Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Még csak szerda, de már elindult az adrenalin... Annak a 2015-ös(2016) PO meccsnek az emléke még mindig kísért, szerencsére a csapatban nem sokan vannak akik átélték, így a negatív energiák nem lesznek jelen.
Mínuszok viszont igen és lehet havazás is, ami elvileg nekünk kedvezhet, Carr nem csípi a hideget.
Visszanézve az alapszakasz meccsünket, nem voltunk olyan meggyőzőek, mint amit az eredmény mutat. Alig volt nyomás Carron, viszont Burrown annál inkább, végig erőltettük a futást úgy, hogy 3 negyedig nem müködött, volt egy csomó negatív yardos futása Mixonnak. Több esetben csak kétes zászlókkal tudtunk haladni, szóval nem lesz egyszerű meccs. Remélem az extra bye weekünk nem üt vissza, és a Raidersben pedig benne marad az OT + a rövid hét + utazás.
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Közben a Broncos HC - interjút kért Callahantől, hát ezt szerintem senki nem gondolta 1-1.5 éve.
megyerikrisz
A sikernek az egyik fokmérője, hogy a csapatod edzői mennyire kelendőek a piacon. Nem tartom valószínűnek, hogy őt elvinnék, de ha mégis, akkor szerintem Joe Brady jöhetne helyette.
munoz
Ugyanerre gondoltam, mikor olvastam. Szinte meglepődtem, mikor először találkoztam a hírrel. Ki volt az utolsó? Zimmer? Ki gondolta volna 1 éve? Mekkora visszaigazolás ez a szezonunkról, ahhoz képest hogy 2 éve 1/1 voltunk?

Ha őszinte akarok lenni egy tündérmese ez a PO eredménytől függetlenül is. North champ!!
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Közben a Broncos HC - interjút kért Callahantől, hát ezt szerintem senki nem gondolta 1-1.5 éve.
megyerikrisz
A sikernek az egyik fokmérője, hogy a csapatod edzői mennyire kelendőek a piacon. Nem tartom valószínűnek, hogy őt elvinnék, de ha mégis, akkor szerintem Joe Brady jöhetne helyette.
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Közben a Broncos HC - interjút kért Callahantől, hát ezt szerintem senki nem gondolta 1-1.5 éve.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Megfogadtam hogy nyerünk, uzsonna chase és mixon touchdownt szerez. Harminckétszeres szorzó kétezret megért. 😁
laoce
Uzsonna lesz a szűk keresztmetszet, de azért szurkolunk!
Ha bejön, akkor közösen isszuk el? 🙄😃
SirPub
Mindenképpen. Sosem fogadok, de most a fiam rábeszélt. 😁 Uzsi egyszer üresen marad 5 yardon.
laoce
Szerintem nyertek, bár egy nagyon fiatal brigád első meccs lesz ez.
60 pont körüli, szoros meccset várok.
KeyG
A győzés remélem meglesz, de én nem várok sok pontot. Szerintem ilyen 20-17 körüli eredmény lesz. Nagy a tét, sok rontás lesz mindkét oldalon szerintem.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Megfogadtam hogy nyerünk, uzsonna chase és mixon touchdownt szerez. Harminckétszeres szorzó kétezret megért. 😁
laoce
Uzsonna lesz a szűk keresztmetszet, de azért szurkolunk!
Ha bejön, akkor közösen isszuk el? 🙄😃
SirPub
Mindenképpen. Sosem fogadok, de most a fiam rábeszélt. 😁 Uzsi egyszer üresen marad 5 yardon.
laoce
Szerintem nyertek, bár egy nagyon fiatal brigád első meccs lesz ez.
60 pont körüli, szoros meccset várok.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Megfogadtam hogy nyerünk, uzsonna chase és mixon touchdownt szerez. Harminckétszeres szorzó kétezret megért. 😁
laoce
Uzsonna lesz a szűk keresztmetszet, de azért szurkolunk!
Ha bejön, akkor közösen isszuk el? 🙄😃
SirPub
Mindenképpen. Sosem fogadok, de most a fiam rábeszélt. 😁 Uzsi egyszer üresen marad 5 yardon.

Lou Anarumo for president
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Megfogadtam hogy nyerünk, uzsonna chase és mixon touchdownt szerez. Harminckétszeres szorzó kétezret megért. 😁
laoce
Uzsonna lesz a szűk keresztmetszet, de azért szurkolunk!
Ha bejön, akkor közösen isszuk el? 🙄😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Megfogadtam hogy nyerünk, uzsonna chase és mixon touchdownt szerez. Harminckétszeres szorzó kétezret megért. 😁
laoce
Ezen a fórumon a kétezer euroban értendő, ugye?
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Megfogadtam hogy nyerünk, uzsonna chase és mixon touchdownt szerez. Harminckétszeres szorzó kétezret megért. 😁

Lou Anarumo for president
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Közhely, de itt (a Steelersen) kívül nincs gyenge csapat,...
munoz
😀 😀 😀

Te vagy az emberem! 😉
nasheem
Mi szeretjük az Underdog szerepet 😊

több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Közhely, de itt (a Steelersen) kívül nincs gyenge csapat,...
munoz
😀 😀 😀

Te vagy az emberem! 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Amúgy szerencsétlen Chargers RT, mit kapott Crosby-tól tegnap. Nem is értettem, miért nem ment neki soha segítség…
SirPub
Ahhoz kèpest Herbie egèsz jól eldobálgatott ha 4. kísèrletről volt szó, azt hiszem 6t oldott meg zsinórban 🎉🥳🎉🥳
dande
Eszem megállt, én ilyet még nem is láttam. Az is egy állat, mint Burrow. Remélem egyiket se rontják el!

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy szerencsétlen Chargers RT, mit kapott Crosby-tól tegnap. Nem is értettem, miért nem ment neki soha segítség…
SirPub
Ahhoz kèpest Herbie egèsz jól eldobálgatott ha 4. kísèrletről volt szó, azt hiszem 6t oldott meg zsinórban 🎉🥳🎉🥳
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Amúgy szerencsétlen Chargers RT, mit kapott Crosby-tól tegnap. Nem is értettem, miért nem ment neki soha segítség…

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
A Las vegasi passrush milyen?
Miknar
Erős, Crosby produkálta a legtöbb pressure-t az alapszakaszban, a másik szélen meg Yannick Ngakoue rohamoz.
empty taxi
N’gakouet kiveszi Jónás, Samplet meg azért tartjuk, hogy segítsen a RT-nek blokkolni, MadMax is megfogva. Mission Completed! Remélem…🤞🤞🤞

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A Las vegasi passrush milyen?
Miknar
Erős, Crosby produkálta a legtöbb pressure-t az alapszakaszban, a másik szélen meg Yannick Ngakoue rohamoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Tegnapi meccs:
A stáb sem vette túl komolyan ezt a tegnapi meccset, a legfontosabb cél az volt, hogy Chasenek meglegyen a franchise rekord, aztán a második sor játszott. Ami pozitív, hogy így is volt pár ember, aki jó teljesítményt nyújtott, pl. Mike Daniels (jól jöhet a frissessége a PO-ban).

Rájátszás:
Közhely, de itt (a Steelersen) kívül nincs gyenge csapat, tényleg bárki ellen bármit el tudok képzelni. A Raiders kapcsán vannak érvek pro és kontra, egy mindkét fél számára fontos meccsen nagyon simán vertük őket, dominálva a LoS-t. Szombati meccs persze más kávéház lesz, de én bízom Burrowban és a WR-ekben, ahogy Mixon is remélem ismét hoz egy jó meccset. A D számára Jacobs limitálása mellett Darren Waller őrzése is kulcsfontosságú lesz.
Két dolog, ami pluszban esetleg még a Bengals mellett szólhat: a Raidersben most megvan a hajlam, hogy lábon lője magát, tegnap is komoly előnyről olvadtak le pár perc alatt. (Igen, tudom, hogy onnan mégis felálltak.) A másik az időjárás, Vegasban azért más a klíma, a Bengals játékosok pedig most már hetek óta ilyen körülmények között edzenek és játszanak.
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Kicsit vicces, hogy a tegnapi meccsünkről egy szó sem esett. Mondjuk nem csoda. 😃
Egy gondolat: ez a Chris Evans 6. körös rookie RB egész ügyesnek tűnt. Post-Mixon időszakra jó is lenne. Vélemények?
SirPub
az az igazság hogy én már PO lázban égek, ahogy gondolom Ti is 😊

Nálam is a Raiders állt a wishlist első helyén, és a Pats az utolsón. Akármilyen rossznak tűnik a Pats, félek az öregtől mint a tűztől...
A Raiders hiába hero meccsről jön, mégis verhetőbb matchupnak gondolom. BB szétszedné taktikailag Taylort.

A Las vegasi passrush milyen? Én leginkább egy olyan forgatókönyvtől félek mint ami a chargers ellen volt,vagyis hogy a falunk kábé 0 mp-ig tart és Burrowt agyba-főbe verik. De nem tudom, játékosállományilag meg tudja-e ezt tenni a Raiders.

Evans játszott néhányszor az idényben, mikor Mixon sérült volt nem? Úgy rémlik. Nekem is az van meg, hogy jó futó, türelmes de egy Mixon béta verzió kb
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Ígértem hogy ha mi nem jutunk be akkor csoportból bejutónak fogok szurkolni a PO-ban.
Így 1 hetet várnotok kell rám 😊
bcsarli
Bármennyire is fáj ezt leírnom, Én tőletek félek a legjobban!
meme
Mert tőlünk ciki lenne. De nem jutunk el addig...
bcsarli
ha odáig ejutnátok, már egyáltalán nem lenne ciki... 😉
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Evans nagyon jó, de pont ugyanaz a stílus, mint Mixon. Nála viszont mindenben kicsivel rosszabb.
Így hiába tűnik lényegesen potensebb futónak Perine-nél, nálunk garbage time RB lesz.

Azt meg remélem, hogy a post Mixon időszak még várat magára 2-3 évet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Kicsit vicces, hogy a tegnapi meccsünkről egy szó sem esett. Mondjuk nem csoda. 😃
Egy gondolat: ez a Chris Evans 6. körös rookie RB egész ügyesnek tűnt. Post-Mixon időszakra jó is lenne. Vélemények?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ígértem hogy ha mi nem jutunk be akkor csoportból bejutónak fogok szurkolni a PO-ban.
Így 1 hetet várnotok kell rám 😊
bcsarli
Bármennyire is fáj ezt leírnom, Én tőletek félek a legjobban!
meme
Mert tőlünk ciki lenne. De nem jutunk el addig...
bcsarli
Nem feltétlen ciki, inkább fájdalmas. Kikapni attól a csapattól, akiket az alapszakaszban kétszer is ledomináltunk, na az nagyon fájna. Mástól is fájni fog, de nem ennyire.
SirPub
Kicsi a sansz rá, hogy idén még egyszer találkozzunk. És valóban, ha összejönne, nektek lenne veszíteni valótok.

több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Ígértem hogy ha mi nem jutunk be akkor csoportból bejutónak fogok szurkolni a PO-ban.
Így 1 hetet várnotok kell rám 😊
bcsarli
Bármennyire is fáj ezt leírnom, Én tőletek félek a legjobban!
meme
Mert tőlünk ciki lenne. De nem jutunk el addig...
bcsarli
Nem feltétlen ciki, inkább fájdalmas. Kikapni attól a csapattól, akiket az alapszakaszban kétszer is ledomináltunk, na az nagyon fájna. Mástól is fájni fog, de nem ennyire.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ígértem hogy ha mi nem jutunk be akkor csoportból bejutónak fogok szurkolni a PO-ban.
Így 1 hetet várnotok kell rám 😊
bcsarli
Bármennyire is fáj ezt leírnom, Én tőletek félek a legjobban!
meme
Mert tőlünk ciki lenne. De nem jutunk el addig...