Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sziasztok! Marshall egészségéről mit lehet tudni?
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Twitteren tegnap félálomban olvastam, hogy Peppers idei szerződését módosították. $18.387M-ról $14.487M-ra csökkent az idei caphit. A jövő évi meg nőtt $1 millióval.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
rengeteg ilyet akarok látni Bostictól: kovi470
Az nagyon nem lenne jó sem a csapatnak, SEM A PÉNZTÁRCÁJÁNAK!😊
Ha rákeresel a jutúbon erre az esetre, akkor láthatod, hogy repül a sárga, az NFL pedig egy szép húsos csekket is mellékelne a zászlóhoz.
Kutya látványos amúgy az ütközés, csak nem gazdaságos!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A vudumester visszatért!!!!

Andy Dalton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
rengeteg ilyet akarok látni Bostictól:

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xpj6d3nmpn9gga0etrdq
Brian Urlacher: Chicago Bears faked some injuries
NFL teams being accused of faking injuries is nothing new, but a star player calling out his former team is rare. Brian Urlacher revealed how the Chicago Bears slowed some fast offenses.


A módszerről minden évben cikkeznek kicsit, nem is csak ez az érdekes, hanem hogy kicsit megint mélyebbre ásta magát a primadonna.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ezt nézzétek!!!
 tdmagazin.upsite.hu/power_rankingAntman
< troll>Na még egy tök fölösleges újság. < /troll>
A szöveget lelopták, a táblázattal semmilyen korrelációban nincs, micsoda hitványság ez?picidzé
49ers 27., Seahawks 28.
Megnéztem, köszi 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Chesterpapa: én előfizető vagyok évek óta, kódot még nem is láttam, nem is kaptam, szerintem nem is létezik. De hirdetik, van neki kis rubrikája, hogy ide írd.füligjimmy
Én is előfizető vagyok évek óta. Van kód néha. Nekem is volt, hirdettem is, beléptek akkor többen vele. Vagyis egy kód jó akármennyi embernek.
De igazából nagy értelme nincs. Ha van kódod, akkor az 53 dolcsiból lesz 49 kábé. ami sztem teljesen mindegy.
Akinek volt valaha aktív regisztrációja, bármikor befizet (az erre létrehozott oldalon) és újraéled az account is.
Mikor van regisztrációra lehetőség, élni kell vele és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Én ezen azért nem lepődök meg. Egyrészt Scott sohasem volt jó játékos, az, hogy mindkét tackle poszton képes egyformán szarul játszani, de legalább rutinos az meglehetősen megmosolyogtató. Jah meg sérült is. Britton sem jobb látva a Jagsben mutatott kiváló játékát, de nem is rosszabb.

Tavaly az első meccs idején az aktív rosteren lévő támadó falemberekből mindössze Garza van most is a keretben (Brown PS volt akkor még). Tehát elmondhatjuk, hogy Kromer szerint az elmúlt években a támadófalat olyan játékosok alkották, akik egy kalap szart nem érnek. Szerintem ő nem ért hozzá, Ticet visszakellene hozni. Ilyenkor megy fel az emberben a pumpa, s ilyenkor látszik, hogy Lovie Smith mennyire sötét volt a támadó oldalhoz.

Mondjuk Kyle Adamsre sincs különösebben szükség.tüsi91
Azért futni mindig tudtunk, és ő bevallottan egy "get of the bus running" csávó volt. 2000 yard alatt egy évben se álltunk meg, 4.0+ átlaggal, ami azért tisztességes, ha nem is kiemelkedő. Deamikor a Seahawks ellenit idén elbuktad, akkor érezni lehetett, hogy egy korszaknak vége. Mér előtte is buktunk meccseket előnyből az utolsó percekben, de így nem.

Chesterpapa: én előfizető vagyok évek óta, kódot még nem is láttam, nem is kaptam, szerintem nem is létezik. De hirdetik, van neki kis rubrikája, hogy ide írd.füligjimmy
én is évek óta ott nézem a meccseket. 2 éve valaki beírta ide a fórumra. Az működött adtak 10% kedvezményt. Nyilván így is befizetem a pénzt, de ha lehet olcsósítani, akkor miért ne.
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Na ezt nézzétek!!!
 tdmagazin.upsite.hu/power_rankingAntman
< troll>Na még egy tök fölösleges újság. < /troll>
A szöveget lelopták, a táblázattal semmilyen korrelációban nincs, micsoda hitványság ez?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Szvsz felváltva fognak játszani Wootton-nal, így hátha frissebbek lesznek még a meccs végén is. Amúgy konkrét passzjátékoknál egyikőjük bemegy DT posztra.vandeminek
Olyat is láttunk már, hogy OLB-nek húzódott hátra, kíváncsi vagyok, mihez kezd vele az új kócs.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én ezen azért nem lepődök meg. Egyrészt Scott sohasem volt jó játékos, az, hogy mindkét tackle poszton képes egyformán szarul játszani, de legalább rutinos az meglehetősen megmosolyogtató. Jah meg sérült is. Britton sem jobb látva a Jagsben mutatott kiváló játékát, de nem is rosszabb.

Tavaly az első meccs idején az aktív rosteren lévő támadó falemberekből mindössze Garza van most is a keretben (Brown PS volt akkor még). Tehát elmondhatjuk, hogy Kromer szerint az elmúlt években a támadófalat olyan játékosok alkották, akik egy kalap szart nem érnek. Szerintem ő nem ért hozzá, Ticet visszakellene hozni. Ilyenkor megy fel az emberben a pumpa, s ilyenkor látszik, hogy Lovie Smith mennyire sötét volt a támadó oldalhoz.

Mondjuk Kyle Adamsre sincs különösebben szükség.tüsi91
Azért futni mindig tudtunk, és ő bevallottan egy "get of the bus running" csávó volt. 2000 yard alatt egy évben se álltunk meg, 4.0+ átlaggal, ami azért tisztességes, ha nem is kiemelkedő. Deamikor a Seahawks ellenit idén elbuktad, akkor érezni lehetett, hogy egy korszaknak vége. Mér előtte is buktunk meccseket előnyből az utolsó percekben, de így nem.

Chesterpapa: én előfizető vagyok évek óta, kódot még nem is láttam, nem is kaptam, szerintem nem is létezik. De hirdetik, van neki kis rubrikája, hogy ide írd.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Antman Chicago Bears 397
Na ezt nézzétek!!!
 tdmagazin.upsite.hu/power_ranking

több mint 10 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Üdv Mindenkinek!
Nincs véletlenül valakinek live247 oldalhoz kuponkódja?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én ezen azért nem lepődök meg. Egyrészt Scott sohasem volt jó játékos, az, hogy mindkét tackle poszton képes egyformán szarul játszani, de legalább rutinos az meglehetősen megmosolyogtató. Jah meg sérült is. Britton sem jobb látva a Jagsben mutatott kiváló játékát, de nem is rosszabb.

Tavaly az első meccs idején az aktív rosteren lévő támadó falemberekből mindössze Garza van most is a keretben (Brown PS volt akkor még). Tehát elmondhatjuk, hogy Kromer szerint az elmúlt években a támadófalat olyan játékosok alkották, akik egy kalap szart nem érnek. Szerintem ő nem ért hozzá, Ticet visszakellene hozni. Ilyenkor megy fel az emberben a pumpa, s ilyenkor látszik, hogy Lovie Smith mennyire sötét volt a támadó oldalhoz.

Mondjuk Kyle Adamsre sincs különösebben szükség.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Summa-summárum: a tavalyi 8 OL emberből csak Scott, Brown és Garza maradt roszteren.

Azt hiszem Jimmy mondta régebben, hogy egy offseason alatt nem lehet kicserélni egy teljes falat, de azért Emery belehúzott 😊

Szerk: LDE poszton meg Wootton lett a kezdő.vandeminek
Shea remélem idén már maradandót fog alkotni. Akkor ő végül is DE poszton marad? Reménykedem, h meglep egy kiugróan jó évvel kétszámjegyű sack-kel.... : ) 1.körös pick-ként muszáj lenne....soma80
Szvsz felváltva fognak játszani Wootton-nal, így hátha frissebbek lesznek még a meccs végén is. Amúgy konkrét passzjátékoknál egyikőjük bemegy DT posztra.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hoppá: Bears have re-signed TE Kyle Adams and terminated contract of vested veteran OT Jonathan Scott.Delete
Emery is felfigyelt, hogy sok az a 3 megmaradt falember tavalyról 😀

Amúgy 9-en voltak a falban, és 3 TE. Gondolom keveselték.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hoppá: Bears have re-signed TE Kyle Adams and terminated contract of vested veteran OT Jonathan Scott.


több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Summa-summárum: a tavalyi 8 OL emberből csak Scott, Brown és Garza maradt roszteren.

Azt hiszem Jimmy mondta régebben, hogy egy offseason alatt nem lehet kicserélni egy teljes falat, de azért Emery belehúzott 😊

Szerk: LDE poszton meg Wootton lett a kezdő.vandeminek
Shea remélem idén már maradandót fog alkotni. Akkor ő végül is DE poszton marad? Reménykedem, h meglep egy kiugróan jó évvel kétszámjegyű sack-kel.... : ) 1.körös pick-ként muszáj lenne....
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Itt vagyok én is urak, már csak pár nap, kár hogy az első fordulóban külföldön leszek. Köszi a sok nyári elemzést a csapatról!
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Summa-summárum: a tavalyi 8 OL emberből csak Scott, Brown és Garza maradt roszteren.

Azt hiszem Jimmy mondta régebben, hogy egy offseason alatt nem lehet kicserélni egy teljes falat, de azért Emery belehúzott 😊

Szerk: LDE poszton meg Wootton lett a kezdő.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Melehov Chicago Bears 119
Az elso hivatalos Depth Chart:
 www.chicagobears.com/team/depth-chart.html

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ezeket érdemes megnézni:  kissingsuzykolber.uproxx.com/2013/09/all-32-quarterbacks-as-their-team-name.html Jókat röhögtem rajtuk. RG3-on a gatyába sz@rtam a röhögéstől képletesen. 😀
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No épp most írják, hogy Geno Atkins a liga egyik legjobb 4-3as DT-je 5 év 55 millióért hosszabbított a Bengalssal. Atkins szerezte a legtöbb sacket az elmúlt két évbe a DT-k közül, s futás ellen is elég jó. Na ehhez képest, akkor Melton pénze valahol évi 9 millió körül lehet majd, ha sikerül megkötni a hosszútávút.tüsi91
és mellé jön még a Cutler-deal is ha leszdavemayer
Ha Jay úgy játszik, ahogy eddig, akkor is kap évi 10 milliót. Most komolyan, mintha nem vajúdtuk volna végig az éveket olyan irányítókkal, mint (tetszőleges név az elmúlt 30 évből). Fikázzák például Tony Romot, a Dallas mennyivel lenne jobb csapat, ha anno lecserélte volna Ponderre? Ryan Tannehill statisztikái egész borzasztóak, mégis mindenki el van tőle ájulva, mert legalább képes labdát dobni, és levegőt venni egyszerre. És mindenki kíméljen meg a high celling szöveggel, még az is inkább előfordul, hogy valaki egy tisztességesebb szezon után lesz teljesen értékelhetetlen játékos, minthogy bankot robbant. Mondjatok neveket, hogy kire cseréljük le, és hogyan cseréljük le.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears have waived TE Kyle Adams to make room for new TE Dante Rosario. So trade is a done deal.

So, #Bears will carry three TE's and FB Tony Fiammetta. Rosario can be moved around. Maneri will be blocker behind Martellus Bennett.

Nem meglepő, h egy TE röpült az új fiú miatt...