Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
egy false start volt, meg Long ellen valami faszság. Illegal use of hands? picidzé
meg vagy 15 alkalommal be nem fújt holding...MacPhisto
Jó, most nekiállhatunk azon rugózni, hogy Suh meg mikor nem kapott 15 yardot, csak épp teljesen mindegy, az van mindig, amit látnak és befújnak a bírók.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
egy false start volt, meg Long ellen valami faszság. Illegal use of hands? picidzé
meg vagy 15 alkalommal be nem fújt holding...MacPhisto
Ezzel is egyet kell értenem. Volt néhány igencsak szembeötlő. Tendencia, hogy mostanában minden tizediket veszik csak észre...

Saints elég meggyőzően teljesít eddig, Brees is elég jól dobál a védelmük meg tavalyhoz képest pokoli jó. Oké a Bucs, a Cards, és még a Dolphins sem rendelkezik a liga elitjébe tartozó offensebe. Nagyon össze kell kapni magunkat, ha hétvégén itt nyerni szeretnénk. Brees egy masszív 0-4-es mérleget tudhat magáénak a Soldieren, a múlt ugyan semmit sem jelent, de pici pozitív jel.

Egy-két dolog, amit megjegyeznék:
- Bush kapott összesen 3 snapet. Ez valamilyen szinten érthető is, hiszen futottál az eredmény után, de 72 offensive snapnk volt, Forte meg csak 2-ről hiányzott... Bush sokat keres azért...

- Két hosszú futójátékunk volt. AJ-vel újra eladtuk az end aroundot, újfent sikeresen, utána egy szép pitch után a fal jobb oldala és főleg Marshall és Jeffery vörös szőnyeget terített Forte elé. AJ két embert takarított el... A többi minimál yard. Én jóval többet vártam a belső futásoktól idén. Végre van 2 normálisabb guard, még se megy szinte semmi.

- Eddig gyakoriak voltak a 2 TE-s formációk, vasárnap Rosario 8, Maneri 3 snapet volt csak pályán.

- Mit lehet tenni a DL-el? (Paea is megsérült). 66 defense snapből 2/3-a nickel volt, DJ Williams 23 snapet volt csak pályán. A Siants ellen is minimum ilyen arányban lesz nickel felállás, sőőt. Igaz ők sem futó orientáltak. Breest 12-szer sackelték, Kromerrel egy szezonban volt kb ennyi. Ez a defense gameplan egy kalapszart nem ért. Tucker eddig olyan munkát végez, hogy visszasírom Babichot DC-nek.

- Podlesh ótvar szar volt.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
egy false start volt, meg Long ellen valami faszság. Illegal use of hands? picidzé
meg vagy 15 alkalommal be nem fújt holding...MacPhisto
Nana, nem sírunk, örülünk, nem? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
egy false start volt, meg Long ellen valami faszság. Illegal use of hands? picidzé
meg vagy 15 alkalommal be nem fújt holding...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mondjuk ebben nem értem, hogy mi a gond!?
Full nyílvánvaló volt, hogy az ex játékosok tippeket adnak a régi csapatukról.
Mondjuk ennek a Bears D#nek a hülye is megmondja a gyengéjét. (a miénkét is persze)Bazzani
Bazza, legalább két éve meg akarom kérdezni: az avatarod Kid Rock?
Amúgy ja, ez ellen a DL ellen én is futottam volna 100 yardot, insider infó ide, vagy oda.picidzé
Szerintem igen 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
OLine-on morfondírozom. Lényegesen gyengébb volt, mint eddig, de alaBvetően még mindig reménytelni. A liga talán két legjobb DT-je ellen kellett közdeni idegenben, egy false start volt, meg Long ellen valami faszság. Illegal use of hands? Nem emlékszem.
Mindenesetre egy közepest megadok nekik, biztos előfordulnak még botlások, de szerintem jók.
A DLine-t nem láttam játszani.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Mondjuk ebben nem értem, hogy mi a gond!?
Full nyílvánvaló volt, hogy az ex játékosok tippeket adnak a régi csapatukról.
Mondjuk ennek a Bears D#nek a hülye is megmondja a gyengéjét. (a miénkét is persze)Bazzani
Bazza, legalább két éve meg akarom kérdezni: az avatarod Kid Rock?
Amúgy ja, ez ellen a DL ellen én is futottam volna 100 yardot, insider infó ide, vagy oda.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
ha ez csak kicsit is igaz, az a Bears-re nézve elég égő...jjncaa
égő volt itt sok minden tegnap, mondom, Trestman hozzáértését az fogja bizonyítani nekem hogy ezeket hogy oldja meg

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
ha ez csak kicsit is igaz, az a Bears-re nézve elég égő...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
really?

A few Chi players think former DL Izzy Idonije tipped off Lions to their stunts. Said Bush burned them every time they did "power" stunt.jjncaa
Akkor a második után abba kellett volna hagyni talán...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk ebben nem értem, hogy mi a gond!?
Full nyílvánvaló volt, hogy az ex játékosok tippeket adnak a régi csapatukról.
Mondjuk ennek a Bears D#nek a hülye is megmondja a gyengéjét. (a miénkét is persze)

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
really?

A few Chi players think former DL Izzy Idonije tipped off Lions to their stunts. Said Bush burned them every time they did "power" stunt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
a Lions kb 9-7, esetleg ha elcseszik 8-8, feltételezve hogy mi verjük őket otthon
davemayer
Én belekalkulálva a vereséget ellenetek is 10 győzelmet számoltam magunknak. Jé optimista vagyok. 😊Bazzani
lehet 10-6 is simán, egy +-1 az a mérési hiba 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a Lions kb 9-7, esetleg ha elcseszik 8-8, feltételezve hogy mi verjük őket otthon
davemayer
Én belekalkulálva a vereséget ellenetek is 10 győzelmet számoltam magunknak. Jé optimista vagyok. 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
és még meg se néztem a meccset, de ez Cutleren múlott. füligjimmy
1. Ha megnézed a meccset akkor figyeld már Warfordot is egy kicsit, mondjuk félszemmel.

2. Egy kis segítség:

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Számolgatva egy kicsit az esélyeket a szezonra megnéztem hogy kb hogy fog állni a csoportunk:
a GB innen 1-2ről simán csinál egy 11-5öt,(akár 12-4et is) feltételezve hogy 1-1et csinálnak ellenünk
a Lions kb 9-7, esetleg ha elcseszik 8-8, feltételezve hogy mi verjük őket otthon
a Vikingst meg sem néztem 😛
mi kb 11-5-öt fogunk csinálni, de ha verjük jövő héten valahogy a Saintset akkor meglehet a 12-4 is akár, a szezon közepe egyszerűbbnek tűnik, a necces meccsek hazai pályán lesznek. Ha nem jön közbe olyan sérülés ami miatt megy a szezon a levesbe szerintem ebből simán lehet PO, könnyen ki-ki meccs lehet a Packersszel az utolsó - na az lesz ám a derbi... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyértelműen rálehet húzni Cutlerra a vereséget. Az első INT még hagyján, AJ lehetett volna keményebb, a második egy pocsék passz volt, jó volt a coverage is + a safety is kiváltott, szar olvasás, meg kombózva egy trehány dobással. Kaptál belőle egy TD-t. A harmadik tényleg no comment. De össze-vissza dobált, hol alul (lásd a 2. INT, plusz mikor Slayt fejbe dobta az endzoneba, magasabb labda = AJ TD), hol túldobta az embereket, ez borzalmas volt. Ha Cutler jó ez a meccs nagyon érdekesen is alakulhatott volna.

Ettől még a védelem nagyon gyatra. Misstackle hegyek, gyenge passrush, középen 0. El lett cseszve a roster management. Passz ellen még hagyján, bár így is Stafford 3szor nem találta el az üres elkapót, meg volt úgy 3 drop. Én nem tudom mit várjunk idén tőlük, az egydimenziós offensek ellen jók lehetünk, aki tud futni meg passzolni az meg kb így szivat majd minket, mint a Lions.

Két itthoni meccs, két győzelem. Így leírva nem hangzik bonyolultnak.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem szoktam ilyen írni, mert ugye csapatjáték, és még meg se néztem a meccset, de ez Cutleren múlott. Néztem a hájlájtot, szépen fellép a zsebbe, Jeffery közelébe senki, túldobja 2 méterrel. Mivan? Kifogyott a csávónál a célzóvíz. Conte megáll, elfelejti, hogy kell szerelni, Bush fut 30 métert. Vannak ilyen meccsek. A Lions elleni hazaira felrakok legalább egy ötöst.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Igazából ez egy minden szempontból botrányos meccs volt, az egészben engem az zavar, hogy tulajdonképpen a defense oldalon fel is vázoltuk, hogy előfordulhat ilyen. Azzal nem számoltam, hogy Cutler ennyire vakon lesz.tüsi91
Azért Cutlernél egy ilyen homály meccs szezononként minimum benne van (de inkább 2), amióta itt van nálunk nem volt "tiszta" szezonja, volt olyan meccs amit ő cseszett el. Ezt nem csak ő, de ő is.
Nem baj, letudtuk a kötelező vereséget, kár hogy mivel csoportellenfél ellen van ezért kettőt ér. Most az egyik bravúrunkat ki is lőttük, csinálni kell egy még nagyobbat( Saints). Nem tudom igazából hogy hol tudnánk megverni őket, de reménykedem hogy kitalálnak valamit, egy biztos, jó ST nélkül ezt a meccset TUTI nem nyerjük meg... Nem tudom mi lett ezzel az egységgel, de ezt a fost nem lehet egy szezonon keresztül tartogatni, döntően befolyásolhatja a szezonunkat, a mérleg nyelve lehet ha úgy tetszik ez az egység.

Ez a meccs megmutatta hogy miket kell kijavítani, most jöhet Trestman hozzáértése hogy mennyiben sikerül. Alig várom a vasárnapot és még csak hétfő...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem akarom tovább szítani a feszültségeket, de a DL hihetetlen gyenge Peppersnek és Wottonnak vannak megmozdulásai dt-k gyakorlatilag nincsenek, pedig 1-2 körös illetve méreg drága emberekről beszélünk és hihetetlen gyengék. Mel Tucker pedig alkalmatlannak tűnik a turnoverek egyéni teljesítményekből születnek nem az ö hozzáértéséből, nyeljük a yardokat mintha muszáj volna.Nem akarok nagyon negatívkodni mert megint leugat valaki.hpeter93
DT posztra egyáltalán nem költünk. Van Paea, aki 2. kör, oszt csocsi. Melton volt 4. kör, csak ugye elszakadt a térde. A többi UDFA. Középen a futás ellen tavaly is gyengék voltunk. 6 man front ellen úgy rohantak át rajtunk, mint libán a f*s. Mután semmiféle személyi változás nem történt a falban, idén ugyanez a helyzet, és mindenki meglepődik? Oké.

Drew Brees

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem akarom tovább szítani a feszültségeket, de a DL hihetetlen gyenge Peppersnek és Wottonnak vannak megmozdulásai dt-k gyakorlatilag nincsenek, pedig 1-2 körös illetve méreg drága emberekről beszélünk és hihetetlen gyengék. Mel Tucker pedig alkalmatlannak tűnik a turnoverek egyéni teljesítményekből születnek nem az ö hozzáértéséből, nyeljük a yardokat mintha muszáj volna.Nem akarok nagyon negatívkodni mert megint leugat valaki.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valamelyikőtök emlékszik olyanra amikor a Lions ST rávert a Bears ST-re? Komolyan el sem hittem amit látok.Bazzani
Nem hiszem, hogy Mel&Joe itt fogja kezdeni a következő évet.

Drew Brees

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért azt halkan megjegyezném, hogy az ST adta át nekik (megint) a momentumot, onnantól zuhantunk meg rendesen. Hányadik meccsen volt ez így? Háromra biztosan emlékszem, de lehet, hogy mind a négyen volt ilyen. Igazad volt Tüsi az eredménykövetőben, hogy az ST szépen leküzdötte magát.

Még egy gondolat, ne vegyük el a Lionstól a dicsőséget, ők tényleg jól játszottak, persze mi meg belehajoltunk a sallerbe.....csi77
Első meccsen volt egy hosszú punt returnjük, de holding miatt elvették. Goluld berúgott egy 58 yardos FG-t + 12-en voltunk a pályán, amiből first down lett.
Második meccs: KR TD, igaz Hesternek volt 2 hosszú returnje.
Harmadik meccs: 24-3-nál ostoba büntetés, utána TD.
Negyedik meccs: 57 yardos PR.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valamelyikőtök emlékszik olyanra amikor a Lions ST rávert a Bears ST-re? Komolyan el sem hittem amit látok.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Azért azt halkan megjegyezném, hogy az ST adta át nekik (megint) a momentumot, onnantól zuhantunk meg rendesen. Hányadik meccsen volt ez így? Háromra biztosan emlékszem, de lehet, hogy mind a négyen volt ilyen. Igazad volt Tüsi az eredménykövetőben, hogy az ST szépen leküzdötte magát.

Még egy gondolat, ne vegyük el a Lionstól a dicsőséget, ők tényleg jól játszottak, persze mi meg belehajoltunk a sallerbe.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png