesség.
Ehhez jön, hogy Megatron route futásai tankönyvbe illők. Elképesztően robbanékony és pontos. Lehetetlen levédekezni sokszor. Ezt sem én mondom, hanem (ezt például) Champ Bailey.
Aztán jön, hogy mindent elkap, ami a környékére repül.
YAC király is, mert túl gyors és erős.
És mindig koncentrál, nincs üresjárat, fejben nagyon erős Johnson.

Én szeretem Greent. aki emlékszik, én nyugtattam itt a közösséget, mikor nem kezdett fényesen Green. Lehetett látni ,hogy zseniális elkapó, de szokni kellett neki a játékot. Nem kicsit bejött ez. Szal én nem mondom, hogy nem elit WR, de Megatron jobb mindenkinél. Sztem minden idők legjobb elkapója, függetlenül a Lions lúzerkedésétől, akik még ezt sem tudják sikerre váltani.
Biztos elfogult vagyok, bár nem vagyok Lions fan. De amilyen utakat fut Johnson az tanítani kellene. Bár így is tanítják. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a többi 10 a pályán se volt ? %/gabtsi
Annyit tán elárulhatok, hogy AFC párosításokat nem nézek, mert ugye mi nem velük versenyzünk. Secondary kapcsán igazad lehet, Te nézel Bengals meccseket, nem én. 😀. Maulaugatól én sohasem voltam elájulva, azt olvastam, hogy Lamur egész szezonra out.

A Green vs Tillman meccset én is arra alapozom, hogy Tillman képes Megatront leradírozni a pályáról. Legalábbis a legutóbbi pár alkalommal ezt tette. S nem tudom láttál-e Bears vs. Lionst, de itt tényleg az van, hogy Megatron vs. Tillman. Nincs duplázás, nincs semmi extra, 1 az 1-ben játszanak. Aztán lehet, hogy Green szerez 150 yardot, meg 2 TD-t, benne van. Én arra alapozom az álláspontom, hogy Tillmannek sokkal inkább fekszenek az olyan elkapók, mint pl. Johnson. S Green is ilyen típus. Pl. nem véletlen, hogy Steve Smith-t a Carolina elleni meccsen végig Jennings fogta.

Amúgy szívesen olvasnánk (én személy szerint biztos) a hosszabb véleményedet, Te hogy látod az összecsapást.tüsi91
én csak arra utaltam, hogy a corner jó védekezése a fronton kezdődik, senki nem tud 4-5 másodpercit hibátlanul védekezni. nagyban függ a DL/OL csatától, hogy hány lépéses dropra van lehetőség, mekkora utakat képes a WR megfutni, így ezáltal változik a munka a CB/DB részéről az elkapón, és ez nem csak az 1az1 verseny egyik vagy másik oldalra eldőlése jelenti az eredményt. ahogy létezik coverage sack is. plusz a coverage mindig fordul a legjobb WR felé, egy Calvin Johnson szintű elkapó sosem egy ember feladata, legalább mélyre be fog segíteni valaki, ha nem is aktívan, de az egyik szeme legalább ott kell legyen.

nem merem leírni, de lefogom, hogy sztem Green jobb, mint Megatron. azaz nem jobb, csak komplettebb. Green egészen egyedi keveréke azoknak a WR-eknek akit felsoroltál, ő nem "csak" egy fizikális, possession WR, hanem pl a release-e az konkrétan Stevie Johnsonéval vetekszik (aki nálam az etalon jelenleg), gyors, fürge a nagy termete ellenére, és a cirkuszi elkapásoktól sem riad vissza. még nem kiforott játékos, de ő egy Calvin és Fitz egyben, még ha ez erősen is hangzik kicsit még nekem is.

A meccsen ennek ellenére a futójáték lesz a kulcs, mindkét oldalon. A Bearsnél jól működik a play-action mert van hozzá elég veszély a földön és a levegőben is, a Bengalsnál ez nagy kérdés. egyébként nagyon hasonló szerkezetűek a csapatok, csak a Bengals egy picit régebben épül már. és pl az OL/DL fronton én nálunk érzem az előnyt, míg mondjuk egy Lions OL kevesebb teret enged a nagy passzjátékoknak, nálunk meg Dalton fogja ezt vissza, de idén még nem láttuk igazán, ezért is vagyok óvatosabb. Aki meg tudja állítani a futójátékot, az fogja megnyerni a meccset. a saját csapatomról se sok fogalmam van, hogy mire lesznek képesek, az új Bears offense-ről meg még kevesebb. Az OL-nek jó teszt lesz a mi DL-ünk, ezt jól látod, ezen párharc miatt gondolom magunkat egy picit esélyesebbnek, de a QB-k közti színvonalbeli különbség nem nekünk kedvez. Ha Cutler a seggén ül, akkor viszont ő sem lesz sokra képes.

A Bengals arra épült fel, hogy az AFC Northban eredményes legyen, és sztem a Bears, a Titans mellett a legafcnorthabb csapat a ligában. De képes gyors passzokkal a pálya közepét támadni, ha igen, akkor gyorsan végünk lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Steve Smith egyszerűen megoldhatatlan probléma. Bár nem rémlik, hogy túl sok TD-t szerez, de yardot vagy egymilliót. Mert short area quickness nekünk gond. Mondjuk mindenkinek. Green sztem gyorsabb a rövid route-okon, mint Megatron, akit 5-10 yardon Tillman megfog, és azért a bent, but don't break taktikát mindig is tudtuk játszani.

Andy Dalton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
a többi 10 a pályán se volt ? %/gabtsi
Akkor kételkedni miben kételkedsz? 😊 Feltételezem, nem arra akartál célozni az alábbival, hogy "...mert lesz még ott 10 másik is... 😊

"azt viszont, hogy AJ Greent bárki levenné egy-az-egyben erősen kétlem"

Mint már többen írtuk: ha Megatronnal már többször megtette, miért ne lehetne Green-nel is?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
a többi 10 a pályán se volt ? %/gabtsi
Annyit tán elárulhatok, hogy AFC párosításokat nem nézek, mert ugye mi nem velük versenyzünk. Secondary kapcsán igazad lehet, Te nézel Bengals meccseket, nem én. 😀. Maulaugatól én sohasem voltam elájulva, azt olvastam, hogy Lamur egész szezonra out.

A Green vs Tillman meccset én is arra alapozom, hogy Tillman képes Megatront leradírozni a pályáról. Legalábbis a legutóbbi pár alkalommal ezt tette. S nem tudom láttál-e Bears vs. Lionst, de itt tényleg az van, hogy Megatron vs. Tillman. Nincs duplázás, nincs semmi extra, 1 az 1-ben játszanak. Aztán lehet, hogy Green szerez 150 yardot, meg 2 TD-t, benne van. Én arra alapozom az álláspontom, hogy Tillmannek sokkal inkább fekszenek az olyan elkapók, mint pl. Johnson. S Green is ilyen típus. Pl. nem véletlen, hogy Steve Smith-t a Carolina elleni meccsen végig Jennings fogta.

Amúgy szívesen olvasnánk (én személy szerint biztos) a hosszabb véleményedet, Te hogy látod az összecsapást.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a többi 10 a pályán se volt ? %/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
azt viszont, hogy AJ Greent bárki levenné egy-az-egyben erősen kétlem.gabtsi
 www.nfl.com/gamecenter/2012102200/2012/REG7/lions@bears#menu=highlights&tab=analyze&analyze=boxscore

Ajánlom figyelmedbe Johnson számait....
Attól még lehet igazad Green-nel kapcsolatban a vasárnapi meccsen, de nem hangzik még furábban, ha azt írjuk: Megatront egy az egyben leveszik a pályáról....meg is történt...kizárólag Tillman védekezett vele szemben.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
a secondaryt kicsit alulértékeled sztem, de majd kiderül. elsőre ugyan nem egy elit névsor (hallt kivéve), de egy igen jól felkészített, és harcedzett profikról van szó, akik kevés hibával képesek játszani. egy jó DB-nek elsősorban a technikai képzettsége/repertoárja kell kiemelkedő legyen, abban itt nem igen van hiány.

az LB sor gyengébb, az igaz. Lamur kiesésével ez vszleg a legkevésbé atletikus egység az egész ligában, ott lehet keresnivaló TE vagy PA játékoknál.

azt viszont, hogy AJ Greent bárki levenné egy-az-egyben erősen kétlem. nagy meccs lesz az viszont kétségtelen. Kyle Long kellemesebb bemutatkozást is el tudna képzelni.gabtsi
Charles Tillman évente kétszer képes egy-az-egyben játszani Calvin Johnsonnal... a nagy, fizikális WR-eket képes levédeni.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a secondaryt kicsit alulértékeled sztem, de majd kiderül. elsőre ugyan nem egy elit névsor (hallt kivéve), de egy igen jól felkészített, és harcedzett profikról van szó, akik kevés hibával képesek játszani. egy jó DB-nek elsősorban a technikai képzettsége/repertoárja kell kiemelkedő legyen, abban itt nem igen van hiány.

az LB sor gyengébb, az igaz. Lamur kiesésével ez vszleg a legkevésbé atletikus egység az egész ligában, ott lehet keresnivaló TE vagy PA játékoknál.

azt viszont, hogy AJ Greent bárki levenné egy-az-egyben erősen kétlem. nagy meccs lesz az viszont kétségtelen. Kyle Long kellemesebb bemutatkozást is el tudna képzelni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Peppers szerződését most módosították másodszorra.
 espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4685366/chicago-bears-restructure-julius-peppers-contract. Jövőre 18 millió dollár. Utána 20. Jövőre talán-talán még belefér, de 2015ben Peppers már nem lesz Bears játékos. Nyugodtan sasolhatjuk intenzívebben a DL embereket college meccseken.

Nem tudom volt-e valaha ilyen, de mindenki teljes edzésmunkát végez. Melton rendben van, Bennett limitáltan fog játszani.
Ami érdekesebb, hogy DJ Williams nem fog végig játszani, így Bosticot rögtön élesben láthatjuk. Ez előrevetíti tán, hogy nickelben Briggs és DJ marad, egyértelműbb futószituációknál Briggs-Bostic-Anderson. Legalábbis én így gondolnám.

Annak kifejezetten örülök, hogy egy jó csapat ellen kezdünk. Rögtön belőhetjük hol tartunk. Nyilván hosszú a szezon egy esetleges vereséggel sem kell a kardunkba dőlni. Az OL rögtön a liga egyik legjobb DL egységével néz szembe. Az előszezon egy másik műfaj most jön az igazi próbatétel. Lecseréltük szinte az egész garnitúrát egy offseason alatt, s egyértelműen jobb képességű játékosokat szereztünk. Én a Bushrod-Slausontől sokat várok, vagy legalábbis nekik kellene stabilan játszani. Long, Mills jobb oldal bármennyire is jónak tűnt, mégis csak két rookieról van szó. Lesznek hibák, kell ugyanúgy a besegítés, de nem is azt várom, hogy rögtön a Pats támadófalának szintjén játszanak. Titkon remélem, hogy azért korrektül fognak játszani, s a legfontosabb, hogy ne mi heréljük ki (ala Webb) a támadásainkat.

A Bengals secondary-t (és tán az LB sort sem) azért nem érzem annyira jónak, de úgy is mondhatom, hogy ha egymással szemben nézném a Bears elkapóbrigádot és a Bengals secondaryt inkább magunkra voksolnék.

A labda másik felén, ismét egy jó fallal nézünk szembe. S igazából tartok is ettől. A DL tavaly futás ellen elég hatástalan volt. Melton és Paea futás ellen abszolút nem jó. (Bernarddal egy veszélyes futója is lesz a Bengalsnak). S azt sem feledjük, hogy a szezon vége felé nagyon visszaesett a passrush is... A másik kérdőjel nálam, hogy a TE elleni védekezésünk, amely Roachhal nagyon jó volt esik-e vissza. Gresham AJ Green mellett az legjobb célpontja Daltonnak. Mellettük két másodéves elkapó és Eifert lesz még a fő célpont. A secondaryben nem lesz gond, Tillman megoldja 1-1ben Greent, legalábbis az ilyen stílusú elkapók fekszenek inkább Peanutnak.

Legutóbb 4 éve úgy elvertek minket, mint a jég a határt. 41-10 vagy vmi ilyesmi lett a vége, Benson élete meccsét futotta, Cutler 4 pick, szóval van miért visszavágni.

Egy jó kezdés nagyon fontos lenne, picit engem a 2 évvel ezelőtti Falcons meccsre emlékeztet ez a párosítás. Az akkori eredménnyel elégedett lennék most is. 😊

Tipp: Bears 20 Bengals 17
------------------------------------------------------------------------
Tocy: nincs gond, játszik.